romanb nedelja, 29. avgust 2010 ob 00:30

vidin ka de še jesen zanimiva v prlekiji. žal bomo eni prišli kumej zaten, gda bote že glose raztotali. dobro odločite, pozdrav z peći

zobl nedelja, 29. avgust 2010 ob 01:02

Almanah je napisal/a:
zobl ka neš žajdčen grota.

Očitno nimaš ti podatkov od anket.....nima Jurša glih tak veke podpore v občini, kak ti misliš.



Almanah,

dobro bi blo ka dejan poleg športne stavnice naredi še politično.
Pa se gremo stovlat.

Či Jurša zmoga ti meni doš 100 eur, či pa tvoj kandidat Karba zmoga pa jaz tebi don 100 eur.
Ankete o kerih ti gučiš so zelo vprašljive, na kakšnen vzorci so narete pa tudi v kerih krajih lotmerške občine Nasmeh
Zaponi si to Almanah!
Franc ve na kere gumbe se lovi kmetavzare, vrteli do se odojki pa vol , pa tekli do potoki čmige, mogoče de opadna kakšni predvolilni bograč na glovnen trgi, tak kak je pred pred par leti reka, "ka je tudi sam v kampanji primaknil nekaj odojkov iz svojega hleva" keri so se vrteli.

zobl nedelja, 29. avgust 2010 ob 01:05

romanb je napisal/a:
vidin ka de še jesen zanimiva v prlekiji. žal bomo eni prišli kumej zaten, gda bote že glose raztotali. dobro odločite, pozdrav z peći


kosova republik ?

TUNČEK nedelja, 29. avgust 2010 ob 09:06

Zobl, a bote kühali kakšen bograč ali de tüdi letos Jürša peka bika ? Hahaha

romanb nedelja, 29. avgust 2010 ob 09:35

kosova,kosova ja Haha Mislec Hjooj

TUNČEK nedelja, 29. avgust 2010 ob 09:40

Kaj Kosova republik, rečti moremo : Zdrüžene držove Prlekije. Hihihi

zobl nedelja, 29. avgust 2010 ob 11:44

TUNČEK je napisal/a:
Zobl, a bote kühali kakšen bograč ali de tüdi letos Jürša peka bika ? Hahaha



Pomembno je ka kupice niso prozne.

Seveda, ka bo vol.

TUNČEK nedelja, 29. avgust 2010 ob 12:16

Zobl, kupice itak morejo biti pune to je tak obavezno na fsoken shodi, samo daj mi otgovor keri kandidot de vol, ke te ga spekli ? Hahaha Hahaha Hahaha

zobl nedelja, 29. avgust 2010 ob 12:40

Nažalost, gda pogledneš por let po volitvah ugotoviš, ka so volilci cikjena govedina Nasmeh

TUNČEK nedelja, 29. avgust 2010 ob 12:47

Volifci so nažalost lidje, ke so ponavodi krotkovidni in nasednejo na lepe besede kandidotof, pa na veselice op volilnih shodih. O progromih kandidotof pa nič ne čujejo, čes neke cajta po volitvah pa obžalüvlejo, ke je bija zvoljen in ga kritizerajo, pozobijo pa da so ga sami zvolili. Hahaha Mislec

Legionar nedelja, 29. avgust 2010 ob 19:43

Či Jüršov Franček vrti odojke, tola klobose pa toči čmigo, te to lehko dela tüdi Karbova Olga, zakej pa ne? Mislec Vepa ma podporo večine strank, pa nej to financerajo, či jin je v takšen interesi vrčti Frančeka s prestola. Hihihi Keri de pač bole prepriča volilce, tisti de zmoga, tak to pač je v demokraciji.

Marius sreda, 1. september 2010 ob 14:13

A ste kaj gledal www.vsinaboljsem.si ? Nardimo prlekijo lepšo že enkrat Haha

zobl sreda, 1. september 2010 ob 19:58

Legionar je napisal/a:
Či Jüršov Franček vrti odojke, tola klobose pa toči čmigo, te to lehko dela tüdi Karbova Olga, zakej pa ne? Mislec Vepa ma podporo večine strank, pa nej to financerajo, či jin je v takšen interesi vrčti Frančeka s prestola. Hihihi Keri de pač bole prepriča volilce, tisti de zmoga, tak to pač je v demokraciji.

Ke maš te teko proti Frančeki ?
Franček je dober človik po duši, pravi tisti komunist keri se mora v kapitalizmi znajti.
Eni so nekda bli veki komunisti pa bi si na sred čela vrezali zvezdo z nožom , gnes pa berejo litanije v cerkvi na Razkrižji v prvi vrsti, Franc pa je osta vedno komunist v duši.
Nekši čudež z lotmerka nareti nemre ki je tak že vse v dreki, tak ka mesto župana more meti nemre pa en človik neven kakšne spremembe nareti.
Keri to tak misli je zrel za vrtec.
V politiki ni dobro da so nonstop na pozicijah eni in isti ljudje, tak ka recimo bi blo dobro ka bi se vsaki mandat zamenjala vlada, poslanci pa tudi na lokalni ravni ka bi vsakše 4 leta meli novega župana.

Nesmin več se norca delati z g. Franca ker je začeja redno brati toti forum,potli pa me vun kurca v oštariji gda se vidimo.
Na toten forumi je preveč svobode govora in je enin v lotmerki začelo redno v nos hoditi tak kak tisti cvetni prah kda ga veter okrog nosi.

Lenny nedelja, 5. september 2010 ob 08:44

@Legionar .... ka resno Francek ve za toto debato na forumi?

te de še ki začeja raziskovati lastnike prispevkof pa jihove vire... njet dobro..

Progress nedelja, 5. september 2010 ob 10:27

Volim tistega, ki de me prepriča s svojin programom in videnjem bodočnosti Prlekije, (Lotmerka) ne pa kakšni voli, golaž...ime mi neje važno, samo da je vizija dela.

zobl nedelja, 5. september 2010 ob 13:05

Progress je napisal/a:
Volim tistega, ki de me prepriča s svojin programom in videnjem bodočnosti Prlekije, (Lotmerka) ne pa kakšni voli, golaž...ime mi neje važno, samo da je vizija dela.

To mi zaj že zgleja fse na ovo serijo jugoslovansko Grunotvčani, Dudek in podobne scene.
Tako so tan razprovlali o politki...

O kakšnih vizijah mi tu gučimo ?
Pa ti res misliš da en Jurša ali pa kdo drugi na mestu župana lahko iz lotmerkškega "dreka" naredi zlato ?
....



zobl nedelja, 5. september 2010 ob 13:09

Lenny je napisal/a:
@Legionar .... ka resno Francek ve za toto debato na forumi?

te de še ki začeja raziskovati lastnike prispevkof pa jihove vire... njet dobro..



Edino či de mu keri pokoza kaj je to, ki on drugači ne uporobla intrnetno informacijsko avtocesto.
Sicer pa ne ven zakoj bi se Francek jezija na debato na forumu, to mu je ena veka reklama ka se teko o jen piše pa guči.
Pred 10 leti kda je še bija na zadrugi či bi mu keri reka ka de župan pa poslanec, bi si naleja špricar pa se krohota poleg s tega, zaj pa pogledni koji faker je postal.

franc jurša Aplavz Respekt

MILAN nedelja, 5. september 2010 ob 15:09

Mislec bon reka ka se je fseeno nekej naredlo ka je ne fse tak slabo kak se guči. Bi rad vida če bi keri več napravja.

zobl nedelja, 5. september 2010 ob 15:50

MILAN je napisal/a:
Mislec bon reka ka se je fseeno nekej naredlo ka je ne fse tak slabo kak se guči. Bi rad vida če bi keri več napravja.

v politike je ne dobro ka so pri kopanji nonstop eni pa isti frisi, fsakše 4 leta bi se mogli zamejati.

misekovi nedelja, 5. september 2010 ob 20:28

fčosi še ke pametnega napišeš



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.