Alojz Kraiger torek, 12. oktober 2010 ob 07:48

Pozdravljeni

V okoliških občinah so torej volitve že mimo medtem, ko se bo v Ljutomeru in Ormožu še veliko dogajalo.

Poslušam in spremljam odzive godpoda Jurše in gospe Karbove, ki sta oba nekako "zagrozila" z razkrivanji resnice v prihajajočih dneh. Gospod Jurša je napovedal odprte karte medtem, ko je gospa Karbova oblubila čistega vina. Oba izraza sta sicer pojem za razodevanje resnice a se bojim, da bo resnica polovična in izkrivljena. Neko resnico lahko poveš tako ali drugače in si še vedno povedal resnico, poslušalec pa dobi vtis, kot ga želiš.

Prav zanima me, kako bosta resnico predstavila oba kandidata. Vabim k spremljanju tudi vas.

Lep pozdrav vsem

Jernej torek, 12. oktober 2010 ob 09:49

..kak je slepi pravo ....."bomo videli"! Kul Mislec

Tunč torek, 12. oktober 2010 ob 10:07

Alojz Kraiger je napisal/a:
Pozdravljeni

V okoliških občinah so torej volitve že mimo medtem, ko se bo v Ljutomeru in Ormožu še veliko dogajalo.

Poslušam in spremljam odzive godpoda Jurše in gospe Karbove, ki sta oba nekako "zagrozila" z razkrivanji resnice v prihajajočih dneh. Gospod Jurša je napovedal odprte karte medtem, ko je gospa Karbova oblubila čistega vina. Oba izraza sta sicer pojem za razodevanje resnice a se bojim, da bo resnica polovična in izkrivljena. Neko resnico lahko poveš tako ali drugače in si še vedno povedal resnico, poslušalec pa dobi vtis, kot ga želiš.

Prav zanima me, kako bosta resnico predstavila oba kandidata. Vabim k spremljanju tudi vas.

Lep pozdrav vsem




Vse zgleja ka de se totih 14dni kortalo ob kupici domočega. Čist po PRLEŠKO nimaš kaj.

Lenny torek, 12. oktober 2010 ob 10:35

Karte...čisto vino? ki ki? slovenika?

Nagrada županski mandat?

Mater ke so se tega ne spotili pret volitvami... bi neke pršparali zej v totih hudih cejtih Hihihi

Drgačik pa, čim de kdo meja informacije ki de se čisto vino točilo/ ali pa karte odpirale povete, ka nen zamudja Pomežik

zobl torek, 12. oktober 2010 ob 10:37

Lenny je napisal/a:
Karte...čisto vino? ki ki? slovenika?

Nagrada županski mandat?

Mater ke so se tega ne spotili pret volitvami... bi neke pršparali zej v totih hudih cejtih Hihihi

Drgačik pa, čim de kdo meja informacije ki de se čisto vino točilo/ ali pa karte odpirale povete, ka nen zamudja Pomežik


Mogoče do kortali v Sloveniki ob čisten vini (nede čmiga od kere glova boli) Hahaha

Lenny torek, 12. oktober 2010 ob 10:39

Hja za glede glovobola...

Votel zob boli, želodec či je prozen boli...dale pa nen nadaluva Pomežik

Po pameti piti, rejši malo pa tisto dobro Kul

zobl torek, 12. oktober 2010 ob 10:41

Lenny je napisal/a:
Hja za glede glovobola...

Votel zob boli, želodec či je prozen boli...dale pa nen nadaluva Pomežik

Po pameti piti, rejši malo pa tisto dobro Kul


Heh, tu de drugi problen, či se volitve zgubijo, te de zaradi tega glavobol Nasmeh oz. na prikozani rezultat je že zej lehko rahel glavobol ...

kresnička torek, 12. oktober 2010 ob 10:55

saj vete kak je to, baba rekla baba čula Kul in baba je čula, ka bi naj po mali nedli, pa tam okrok nekšni letaki hodili kak pa kaj se naj obkroži Zloba

Lenny torek, 12. oktober 2010 ob 13:55

kresnička je napisal/a:
saj vete kak je to, baba rekla baba čula Kul in baba je čula, ka bi naj po mali nedli, pa tam okrok nekšni letaki hodili kak pa kaj se naj obkroži Zloba


Hja dokič je to ne v cejti volilnega molka, je s ten nič ne narobe, mogoče je edino ne lepo.

Či pa drgačik pogledneš na stvor, pa čejo liden pomogati, ka nedo teko mozgali in jin olejšati delo. "Skoro plemenito" dejanje. Hihihi
Fsi pač ne gledajo televizije, radija poslušajo, eni se držijo bole duma, pa nemajo nobenih informacij kak se odločiti. Či pa dobiš letak na prag, pa či ti še oke služijo, ali pa moš koga ka ti ga prešteje, te pa le neke zveš Pomežik

DarkMAN torek, 12. oktober 2010 ob 14:23

Mislec

Mojega kandidata več nega v igri Žalosten

Duma si gučimo koga mo volili v toten drugen krogi. Kak zgleja mo vseeno Franca volili, ka nam je novo šolo obeča Skakec

zobl torek, 12. oktober 2010 ob 15:16

g. Franc Jurša je po besedah njegovih bližnjih sodelafcof izredno razočaran nad rezultaton volitev. Človeku ni jasno zakaj ni dobil več glosov ker je zelo dosti nareda po jegoven prepričanji v tota 4 leta kak župan in poslanec. Mislec

baron_marko torek, 12. oktober 2010 ob 15:43

DarkMAN je napisal/a:
Mislec

Mojega kandidata več nega v igri Žalosten

Duma si gučimo koga mo volili v toten drugen krogi. Kak zgleja mo vseeno Franca volili, ka nam je novo šolo obeča Skakec




Oprosti, ampak ti si dober primer ljudi, ki palijo na prazne obljube. Ker se ne razumeš veliko na te stvari, ne poznaš podatka, da Občina Ljutomer ne bo en čas dobila novde šole, ker so iz strani Ministrstva za šolstvo in šport dobili v dveh letih veliko - telovadnica v Ljutomeru in Stročja vas.

Tudi Cezanjevci so bili v planu, a občino do sedaj ni šla v projekt. Le zakaj ne?

Če misliš obljubo Jurša glede gradnje šole Cezanjevci, se raje pitaj, zakaj še ni bila narejena?

Če pa misliš kero drugo šolo pa je nede, ker je Lotmerk svojo kvoto izkorista za en cejt.

Sicer pa... Bodite malo objektivni glede obljub. Malo poglejte kaj je vse obljuba jurša v zadnjen letake - NEMOGOČE! nemogoče iz finančnega, kot občinskega prostorskega vidika... Jegov letak je lep primer nervoze in krize pred volitvami, ker mu je zmanjalo idej, zato je Jurša direkt vse obljuba, kar sploh ni možno narete.

Upan, da se res neš pusta prepričate glede Juršovih obljub kaj de nareda. Ker tudi kaj je do zaj nareda se pitaj, kak je nareda, kdo je doba posel pa keko je dejansko pridobja delovnih mest.

karantanija torek, 12. oktober 2010 ob 16:23

DarkMAN je napisal/a:
Mislec

Mojega kandidata več nega v igri Žalosten

Duma si gučimo koga mo volili v toten drugen krogi. Kak zgleja mo vseeno Franca volili, ka nam je novo šolo obeča Skakec




R.I.P. janes je resen odiša, potolaže se, ve de minilo. Ke se Juršekoveh oblup za šolo tiče pa je isto, če glejaš reklamo za čokolodo Milka ..........nato pa pride svizec in zavije čokolado,........... kero de dedek mras prnesa na otvoritef. Veselko Kej še neste preštimale, ka z lidi dela klovne?! Fčera je tude v ene hoštarije reka, ka je PURGA dobila svoje, zej pa so vun, lehko pozobejo na asfalt (preplastitef) ot Male Nedle pa do Morofskega vrha. Reka je, ka lehko vsi za jega volejo, pa jin več neda da nič, ka ge je pre eden okole prnesa (baje ka močna politična oseba). Do zej je purga bila jegova trnjova, naenkrat pa jih je iskoristja pa hrbet obrna. To je prove županek, ja. Kozlam . Ve gdo de folk to tan zazveda, te do se tude od jega obrnole.

PrLot1 torek, 12. oktober 2010 ob 16:53


Olga je napovedala ka de odstranila rampe na glovnen placi, zej pa so jih že sami dol zmeknili Haha

Ale če keri pita kak je z rampoj, pa mora ovi, ki jih je doj šraufa razlogati, ka so rampe na popravili Hahaha

Ja pa župon baje grdo kampanijo občovle Zloba ; meni se ale zdi, ka je že do zdaj takšo dela Hjooj

Lenny torek, 12. oktober 2010 ob 17:05

DarkMAN je napisal/a:
Mislec

Mojega kandidata več nega v igri Žalosten

Duma si gučimo koga mo volili v toten drugen krogi. Kak zgleja mo vseeno Franca volili, ka nam je novo šolo obeča Skakec



Hja, na žalost ti tudi jaz nemren dati vspodbude glede nove šole, čiglih je stara KATASTROFA.
Nej ti poven por dejstev:
1. Finance, o ten so drugi že tudi povedali. Jaz bon samo poveda še neke v premislek. Preveri keko je bila vredna investicija OŠ Stročja Vas, pa še prištej investicijo v novo opremo. Tota šola je bila vzrok za en kredit, makar je ministrstvo sofinanceralo, treba je zagotoviti tudi lasten delež.
2.V Prostorski plan je še v sprejemanji. Še je ne potrjeni. Na jivi pač zidati nemreš. No se časa za to sprejeti je zadosta, samo ka se ve.
3.Nareto je samo 5 idejnih projektof, delali študenti arhitekture. Prove projekte je treba še naročiti, projekt za pridobitef gradbenega dovoleja, za izvedbo. Tote cetinge so ne zastoj.
3.Zemla, ki de kompleks sta. V oblakih se da marsikej spovati, v Cizajofcih pa treba šolo na zemli spovati. In zaenkrat je g.Župan kupa samo delno zazidljivo Kul jivo od svojega pajdoša. 88,28 ar zna biti malo premalo za celi kompleks,a? Mislec

No vupan ka boš nejša bojši razlog, zakej boš g.Juršo vola. No meni ga ne trebaš sploh razlagati, če ti pa lehko pomagan pri odločitvi, pa nega problema Pomežik

Pa brez zamere.

kresnička torek, 12. oktober 2010 ob 17:38

DarkMAN je napisal/a:
Mislec

Mojega kandidata več nega v igri Žalosten

Duma si gučimo koga mo volili v toten drugen krogi. Kak zgleja mo vseeno Franca volili, ka nam je novo šolo obeča Skakec




jaz se glih na toto jegovo oblubo ne bi tak zanošala, pa či še ne veš, ka on celo razmišla, ka bo samo 6 razredof mela tota nova šola. pa kak so že eni pred meno napisali, ka še niti parcele nega cele, na keri bi jo zidali.

PrLot1 torek, 12. oktober 2010 ob 18:11

Še nekaj sen zaj glih čüja od enega svetnika s prejšnjega mandata:

Provi, ka je pred štirimi leti Jurša Venclja v koalicijo zvoba, te pa gda jë vida, ka mo zadosti kimavcof v sveti, pa je Venclja totalno odpika, pa mu je reka, ka ga ne nüca Hjooj

Po takšnon Janez nede Jürša podprja....

To je informacija iz vüst prejšnjega svetnika v moja vüha, pa direkt na forum. Lepo bi bilo, če bi se Janez son oglosa, pa poveda, če je kaj na ten.


Keri že gre dvakrat na led Haha ....Janez to ali neje, pa ziher nede ša dvakrat na led.

Hja, pod Juršon še dugo nede Stara cesta nove ceste dobila Hudi

Dejan torek, 12. oktober 2010 ob 19:07

Glede tega, koga bode Janez podprja bote kmalu dobili odgovor Pomežik

NovakJanez torek, 12. oktober 2010 ob 19:12

guči se, ka de tudi SD podprjo Olgo ker ne bi radi bli v opoziciji...pol pa jih je baje tak proti Jurši od začetka.

zobl torek, 12. oktober 2010 ob 19:27

Dejan je napisal/a:
Glede tega, koga bode Janez podprja bote kmalu dobili odgovor Pomežik



Na Fejsbuki je podrpja Olgo Karbo To ja






Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.