karantanija torek, 28. september 2010 ob 22:46

Legionela, oprosti za morebitno osebno ožaljenost, neje bila namenjena tebi. Ke pa se debate tiče, pa je fčista praf, ka fsakšne vsej to napiše, ke si misli, sej povedate tak večina lude nema možnoste pa ne vupa.

Kej se pa še zodjega podpisovaja razneh projektof našega Frančeka tiče, sen po čuja Hehe , ka je nekšne projekte potpisa, ka nemajo nikšne finančne konstrukcije, baje ka je fest protizakonito. Tak ali lidje provejo, une pa že vejo Haha .
Bomo vidli, kej še nas čoka, zgledne, ka de z dneva v den bol zanimivo, sej še je puno stvari "ka lidje vejo" jas pa slučejno čujen.

Doktor mi je zodjo krot reka, pje čeh ti pa boš dugo živja, kak še fejn videš pa le dobro čuješ Ploskač .

Dejan torek, 28. september 2010 ob 22:49

Na toten portali nega uporabnika Legionela Heoa

Te pa še nan toti tvoj vir pove, ge teko čüješ Hihihi

pišta torek, 28. september 2010 ob 23:47

Čujejo se stvari, kere so 100% jasne, tak so tudi resnične iz zanesljivih virof. Seveda pa je dejstvo ka dela ka sam želi,če glih so ga opozorili,ka je nej fse tak enostavno kak si on misli. Pomežik

TUNČEK sreda, 29. september 2010 ob 08:36

Dejan je napisal/a:
Na toten portali nega uporabnika Legionela Heoa

Te pa še nan toti tvoj vir pove, ge teko čüješ Hihihi


Bežmo proč, če momo Legionelo na portoli. Legionela je bacil, ke dela hudiča po slovenskih špitolih v vodovodnih inštalacijah. Mislec Pozdrav

kresnička sreda, 29. september 2010 ob 10:25

sem si včera malo poglednila, kakšne svetnike bomo meli, pa sem ugotovila, ka so za imenom stranke glih ne takšni lidje, kak bi si misla. to mislim glede starosti, primer v stranki sms ( to bi naj bli mladi) mamo upokojenca, nimam nič proti, ka kandidira za svetnika, samo te bi bol pasa v stranko desus (upokojenci) ali???? Kul pa ne mi rečti, ka je zato tan, ker mu pač po programi bol ustreza sms kak desus, ka za mene so to tak vsi isti Zloba ( se verjetno nete vsi strinjali Pomežik samo drugo ime je. po moje bi mogla biti nekšna starostna omejitef. recimo v stranki mladih (SMS) bi bli lidje negi do 35 leta, pa tudi v stranki DESUS bi naj bli v večini takšni ki so upokojeni oziroma bodo v bližni prihodnosti.

Dejan sreda, 29. september 2010 ob 10:50

Veš, to je tak. Či pri eni stranki sfali mest, te greš napre k drügi. Pa tak dugo, ka negi nejdeš plac ka boš kandidira, či si to tak fest želiš al pa samo zaradi tega, ka mesto zapuniš. Te pa či je to SMS al DeSUS, pa či si upokojenec al šolar, vseeno Hihihi

kresnička sreda, 29. september 2010 ob 12:56

samo v čem je te smisel imena??? SMS oz. DESUS?? te naj bojo tam takšni lidje, ki po imeni stranke tja pašejo Kul to je te v bistvi zavajanje, ni tisto notri kaj piše Mislec

Dejan sreda, 29. september 2010 ob 13:58

V marsikeri stranki nega notri tistega, kak bi nej bija pa ka bi si človek misla ka je. Moš takše lidi, ki so vsakšo leto v drügi stranki Nasmeh Tak ka moreš bole na človeka glejati, kak na stranko.

lotmershki21 sreda, 29. september 2010 ob 15:16

jaz si tudi tak mislin ka to ne gre skuper mlodi pa DESUS ali pa starejši pa sms!!

to je te bedarija ka maš stranko mladih slovenije vodi te pa 50 letnik!! ali pa kontra (desus)!!

jaz sen tudi za to ka bi se starostna meja naredla za tote stranke!! npr. tak kak je kresnička rekla: do 35 če češ kandidirati za kero koli funkcijo kak pa si čez 35 pa lahko ostoneš zvesti stranki, lahko sodeluvleš, nemreš pa priti na izvršinlne funkcije, pa nemreš kandidirati!! isto v desusi, nemre biti nešče, ki je star 40 let v nikšnih vidnih funkcijah razen te ko dopuni npr. 55 let!!

dejan ti pa ki proviš ka so lidje itak fsako leto v drugi stranki!! ja ok nej so!! samo ti more zdrava pamet kozati ka je toti oz takšen osebek v politiki zato ka de si kaj za sebe nakrampa!! pomeni ka takšna oseba nima razčiščenih osnovnih načel (in ga nen volja ne kak osebo pa ne po strankarski pripadnosti ker si mojega glosa ne zasluži in ga je te tudi ne vreden!!!).

dober politik sledi strankarskin načelon (seveda tudi svojin načelon ki so podobna strankinim) pa za jimi stoji, ne pa ka gre kak veter fudne ali pa ka gre tja ki je za jega frej plac ka de nekan priša (beri: kej fkra)!!!

Zvončica sreda, 29. september 2010 ob 15:22

Hja...ve pa se ve...večina ambicioznih gre v tisto stranko ke de jih po čin krejši poti pripelala čin bliže kopaji Zloba Te pa moš naednok mlode desusovce pa store mladince...pa pri kršćanskih negda zagrižene ateiste pa komunjatoše....iITD. Zloba

lotmershki21 sreda, 29. september 2010 ob 15:28

Zvončica je napisal/a:
Hja...ve pa se ve...večina ambicioznih gre v tisto stranko ke de jih po čin krejši poti pripelala čin bliže kopaji Zloba Te pa moš naednok mlode desusovce pa store mladince...pa pri kršćanskih negda zagrižene ateiste pa komunjatoše....iITD. Zloba

To ja

zobl sreda, 29. september 2010 ob 16:22

Zvončica je napisal/a:
Hja...ve pa se ve...večina ambicioznih gre v tisto stranko ke de jih po čin krejši poti pripelala čin bliže kopaji Zloba Te pa moš naednok mlode desusovce pa store mladince...pa pri kršćanskih negda zagrižene ateiste pa komunjatoše....iITD. Zloba

Mlodi desusovci pri 40 letih je svetnik v Lotmeki pa podobne scene.... Hudi
Se pa to se ti lehko samo še strop podere na glovo gda bereš takšne stvari.

lotmerzanec sreda, 29. september 2010 ob 20:08

Saj mate praf več ali meje! Kaj se pa desusa tiče pa je to itak ne normalna stranka. Lidi majo na listi, ki nemajo veze s starejšimi in s politiko, ki se tiče starejših. V Lotmerki je dejstvo , ka je desus enih par lidi trije štirje, ki majo toto stranko pa tote naivne lidi na listi samo kak sredstvo ka oni zadostijo svojin ambicijan! V štirih letih sen ne čuja, ka bi se keri desusov svetnik za starejše gor kaj vzeja ali pa kej pametnega predlaga. To je samo zato ,ka si eni malo sejnine pokasirajo pa ka si malo krejšajo čas tan gori , pa to je to!

pišta sreda, 29. september 2010 ob 21:14

Ka dodan mnenje, če realno poglednete kdo fse kandedera v občinski svet 2010, ne ven ali so lidje tak v krizi ka morajo poberati sejnine ali ka je zaj tou? Mislin ka bi lidje keri se odločijo za občinski svet morali meti malo več paperof pod strehof porihtanih in zloženih pa malo bole razgledani. Morali bi se znati obnašati, govoriti pametno in premišleno!! Žalosten

kresnička sreda, 29. september 2010 ob 21:24

no ja, to se glih ne bi strinjala, ka so papiri vse. Ka to ti gnes den o cloveki vec nic ne pove. Lehko ma neven klko paperof, pa nede zna nic pametnega povedati. po moje so predvsem pomembne izkušnje. papir prenese vse.

Dejan sreda, 29. september 2010 ob 21:38

lotmershki21 je napisal/a:
dejan ti pa ki proviš ka so lidje itak fsako leto v drugi stranki!! ja ok nej so!! samo ti more zdrava pamet kozati ka je toti oz takšen osebek v politiki zato ka de si kaj za sebe nakrampa!! pomeni ka takšna oseba nima razčiščenih osnovnih načel (in ga nen volja ne kak osebo pa ne po strankarski pripadnosti ker si mojega glosa ne zasluži in ga je te tudi ne vreden!!!).


Ja sej to verjetno ne treba dodatno povdarjati, kakše cile ma takši človik. Momo v Lotmerk dosti takših, ka so tak dugo okrog cepetali pa se obračali po vetri, ka so končno nekan v bližino kopaje prišli.

Zvončica sreda, 29. september 2010 ob 21:43

Kresnička ti don praf....marsikeri od totih na listi je v očeh lidi glih ne dobro "namolani"...to pa se lehko razmi tüdi tak ka se pač nehče ne vklonja večini pa misli pa delüvle s svojo glovo-pa ga zato okolica zavrže ke ne tuli z jimi.....pa ponavodi mojo takši individualisti svoj prav ke je dober tüdi za skupnost, seveda če bi meli možnost kej premeknoti....ponavodi na volitvah sploh ne pridejo dale ke se lidje držijo še stalno "ziheraštva" že zacementiranih svetnikov (ke večina totih itak nema pojma o stvareh ke jih nan občanon krojijo)ke jin je glovni cilj ka so "nekaj" pa ka še nekaj mafnejo polek Zloba

pišta sreda, 29. september 2010 ob 21:47

Kresnička : Papiri =kvaliteta možganof

pišta sreda, 29. september 2010 ob 21:49

Zvončica tak se pišejo tote stvari. Kak či mi bereš misli! Šokiran

karantanija sreda, 29. september 2010 ob 23:07

Vodilna "botra" ene stranke f kere so pre store lidje ali bi baje nej bili, je pre strašansko huda, ka je po Lotmerke fest doste plakatof na kereh pa je kandidatka Olga. Baje ka je tota "botra" dola tak malo naročiti, ka bi nej jene plakate dol trgale, sej vete kej to pomene. To si ale lidje provejo une že vejo, jas sen samo čuja.

Pa pre v bližine opčine se nekšna nova kuča dela, ali mu jo delajo, pre je tu tude doste boterof. Jas ale ne ven kak so ledje čudne, sa pa je te vrede ka do mu kučo gor postavele, sa pa je že dugo okoli voglof bilo raskopano (pret osmeme lete), je pre namena nekej naredete pa se je po volitvah vse stavelo. Te pa si je det opomoga pa je opet pret zodjeme volitvame ploščo zapitonera. Zej pa (slučejno opet pret volitvame) so anšendik ruknele. Glovno ka je vse lepo pa praf. Tak se ale po Lotmerškeh ulicah guči, jas to nič ne ven. Tiho



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.