TUNČEK nedelja, 26. september 2010 ob 16:13

Pepek, to ke si fse našteja pove, kak je zlo pomembno, či so provi lidje na proven mesti. Zato mislin, da je treba na volitvah vogati kandidote po tisten, ke so napravili zodja leta, ne pa po volilni kampanji pa gulaši in rdečki. Opstoječe župone, ke po kandiderajo, pa je treba malo zanalizerati, če je fse tisto, ke so napravili f prešnen mandoti na puf ali pa ekonomsko bole ugodno in s pomočjo evropskih nevračljivi penez. Mislec To ja Volte mi sposobne lidi tan v domovini Prlekiji ! Slovenija

Legionar nedelja, 26. september 2010 ob 17:46

Dejan je napisal/a:
Legionar je napisal/a:
Bi pa Jürša rad ob priliki pita, kda do se kakšna sredstva nejšla tüdi za prizidek k Lotmerškemi vrteci?

Še maš možnost postaviti vprašanje gnes do polnoči -> Zastavi vprašanje

Če boš pa odgovor doba pa je drügo.

Bon zastava vprašanje, hvala. Kakši odgovor pa bon doba, pa tüdi ven. Pred volitvami pa je resen te žmetno trufiti odgovorov. Pomežik

DarkMAN nedelja, 26. september 2010 ob 18:13

prleška puca je napisal/a:
zato pa enkrat mlodin besedo dati! To ja



Mladi LDS Hahaha

DarkMAN nedelja, 26. september 2010 ob 18:18

lotmerzanec je napisal/a:
prleška puca je napisal/a:
lotmerški vrtec ne nuca prizidka.... nucamo novi vrtec! se provin na mlode se prvo pozobi! mislin ka bi lotmerk po vzori radgonske obcine tudi bija primeren kandidat za pasiven vrtec, kerega 20% obcina krije ostalo pa so dobli z evropskih razpisov! doci pa de desus gloven v obcinsken sveti pa tega nede!

Točno tak. Jaz sen že pred leti prava tak občinskemi vodstvi kak ravnatelci vrteca ka nucamo novi vrtec. Te so ga obnovili pa seveda novi vrtec adijo. Še skoz trdin ka nucamo novi vrtec, celo zaj kda evropa ponuja celo do 80 % penez za izgradnjo novih pasivnih vrtecov. Evo Radgona ga je zazidala.
Seveda pa , če mo Desus volili.....ki pa te oni vrtec nucajo.
Pa lidje, pa nemrejo nan več toti desusovci vladati. Pa Jurša kako neodvisen. Ki pa je te kandidira pred dvema letoma. Prosin vas lepo , neodvisen...Zodji cajt, ka jih skinemo, pa ka resen pridejo mladi gor pa sposobni lidje, ki so že eni že zej bili na občinsken sveti samo so jih skozi toti upokojenci & Co utišali..... Volin mlode ali pa LDS.


Kaj Lotmerk, hodi v Cezajovce glejat, glih zavolo LDS-a momo v Cezajovci storo neuporabno razvalino od šole. Neš me prepriča v toti tvoj LDS pa LDS omladino. Vola bom SMS.
Ploskač

lotmerzanec nedelja, 26. september 2010 ob 20:51

JA tan je to bogo resen, pa ziher ne zaradi LDS-a ampak zato ker je storo človek.

PA za vrtec ne rečen , bi resen bija potreben, samo mi te zaj povej, ki do peneze vzeli za toti vrtec. Če se dobro spotin, je Jurša to obeča pred 4 leti! PA te je meja puno penez na razpolago. Zaj gi pa nema nič penez pa opet obečovle! Pa upan ka ljidje tan neste tak naivni ka te opet naseli. Zemlo je kupja to pa je tudi vse! MAlo se pozanimlite na ministrstvi keko je to realna oblüba! NA pamet!
Sen pa še enkrat za to ka se nekej naredi! TAk tan, tak vLotmerki!

misekovi nedelja, 26. september 2010 ob 21:19

DarkMAN je napisal/a:

Kaj Lotmerk, hodi v Cezajovce glejat, glih zavolo LDS-a momo v Cezajovci storo neuporabno razvalino od šole. Neš me prepriča v toti tvoj LDS pa LDS omladino. Vola bom SMS.
Ploskač


e Darkman se mi zdi ka itak malo preveč navijaš za Janeza se bojom ka ga na kunci njti ti neš volja če ga sploh lehko, v Cezajovcih pa itak ka bo šola samo pitaje kda.
Pa zgleja ka je stora tudi dobra kak ste brihtni vun prišli.

kresnička nedelja, 26. september 2010 ob 21:25

Za cezajofško šolo še ni vsa zemla kuplena, pa od vseh treh šol, lotmerk, stročja vas pa cezanjevci je bila najviše na lestvici, ka se more oboviti pa se bo zaj zadnja. tak to je, či se gre za malo šolo, se v lotmerki da vse prej zmeniti, pa hitro prek vrste poriniti.pa župan še razmišlja či še sploh bo 8 razredov v novi šoli, seveda či se bo sploh kdaj naredla

Makaveli nedelja, 26. september 2010 ob 21:50

lotmerzanec je napisal/a:
JA tan je to bogo resen, pa ziher ne zaradi LDS-a ampak zato ker je storo človek.

PA za vrtec ne rečen , bi resen bija potreben, samo mi te zaj povej, ki do peneze vzeli za toti vrtec. Če se dobro spotin, je Jurša to obeča pred 4 leti! PA te je meja puno penez na razpolago. Zaj gi pa nema nič penez pa opet obečovle!



evropska sredstva

prleška puca nedelja, 26. september 2010 ob 22:01

darkman to nan je ze jasno koga bos volija Vuuhuu

pa ne ven ka s enonstop v drugo opikovleš se pa je od vsakega pravica voliti koga če, pa nihče ti ne provi ka nesmiš.... tak ka koga jaz volin jaz volin pa to tebe ne briga tak daleč! pa če sen mlodi lds al pa mlodi sds to ne tvoja stvor... Hahaha

PrLot1 nedelja, 26. september 2010 ob 22:48

DarkMAN je napisal/a:
Kaj Lotmerk, hodi v Cezajovce glejat, glih zavolo LDS-a momo v Cezajovci storo neuporabno razvalino od šole. Neš me prepriča v toti tvoj LDS pa LDS omladino. Vola bom SMS.
Ploskač




Jaz bon tüdi za mlade, te pa či so pri EKG Kul
Sicer pa mate pri SMS mladino v imeni, pa so vam mladi genoli drügan Hihihi
Si se gda pita zakaj?

Po noven vlečete na zeleno, ki je pač zdaj moderna ekologija pa to, čiglih mamo Zelene (tiste prove) v občini že dugo, ki so že negda bili za zeleno politiko, pa so še zdaj; vi pa kun veter piše....naslednje volitve bote verjetno že stranka mladih, ki se bori za večje penzije Hjooj ...no mogoče je to tüdi dobro za mlode ka do van dedeki pa babice lehko več od penzije vkraj dali Hahaha

Pepek z brega nedelja, 26. september 2010 ob 22:51

Makaveli je napisal/a:
evropska sredstva


Evropska sredstva že.... samo moreš do jih priti.

Nejpret moreš son zagotoviti 20% penez, te pa moreš meti še nekoga, keri bode ti projektno dokumentacijo zrihta, tak ka bodo gospodje iz Brüsla zadovolni...
Mislec Mislec Mislec

Makaveli nedelja, 26. september 2010 ob 23:23

Pepek z brega je napisal/a:

Makaveli je napisal/a:
evropska sredstva


Evropska sredstva že.... samo moreš do jih priti.

Nejpret moreš son zagotoviti 20% penez, te pa moreš meti še nekoga, keri bode ti projektno dokumentacijo zrihta, tak ka bodo gospodje iz Brüsla zadovolni...
Mislec Mislec Mislec




z pametnimi potezami se do vse zrihtati...bojse dati samo 20% kak pa vse...

lotmershki21 nedelja, 26. september 2010 ob 23:37

Makaveli je napisal/a:
Pepek z brega je napisal/a:

Makaveli je napisal/a:
evropska sredstva


Evropska sredstva že.... samo moreš do jih priti.

Nejpret moreš son zagotoviti 20% penez, te pa moreš meti še nekoga, keri bode ti projektno dokumentacijo zrihta, tak ka bodo gospodje iz Brüsla zadovolni...
Mislec Mislec Mislec




z pametnimi potezami se do vse zrihtati...bojse dati samo 20% kak pa vse...


To ja

lotmershki21 nedelja, 26. september 2010 ob 23:56

zakej v toti anketi nega polek npr. še:

neveljavna glasovnica

meni neveljavna glasovnica dosti pove!! npr. ka se ne strinjan s trenutnin stanjon v držovi ali pa ka nemren voliti nobene politične opcije na moji stroni ali pa nasploh (npr. ka sen levičar pa me moti SD ki je stranka brez hrbtenice-brez jejc, Zares mi smrdi ker je v njej golobič ki je skorumpirani do konca, te pa še mi ostone samo lds keri pa so pesojebci pa sami komunisti) samo zato ker pa nešče nemre voliti levice pa zaradi tega verjetno nede volja desnice (volja pa nen samo zato kan enemi glos da!!). zato bi jaz rad ka bi bija večji povdarek še na neveljavni glasovnici!! pa se o jej skoro ne guči!! ker se je politiki bojijo!! ker je samo prek je možno povedati liden pri koriti (pa vsen ostalin) ka se ti ne strinjaš z jimi!!! vačik te tak ne poslušajo!!!

ali pa na primer:
volilna udeležba je bila 50%
od tega jih je blo 70% neveljavnih!!

kaj ti to pove??

je pa res ka je naša ustava tak napisana ka demokracija nemre pasti!! če je samo 2% veljavnih glasovnic se bojo tote preštele pa po jih de se oblikuvala vlada. pomeni ka se ostalih 98% sploh ne upošteva!! to pa seveda neje dobro!!

ven ka je off topic samo vseeno!!!


Dejan ponedeljek, 27. september 2010 ob 00:11

Moš možnost Nobena.

Če pa boš ša na volitve zato, ka boš glasovnico počečka, te sploh brez veze ka hodiš pa cejt gibiš Hihihi Sej si som ugotova, ka je potrebno samo 2 %, ka de zadosti. Nobenega nede motilo, ka de z 2 % priša gor. Glovno ka bo.

lotmershki21 ponedeljek, 27. september 2010 ob 00:31

eh no!!

kaj pa ti "nobenega" pove?? ka boš v kavči leža pa snikers ja pa nobenega volja ali kaj?!

pomoje se premalo zavedaš pomena neveljavne glasovnice!!!!

lotmershki21 ponedeljek, 27. september 2010 ob 00:40

Dejan je napisal/a:

Če pa boš ša na volitve zato, ka boš glasovnico počečka, te sploh brez veze ka hodiš pa cejt gibiš Hihihi


tota pa je zmagovalna Ploskač

zato pa je v sloveniji tak kak je!! volitve so šansa za lidi ka kaj spremenijo ne pa ka z volitvami cajt gibijo tak kak si napisa!! pa četudi nešče da neveljavno glasovnico!! kaj pa bi naj neveljavna glasovnica pomenila pa sem ti gor napisa!!

najleži je od duma spremlati (pa ne iti na volitve) na konci pa kritizirati eno drugo pa tretjo!! če tak razmislaš se mi smiliš, resen!!! pa to fest Hjooj

lotmershki21 ponedeljek, 27. september 2010 ob 00:42

Dejan je napisal/a:

Nobenega nede motilo, ka de z 2 % priša gor. Glovno ka bo.


pa misliš ka ovih 98% nebi to motilo??

Almanah ponedeljek, 27. september 2010 ob 07:38

volilna udeležba je bila 50%
od tega jih je blo 70% neveljavnih!!

KAJ TI TO POVE????

KA SO LIDJE NERESNI...KAK TE NAJ BODO RESNI NJIHOVI PREDSTAVNIKI.

MILAN ponedeljek, 27. september 2010 ob 08:13

Mislec volitve so zato ka se gre volit pa ka tan na listeki zaokrožiš tisto kej misliš ka je praf.To ka čečkaš je ne vredno tistega keri tak dela. Če doš nekumi glos si bor poskrbja za to ka si da zavüpaje v to kej si son prepričani. S ten pa si poveda ka bi lehko bilo dregačik.
Volitve so fseeno bole resna stvor kak dosti lidi misli.Tisti keri se resno sprovijo k volitvan mojo tüdi uspeh.

Mislec Mislec Mislec Mislec Mislec Mislec Mislec Mislec Mislec



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.