Dejan ponedeljek, 28. avgust 2006 ob 12:31

Ja seveda je tak, ka se glejajo točke in ne od kod kdo prihaja. Samo či pa se te zej v gimnaziji tega tüdi ne držijo, či do trije prišli notri, ki majo meje točk kak eni ki bodo vüni ostali. Te se nej tega držijo dosledno in fseposodik, ne pa nekej na pol. Te je brez veze ka sploh mojo kakše omejitve.

bzzz ponedeljek, 28. avgust 2006 ob 15:59

jajaja..sej to je to..sejmi ne provimo ka nesmijo ovi sen priti..samo nas je teko domočih vuni ostalo..in glih gnes smo dobili pošto z gimnazije, ka vpis žal ne bo mogoč. in te še je kao ravnatel napisa ka njegovo prizadevanje za peti odd ni uspelo..pa to..zakaj pa je te ove sprejeja????? tega res ne štekan pa nikoli nen..ker mi je res vedno slabo ko se na to spotinPomežik

MHA ponedeljek, 28. avgust 2006 ob 17:47

Dejan je napisal/a:
Ja seveda je tak, ka se glejajo točke in ne od kod kdo prihaja. Samo či pa se te zej v gimnaziji tega tüdi ne držijo, či do trije prišli notri, ki majo meje točk kak eni ki bodo vüni ostali. Te se nej tega držijo dosledno in fseposodik, ne pa nekej na pol. Te je brez veze ka sploh mojo kakše omejitve.

San letos je nekši novi sistem vün priša! Moj brat je bia fse leta odličen pa je ne moga priti v lotmerško gimnazijo, zato je zej prista v ormoški! Nekša priznanja so pre bol pomembna!
Zato pa provin ka je minister "Lepotica in Zver" doj zaničKlicaj Klicaj Klicaj

bzzz ponedeljek, 28. avgust 2006 ob 23:25

ja..kej čemo? sej do še toti tudi na svoj račun prišli..
hja, eni smo pač zej tudi v ormoži pristoli..Žalosten

Nema veze ponedeljek, 28. avgust 2006 ob 23:31

Cejt za revulocijo!!! Ke je zej kakši slovenski Fidel?Priklon

MHA torek, 29. avgust 2006 ob 02:13

Protest!!!

Dejan torek, 29. avgust 2006 ob 03:03

Ja tak je. Pa ke se te zej še vedno vpišüvlejo v šolo al kak? V petek se že novo šolsko leto začne. Dobro ka ne hodin več v šolo Vuuhuu

MHA torek, 29. avgust 2006 ob 03:12

Vendarše vedno vüpajo ka do prišli zej v petek notri Mislec

bzzz torek, 29. avgust 2006 ob 20:08

ne, finta je v ten ka še eni zej ne vejo kon do šli v šolo..kolegica je gnes bila na gim, ker sojoj ne poslai pošte z gim (to ki so pošilali ka žal ni petega odd), in no..gnes je bila tan pa ji je ravnatel reka ka pa za jo newejo če de notri, ker eden, ki je padna bode mogoče tu osta al pa se prepisa kon drugan..in, reka je ka nej zej gre v šolo ki je vpisana, pa de je te on nekda septembra pozva če mojo plac al ne..Pomežik

Zvončica torek, 29. avgust 2006 ob 22:16

Ormoška gimnazija je tüdi ne slaba pa še nova bajta z bazenon je....pa se eno leto to hodi, te pa se proba prepisati v lotmerško(ka de jih venda tak nekaj skapalo v 1. letniki ali pa do si med leton premislili)Haha

bzzz torek, 29. avgust 2006 ob 22:20

ja..maš praf

Pepek z brega torek, 29. avgust 2006 ob 22:47

Samo teko moreš pasko meti, ka v Ormoži prvi letnik narediš, ka se te lehko fpišeš v drügi letnik lotmerške gimnazije. V prven drügo leto opet neš notri priša.

bzzz sreda, 30. avgust 2006 ob 10:30

ja, ne..se pa prvega itaq moreš nareti..tistimu ki bi v ormoži prvega padna, te pa ša v prvega v lotmerk..joj joj..to bi blo smešno:!Haha

MHA sreda, 30. avgust 2006 ob 11:44

Či de že v Ormoži prvega padna, te tak bojše ka se nejč ne sprovla v lotmerško gimnazijo, da te de že prvi mesec padna.

bzzz sreda, 30. avgust 2006 ob 21:17

ja, ve to tak..Postrani

Lilly sobota, 2. september 2006 ob 12:16

Hja, na žalost je res tak, da je ormoška gimnazija zelo pod nivojem, slabi profesorji, ki niti približno ne zahtevajo toliko kot na ljutomerski gimnaziji. To se zelo pozna kasneje pri končnih rezultatih na maturi.
In res je tudi (je nehče že prej omenil), da če padeš v ormoški gimnaziji, ni šans, da boš naredil lotmerško. Ker v Ormož ponavadi gredo tisti, ki tu niso mogli narediti letnika, tam pa so potem najmanj dobri. Nivo v Ormožu je pač zelo nizek. In to ne govorim kar tako....mi je že par njihovih dijakov reklo isto.

Pepek z brega sobota, 2. september 2006 ob 13:38

Te pa je bi se lehko na ormoški gimnaziji zešolali takši, kadri, kak so se negda f Kumrofci. Tan so nekšo višjo politično šolo napravili (fsakši keri se je fpisa, je tüdi nareda, da je zavolo toga bija to poslani), potlan pa so na račün je karijero naredili.
Marsikeri med totimi političnimi "znanstveniki" je gnesden na takšen delovnen mesti, za kerega nüca primerno izobrzbo, pa je malokeremi med jimi še uspelo na kakši drügi šoli kakši ispit napraviti.

MOjo pa priznano izobrazbo, glih tak kak jo mojo priznano tisti, keri končajo ormoško gimnazijo.

PAPER FSE PRENESE!

Lilly sobota, 2. september 2006 ob 15:57

Pepek z brega je napisal/a:
Te pa je bi se lehko na ormoški gimnaziji zešolali takši, kadri, kak so se negda f Kumrofci. Tan so nekšo višjo politično šolo napravili (fsakši keri se je fpisa, je tüdi nareda, da je zavolo toga bija to poslani), potlan pa so na račün je karijero naredili.
Marsikeri med totimi političnimi "znanstveniki" je gnesden na takšen delovnen mesti, za kerega nüca primerno izobrzbo, pa je malokeremi med jimi še uspelo na kakši drügi šoli kakši ispit napraviti.

MOjo pa priznano izobrazbo, glih tak kak jo mojo priznano tisti, keri končajo ormoško gimnazijo.

PAPER FSE PRENESE!


To pa nimaš praf. Tu nima veze priznana izobrazba ali ne. Ker ta izobrazba-naziv gimnazijski maturant-danes nima nobene vrednosti. Z njo se ne moreš nikjer več zaposliti. Prav tak nimaš nobene koristi od tega, če končaš gimnazijo v Ormožu z opravljeno maturo, in npr. z zelo slabimi točkami (do 20 t), ker te pač niso dovolj dobro pripravili na teste. V lotmerški gimnaziji pa dobiš izredno dobro podlago za nadaljni študij, pa tudi zelo dobro te pripravijo na maturo (vsako leto so boljši rezultati kot v Ormožu).

In fora vsega tega ni to, da ti dokončaš gimnazijo oz. opraviš maturo (ker z njo ne moreš nič početi), bistvo vsega, in kar je najbolj pomembno je, da ti opraviš maturo zelo dobro, da se lahko potem vpišeš s temi točkami na željeni faks in ga tudi uspešno končaš.
In ormoška gimnazija ti niti slučajno ne olajša doseganja boljših točk, ker je sam učni proces na zelo nizkem nivoju. Tam dobiš oceno 4, v lotmerški gimnaziji ne bi npr. niti zadostil zahtevam po pozitivni oceni, ker so toliko višji kriteriji za pozitivno.

MHA sobota, 2. september 2006 ob 16:32

Zej pa ti nimaš praf! Keri se vpišejo v gimnazijo verjetno mislijo potli iti štinderat, keri pa misli iti po kunčani sredji šoli delat, tisti pa de se vendar fpisa v poklicno, pa mogoče kesne štinderat!
Lotmerška gimnazija je tüdi po nekših EU standardih, zato teko več zahtevlejo. Či narediš maturo v Lotmerki z 90 pa v Ormoži z 90-imi procenti = isto sranje drügo pakovanje!

Lilly sobota, 2. september 2006 ob 17:33

MHA je napisal/a:
Zej pa ti nimaš praf! Keri se vpišejo v gimnazijo verjetno mislijo potli iti štinderat, keri pa misli iti po kunčani sredji šoli delat, tisti pa de se vendar fpisa v poklicno, pa mogoče kesne štinderat!
Lotmerška gimnazija je tüdi po nekših EU standardih, zato teko več zahtevlejo. Či narediš maturo v Lotmerki z 90 pa v Ormoži z 90-imi točkami = isto sranje drügo pakovanje!


Spet nisi dobro prebral. Noben ne trdi, da je kaj drugače, če narediš v Ormoži ali Lotmerki z enakim številom točk (pa 90-jih na maturi ne moreš dobiti-tlko, da te informiram, če že hočemo konstruktivno debatirati). Trdim samo, da te v Ormožu na maturo ne pripravijo tako dobro in kvalitetno, da bi lahko dosegel neko zavidljivo raven točk (so sicer izjeme, ampak vseeno). Lažje boš boljše pisal maturo, če si na lotmerški gimnaziji, ker je bil učni proces na tej šoli boljše zastavljen. Ti je zdaj kaj bolj jasno? Ali še vedno ne...Mislec



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.