Lenny ponedeljek, 11. oktober 2010 ob 22:20

Zobl: Či bi mene što pita, se takoj strinjan s tvojin formaton soočenja.

Eno pitanje... ka je meja g. kandidat v mislih, kda je fčera neke o kartah guča??? Hm

To bi lehko bilo nagradno vprašanje, n tisti keri trufi, bi lehko bija podžupan na toten portali, ka praviš Dejan? bi šlo? Mislec

karantanija ponedeljek, 11. oktober 2010 ob 22:27

Fest se guči, ka je pre fčera po voliščih bilo doste kontrol, baje ka nekšne zaupneke ale nadzorneke, je to keremo kej več jasno?! To je pre marse keremo zmešalo račune. Tista stora teta z Juršofke, ke je čokala g. ministra vglasbeni šole, joj so se pre bele rinke začele delate okole oče tak je bila divja. Mogoče jo je dirka pri Moto GP tak genola, ka je LORENZO grota svetovne prvak, ali pa je bilo kej drugega Zloba Zloba Tan so pre tude bili kontrolore, ka so store tete pot prste glejale. Ve je to fčist vrede, ka se malo reda narede, drgače bi po venda vsi, kere so že tri leta mrtve svoje glasove "čudežno" v skrinjico dali. Te pa neje čudno, ka jo je glova boela Doktor

pišta ponedeljek, 11. oktober 2010 ob 22:29

Ja pa še ena stvor.

Zanimle me zakaj ta stara gospa,štera stoji za Francekom še oprovla delo namestnika predsednika volilnega odbora!
1.) ma že preveč let,
2.) motorika je že jako slaba
3.) gibanje počasno
4.) videz ni zdrav
5.) vid zelo peša

Zdaj pa mi lidje božji povejte keko časa traja to štetje! Po lotmerški občini se ale guči ka so glasove gor na občino prinesli zadnji,ka so starejše ženske nej vidle številk, pa cifer, pa ka so nej več sposobne šteti! Pa či mislijo na totoj volilni komisiji ka lehko ponucajo stori inventar ali ka se grejo?? Mislec

Lenny ponedeljek, 11. oktober 2010 ob 22:32

Pišta.. recesija je, hudi cejti, pa treba šparati... se veš kak je te, te ponucaš fse ka ti pride naproti Hihihi

Legionar ponedeljek, 11. oktober 2010 ob 22:36

Lenny je napisal/a:
Legionar je napisal/a:
Ja Zobl, se strinjan. Jaz sen že pod komentari reka, ka nej eni rojši bodo previdni malo s totin navdušenjon. To se lehko preci hitro sprevrže v razočaranje. Hihihi Pred 4 leti je Špindler zgüba glih zavolo toga, ker so lidje bili razočarani nad jin. In s totega razočaranja so volili Jüršo. Zej je ista situacija, samo ka jih je dosti razočaranih nad Jüršo, pa zato volijo Olgo. Samo previdno - večino županov se 'pokvari', kda pridejo na oblast. Hihihi Ka se nede tüdi Olga, te pa da opet joč za 4 leta. Hehe

G. Franc Jurša je svoje že pokoza. Nej še pokaže pokaže, kdo drugi. Či Olga nede dobra, de tudi ono po 4 letih pokerala, či do le lidje tak odločili.
Pret se je mene po "jejcih čohalo". Mislin, ka bi spoštovani gospod še zaenkrat župan Franc Jurša moga na soočenje, nej pokože če ma ON "jajca".

Ka se pa tiče drugega kroga je možno čist fse... Lehko se zgodi, ka do šli tudi tisti volit, ki so bili ziher, ka de g. Jurša ziher zmoga. Pa do zaj šli pa mu probali zazihrati še en mandat. Tak ka jaz apeleran na fsakega, ki je če, ka se g. Jurša poslovi vsaj od enega stolca, ka čez dobrih 10 dni GRE na volitve pa da svoj veljavni glos.


Tü se strinjava. Jaaa Meni je kunec kuncov vseeno tak daleč, što de župan, ali de to Olga al pa Jürša. Svarin samo pred prevekin navdušenjon, ki se kej hitro lehko sprevrže v razočaranje. Pomežik

No, tisto o 'jajcih' je blo bolj rezultat tega, ka si tü prava ka mata pač z županon nekše store račüne. Pa se mi je zdelo ka bi blo bolj pošteno, ka javno poveš kak pa kej. Zakej pa kunec kuncov ne, či špilaš pošteno igro? NO, sicer pa me tak daleč ne briga ke mota, taka nebi več o ten, či se strinjaš.

pišta ponedeljek, 11. oktober 2010 ob 22:37

Ja Lenny znoš či si načelen, te ponucaš prove lidi na provemu mesti. Aplavz

Legionar ponedeljek, 11. oktober 2010 ob 22:37

karantanija je napisal/a:
Fest se guči, ka je pre fčera po voliščih bilo doste kontrol, baje ka nekšne zaupneke ale nadzorneke, je to keremo kej več jasno?! To je pre marse keremo zmešalo račune. Tista stora teta z Juršofke, ke je čokala g. ministra vglasbeni šole, joj so se pre bele rinke začele delate okole oče tak je bila divja. Mogoče jo je dirka pri Moto GP tak genola, ka je LORENZO grota svetovne prvak, ali pa je bilo kej drugega Zloba Zloba Tan so pre tude bili kontrolore, ka so store tete pot prste glejale. Ve je to fčist vrede, ka se malo reda narede, drgače bi po venda vsi, kere so že tri leta mrtve svoje glasove "čudežno" v skrinjico dali. Te pa neje čudno, ka jo je glova boela Doktor
Keko jaz ven, ma vsaka stranka ki kandidera, pravice poslati svoje kontrolore na volišča. Bor še pred eno 10 ali 15 leti je blo tak. Zapa ne ven kak je.

karantanija ponedeljek, 11. oktober 2010 ob 22:39

Pišta, zaj se mi je posvetilo Ideja ,povezava; stora teta z Juršofke, izgradnja nejmodernejšega butefa z vsemi nepotrebnimi piz......mi., motorika na nule, ne funkcionera več, vides joko boge....... Ja teta se poslovla, po Lotmerke se fest guči, ka si je zaželela, ka bi una tude mela "DEDINJE" , te pa nej mo. Samo neven, če de ji Francek cele den pa noč častno stražo drža. Zverižjeni

pišta ponedeljek, 11. oktober 2010 ob 22:41

Legionar, tak je še danes!!

Dejan ponedeljek, 11. oktober 2010 ob 22:43

Ja mojo svoje zaupnike.

V glasbeni so res dugo šteli tote glose, ka smo na jih čakali.

Kak pa so tote tete tan glose štele pa eni tü na forumi dobro vete Hihihi

karantanija ponedeljek, 11. oktober 2010 ob 22:45

Dejan je napisal/a:
Ja mojo svoje zaupnike.

V glasbeni so res dugo šteli tote glose, ka smo na jih čakali.

Kak pa so tote tete tan glose štele pa eni tü na forumi dobro vete Hihihi


Dejan, če se ti do, te zodje stavek bol definerej Kul

Dejan ponedeljek, 11. oktober 2010 ob 22:47

Tisti, ki so jin pod prste glejali, že vejo kak Nasmeh

Neje blo mišleno, ka bi kej šmuglali, sej je bija stražor poleg Nasmeh

karantanija ponedeljek, 11. oktober 2010 ob 22:53

Hehe, tepa je le resen, ka ovo storo teto tan na brege Vrag jimle.

Lenny ponedeljek, 11. oktober 2010 ob 22:56

Legionar: či bi mela g. Jurša in jaz problem na osebni ravni kak Franc in Lenny, nebi bilo fer, ka se "sprovlan na jega" anonimno. Tak pa sma mela kak konfrontacijo kak Lenny (kak mali človek) in g. župan (kak funkcionar). Pa sen jemi pa še kumi, dokoza, ka je zakon na moji stroni, pa či me misli je*bati, ga nen toža (se je znano kda se to kunča), ampak, ka bon celo stvor obesa na veki zvon. Pa jemi je zgleda le nehče poveda, ka me nej pisti na miri.

Vupan, ka vidiš razliko, oz. relacijo mali človik, pa fukcionar, ki je preveč pun sebe, ka bi si da zmirnega dopovedati.
Mene je vseskup koštalo neke žifcof in zej si dovlen duška za svojo dušo Pomežik

Se pa strinjan s tebo, ka nema več o tem To ja

Lenny ponedeljek, 11. oktober 2010 ob 22:59

Dejan je napisal/a:
Ja mojo svoje zaupnike.

V glasbeni so res dugo šteli tote glose, ka smo na jih čakali.

Kak pa so tote tete tan glose štele pa eni tü na forumi dobro vete Hihihi


Bog pomogej člonon volilne komisije, toti keri so bili polek so si ali venda zaslužili žepnino, kda so to mogli scoj glejati....



MHA ponedeljek, 11. oktober 2010 ob 23:01

Jas sen ša pol sedmih večer volit v glasbeno, pa je že te stražor tan seda. V eni izmed komisij pa je tüdi en stražor dve vüri pa pol seda z jimi.

Dejan ponedeljek, 11. oktober 2010 ob 23:04

Poleg so bili tüdi po več vür, celi den Nasmeh

Pa to kej vi omenjate, je volilni odbor. Komisija je drügo.

MHA ponedeljek, 11. oktober 2010 ob 23:17

Ke ovi stražor v glasbeni celi den tan seda?

Dejan ponedeljek, 11. oktober 2010 ob 23:32

Celi den glih ne.

Ivek torek, 12. oktober 2010 ob 07:07

Jas bol ot daleč štejen vaše guče o župonskih kandidatih no kandidatkinjah. V Lotmerk priden bole po retko, zato morti pret zaglednen kaj je novega, drgačišjega, bojšega al kak se meni zdi morti slapšega. Zodja štiri leta je tega bilo nekaj. Ne vüpan rečti, ka bi lehko bilo več al pa bojše, al pa ka je nekaj fčistar zanič. Nekaj je fertik ot tistega, kaj se je začelo pret, nekaj je naprovleno novega, nekaj pa je začeto pa de enkrat fertik. Morti bi moralo biti začeto al naprovlenega kaj drügega, o ten odločate vi. Vsakši župon nekäj naprovi dobro, nekäj pa mu lehko ne grota. Is vaše pisarije na "on neti" nemren gor priti keri kandidat f drügen krogi je bojši. Zato, ki več pišete o lideh ne pa o stvareh.

Son pri sebi pa tak štinderan. Na splošno je znono, ka se ne do pelati z vozon, ki mo zaprežene kuje naprej no otzajah. Takši voz se mi vidi, ka mo protikandidatka zajšjemu župoni. Lenny je napisa, ka mo kuje is SDS-NSi ,LDS-Zares. Keko ven toti kuji do zaj nigi neso pokozali, ka znojo vlečti kak štirifprega. Na pileki, pa po ten kak zno gučatii mi je kandidatka simpatična. Zaj te rekli, ka tüdi jas pišen o lideh ne pa o stvareh. Či je kandidatka lüšna je to stvor estetike, ne pa politike al gospodarstva. Či verjete ka zno tüdi forati pa te povedali drügo nedelo.



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.