jozejuz ponedeljek, 13. september 2010 ob 11:58

Ja ludje božji, tota politika je vražja Haha
Bi se tudi strinja, da treba nejpret nekaj pokazati svojega pa potem druge tak v nič rivati. Al nekej svojega pokazati ni vedno tak enostavno.

Dejan, na keri listi si pa ti? Nasmeh

Dejan ponedeljek, 13. september 2010 ob 20:31

Jas sen na listi OVK Nasmeh

Lenny ponedeljek, 13. september 2010 ob 20:43


Ja programii... lepo ka človik poda svojo vizijo... Samo za realizacijo programa pa trebaš peneze!!! Totih pa de v naslednjih 4-ih letih joko malo.

Zato neven, če bi se joka ali reža, kda čujen obečovati ka de se fse naredlo... s čin? z buhami?

Nebi se rad ponovla, ali to ne gre ... Prozna kasa, nega kandidatof... oz. so "sateliti"...
Či se ne motin vseeno obstaja neka meja, do kere se lehko občine zapufajo... No mogoče še opčina mo kej fore do "plafona" ...samo kej dosti več venda ne.

Javno zasebno partnerstvo??? Izum kak se nehče zaduži namesto tebe, uradno...ti pa mu plačuvleš kredit, kerega san več nemreš dobiti.... Mislin, ka je gospodartvo v širiši regiji izčrpano, in kej dosti herojof venda nede, ki bi še se to šli.

TOREJ...Vprašanje je naslednje... KAK spraviti skozi bilo kaki program v naslednih 4-ih letih ... TO bi bija JOKO hvaležen, či bi mi keri od tistih, ki pravijo ka bi zaj trebalo kandidata voliti na podlagi programa, razloži KAK de bodoči župan/županja ali pa tudi svetniki realizera svojo vizijo/program v naslednjen mandati.
No morti pa keri zna coprati, in de iz nič neke nacopra in je magija njegova vizija za naslednji mandat?...TOTEGA bi trebalo voliti Haha



MDC ponedeljek, 13. september 2010 ob 23:08

Lenny to si ful dobro poveda To ja

Jaz pa mislin, ka bi mogli vsi fkuper bojkotirati volitve, ka bi bila udeležba 2% pa bi se te nešča od totih prisklednikov pri kopaji pita - Zakaj????
Pa bi mogoče keri gor priša, ka je on pri kopaji zaradi nas .... volilcov.

Pa to velja za vse kandidate, ka nebi keri kaj narobe misla.

MILAN torek, 14. september 2010 ob 06:19

Mislec keri kodi kandidat de zvoljeni de meja veke nevole

Almanah torek, 14. september 2010 ob 07:52

MDC


ti si še le en fris...ke te misliš, ka de se keri sekira, če nedo šli lidje na volitve??

Pač de tisti zmaga keri de dobja največ glasov, pa če de to 1 glas ali 1000...

Z bojkotom pa se resen nede absolutno nič spremenilo, pa rešilo.

Voliti je moja pravica in jaz jo vedno izkoristim....pač se odločim za enega keri se mi je nejmeje zasra.

Legionar torek, 14. september 2010 ob 08:15

Makaveli je napisal/a:
ker mi je jurša obluba gasilski avto( za to ka de 1 x zagorelo v mojen zivleji) pa jedačo pa pijačo več nen nič reka glede jega.

Dokič gasilcov ne nücaš, tečas ne veš kekko lehko rešijo pa pomogajo kda zgori. In lehko de ti samo enkrat zagorelo -pa vüpan ka ti nede- ti samo 1x lehko naredi škode pa pisti posledic za celo živleje! Taka to ke ti mečeš tü vün na toten forumi je malo betežno pa otročje. Taka vüpan ka te nišče nede volja. Zloba

Kapa se primerjave Jürša - Špindler tiče: jaz sen meja občutek, ka se je za cejta Špindlera ne delalo dobesedno nič, Lotmerk je stagnera. Naredila sta se dvo rondoja, to pa je tüdi vse. Pa nesmimo pozobiti, ka je Občina LJutomer ne samo mesto Lotmer, ampak tüdi periferija, vsi okoliški kraji. Tüdi v okolici se je za cejta Špindlera bole malo naredlo. Žalosten Za cejta Jürše se vsej nekej dela, pa dug gor ali dol, brez duga itak gnes den nemreš nič. To vemo vsi tisti, keri mamo kredite. Hihihi

Sicer pa sen do zej še nekših konkretnih stikov z Jüršo ne meja, taka ne ven kak je, kda je treba iti kej rihtat k jemi, čüja pa sen , ka je grota baje zlo nedostopen pa aroganten. To pa je ne dobro! A-A Pa tüdi ka se dosti fsega rivle v ovi del, kako so terme. Taka, jaz sen še se ne odloča kerega bon volja, ker mo vidli, ke de se v kampanji godilo.

Progress torek, 14. september 2010 ob 10:13

Strinjam se z vsemi, ki ste mnenja, da se je veliko več naredlo v Lotmerke in okolici za cejta Jurše kot Špindlerja. V bodoče pa bomo vidle.

madmax torek, 14. september 2010 ob 12:23

MAKAVELI MALO PRED SVOJIM PRAGOM POMETI, NE PA DA DRUGE IMENUJEŠ DA SO ALKOHOLIKI.

Alojz Kraiger torek, 14. september 2010 ob 12:34

Pozdravljeni

Zavedajmo se, da je volilna pravica pot do sprememb. Če se volitev ne udeležiš pač nimaš pravice godrnjati nad politiko. Kakorkoli obrneš, na koncu prideš do tega sklepa, da je potrebno iti na volitve in voliti.

Po spletu in časopisih gledam županske kandidate, kako odpirajo to in ono pred volitvami. Pri marsikateri zadevi, ki se odpira občina ni imela zraven čisto nič. Pa to nikogar ne zanima. Fasada je lepa, na sliki je župan in pod sliko piše: "župan ta in ta je odprl cesto..."

Lokalne volitve so vedno posebej zanimiva tema saj se izbira med ljudmi, ki se poznajo. Posebej v manjših občinah. Protikandidat trenutnemu županu lahko hitro dobi etiketo, da nasprotuje razvoju in ne vem čemu vse. Župani, posebej tisti z dolgim staležem, postanejo kar strokovnjaki za vse, je nek novinar nedavno nazaj zapisal. Ko se začne to dogajati jih je potrebno zamenjati. To pa je lahko samo na volitvah. Župan nima pravice biti aroganten in osoren! Če je gospod Jurša tak, naj prepusti mesto nekomu drugemu.

Lep pozdrav

MHA torek, 14. september 2010 ob 13:11

Legionar je napisal/a:


Kapa se primerjave Jürša - Špindler tiče: jaz sen meja občutek, ka se je za cejta Špindlera ne delalo dobesedno nič, Lotmerk je stagnera. Naredila sta se dvo rondoja, to pa je tüdi vse. Pa nesmimo pozobiti, ka je Občina LJutomer ne samo mesto Lotmer, ampak tüdi periferija, vsi okoliški kraji. Tüdi v okolici se je za cejta Špindlera bole malo naredlo. Žalosten Za cejta Jürše se vsej nekej dela, pa dug gor ali dol, brez duga itak gnes den nemreš nič. To vemo vsi tisti, keri mamo kredite. Hihihi



Točno tak je tüdi blo, polek dveh rondojof še ne pozobi na okupacijo trgovin, kere so rosle kak glibaje po deži.


V cejti Jürše se je tüdi zrihtalo del ceste f Presiki pa AP postaja, taka je ne glih fse šlo san f Pürgo. Nasmeh

Legionar torek, 14. september 2010 ob 13:27

MHA je napisal/a:
Legionar je napisal/a:


Kapa se primerjave Jürša - Špindler tiče: jaz sen meja občutek, ka se je za cejta Špindlera ne delalo dobesedno nič, Lotmerk je stagnera. Naredila sta se dvo rondoja, to pa je tüdi vse. Pa nesmimo pozobiti, ka je Občina LJutomer ne samo mesto Lotmer, ampak tüdi periferija, vsi okoliški kraji. Tüdi v okolici se je za cejta Špindlera bole malo naredlo. Žalosten Za cejta Jürše se vsej nekej dela, pa dug gor ali dol, brez duga itak gnes den nemreš nič. To vemo vsi tisti, keri mamo kredite. Hihihi



Točno tak je tüdi blo, polek dveh rondojof še ne pozobi na okupacijo trgovin, kere so rosle kak glibaje po deži.


V cejti Jürše se je tüdi zrihtalo del ceste f Presiki pa AP postaja, taka je ne glih fse šlo san f Pürgo. Nasmeh


Ja, tüdi pločnik na relaciji Noršinci - Šalinci se je nareda, šola v Stročji vesi pa še bi se nejšlo...

Dejan torek, 14. september 2010 ob 13:32

Jurša je proti Špindleri nareda 100 pa 1, tü nega kej. Pa zaenkrat nega viditi, ka bi bija kakši kandidat, ki bi ga lehko premaga. Uradno še sploh nobenega nega brž Niman pojma Tak ka či nede nekših groznih pretresov, de Jurša še dale župan. Samo se v totih naslednjih 4 letah ziher nede teko vsega delalo, kak se je zej.

Lenny torek, 14. september 2010 ob 13:34

Lehko pa Francek hodi na kaki magioničarski tečaj pa de še več nareda. Te de si ali zasluža doprsni kip pred blagovnico Vuuhuu

MHA torek, 14. september 2010 ob 13:36

Legionar je napisal/a:
Ja, tüdi pločnik na relaciji Noršinci - Šalinci se je nareda, šola v Stročji vesi pa še bi se nejšlo...

Ja, točno.

Legionar torek, 14. september 2010 ob 13:36

Jaz bi si ga na jegoven mesti že postava, zej je meja enkratno šanso. Kul Na spomenik pr Blagovnici mislin... Hihihi

Lenny torek, 14. september 2010 ob 16:44

Legionar je napisal/a:
Jaz bi si ga na jegoven mesti že postava, zej je meja enkratno šanso. Kul Na spomenik pr Blagovnici mislin... Hihihi


ma to me spomi nja na vic o Janezeki, ki je modelira na cesti ...
(premalo "materiala" za Francekof kip Hihihi
nebi rad bija preveč nesramen Hihihi



Mislin pa ka de pret meja v Purgi ali v BIOTERMAH, ne samo doprsni kip, nego kar v naravni velikosti kak general Rudolf v parki ... Rudi ma knjige pa sablo polek sebe ... ka de le Francek meja ? Hihihi
TO bi lehko bilo novo anketno vprašanje... predloge odgovorof pa lehko zberemo na forumi Vuuhuu

zobl torek, 14. september 2010 ob 19:28

Hjooj Hjooj Hjooj Hjooj

Kak ste nesramne.... joj joj joj.


Dajte se enkrat že postaviti v njegovo kožo pa si zamislite recimo ka imate možnost tudi vi biti župan.


Ne bi delali razpise na kerih bi vaši kolegi dobili posel ? -> BI

Ne bi šli na all inclusive počitnice kere bi vam plačali vaši kolegi podjetniki, kerin ste zrihtali posel ? -> BI

Ne bi prebivalcen občine Ljutomer mazali oči pa pravljice metali z ovo lopato za premog, teko ka ma folk kaj za gobezdati potli? -> BI

Pač kda z golo ritjo prideš na nekšno funkcijo, te seveda delaš ka se tudi ti pa tvoji okoristite v takšni obliki, ka te nemre Kosov Dragotin v keho spraviti. To je cela filozofija fsega, keri to še ni skapiral je zrel za vrtec. Briga njih za narod, ker enega dneva bomo tak fsi spocrkali, eni kak reveži, drugi kak bogatoši to pa je tudi veka razlika. Eni do vmrli pa so celo živleje rintali za 500-800 evrov na mesec, pa kda so volitve tukli špricare z kandidati pa vupali ka de nekaj bojšega se zgodilo, tisti keri pa so se zrivali med poslance al pa župane pa so "rinatli" za 4000 eur pa se smejali z bedokov keri so jin glose dali.

Lotmerk so zafurali pred 50-60 let, ko je imel status okraja in je mel jurisdikcijo tijan do Ptuja.
60 let je šteja Borovo delati tovarno v Lotmerki, pa lokalni vinski asi keri so meli gorice niso pustili ka bi delala se fabrika, ker bi toti revčeki keri so jin rintali v goricah šli delat v fabriko.

Te pa se to samo pomalen z leti stopnjuje.


Lotmerk so vodili sami nesposobni, kerin ne bi da ka krave posejo ker bi jin ziher ena vujšla.

Ovi mopedist z VŽK keri je priša do županskega pa poslanskega zica se je boja svoje sence, v parlamenti ene besede neje poveda, tak pa je tudi bija bump privatno.

Franc je malo že bolj napreden, preprosti vaški človek, keri lahko 3 dni guči brez napisanega teksta na paperi, mogoče tak kak zaj Legioner provi ka se malo arogantno obnoša pa je nedostopen, kar je normalno pričakuvati jegoven mentalnen sklopi. Pred leti je bija na Kmetijski zadrugi pa v Lotmerki ni pomenija nič, praf tako tude ne pri svojen sosedi, te pa so ga Desus Marija & co lansirali v zvezde, zaj pa je vroča roba s kerin je popularno ob 7:05 piti kafe v sloveniki, negda pa je bija podsmeh..




misekovi torek, 14. september 2010 ob 20:43

Nihgče nemre rečti ka se neje dosti naredlo ali mislin ka je čas ka za Lotmerk poglednemo z gospodarske strani ka mo probali bol gospodarstvo razvijati pa nareti občino bol prijazno za družine z deco ne pa samo za stareše pezjoniste o+pa mrtvece kda bom hmrja mi ku*** hasni lep brutif.
Pa občani so samo lidje bi se spodobilo ka jim župan stisne roko tudi kero drugo leto ne pa samoi tisto kda so volitve.

Lenny torek, 14. september 2010 ob 20:59


Še se spoti keri Franceka v začetki kda je v Lublano priša? Jegovi prvi javni nastopi?
Ve pa sen si misla, ka bon moga začeti tajiti mojo prleško mater ....

No zej so ga vendar že sprakserali ka lehko 3 dni guči... vupan ka v totih treh dnek bar kako pametno pove ... O jegovi aroganci pa o nedostopnosti pa nebi zgubla besed ... Či je ne po jegoven je hitro nevola ... Še huje je če razgovor ne poteka tak kak si je on zamisla ...

Aja še neke ...dokič nede totih volitef fertik niti pod razno radija Maxi ne mislim poslušati ... Mores si zavsak skučej posneti eno oddajo s Francekon, ka či bon kda meja težove z velko potrebo ... nejbojši "laksatif" so jegova predvolilna naklodaja ...

Dokič mo volilci tolererali tako mišleje ka vsak, ki k kopaji pride, lehko svijarijo del,a tak dugo de stanje takšno kak je.

Praf bi prišla kaki obisk revizora z računskega sodišča na opčini...samo da zaj že vsi vejo, kak se do lukje izkoristiti pa papirnato porihtati, ka je vse "vredi".
Sicer se pa spotin, ka je redko kdo s stolca leta, vedno se je nejša kaki sekretarček ki je nareda "napako" , pa je te tisti ija fse krif.


Čez 4 leta drogi opčani, nažalost zgleda ka nič pret. Te vupan ka de v lotmerk priša friški veter, ki de odpihna smrad po kanalizaciji.



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.