MILAN sobota, 3. januar 2009 ob 08:24

Heoa
zgleja ka je cenzura ka se nebi kumo kej zamerili zato pa nega slik pa joko malo momentarof

tak pa je meja Nandek guč za fsakšegaNa zadnje urejal: MILAN, dne: sobota, 3. januar 2009 ob 07:25

Legionar sobota, 3. januar 2009 ob 23:19

Nela je napisal/a:
Tisti keri neste bli na trgi, neste nic zamudili......ognjemet pa ste tak lehko vsigi vidli.<br><br>Na zadnje urejal: Nela, dne: petek, 2. januar 2009 ob 14:12

aha. taka sen nič ne zamüda, če me je ne blo duma...

pa srečno pa predvsen zdravo vsen!

MHA nedelja, 4. januar 2009 ob 00:20

Kak pa je te ze ke toti kvintet špila?

MILAN nedelja, 4. januar 2009 ob 09:24

Neee
nišče nič ne objovi kak so igrali keko je bilo lidi keko je špricar košta pa kej še je bilo zanimivega
keri smo ne mogli do to smo neobveščeni iz prve roke.

misekovi nedelja, 4. januar 2009 ob 11:43

No ka van jaz malo napišen kak se je meni vidlo, neje pa to mišleno ka bi se moglo vsen tak viditi. Mi smo prišli na trg ob pol 12 seveda smo meli vse sebo na konci se je izkozalo ka je bilo tak prav saj je ob pol 1 sfalilo kuhano tak so sicer pravili lidje. Muzika za mene odlična, narodna v nulo zabavna pa zelo vredi, moren rečti ka sen bija presenečeni ka sen po dugen cejti po vida bobne na odri, vači so pa muzikanti meli malo probleme z trubili ka so jin zmrzovai instrumenti.
Plesalo se je sicer ne pretirano, keri pa je meja volo do žurke pa si jo je lehko nareda, trg smo zapustili ob pol 3 razočarani nad nesnago kera je ostola za lidmi najhuje je bilo glejati deco kera si je navlekla vso možno pijačo kera se jin je čez čas tak ohladila ka so ne mogli več piti zato so na trgi ostale plastenke rdečke pa vina pa vsega boga, smo pa vidli tude neke dece tak pijane ka jin nebi šteja biti v koži res pa ka to ne vala za vse. Ja pa še ognjemet - začeja se je bole pomali te pa so vedno bol dovali gas na kunci pa lep kunec meni je bija dober ognjemet neven pa če je od jega kera sfršila. V glovnem neje bilo slabo bi lehko bilo bojše upamo ka so se organizatori pa lidje neke nafčili če ne drugo ka bi moli nekak poskrgeti za topli šotor.
Pa na vseh prireditvah v Lotmerki je tota gostinska ponudba ke jo nehče "prevzeme" bol klavrna, sen bol za to ka bi se postavili jurčeki z različnimi šanki z več ponudniki ka bi te lehko malo ša od šanka do šanka ne pa zej od perle do šotora.
No teko od mene zutra pa tradicjonali obisk prleških gostil če vidin ke zanimiega van joven.

Dejan nedelja, 4. januar 2009 ob 12:00

V čen je sploh fora tega, ka je na trgi toti šotor sta 2 mesca, zej za silvestrovo pa niti zaprt neje bija? Po ten taken sploh šotora nücali ne bi.
Pa nešče nej nekšo sliko napopa, vači ne vervlen ka je na trgi sploh ke blo Hihihi

MHA nedelja, 4. januar 2009 ob 16:58

Lehko bi "zbirali" ogjemet keri bi pač šteja dati, pa bi še polek občinskega ogjemeta, meli "prebivalski" ogjemet. Bi te meli ogjemet dugi 1 vüro. Hihihi

MILAN nedelja, 4. januar 2009 ob 18:26

Hjooj
VEN PA MOMO prleško ARTILERIJO PA LEHKO TO PONÜCAMO PR OGJEMETI

Zvončica nedelja, 4. januar 2009 ob 23:08

Ka se silvestrovoja na trgi tiče ne ven nič....ka sen bila loni 10 minut pa mi folga za naslednjih 10 let (če že nen te med črveki). Ognjemet sen glejala...normalno...od začetka so nekši prdeci v lüft leteli te pa je šlo stalno na bojše...če bi jih več nažigalo (blo sta samo dvo zmržjena dečka) bi bilo še bojše. Se mi pa zdi totalen kretenizem ka so ne šotora doj zaprli...keko ven je loni bija pa še grelce so meli notri. me reesen zanimle ka je te bija namen tote odprtosti pri takšen minusi kak je bija.....ka je narobe s totimi ke to rihtajo ka se ne vejo iti' Ve pa pri takših stvareh ni trebaš znati kvantne fizike.....Vrag

MILAN ponedeljek, 5. januar 2009 ob 08:25

Hjooj odgovor se zno zej do rekli ka de drugo leto bojše
kej pa bi šotor zapirali pa greli ven pa je opet dale mrzlo
ka pa še bi kürili ven pa zato je ne bilo penez
ka pa je ne bilo šankof -PONUDBA HOTEL vse jasno
keri ponudnikof bi tan lehko točja če nega dovoleja(verjetno keri bi)
hitro de mina cejt pa de fse po storen
važno ka je ploča če je hasek pa nos smrtnikof nič ne briga.

MHA ponedeljek, 5. januar 2009 ob 16:20

Ve či bi šotor bija zapreti, bi se že od gužve segreja. Pa ki so bli muzikoši, f šotori?

Dejan ponedeljek, 5. januar 2009 ob 17:09

Muzikoši so venda bli v šotori. S ten, ka je šotor bija odprt so venda šteli, ka bi se ruml malo bol na okoli čüja, ka bi te več lüdi prišlo Hihihi Hjooj Vači pa resen butasto, še za martinovanje je šotor bija zapreti, zej gi pa je -10 blo vüni pa so ga lüftali.

Gi so kakše slike? To te buja, pomalen de drügo leto pa smo še nič ne vidli. Lidje nimajo fotoaparatov leta 2009 Jajks
Bon moga jas nekši video ognjemeta napopati, ki sen ga fčera posneja Alooo

MILAN torek, 6. januar 2009 ob 08:50

Hjooj viš ka mo občin afse koderano
pa če je keri kej slika se pač samo tema vidi

Dejan torek, 6. januar 2009 ob 14:10

Evo, kak sen reka, ka bon napopa en video ognjemeta. 40 sekund, 16 raket Nasmeh Odzaja še se čüje komentar "Skoro lepše kak v Lotmerki." Hihihi

Video Ognjemet

Jernej sreda, 7. januar 2009 ob 10:16

Dejan je napisal/a:
Evo, kak sen reka, ka bon napopa en video ognjemeta. 40 sekund, 16 raket Nasmeh Odzaja še se čüje komentar "Skoro lepše kak v Lotmerki." Hihihi

Video Ognjemet


http://www.prlekija-on.net/component/option,com_seyret/Itemid,19/task,videodirectlink/id,2079/

...no neven Lotmerki je bolsi bio!

stajerc13 sreda, 7. januar 2009 ob 10:54

čeglih je dugo trebalo čakati na toto video se je spločalo počakati...
lepo je viditi neke takšnega....hvala Jernej

Prijatel

Dejan sreda, 7. januar 2009 ob 11:08

No pa smo se včakali Nasmeh

Lepši pa itak, ka je bija, sej se nemre primerjati z ovimi malimi prdeci Hihihi To je bija samo hec.

MHA sreda, 7. januar 2009 ob 12:53

Bravo Jernej Aplavz

Nela sreda, 7. januar 2009 ob 14:48

Kak ste bli vsi nastrpni, zej pa te le 2x poglednite video. Hihihi

MILAN četrtek, 8. januar 2009 ob 09:43

Vuuhuu tak ka me bilo malo stroh kej če bi miker av hlače vujšla
lepo -bravo



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.