MILAN četrtek, 16. september 2010 ob 09:51

Mislec TAK TO JE ŽUPAN NEDE REŠJA KARI KLI BODE
malo mejše avte treba nareti

zobl četrtek, 16. september 2010 ob 10:43

MILAN je napisal/a:
Mislec TAK TO JE ŽUPAN NEDE REŠJA KARI KLI BODE
malo mejše avte treba nareti


al pa vsi na piciikle!

Progress četrtek, 16. september 2010 ob 13:45

Zemljiškoknjižna lastnina etažnega stanovanja nima nobene veze s parkplace. Ka si keri küpe to mo. Vse okrog blokov je občinsko.

MILAN četrtek, 16. september 2010 ob 14:12

Hehe FSE JE NAŠO

TUNČEK četrtek, 16. september 2010 ob 14:22

Praviloma more biti okoli bloka tak imenovono funkcionalno zemlišče. To je mišlen pločnik pa določen opseg površin, ke so ponavodi parkirišča, ke se označijo s plovin ali pa s toblami, da so rezervirana za rezidente (stanovolce). Fčosik na parkirišča celo napišejo registrske številke avtof. Tokega zemlišča nemreš küpiti, ke je lost bloka. Da bi pa plačüva pret blokon parkirnino pa ne ven, če je to v sklodi z zokonom. Lehko kakša opčina z odlokon pobira parkirnino, samo to ne vzdrži preverbe zokona.

Mislec Nasmeh Pozdrav

zobl četrtek, 16. september 2010 ob 14:30

Pa ve se kdo so svetniki, keri so odločili na sejah ka se okrog blokov naredi plova cona. Ni zaj samo Jurša krif...
Zaj gda so volitve se samo o aktualnen župani guči, malo bi trebalo preispitati tudi tote svetnike kak so v prejšnjen mandati delali.
Na konci pa je to fse sranje na kubik, ka eni pa isti se zrivlejo na volitvah narod pa te misli ka či de drugi župan ostlai pa do več ali mejn isti svetniki kej bojše...

svetnik četrtek, 16. september 2010 ob 20:16

Dečki, Zobl..., kaj pa če ne bi glih tak ....na pamet!

rok000 četrtek, 16. september 2010 ob 21:44

Zobl mislim ka se ve kak je z sejami v lotmerke blo Hjooj

Almanah četrtek, 16. september 2010 ob 21:49

zobl gle

Meja si do pred kratkim šanso, se pridružiti na keri listi političnih strank, ali pa neodvisnih list, ali pa nareti svojo listo, pa si ne....

Če si bojši, bolj pošten, načelen, pa se sprobaj ..pa da vidimo.

Pa nič slabega s ten ne mislim, samo na to ti odgovarjam, ke si napisa, da se vedno eni in isti porinejo to gor....te pa ti to spremeni.

DarkMAN četrtek, 16. september 2010 ob 22:14

Almanah,

Nesen politik tak kak ti pa mi v moji kmečki glovi nekaj itak ne štima,
po naših Cezajovcih lidje nemrejo vervati kak so se lehko sporili v lokalni politiki lds pa sds pa zares, eni gučijo ka je vzrok temi ka je janšovim mozek iz jihove lotmerške celice vujša pa jih kretničar nemre vtiriti.
Jaz sem janšove stalno kroža, po ten zaj pa nič več ne razmin.

Kak lehko nekšno koalicijo pred volitvami pohajo, či najč ne vejo keko jih bo v sveti???
Lds je s totimi dvemi frakcijami itak popuša, za zares se nič ne čuje- tak ka de težko do svetnika priti, lrmv ne ven či še je gi.

Dosti ljudi čujen ka do voili sms pa Janeza, pa mislin ka mojo prav, vidiš on je edina neprodana duša v lotmerški politiki.

rok000 četrtek, 16. september 2010 ob 22:32

Darkman ne razmim te kej je po tvoje z lds-som? Kul

Dejan četrtek, 16. september 2010 ob 22:43

Lidje, jas van predlagan branja storih tem iz foruma iz leta 2006 pred volitvami Nasmeh Malo za obujanje spomina Nasmeh

Program Liste za razvoj mesta in vasi in kandidata za župana Maksimiljana Gošnjaka

podtikanje gnilih jajca (GJ)

Vsi kandidati 2006


Pa za kunec temo o lokalnih volitvah 2006. Zabava zagotovljena Nasmeh

Volitve 2006-Ljutomer

Pepek z brega četrtek, 16. september 2010 ob 22:51

DarkMAN je napisal/a:
Almanah,

Nesen politik tak kak ti pa mi v moji kmečki glovi nekaj itak ne štima,
po naših Cezajovcih lidje nemrejo vervati kak so se lehko sporili v lokalni politiki lds pa sds pa zares, eni gučijo ka je vzrok temi ka je janšovim mozek iz jihove lotmerške celice vujša pa jih kretničar nemre vtiriti.
Jaz sem janšove stalno kroža, po ten zaj pa nič več ne razmin.

Kak lehko nekšno koalicijo pred volitvami pohajo, či najč ne vejo keko jih bo v sveti???
Lds je s totimi dvemi frakcijami itak popuša, za zares se nič ne čuje- tak ka de težko do svetnika priti, lrmv ne ven či še je gi.

Dosti ljudi čujen ka do voili sms pa Janeza, pa mislin ka mojo prav, vidiš on je edina neprodana duša v lotmerški politiki.


Prlekija je daleč od loblane in prleška politika nema kej dosti veze z držovnoj.

Tü se gre za rešovaje domočih problemof, ne pa za polanske stolčeke in držovno politiko. Tü se odloča o lokalnih stvareh, ne pa o ten, či bomo "fpisali izpisane, ali jih nemo". Fčistar fseeno je v keri stranki je moj sosid - či obidvo čema priti do nekše riči, morema sodelüvati in obidvo vglih delati, drgačik nema nič dosegnola.

Koalicije pred volitvami pa so tüdi ne nič novega. Konec koncof tüdi Jürša podpirajo stranke, kere na držovni menajo glih kej dosti fküper za povedati.

DarkMAN četrtek, 16. september 2010 ob 22:53

rok000 je napisal/a:
Darkman ne razmim te kej je po tvoje z lds-som? Kul

rok000 ne ven na kaj ciljaš, samo z lds-om pa od lds neje nikoli bilo nič pametnega zaj pa se jim je še sds oda Kozlam

DarkMAN četrtek, 16. september 2010 ob 23:06

Pepek z brega je napisal/a:
DarkMAN je napisal/a:
Almanah,

Nesen politik tak kak ti pa mi v moji kmečki glovi nekaj itak ne štima,
po naših Cezajovcih lidje nemrejo vervati kak so se lehko sporili v lokalni politiki lds pa sds pa zares, eni gučijo ka je vzrok temi ka je janšovim mozek iz jihove lotmerške celice vujša pa jih kretničar nemre vtiriti.
Jaz sem janšove stalno kroža, po ten zaj pa nič več ne razmin.

Kak lehko nekšno koalicijo pred volitvami pohajo, či najč ne vejo keko jih bo v sveti???
Lds je s totimi dvemi frakcijami itak popuša, za zares se nič ne čuje- tak ka de težko do svetnika priti, lrmv ne ven či še je gi.

Dosti ljudi čujen ka do voili sms pa Janeza, pa mislin ka mojo prav, vidiš on je edina neprodana duša v lotmerški politiki.


Prlekija je daleč od loblane in prleška politika nema kej dosti veze z držovnoj.

Tü se gre za rešovaje domočih problemof, ne pa za polanske stolčeke in držovno politiko. Tü se odloča o lokalnih stvareh, ne pa o ten, či bomo "fpisali izpisane, ali jih nemo". Fčistar fseeno je v keri stranki je moj sosid - či obidvo čema priti do nekše riči, morema sodelüvati in obidvo vglih delati, drgačik nema nič dosegnola.

Koalicije pred volitvami pa so tüdi ne nič novega. Konec koncof tüdi Jürša podpirajo stranke, kere na držovni menajo glih kej dosti fküper za povedati.


Pozdrovlen Pepek, sen veseli ka si se oglosa, resen je ka se na lokalnem nivoji gleja za lokalni interes, samo tota lotmerška politika je žmetna, gle lds je dokoza ka je 8 let ne v lotmergi nareda nič, špindler je bija najslabši župon, zaj so šli na volitve z dvemi listami za nos naivne volilce ka bi mislili ka volimo neven koga.
Zares je že v Lotmergi 4 leta nova politika pa enega resnega člana nesen sreča.
Žal mi je za sds ka nemre obdržati možgane v stranki.
Tebi je lepo Pepek tam v Radgoni, ki je itak 100 let pred nami, nemreš ti razmiti lotmerške finte..

Almanah četrtek, 16. september 2010 ob 23:27

DarkMAN

Maš vso pravico voliti kerega češ...hvala bogi ka maš ke izbirati..če nebi meja, bi bili tan kak smo bili pred 20 leti.

Če se tebi zdi vredi SMS in g.Vencelj, je s ten ne nič narobe.

Tan si pita ke je z LRMV podprli so Juršo, na jegov plakat pogledni.

Zares nemre biti nigi v Slovenije 4leta, ker obstaja kumaj 3 leta...no v Lotmerki je od lanskega julija...teko o ten....(če te zanima keri so notri, ti napišen)

SDS možgani kak jih ti imenuješ, so delali proti volji svoje stranke, pa so sledile sankcije.

LDS ma lehko 50 list, če de se to lidin vidlo, do za jih glasuvali, če ne pač ne....

Vsak ma možnost, ka izbere po svoji vesti...in to se mi zdi glavno.

To pa ka so enkrat za razliko vkup stopili levi pa desni, pa se mi zdi super.

V programi Olge Karbe so notri tak njene ideje in želje kak tudi desnice in levice....torej maš notri sodelovanje vseh. Ve pa če živimo v toten našen okolje, mamo vsi zelo podobne probleme. To ke bomo naredli vkup, bomo koristili vsi in koristili bomo tu, ne pa v Ljubljani, ali gikoli že.

DarkMAN četrtek, 16. september 2010 ob 23:38

Almanah je napisal/a:
DarkMAN

Maš vso pravico voliti kerega češ...hvala bogi ka maš ke izbirati..če nebi meja, bi bili tan kak smo bili pred 20 leti.

Če se tebi zdi vredi SMS in g.Vencelj, je s ten ne nič narobe.

Tan si pita ke je z LRMV podprli so Juršo, na jegov plakat pogledni.

Zares nemre biti nigi v Slovenije 4leta, ker obstaja kumaj 3 leta...no v Lotmerki je od lanskega julija...teko o ten....(če te zanima keri so notri, ti napišen)

SDS možgani kak jih ti imenuješ, so delali proti volji svoje stranke, pa so sledile sankcije.

LDS ma lehko 50 list, če de se to lidin vidlo, do za jih glasuvali, če ne pač ne....

Vsak ma možnost, ka izbere po svoji vesti...in to se mi zdi glavno.

To pa ka so enkrat za razliko vkup stopili levi pa desni, pa se mi zdi super.

V programi Olge Karbe so notri tak njene ideje in želje kak tudi desnice in levice....torej maš notri sodelovanje vseh. Ve pa če živimo v toten našen okolje, mamo vsi zelo podobne probleme. To ke bomo naredli vkup, bomo koristili vsi in koristili bomo tu, ne pa v Ljubljani, ali gikoli že.


Almanah , se opravičuvlen ka sem vašo stranko postaro za leto dni, za tebe sen čuja ka si notri, drugih resen ne poznan,vrvlen ka ste vredi lidje notri v lotmerškem zaresi, no generalno glejano so v zaresi notri golobiči pa biščaki Slabo
neven zakaj za mojega kandidata Janeza pišeš g.Vencelj, pri Olgi pa Jurši pa si pozaba na g. ali na ga., no nima vze , moja kmečka pamet ne segne taka daleč.

Razloži mi pa neka, kak po eni stroni pišeš"torej maš notri sodelovanje vseh. Ve pa če živimo v toten našen okolje, mamo vsi zelo podobne probleme. To ke bomo naredli vkup, bomo koristili vsi in koristili bomo tu, ne pa v Ljubljani, ali gikoli že" dva stavka pred tem pa napišeš" SDS možgani kak jih ti imenuješ, so delali proti volji svoje stranke, pa so sledile sankcije." Jezik

Almanah petek, 17. september 2010 ob 00:02

napisa sen g.Vencelj, ka ne bi ti gi bija užaljeni...od zej de te pač samo Vencelj. Mi je pač vseeno.

Jaz sen ti glede SDS samo odgovorja .....če pa misliš, ka de centrala kerekoli stranke rekla, čute, nete delali v Lotmerki igrišča za deco, ali pa nete delali kanalizacije itd itd...se motiš..
Te boš moga iti v eno politično stranko ka boš vida, ka je tu vseeno malo ločeno, lokalni projekti, pa državni projekti.
Samo ka tak že vidim, ka de s tebo grozno teško debatirati , lidi loviš na vsako besedo, ti bi bija dober politik.

MILAN petek, 17. september 2010 ob 06:31

Mislec samo teko, če je bor malo totin keri so se spravili v politiko pa dali roke za to ka do neke naredli je nareto veko delo. Fsa čast če do še potlan eden ovemi segali v roke pa se božali.

Legionar petek, 17. september 2010 ob 08:20

Progress je napisal/a:
Zemljiškoknjižna lastnina etažnega stanovanja nima nobene veze s parkplace. Ka si keri küpe to mo. Vse okrog blokov je občinsko.

To je ne resen. V bloki, v keren sen jaz pred bija, je nekej zemlje okoli bloka blokovske, ne občinske.



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.