kosti28 petek, 8. oktober 2010 ob 22:34

Čiglih pišem kumej zej, van poven, ka sen redno spremla toti predvolilni forum. Z jega sen zveda marsikej, tűdi kaj takšega, ka je skoro ne za vervati. Vűpan, ka ste
ne " strelali " preveč napamet, ker so neke stvari bile resen hűde in jih brez argumentov ne dobro pisati, pa čiglih na forumi ,anonimno.
V nedelo bomo volilci rekli svojo in lidje mojo na kunci vsikdor prav. Od tistih,
keri do zvoljeni, pričakűvlen, ka do se spotili volilcov dostikrot v svojen mandati,pa
jih pitali, či soglošajo s totoj pa drűgoj podražitvijoj, ka jin nedo samo vsakši mesec pošilali novih položnic z višjimi zneski. Ven, ka so to samo pobožne želje, se vuk samo dlako meja (za volitve), narova pa ostane ista.
Torej, na svidenje za štiri leta, teme pa tak ali tak ostonejo iste!

karantanija petek, 8. oktober 2010 ob 23:35

Mislim, upam in želim, da bo zmagal človeški razum, da bo konec strahovlade rdečih kmerov, da se režim vspostavi v normalne demokratične tirnice, kar si mi davkoplačevalci tudi zaslužimo. Zato gremo tudi na volitve in opravimo svojo državljansko dolžnost.

Vsem NAŠIM [b]volilcem želim srečen božič, novo leto, lepo pisanko pa prijazno lepo ŽUPANJO. Zverižjeni

Vsem ostalim, ki pa mislite drugače, in ste proti nam, .............ja volilni molk se bo začel, odgovr dobite po oglasih (čez 4 leta)Predam se Juhuhu

ADIJO PRLEKIJA, ČAS JE DA SE SPOČIJEMO, SAJ NAS ČAKA VESELA NEDELJA

Pepek z brega petek, 8. oktober 2010 ob 23:39

Mislec Mislec Mislec
Še por minut je ostalo do kraja tote burleske pred volitvami - cejt, ka še jas nekej rečen, pret kak se zadeva zaklene.
Mislin, ka sen prešteja fse kej ste tü gori okoli letošjih volitef napisali. Dosti je bilo zanimivih stvari, dosti novega smo zvedli in dosti bi še lehko. Večina sporočil je "pametnih" in konstruktivnih, so pa zmes tüdi takša, kera so ne glih nejbole za v javnost. Verjen, ka je vekši tol toga, kej tü piše, tüdi resnica - bor mogla bi biti. Škoda, ka totega foruma ne štejejo fsi opčani...
Žoh mi je tüdi, ka se vas veka večina ne vüpa pod svojo pisaje tüdi podpisati, pač pa se skrivlete za zmišlenimi imeni (se prepričani, ka eni tüdi za večimi). Sicer je to vaša stvor, samo meni se ne vidi glih poštena.

Kej se tiče mojega glosa - nesen opčan lotmerške opčine in nen moga dati glosac nobenemi kandidati. Či pa bi ga lehko da, bi ga da Olgi Karba, ker me je ona nejbole prepričala.
Vi pa bote si pač zvolili, koga si bote - vüpan, ka de provi...

DarkMAN petek, 8. oktober 2010 ob 23:46



No rad bi še poveda pred volilno tišino kaj se je gnes odvečera po Cezajovcih gučalo. Mislec

-ajzanponar lista nima šans, ka je vuk zgleja dlako opet meja či mu tan frančekov transparent visi. Mislec čudno ka so ga gor pofnili zodji teden, Mislec

-trio pred kerimi folk lajoše skrivle je vkup ali narozen brezvezni

-cimpresarom letos ne kože preveč dobro zgleja stora mati ______

-komunistov je folk meja itak 50 let zadosti

tak ka bo zgleja bič poča na kunci pa do mlode pa pametne lidi v lotmerški pamflet porinili

Lenny petek, 8. oktober 2010 ob 23:58

No pa še spijmo enega za zdrovje. Ka bi dosti pametnega folka na volišča v nedelo šlo pa ka niti pod razno nebi korogeca okoli 2 naredli. Te de se leži dihalo. Če ni pa... "kmetovalec " nan nemre pomogati že zaj... či pa de nan lubi bogec lehko, bi jemi grotalo venda toto nedelo. čez 4 leta de pe on teško kej nareda...

Pamet v roko, pot pod noge, pa volit Kul

Ka bi v nedelo večer PAMET slavila.

Pa brez zamere.

Ka pa se tiče anonimnosti... Moja je ne iz političnih razlogof, nego iz osebnih.

MHA nedelja, 10. oktober 2010 ob 21:10

Tema je odpreta.

Legionar nedelja, 10. oktober 2010 ob 21:13

Rezultati se spreminjajo z minute v minuto.

LINK DO REZULTATOV

Lenny nedelja, 10. oktober 2010 ob 21:19

MHA je napisal/a:
Tema je odpreta.

Smo bili pridni, in smo se zdržali od petka 24.00 pa do gnes 19.00

Ploskač

zobl nedelja, 10. oktober 2010 ob 21:45

začeli so prihajati glasovi iz Prnožlavec & ostalih Francekovih krajof To ja

MHA nedelja, 10. oktober 2010 ob 22:13

Po trenutnih izidih Jürša ostaja. To ja

MHA nedelja, 10. oktober 2010 ob 22:20

Ze pa še Olga od nekot glose dobivle. Mislec

Pepek z brega nedelja, 10. oktober 2010 ob 22:31

Vuuhuu Vuuhuu
JOko je tesno, samo zaednok je še dobro.... Ploskač Ploskač Ploskač

Lenny nedelja, 10. oktober 2010 ob 22:31

Ja pitaje je če so na "bregi" že fse prešteli.... Mislec

MHA nedelja, 10. oktober 2010 ob 22:33

Venda mo še ednok šli.

Lenny nedelja, 10. oktober 2010 ob 22:35

še cca 400 glosof....

Vse je še možno...

MHA nedelja, 10. oktober 2010 ob 22:38

Hja, san skot je prišlo totih 400 glosof. Šokiran

Lenny nedelja, 10. oktober 2010 ob 22:42

ja pitanje odkod BO prišlo... Mislec

MHA nedelja, 10. oktober 2010 ob 22:43

Slabo so rastolali glose.

Pepek z brega nedelja, 10. oktober 2010 ob 22:43

Šokiran
Joko malo je rezerve....

Mogoče bode Janez reša situacijo To ja

zobl nedelja, 10. oktober 2010 ob 22:46

Pepek z brega je napisal/a:
Šokiran
Joko malo je rezerve....

Mogoče bode Janez reša situacijo To ja


janez je zajeba olgo karbo, či se on en bi kandidira bi toti glosi šli v njej, štindirali pa so zgleja ka se malo volitve razvodnijo pa ka de 2 . krog karba - jurša, zato so tudi kandidirali ovega majstra iz SMS stranke



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.