zobl sobota, 18. september 2010 ob 22:57

te bi lehko klopotec postava tan pri banki, ki je center Lotmerka.
Tan pri muralesi pa küja, pri omv pa trto

MHA nedelja, 19. september 2010 ob 14:39

Fčera večer sen se pela v Lotmerk skoz tisto krožišče, či nebi se avto pred meno pela, bi si gnes ziher ša potočof iskat od mojega. Kakše jame so ble fčera Hjooj Dobro ka se je avto pred meno pela, ka mi je pokoza kakše jame so, kak ga je zmetalo na začetki. Cesta samajamagumafuč.

MHA nedelja, 19. september 2010 ob 15:17

Dejan je napisal/a:
MHA je napisal/a:
Ke, totemi de cesta skoz dnevno šla. Hihihi



Pa tote hiše mislin, ka nedo rušili, ker gre mimo oz. se vsesküp pret kunča.


Na kunci nega nikšega pločnika pa nič, taka de se verjetno cesta nadalüvala, ko do nadvoz delali. Mislec





lotmershki21 ponedeljek, 20. september 2010 ob 22:53

ker se novi tu na toten portali vas vse skuper najprej lepo pozdrovlan!! mene zanima, ki de sploh ša nadvoz!?

ali po obstoječi cesti - torej tu, ki je zaj železniški prehod

ali tu ki se toti asfalt pred toto kučo konča???

res mi neje jasno!!

mo keri kakše narčte kak bi to naj zglednilo???

MHA ponedeljek, 20. september 2010 ob 23:10

Nadvoz bi nej ša, kak ze trenutno cesta gre, tota cesta pa mislin ka de dostop do Muralesa, pa tan odzaja za železnico. Tako

lotmershki21 torek, 21. september 2010 ob 08:34

torej bojo toti asfalt kaj so ga zaj naredli (od rondoja proti muralesi) potli gor trgali Šokiran pa tu je na določenih mestih pol metra asfalta!! skoda penez jeb..i! zakej so že v osnovi ne naredli rondoja pa nadvoza naenkrat?? ker potli de opet šlampasto nareto pa prepločano!!

jaz si zaj to predstovlan tak ka de se nadvoz zčeja na isti višini kak je rondo pa še više de ša!? se motin??

MHA torek, 21. september 2010 ob 09:20

Načrta sen ne vida, mislin pa ka de ša tü kak ze cesta gre, pa ka de se že na izvozi iz rondoja začeja nadvoz. Lehko bi res fse naenkrat naredli, pa bi bija potli mir, potli pa še po enkrat kolone pa gužve. Sam vprašanje tüdi, kerega leta bi se nej začeja delati nadvoz.

lotmershki21 torek, 21. september 2010 ob 10:50

ja te bi pa s tistin rondojon pri omwji počakali pa bi rajši tu vse skuper naredli pa bi blo!!

eh brez veze!! glovno ka de se zidalo pa podočki kaj fkralo!!

MHA torek, 21. september 2010 ob 21:32

Toti rondo pri OMV de prvi, keri de nareti svojemi nameni. V ostalih treh rondojih nega takšega prometa, kak je recimo v toten križišči pri OMV, ali pa pri sodišči, ali pa tan, kak se gre za Stročo ves, žmetno prideš na glovno cesto.

Zvončica četrtek, 23. september 2010 ob 21:53

Tak kak si napisa MHA....totega bi mogli najprvo napraviti....

MHA četrtek, 23. september 2010 ob 22:47

Čüdno mi je to, ka je zodjič blo asfalterano san 50m pločnika, pa so že belo črto narisali na pločnik, na ostalih delih pločnika pa še niti asfalta ne blo.

PrLot1 petek, 24. september 2010 ob 08:55

Rečte mi, kera reka teče pod totin novin moston in rondojon?? Mislec

lotmershki21 petek, 24. september 2010 ob 09:18

PrLot1 je napisal/a:
Rečte mi, kera reka teče pod totin novin moston in rondojon?? Mislec

hecaš se??? Hjooj

toti del ščovnice ki teče pod moston je globetka. drugače pa je to ščovnica- razbremenilni rokav ščovnice!!!

predvidevan ka si prlek in bi lehko to zna!!!!!!!

MHA petek, 24. september 2010 ob 10:10

Mi smo nekda totemi "rokovi" rekli Kostajovica.

MILAN petek, 24. september 2010 ob 11:06

:mislec Kostajovica preteče z Radomerja pa se vleje v Ščovnico pod čistilno napravo

madmax petek, 24. september 2010 ob 11:09

MHA je napisal/a:
Mi smo nekda totemi "rokovi" rekli Kostajovica.

Ja toti "rokof" prta tovarni Mura je bija Kostajevica se spotin gda smo še to hodili ribit

lotmershki21 petek, 24. september 2010 ob 12:13

kostajovica je tisto kaj provi miran belec, ovo pa je globetka

lotmershki21 petek, 24. september 2010 ob 12:13

pardon milan belec

Dejan petek, 24. september 2010 ob 12:24

O toti Ščovnici/Globetki/Kostajovici smo celo študijo že tü naredli -> Kebap

lotmershki21 petek, 24. september 2010 ob 12:26

vse o ščovnici:

http://www.digitalna-knjiznica.bf.uni-lj.si/dn_roskar_vesna.pdf



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.