SlovenianDevil četrtek, 19. avgust 2010 ob 08:44

Glede na to, da bi bile kake posledice, se strinjan z Alojzom, če še koga žali, ipd. vam ovi tehnično nej nebi mogo nič, tak daleč pa se lehko sklicujete na svobodo govora, zajebancijo, govorice, da neste bili bi, ali pa kej takšega, zato še je ne bilo tožbe ker bi nešče nekej napiso na forumi. Je pa se pametno izogibati občutljivim vojaškim podatkom, tak kot recimo izdajanje imen vojakov SV, ki so na kakšni misiji, ker SV preglejuje forume, pa zgleda da zelo redno Mislec ...

Lidje nekej me zanima, glede volitev....kej je volilni odbor? to je volilna komisija, oz. to so tisti, ki sedijo na voliščih pa črtajo imena ali je to kej drugega?

Lenny četrtek, 19. avgust 2010 ob 08:47

Za svoje mnenje in videnje ponavadi ljudje navajamo dejstva.
Ena dejstva je se da brez problema podkrepit z dokazi. za nekatera ja je problem.
Če za nekaj vem, pa ne morem dokazat iz že naštetih razlogov, a to pomeni da moram biti tiho?

Ljudem, ki jih osebno poznam ni problema povedat odkod mi informacije, in vem da bo ostalo v krogu v katerem želim. Internet pa je dostopen vsem.

Nezrelo bi bilo, če bi si stvari izmišljeval. Anonimnost mi omogoča, da se mi ni potrebno izpostavljati, pa imam vseeno možnost, da pokažen na nečedne posle.
Zaščiten je tudi izvor informacij, ker če bi izvori informacij bili izpostavljeni bi bilo informacij še veliko manj.

Marsikaj bi bilo za povedati, ampak je problem, da s tem ko bi zadevo ispostavil, bi se takoj vedelo z veliko zanesljivostjo, odkod so informacije prišle.

Vsem nam je več ali manj jasno kak pri nas funkcionira pravna država. Naj*be tisti, ki je na nečednost opozoril, tisti ki pa jo je zakrivil pa je nedužen, pa če ga polek dobijo.

Ne podpiram nasilja, ampak sem vseeno mnenja, da bo v kratkem začelo pokati. Najbrž bi že, samo smo ljudje postali prepasivni in mirno gedamo svinjarije ki se dogajajo. Kmečki punti so de dogajali zaradi DESETINE. Ka pa danes? Malo jamramo, karavana pa ide dale. V stari jugi smo jamrali, ka gre preveč prenez v beograd itd. No pa smo dobili svojo državo. JUPI... in kaka je tota država? Birokratska greznica, v kero se samo dnar meče.
Levi, desni, rdeči, beli, črni.... vse isto sranje. Razlika je samo v ten, ka tisti ki so GORI omogočajo svojim, ka si punijo žepe.


Almanah četrtek, 19. avgust 2010 ob 10:35

eno je:

občinska volilna komisjia

drugo pa :
volilni odbor.

Če te predvčerajšnim kera pol.stranka predlagala, potem te je v volilni odbor .
Volilni odbor je na voliščih in tam po seznami črta lidi keri pridejo volit, na kunci pa še glose prešteje.

Alojz Kraiger četrtek, 19. avgust 2010 ob 11:15

Pozdravljeni

Zdi se, da se slika počasi jasni glede kandidatov na letošnjih volitvah. Malo sem pobrskal članke na internetu in našel naslednje kandidate:

Ormož: Slavko Kosi, Vili Trofenik, Alojz Sok in baje še nekdo iz SNS
Ljutomer: Franc Jurša, Darija Mohorič, pomladniki pa še niso odločeni
Veržej: Slavko Petovar ne bo imel protikandidata
Križevci: Branko Belec, Maksimilijan Sagaj
Razkrižje: Stanko Ivanušič in baje še nekdo mlajši (Zver, Šimonka)
Sveti Jurij ob Ščavnici: Anton Slana, Slavko Mihalič
Radenci: Vladimir Rantaša, Zlatko Mir
Gornja Radgona: našel sem samo Antona Kampuša

Upoštevati moramo seveda dejstvo, da kandidature še niso vložene in da so navedeni kandidati zgolj omenjeni na internetu.

Po teh podatkih bo zanimivo v Ormožu, Radencih in morda na Razkrižju. Drugje so pa rezultati več al manj znani. Vsekakor si želim, da bi bile volitve bolj pestre in zanimive, da bi bilo predstavljenih več zanimivih programov in idej.

Lep pozdrav

Dejan četrtek, 19. avgust 2010 ob 11:28

No, moje informacije pa so takšne:

Ljutomer: Franc Jurša
Veržej: Slavko Petovar
Razkrižje: Stanko Ivanušič
Križevci pri Ljutomeru: Robert Jelen
Sv. Juriju ob Ščavnici: Anton Slana, Slavko Mihalič
Radenci: Vlado Rantaša, Jožef Toplak, Zlatko Herceg
Gornja Radgona: Stanko Rojko, Anton Kampuš, Ivan Kajdič, Nataša Lorber, David Roškar
Ormož: Slavko Kosi, Vili Trofenik, Alojz Sok, Bojan Šinko

Almanah četrtek, 19. avgust 2010 ob 11:52

Alojz za Lotmerk ti lehko garantiram ka je tvoj podatek napačen.

pa ne za Juršo, ovo drugo.

Pepek z brega četrtek, 19. avgust 2010 ob 11:53

Za gvišno bomo znali kumej te, dere bode poteka rok za vložitef kandidatur. Do tečas pa eni samo taktizerajo, pa rogle kožejo...

TUNČEK četrtek, 19. avgust 2010 ob 15:34

Taktizeraje je itak politična folklora. Kozati rogle pa je ne tak nevarno, huje bi blo, če jih kakšen ponüca. Vuuhuu Hahaha

TUNČEK četrtek, 19. avgust 2010 ob 15:38

Dejan je napisal/a:
No, moje informacije pa so takšne:

Ljutomer: Franc Jurša
Veržej: Slavko Petovar
Razkrižje: Stanko Ivanušič
Križevci pri Ljutomeru: Robert Jelen
Sv. Juriju ob Ščavnici: Anton Slana, Slavko Mihalič
Radenci: Vlado Rantaša, Jožef Toplak, Zlatko Herceg
Gornja Radgona: Stanko Rojko, Anton Kampuš, Ivan Kajdič, Nataša Lorber, David Roškar
Ormož: Slavko Kosi, Vili Trofenik, Alojz Sok, Bojan Šinko


Tisto pri Jürji mi je zanimivo, ke razmere poznan, Slona je tak že župon, pa to dober kak provijo lidje, Mihalič pa mo puno masla na glovi in bi človik reka, ke je dosmrtni kandidot za župona, se je skos na listi. Gda pa je bija župon pa je biksa da je blo veselje.
Hjooj Hjooj Hjooj

MILAN petek, 20. avgust 2010 ob 06:46

Mislec de se vidlo te de re decejt

kokot petek, 20. avgust 2010 ob 09:05

MILAN je napisal/a:
Mislec de se vidlo te de re decejt

V Lotmergi bi lehko kak neodvisni kandidat kandidira neše od Kunštih Prlekof.

MILAN sobota, 21. avgust 2010 ob 07:26

Vuuhuu Samo toga ne guči na glos fse še je v ilegali

zobl sobota, 21. avgust 2010 ob 21:36

ja kak pa!

Legionar sreda, 25. avgust 2010 ob 15:13

Alojz Kraiger je napisal/a:
Pozdravljeni

Zdi se, da se slika počasi jasni glede kandidatov na letošnjih volitvah. Malo sem pobrskal članke na internetu in našel naslednje kandidate:

Ormož: Slavko Kosi, Vili Trofenik, Alojz Sok in baje še nekdo iz SNS
Ljutomer: Franc Jurša, Darija Mohorič, pomladniki pa še niso odločeni
Veržej: Slavko Petovar ne bo imel protikandidata
Križevci: Branko Belec, Maksimilijan Sagaj
Razkrižje: Stanko Ivanušič in baje še nekdo mlajši (Zver, Šimonka)
Sveti Jurij ob Ščavnici: Anton Slana, Slavko Mihalič
Radenci: Vladimir Rantaša, Zlatko Mir
Gornja Radgona: našel sem samo Antona Kampuša

Upoštevati moramo seveda dejstvo, da kandidature še niso vložene in da so navedeni kandidati zgolj omenjeni na internetu.

Po teh podatkih bo zanimivo v Ormožu, Radencih in morda na Razkrižju. Drugje so pa rezultati več al manj znani. Vsekakor si želim, da bi bile volitve bolj pestre in zanimive, da bi bilo predstavljenih več zanimivih programov in idej.

Lep pozdrav


Lujzek, v Križovcih Maksimiljan Sagaj nemre kandidirati, ker je že por let mrtev, pa bog mu dej dobro, kak se to reče. V Križovcih pa bi reka, ka de kandidat polek Jelena tüdi Belec takak si napisa, ker Dejan je napisa samo Jelena. Samo keko Beleca poznan, de kandidera in to ziher, taka de tan tüdi oštra borba.

PrLot četrtek, 26. avgust 2010 ob 11:28

Lotmerk de doba prvo županjo. Ploskač

Dejan četrtek, 26. avgust 2010 ob 11:39

Ja zaenkrat kandidatko. Či pa de res županja pa mo še vidli.

Alojz Kraiger četrtek, 26. avgust 2010 ob 12:34

Pozdravljeni

Malo sem te dneve gobaril in moram priznati, da pa toliko gob, kot jih je letos, že dolgo nisem videl. To je tudi razlog, da sem malo opustil spremljanje tega foruma.

Ja, tudi sam sem slišal za kandidatko za županjo v Ljutomeru. Olga Karba. Sam je žal ne poznam, slišal sem pa, da je bila pred leti, preden sem se vrnil v Prlekijo, direktorica občinske uprave. Zgodba postaja vse bolj zanimiva.

Legionar...jaz sem zapisal samo imena, ki so se pojavljala na internetu. Verjetno se je pojavilo tudi ime gospoda Sagaja.

Milan.... ki praviš, da je še vse v ilegali - z vsakim dnem se skoraj pojavi kakšen nov kandidat, ki iz ilegale stopi na svetlo.

PrLot.... to bi bilo pa res nekaj, če bi bila v Ljutomeru županja. Mislim pa, da do tega ne bo prišlo.

Grem še malo za gobami pogledat. Morda se še najde kaj. In ne pozabite vsi, ki se srečujemo v gozdu - po gobe se ne hodi s plastično vrečko!

Lep pozdrav

Legionar sobota, 28. avgust 2010 ob 20:40

PrLot je napisal/a:
Lotmerk de doba prvo županjo. Ploskač

Malo še počokej, to mo še vidli, či bo tak ali ne. Hihihi Sicer pa se baje formera veka anti-juršovska koalicija, v keri bi nej zdrüžile moči celo desne pa leve stranke, razen DESUSA pa SLS, či sen prav obveščeni. Mislec

zobl sobota, 28. avgust 2010 ob 20:54

Frančeskoni Jurša je favorit, ker do za jega volili vsi kmetje iz sosednjih bregov.
On ve na kere gumbe treba pritiskati, ka do ga zvolili.
Olga Karba ma teko možnosti ka postane županja Ljutomera, tak kak mi gda bomo jutri glejali žrebanje Loterije pa poleg vupali ka trufimo sedmico.

Almanah sobota, 28. avgust 2010 ob 22:34

zobl ka neš žajdčen grota.

Očitno nimaš ti podatkov od anket.....nima Jurša glih tak veke podpore v občini, kak ti misliš.



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.