Dejan ponedeljek, 27. september 2010 ob 08:24

lotmershki21 je napisal/a:
Dejan je napisal/a:

Če pa boš ša na volitve zato, ka boš glasovnico počečka, te sploh brez veze ka hodiš pa cejt gibiš Hihihi


tota pa je zmagovalna Ploskač

zato pa je v sloveniji tak kak je!! volitve so šansa za lidi ka kaj spremenijo ne pa ka z volitvami cajt gibijo tak kak si napisa!! pa četudi nešče da neveljavno glasovnico!! kaj pa bi naj neveljavna glasovnica pomenila pa sem ti gor napisa!!

najleži je od duma spremlati (pa ne iti na volitve) na konci pa kritizirati eno drugo pa tretjo!! če tak razmislaš se mi smiliš, resen!!! pa to fest Hjooj


Mislin, ka še boš ti moga kakšno leto počakati, ka boš zna za kej so sploh volitve.
In kej boš te ti v Sloveniji spremenja z neveljavno glasovnico? Rejši obkroži tistega, ki ti je s programon pa razmišlajon bližje. Či pa ti noben neje, te pa ne hodi na volitve pa prišparej cejt tisin, ki do potli glasovnice šteli.
Pa mislin, ka izmed totih 15 strank oz. list nejdeš eno, ki ti je vsej približno blizi. Či pa ti res nobena neje, te pa se boš moga izseliti Hihihi
Pa to je samo anketa, ne jemli tega tak smrtno resno. Kej boš pa potli na volitvah obkrožja al počečka, tisto pa je tvoja stvor.

PrLot1 ponedeljek, 27. september 2010 ob 08:27

hja lotmershki21, toti ki so zdaj na vladi so ti ne vredi, ovi ki čejo gor, so ti tüdi ne Mislec , ka pa bi te zdaj nareda?
nevelejavne glasovnice ne bodo pomagale, ker jih bo nekaj itak veljavnih in de nekdo itak gor prileza

ker mamo pač taki državni sistem (demokracija, parlamentarna ureditev, stranke..itd) je edini način ka se sproviš novo stranko ustanovlat. Takšo provo: nekoministično, neskorumpirano, nepesjo, nedesno,...

če ti to grota, maš v prven leti že ogromno članov Ploskač ,
v drügen leti pa že prvo afero Hjooj

taki ti je to cirkus, ka de se ti vedne nešče pokvarjeni poleg prilepa, pa to neš zna, dokič nede afera vdarila

TUNČEK ponedeljek, 27. september 2010 ob 08:30

Mene pa pri totih procentih moti to, na primer : Na volitve gre 30 % volifcof (podobno je blo za evropske volitve) pa neka stranka dobi 40 % glasof, potli pa okoli trobi ,ka jo je voliloi 40 % lidi. Čisti matematični izračün pa pove, ka jih je volilo celih 12 % ot celotnega volilnega telesa, kak temi provijo. (40X30:100) Mislec

Legionar ponedeljek, 27. september 2010 ob 09:00

lotmershki21 je napisal/a:
Dejan je napisal/a:

Če pa boš ša na volitve zato, ka boš glasovnico počečka, te sploh brez veze ka hodiš pa cejt gibiš Hihihi


tota pa je zmagovalna Ploskač

zato pa je v sloveniji tak kak je!! volitve so šansa za lidi ka kaj spremenijo ne pa ka z volitvami cajt gibijo tak kak si napisa!! pa četudi nešče da neveljavno glasovnico!! kaj pa bi naj neveljavna glasovnica pomenila pa sem ti gor napisa!!

najleži je od duma spremlati (pa ne iti na volitve) na konci pa kritizirati eno drugo pa tretjo!! če tak razmislaš se mi smiliš, resen!!! pa to fest Hjooj


Ja kapa smo kda na volitvah spremenili v totih 20 letih, od ke mamo kao demokracijo pa možnost volitev??? Hehe Se je slučejno kej spremijalo na bojše? Vključno s prvoj Peterletovoj se je zamejalo že 6 vlad, kere smo volili mi, pa ke se je zgodilo? Nič! Iz leta v leto gre vse samo na slabše, pa so se zamejovali tak desni kak levi, tak črni kak rdeči. Pa fsakši od totih je obečova, ka de bojše či mo jih volili, pa ka do naredli to pa ovo pa tretjo...
Pa ka do odpirali delovna mesta (pa z leta v leto propodne več tovarn), pa ka do v držovo pripelali blaginjo (pa je z leta v leto večja revščina), pa še pa še...In gre na bojše? Ku*ac pa na bojše, samo je vse slabše!!!

lotmershki21 ponedeljek, 27. september 2010 ob 10:06

torej je za vas vse, keri nasprotuvlete moji trditvi naslednja stvar ista...

volilna udeležba je bil samo 5%

ali pa volilna udeležba je bila 65% od tega je bilo pravilnih glasovnic 5% ostalo neveljavno!!

torej to je isto ali kak??

tisti, ki so dali neveljavno glasovnico so potentakšen tratili svoj cajt, pa cajt volilne komisije, ki je to mogla šteti??


lotmershki21 ponedeljek, 27. september 2010 ob 10:08

Dejan je napisal/a:
lotmershki21 je napisal/a:
Dejan je napisal/a:

Če pa boš ša na volitve zato, ka boš glasovnico počečka, te sploh brez veze ka hodiš pa cejt gibiš Hihihi


tota pa je zmagovalna Ploskač

zato pa je v sloveniji tak kak je!! volitve so šansa za lidi ka kaj spremenijo ne pa ka z volitvami cajt gibijo tak kak si napisa!! pa četudi nešče da neveljavno glasovnico!! kaj pa bi naj neveljavna glasovnica pomenila pa sem ti gor napisa!!

najleži je od duma spremlati (pa ne iti na volitve) na konci pa kritizirati eno drugo pa tretjo!! če tak razmislaš se mi smiliš, resen!!! pa to fest Hjooj


Mislin, ka še boš ti moga kakšno leto počakati, ka boš zna za kej so sploh volitve.
In kej boš te ti v Sloveniji spremenja z neveljavno glasovnico? Rejši obkroži tistega, ki ti je s programon pa razmišlajon bližje. Či pa ti noben neje, te pa ne hodi na volitve pa prišparej cejt tisin, ki do potli glasovnice šteli.
Pa mislin, ka izmed totih 15 strank oz. list nejdeš eno, ki ti je vsej približno blizi. Či pa ti res nobena neje, te pa se boš moga izseliti Hihihi
Pa to je samo anketa, ne jemli tega tak smrtno resno. Kej boš pa potli na volitvah obkrožja al počečka, tisto pa je tvoja stvor.


vervleš ali ne o tem fest resno razmišlan (doštudran kaj mislin pa gren)



lotmershki21 ponedeljek, 27. september 2010 ob 10:24

Legionar je napisal/a:
lotmershki21 je napisal/a:
Dejan je napisal/a:

Če pa boš ša na volitve zato, ka boš glasovnico počečka, te sploh brez veze ka hodiš pa cejt gibiš Hihihi


tota pa je zmagovalna Ploskač

zato pa je v sloveniji tak kak je!! volitve so šansa za lidi ka kaj spremenijo ne pa ka z volitvami cajt gibijo tak kak si napisa!! pa četudi nešče da neveljavno glasovnico!! kaj pa bi naj neveljavna glasovnica pomenila pa sem ti gor napisa!!

najleži je od duma spremlati (pa ne iti na volitve) na konci pa kritizirati eno drugo pa tretjo!! če tak razmislaš se mi smiliš, resen!!! pa to fest Hjooj


Ja kapa smo kda na volitvah spremenili v totih 20 letih, od ke mamo kao demokracijo pa možnost volitev??? Hehe Se je slučejno kej spremijalo na bojše? Vključno s prvoj Peterletovoj se je zamejalo že 6 vlad, kere smo volili mi, pa ke se je zgodilo? Nič! Iz leta v leto gre vse samo na slabše, pa so se zamejovali tak desni kak levi, tak črni kak rdeči. Pa fsakši od totih je obečova, ka de bojše či mo jih volili, pa ka do naredli to pa ovo pa tretjo...
Pa ka do odpirali delovna mesta (pa z leta v leto propodne več tovarn), pa ka do v držovo pripelali blaginjo (pa je z leta v leto večja revščina), pa še pa še...In gre na bojše? Ku*ac pa na bojše, samo je vse slabše!!!


ja sej ne provin ka boš kaj spremenja neposredno z neveljavnimi glasovnicami!! lahko pa mogoče opozoriš na neke!!

či bi v toten trenutki ble volitve pa bi blo 50% neveljavnih glasovnic bi verjetno smatra ka nekomi ki je počečka listek neke ne paše (kaj vsi vemo)!! pa verejtno so lidje bol pametni kak si eni mislite (verjetno nede počečka listeka samo zato ka de lehko reka ka je na volitvah bija-->je že razlog meja)

TUNČEK ponedeljek, 27. september 2010 ob 10:34

Počečkona glasovnica nič ne velo, pa človik mo občütek, ke tüdi politikon nič ne do misliti, zato je bojše za koga glasovati ali pa vrčti f škotlo prozno glasovnico. Tista pa do več misliti, bor v tujini, ke jo drgačik obravnovajo kak počečkone, se vidijo da volivec opstoječe kandidote bojkotira.
Heoa

lotmershki21 ponedeljek, 27. september 2010 ob 10:58

TUNČEK je napisal/a:
Počečkona glasovnica nič ne velo, pa človik mo občütek, ke tüdi politikon nič ne do misliti, zato je bojše za koga glasovati ali pa vrčti f škotlo prozno glasovnico. Tista pa do več misliti, bor v tujini, ke jo drgačik obravnovajo kak počečkone, se vidijo da volivec opstoječe kandidote bojkotira.
Heoa



To ja

hvala bogi bor eden ki se vsaj malo strinja z meno!! saj jaz ne gučin počečkanih (o počečkanih gučijo drugi), jaz gučin o neveljavnih. ampak si trufa kaj čen povedati!!! je pa resen ka prozna glasovnica vržena v koš valo isto kak počečkana--->je nepravilna

lotmershki21 ponedeljek, 27. september 2010 ob 11:05

Dejan je napisal/a:
lotmershki21 je napisal/a:
Dejan je napisal/a:

Če pa boš ša na volitve zato, ka boš glasovnico počečka, te sploh brez veze ka hodiš pa cejt gibiš Hihihi


tota pa je zmagovalna Ploskač

zato pa je v sloveniji tak kak je!! volitve so šansa za lidi ka kaj spremenijo ne pa ka z volitvami cajt gibijo tak kak si napisa!! pa četudi nešče da neveljavno glasovnico!! kaj pa bi naj neveljavna glasovnica pomenila pa sem ti gor napisa!!

najleži je od duma spremlati (pa ne iti na volitve) na konci pa kritizirati eno drugo pa tretjo!! če tak razmislaš se mi smiliš, resen!!! pa to fest Hjooj


Mislin, ka še boš ti moga kakšno leto počakati, ka boš zna za kej so sploh volitve.
In kej boš te ti v Sloveniji spremenja z neveljavno glasovnico? Rejši obkroži tistega, ki ti je s programon pa razmišlajon bližje. Či pa ti noben neje, te pa ne hodi na volitve pa prišparej cejt tisin, ki do potli glasovnice šteli.
Pa mislin, ka izmed totih 15 strank oz. list nejdeš eno, ki ti je vsej približno blizi. Či pa ti res nobena neje, te pa se boš moga izseliti Hihihi
Pa to je samo anketa, ne jemli tega tak smrtno resno. Kej boš pa potli na volitvah obkrožja al počečka, tisto pa je tvoja stvor.


ne jemlen resno Nasmeh zanima me pač zakej ne dovle noben več povdarka na neveljavnih glasovnicah to je vse!!

TUNČEK ponedeljek, 27. september 2010 ob 12:58

F toto volilno kampanjo moren vnesti malo heca. Bilo bi fajn, če bi kandidoti fsokega volifca pločali s takšimi penezi : Hahaha Hahaha To ja


Legionar ponedeljek, 27. september 2010 ob 13:28

lotmershki21 je napisal/a:
torej je za vas vse, keri nasprotuvlete moji trditvi naslednja stvar ista...

volilna udeležba je bil samo 5%

ali pa volilna udeležba je bila 65% od tega je bilo pravilnih glasovnic 5% ostalo neveljavno!!

torej to je isto ali kak??

tisti, ki so dali neveljavno glasovnico so potentakšen tratili svoj cajt, pa cajt volilne komisije, ki je to mogla šteti??




Nihče s ten, či počečka glasovnico, ne trati cejta volilne komisije, ker je volilna komisija plačena za to, ka šteje glasovnice! Samo vsakemu pametnemi človeki počečkane glasovnice nekej lehko povejo, še nejbole politikon. Počečkana glasovnica je lehko jasno sporočilo, ka je volilec z nečin fest nezadovolen, mala neudeležba na volitvah pa je ponavodi rezultat apatije volilcov. Kak pa pride do apatije volilcov, pa ti lehko povejo psihologi ali pa sociologi!

lotmershki21 ponedeljek, 27. september 2010 ob 14:25

Legionar je napisal/a:
lotmershki21 je napisal/a:
torej je za vas vse, keri nasprotuvlete moji trditvi naslednja stvar ista...

volilna udeležba je bil samo 5%

ali pa volilna udeležba je bila 65% od tega je bilo pravilnih glasovnic 5% ostalo neveljavno!!

torej to je isto ali kak??

tisti, ki so dali neveljavno glasovnico so potentakšen tratili svoj cajt, pa cajt volilne komisije, ki je to mogla šteti??




Nihče s ten, či počečka glasovnico, ne trati cejta volilne komisije, ker je volilna komisija plačena za to, ka šteje glasovnice! Samo vsakemu pametnemi človeki počečkane glasovnice nekej lehko povejo, še nejbole politikon. Počečkana glasovnica je lehko jasno sporočilo, ka je volilec z nečin fest nezadovolen, mala neudeležba na volitvah pa je ponavodi rezultat apatije volilcov. Kak pa pride do apatije volilcov, pa ti lehko povejo psihologi ali pa sociologi!



Ploskač To ja Ploskač To ja

TUNČEK ponedeljek, 27. september 2010 ob 14:33

Tüdi apatija volifcof nikan ne pela, bojše je iti volit in oddati prozni volilni list, kak pa ne iti volit. Apatija je ne še nikoli nič spremenila takak tüdi ne na volitvah in f politiki. Pozdrav

đoužek ponedeljek, 27. september 2010 ob 17:18

Vuuhuu

je bi raje, ka bi mi s takimi pločali.

Legionar ponedeljek, 27. september 2010 ob 17:29

TUNČEK je napisal/a:
Tüdi apatija volifcof nikan ne pela, bojše je iti volit in oddati prozni volilni list, kak pa ne iti volit. Apatija je ne še nikoli nič spremenila takak tüdi ne na volitvah in f politiki. Pozdrav


Tunček , zgleja ka ne razmiš čist , ke čen povedati. Pomežik Kda je v kakši držovi nekej fest narobe ali pa stvari grejo v neprovo smer (takak pri nas), te lidje ponavodi podnejo v apatijo, začne se pojavlati črni humor, pa tak dale...To je v psihi lidi in tak je bilo pa bo. Ker lidje začnejo preštimovati, ka pri vsen sküper nimajo nikše besede pa veljave. Tak je zej pri nas. Kere volitve do zej pa so nan že kakši premik na bojše prnesle? Mislec Nobene. In zakej bi te ša z veseljno pa voloj na volitve, či vidiš ka je itak vse sküp brezveze, ka so vsi isti, pa vsi samo obečovlejo (kej je nejleži), po volitvah pa na večino obljub gladko pozobijo. Zakej bi te komurkoli svoj glos deva? Povej mi en sam pameten razlog, zakej.

TUNČEK ponedeljek, 27. september 2010 ob 18:07

Legionor, komplet te razmin in fse ti don praf, razen tistega . ke se ne gre volit. Če ne greš neš nič spremena, če pa greš in oddoš prozen list, pa de scajtoma komi dalo kej misliti. Je nega politike, ke se enkrat ne spremeni, samo tega ne naprovi apatija volifcof. Midva sva drgačik komplet na liniji.
To ja Mislec Pozdrav

pišta ponedeljek, 27. september 2010 ob 19:07

Ja či je že na prešnih volitvah nekša ugledna gospa iz Desus-a vozila nekšne mamce ka do volile za zdojšnjoga župona te bo situacija podobna, ja ampak neka se je na velko gučalo, ka bi naj na prešnih volitvah ble neke čudne ponaredbe glosof, tak ka mislin ka se dosta špila na to noto glasbeno ka de letos tak kak so si nekateri zmislili, zato takšna suverenost in imidž! Preša

TUNČEK ponedeljek, 27. september 2010 ob 19:13

Če bi ble kakše ponaredbe, bi se že gdo f to zapiča, se so kunčno tan tüdi delegoti strank in takše stvari kontrolerajo. Jaaa Pozdrav

pišta ponedeljek, 27. september 2010 ob 19:34

ja zapiča bi se že kdo či bi mea jajca, ampak ka smo mi v demokraciji so fsi riti stisnoli kak letošnje leto pa so lepo tiho pa sio lepo po tihen gučijo! Teko o ferpleji na kakšen način postaneš župan, potlej pa poslonec, te pa mislijo stori lidje ka držijo bogeca negde tan spodej!



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.