Legionar ponedeljek, 27. april 2009 ob 21:56

vesna93 je napisal/a:
Legionar je napisal/a:
vesna93 je napisal/a:
ja, resen sem šla včera in moram povedat da še nas je celo blo nekaj, meni je blo svetovno, malo se je vozo po 2 gumah, pa čez ognjene obroče, pa pol še je z onimadvema velkima monster truckoma povozo 2 stara avta pa še 4 ženske so se lehko enkrat kre njega pelale v onem normalnem avti po 2 gumah itd. jas sem se tui šla pelat, blo mi je svetovno...obožujem avte pa nasploh vse ke je povezano z njimi Haha pol še so delili plakate (ful velki plakati ) sicer so tui bli za plačat 3 €, pa še pol si lahko šo da se ti je oni kaj vozi tote avte (rene stey) podpiso na plakat, za podpis pa celo ni nič zaračuno Aplavz Hihihi to je to Hahaha HahaZej še mi je bolj ne jasno ke je v vsen ten 'svetovnega'...


ja, pa kak ti nej rečen ... meni se zdi to finta, da 'žjavijo' gume, pa se z velkimi po ta malih avtih vozijo pa to ... tui tebi je ziher kai všeč, če ti to ni všeč, pa ti je ke drugega ziher lepo, oziroma maš veselje do tistega Nasmeh Gor
No ja. Oprosti, samo meni se zdi nešče, ki uživa v takših banalnih stvareh, malo smešen...

Dejan ponedeljek, 27. april 2009 ob 22:26

No no, nega potrebe, ka se zej po ten lidi sodi. Fsakši ma s čin veselje pa ga kej zanima pa se mo zdi zanimivo. Nekomi se pač to dopodne pa ma za to vso pravico, enemi drügemi pa se pač to zdi bedasto. Tisti drügi pa si recimo o kujskih dirkah msili, ka je to bedarija pa mučeje živoli, v kerih nešče ta tretji uživle. To je relativno.
Meni se zdi zanimivo, ka se diklini to tak vidi Nasmeh Pa si nej le tote stvari pogledne, či ma že možnost za to.

MILAN torek, 28. april 2009 ob 08:04

To ja fsak po svojen boga moli

Legionar torek, 28. april 2009 ob 08:22

Se je nišče ne sodi. Jaz samo provin, ka mi je ne jasno, ka je f toten vničovaji pleha atraktivnega. Amerikanci so itak nejbolj butasti narod na sveti in jasno je ka od tan pridejo tüdi nejbolj butaste stvari, pa takši ali ovakši 'športi'. Namesto ka bi mladini kozali nekej ke je resen šport, pa jih navdušüvali za to, te jin kožejo toto vničovaje pa agresijo. Kdo pa so sami takši, pa se čüdimo zakej so takši...Slovenčki pa seveda moremo sen pripelati iste stvari pa se navdušüvati za iste stvari kak blesavi Amerikanci. Či toga ne bi delali, te smo seveda nič ne vredni.Polek tega se toti cirkusanti niti teko ne potrüdijo, ka bi fsej plakate napisali v slovenščini. Jaz že s ponosa zavolo tega ne bi ša tega glejat.

MILAN torek, 28. april 2009 ob 10:17

Hjooj tan na placi pr kebabi pa so ostanki nejvekšega spektakla
pitaje keri de ti posprovla?????

vesna93 torek, 28. april 2009 ob 11:52

Legionar je napisal/a:
Se je nišče ne sodi. Jaz samo provin, ka mi je ne jasno, ka je f toten vničovaji pleha atraktivnega. Amerikanci so itak nejbolj butasti narod na sveti in jasno je ka od tan pridejo tüdi nejbolj butaste stvari, pa takši ali ovakši 'športi'. Namesto ka bi mladini kozali nekej ke je resen šport, pa jih navdušüvali za to, te jin kožejo toto vničovaje pa agresijo. Kdo pa so sami takši, pa se čüdimo zakej so takši...Slovenčki pa seveda moremo sen pripelati iste stvari pa se navdušüvati za iste stvari kak blesavi Amerikanci. Či toga ne bi delali, te smo seveda nič ne vredni.Polek tega se toti cirkusanti niti teko ne potrüdijo, ka bi fsej plakate napisali v slovenščini. Jaz že s ponosa zavolo tega ne bi ša tega glejat.

pravi šport?kej pa je za tebe pravi šport?nogomet npr.?al pa košarka?Niman pojma
so me že šteli spravti na tote športe, pa niso uspeli Vragec ni pa mus, da či take športe glejaš, da si pol sam agresivan, napadalen itd. ... ker mam sama rada 'uničevalske' športe, kot so razbijanje avtomobilov, pa streljanje ... pa sem sama ne taka, da bi nwm ke zej vničuvala okolik sebe Jajks Haha kak na tebe to deluvle nwm, za sebe vem, da ne deluvle negativno Respekt

vesna93 torek, 28. april 2009 ob 11:54

MILAN je napisal/a:
Hjooj tan na placi pr kebabi pa so ostanki nejvekšega spektakla
pitaje keri de ti posprovla?????


za loterk nevem keri de pospravla, za ormož ven, da so pol sami toti pospravli vse, ke je ostalo...pločevinke, pa to. Nasmeh Vuuhuu

vesna93 torek, 28. april 2009 ob 11:56

Dejan je napisal/a:
No no, nega potrebe, ka se zej po ten lidi sodi. Fsakši ma s čin veselje pa ga kej zanima pa se mo zdi zanimivo. Nekomi se pač to dopodne pa ma za to vso pravico, enemi drügemi pa se pač to zdi bedasto. Tisti drügi pa si recimo o kujskih dirkah msili, ka je to bedarija pa mučeje živoli, v kerih nešče ta tretji uživle. To je relativno.
Meni se zdi zanimivo, ka se diklini to tak vidi Nasmeh Pa si nej le tote stvari pogledne, či ma že možnost za to.


hvala Jaaa

Legionar torek, 28. april 2009 ob 15:26

vesna93 je napisal/a:


pravi šport?kej pa je za tebe pravi šport?nogomet npr.?al pa košarka?Niman pojma
so me že šteli spravti na tote športe, pa niso uspeli Vragec ni pa mus, da či take športe glejaš, da si pol sam agresivan, napadalen itd. ... ker mam sama rada 'uničevalske' športe, kot so razbijanje avtomobilov, pa streljanje ... pa sem sama ne taka, da bi nwm ke zej vničuvala okolik sebe Jajks Haha kak na tebe to deluvle nwm, za sebe vem, da ne deluvle negativno Respekt
Strelaje je za tebe šport? Za mene je vničovaje česarkoli ne šport, ampak razvedrilo za budale. Fuzbal ali pa košarka sta športa, vožja po storih avtih pa - kak sen že reka, bedastoča.In tüdi imenovati nekej takšnega šport je žalitev za same športnike.

Makaveli torek, 28. april 2009 ob 15:58

eh legionar ti pa ga zej že malo biksaš....sama svijarija z amerike?če nebi blo amerike bogve kak bi se končalo marsikej v zgodovini glede vojn pa kakšnih tehnoloških napredkov pa tak dale...je res ka je puno smotanega prišlo iz amerike ali tudi puno dobrih stvari je prišlo...pa če tak glejaš....amerika ti je en veki lonec ras,ver,narodnosti in logično ka de puno bedastoč tudi vun prišlo ko se ideje pa ne ven ke vse različnih lidi združuvlejo.na konci si je tote monster trucke zmisla nek slovenec ke se je priselja v ameriko...=)

pa razlika je veka med monster trucki ke so bli v lotmerki pa kak zglednejo provi monster truck showi....če se praf spotin iz tv...so delali puno drugih stvari...pa ne ven če je glih glovna bila ka so se vozili samo prek avtov...


pa btw....najlepši šport na sveti je iz amerike...košarka...prvo igrišče je blo v springfield-i massachusetts leta 1891...James Naismith pa je bija "izumitelj" ki je sicer vičija na toti univerzi...

Dejan torek, 28. april 2009 ob 16:15

No ja, jas totih športov ameriških niman rad. Ker je vse navoden skomercializirani šov. Dosti rejši poglednen kakšo Evroligo, kak pa NBA.
Šport številka ena za mene pa še je vedno fuzbal. Pa ne ameriški Nasmeh

Makaveli torek, 28. april 2009 ob 16:50

eh no =D....saj pa ko greš ke glejat se maš fejn...zaj pa kej majo oni za programe med tekmami pa je jihov problem...ziher rejsi gren nba glejat v živo kak pa neko tužno evroligo...zake bi zej to blo skomercializirano...ne ven ke je v ten slabega ka majo poskrbljeno za navijače med tekmo pa med polcejton z različnimi predstavami pa kakimi igrami za oboževalce....pa še v miri lehko tan sedin pa uživlen v tistin vibe kak pa na fuzbali ko moreš paziti ka ti stol ne prleti v glovo..ki za mene je fuzbal najbolj ogaben šport...že se vidi po ten ka eni hodijo na tekme samo zato ka bi se bili...boli jih patak za rezultat...ka o totih huliganih ne začnen...

Dejan torek, 28. april 2009 ob 18:07

Nasploh se mi zdi to vse preveč povdarka na vsen drügen, samo športi ne. Či glejaš tekmo NBA eno vüro, vidiš 5 minut košarke pa 55 minut reklam. Kapitalizem pač. Meni to pač neje nekši privlačen šport, či moren tote reklame buliti. Pa ovači se mi zdi to bole preserovaje prepločanih posameznikov Nasmeh Nega ekipnega düha.
Tekma Evrolige med kakšnin CSKA pa Barcelono poseka tote amerigose Nasmeh Vsej za mene.
Fuzbal pa ne mislin kakšega derbija Partizan - Crvena Zvezda Nasmeh Tan še kej drügo lehko v glovo dobiš, ne samo stol Nasmeh Užitek je glejati tote veke evropske ekipe, Real, Barcelona, Liverpool, Arsenal, ManU, ...

Legionar torek, 28. april 2009 ob 18:15

Makaveli, se strinjan glede košarke; ena redkih dobrih stvari, ke je z ZDA prišla. SAmo te so še Amerikanci itak ne bli takši blesavci.Vrag smejun

Se pa strinjan tüdi glede NBA pa recimo Evrolige z Dejanon; jas osebno tekem NBA nemren glejati (fsej direktnih prenosov ne, malo leži pa posnetke na našen Šport klubi al kak se še reče), ker je preveč reklam; no fsej na posnetkih jih te nega teko. Še bolj brezvezen pa se mi zdi recimo jihov superbowl, či smo že pr ameriških ekipnih športih. Tan pa je prekinitev fsakih por sekund in enostavno igra ne teče nikan. Meni je resen ne jasno, kak to lehko glejajo.Pijan

MILAN torek, 28. april 2009 ob 18:52

Hjooj zej pa ste komlpet na športi

Makaveli sreda, 29. april 2009 ob 02:43

to glede reklam sploh neje res...vsepovsod je isto...če je pri košarki time-out bodo reklame...tak evroliga kak nba...puno pa je tudi odvisno od tv programa oz. televizijske hiše....eni namesto reklam dale predvajajo ke se dogaja v dvorani...s ten televizijske postaje oz. hiše služijo....pač reklame ke moreš...saj pa to pač nasrkajo tisti ke glejajo prek tv...ovi ke so tan...oni nedo meli reklam...kak sen reka...to je odvisno od televizijske hiše...one se preživljajo z reklamami...neje zato nba kriva ka ovi dojo za vsaki time-out reklame....

ke pa se tiče igre...pa ne ven...meni je 500X lepše glejati nba....še posebej zaj ko so playoffs je napeto...posebej lepe so tekme od chicago - boston ....jaz glejan prek interneta (stream) in je fajn slika pa ameriški komentatori...pa še reklame so dobre...ko niso slovenske ke jih vsaki den vidin...neke novega in z veseljon poglednen...čez cejt pa ti itak pridejo prek al ke moreš...tak pač je.


drugače pa....gooo Lakers Ploskač

Dejan sreda, 29. april 2009 ob 11:01

S ten pa se nikak nemren strinjati, ka je reklam isto. Pri totih ameriških športih maš 100 t.i. commercial breaks, ki so samo zaradi tega, ka se reklame dojo. Pa v toten cejti nega nikšega time-outa al pa kejkoli, pač prekinitev zaradi reklam. Pa neje to odvisno od tv hiše.

Ne dugo nazej sen sred noči prek interneta slučejno šteja pogledniti zodjih 5 minut tekme, ki se je šlo za končnico. Pa je bila vüra že negi tri pa sen si misla, ka še to poglednen. Gleja sen ziher 20 minut pa so odšpilali 2 minuti. V glovnen nikan neje šlo pa sen ša spot... Nasmeh

Legionar sreda, 29. april 2009 ob 18:00

Sicer pa, či se vrnemo nazoj k temi - jaz mislin ka bi že naslov tote teme mogli spremeniti; organizator je vobja lidi na MONSTER TRUK SHOW (kekoli pač že to je), in ne na TRUCK.Vrag smejun

Dejan sreda, 29. april 2009 ob 18:15

Či pa se je zatipka Hihihi Slike pa smo še nobene ne vidli iz totega mega dogodka Mislec Vesna neče nič z nami deliti.

Makaveli sreda, 29. april 2009 ob 18:56

Dejan je napisal/a:
S ten pa se nikak nemren strinjati, ka je reklam isto. Pri totih ameriških športih maš 100 t.i. commercial breaks, ki so samo zaradi tega, ka se reklame dojo. Pa v toten cejti nega nikšega time-outa al pa kejkoli, pač prekinitev zaradi reklam. Pa neje to odvisno od tv hiše.

Ne dugo nazej sen sred noči prek interneta slučejno šteja pogledniti zodjih 5 minut tekme, ki se je šlo za končnico. Pa je bila vüra že negi tri pa sen si misla, ka še to poglednen. Gleja sen ziher 20 minut pa so odšpilali 2 minuti. V glovnen nikan neje šlo pa sen ša spot... Nasmeh



eh jaz še toga nisen vida...pa zaj že redno in to redno glejan tekme pa nikoli neso reklame dok neje time-out al pa kej...ke te ti to glejaš? golf al kej?? to nikak nemre biti ka TEKMO stovijo zarad oglasov...nimaš šanse...zaj do eni glih meli napad pa do v naleti pa do jin ovi rekli de stavi reklame morejo biti hehe...

commercial brakes so reklame...športa oz. tekme pa ziher ne prekinjajo zaradi reklam pa glejan NBA redno pa NFL ko je finale al pa kej...mogoče kaki film ja...samo te je itak isto kak pri nos....oglaševalci pločajo tv postajan ka se lehko tan reklame vrtijo...zake pa mislis ka morejo v sloveniji naprimer ka majo pločano oz. dogovorjeno ka recimo od SKB banke 8X recimo morejo zavrteti reklame med tekmo...zato pa za vsaki timeout vidiš eno pa isto reklamo proti konci pa skoro več ne...pa kar dale snemajo dogajanja na parketi...



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.