Dejan torek, 12. oktober 2010 ob 21:45

Tü na toten forumi še mate preveč svobode govora, tak ka Tiho

Franca pa nejdete na fejsbuki -> http://www.facebook.com/people/Franc-Jursa/100001717543726

pišta torek, 12. oktober 2010 ob 21:50

Ja znoš ka malo si mi nebo odprja. Severna KOreja, zemljepisna širina tam nekdi, pa je, Kmeri so tudi, tisto na K tudi, fse je, tudi Lotmerk je na zemjevidi,tak je ale to, to. Či se malo zamislimo ka je zej to me prime jako velka žalooooossssstttttt. Ka bomo pa zaj?

Lidje še je cajt. Dajmo. Možnost mamo iti na volitve še enkrat. To je prilika ka je fsi nemajo. Dajmo skuper stopiti, pa mdajmo malo spremembe, ka de malo drugačiiii.

OLGA TI SI NAŠA REŠITELJICA. Dajmo ite lidje nedela 24. 10. bo hitro.

Jernej torek, 12. oktober 2010 ob 22:10

Jernej je napisal/a:
Za enoga župana san si kvüšen ka de pa voljeni! Mislec
Od občine Razkrižje!


Alojz Kraiger je napisal/a:

...Jernej, kolikor slišim glasove iz Razkriške smeri pa razkriški župan ni tako trdno v sedlu, kot se zdi. Če pa uspe tudi tokrat pa bo res kot Maršal verjetno dosmrtni župan. Biti občan v taki občini pa verjetno res ni najlepše. Vse skupaj zgleda kot, da tam nimajo nikogar in je župan edini sposoben človek v celi občini...


... Mislec ..san si mislo! To ja

Naprej http://www.rtvslo.si/strani/razkrizje/3261





Almanah torek, 12. oktober 2010 ob 22:21

jaz sen za juršo ne, ker enostavno nemren biti.

dere se ti zgodi ka kot predstavnik krajevne skupnosti avgusta zoveš podjetje za urejanje cest v Lotmerški občini ,pa ti tan rečejo ka zovi na občino in jin reči naj pred še zimsko službo
do kraja pločajo, te se lehko kej menimo.

Te pa seveda si teko ded ka resen zoveš na občino, pa jin poveš problem in ti dajo odgovor,
(pazte meseca avgusta), ka nimajo penez za ene tolige šodra, ka je za letos gotovo.

Tak občina nemre funkcionirati. Pa to je ne nikšo gospodarjenje, saj pa leto ma 12 mesecev, ne pa 8. Davek pa plačujemo celo leto in to vsi občani....in takšnega gospodarja jaz nečen meti in ga tudi nen volja.

Keko Olgo poznan, sen ziher ka takšnega sranja pa resen nede, ker se mi le zdi teko odgovorna.

kresnička torek, 12. oktober 2010 ob 22:28

pišta je napisal/a:
Znoš ka Kresnička, ti se svetiš v temi!

Še nan kaj napiši! Ploskač Ka bodemo mi edni tudi v totI Lotmerški občini malo bole spreglednili. Vupan, ka nemo nucali očali, ka te bo v optiki Jureš v Lotmerki gužva do občine.



jaz sem vam samo štela povedati, kaj sem najšla na facebooki Kul zaj pa či ste me eni narobe razmili, pa je to vaš problem.


karantanija torek, 12. oktober 2010 ob 22:35

Almanah je napisal/a:
jaz sen za juršo ne, ker enostavno nemren biti.

dere se ti zgodi ka kot predstavnik krajevne skupnosti avgusta zoveš podjetje za urejanje cest v Lotmerški občini ,pa ti tan rečejo ka zovi na občino in jin reči naj pred še zimsko službo
do kraja pločajo, te se lehko kej menimo.

Te pa seveda si teko ded ka resen zoveš na občino, pa jin poveš problem in ti dajo odgovor,
(pazte meseca avgusta), ka nimajo penez za ene tolige šodra, ka je za letos gotovo.

Tak občina nemre funkcionirati. Pa to je ne nikšo gospodarjenje, saj pa leto ma 12 mesecev, ne pa 8. Davek pa plačujemo celo leto in to vsi občani....in takšnega gospodarja jaz nečen meti in ga tudi nen volja.

Keko Olgo poznan, sen ziher ka takšnega sranja pa resen nede, ker se mi le zdi teko odgovorna.


Ploskač To ja Tak se reče, volmo Olgo ona je edina kera nas lehko še s totega dreka vun potegne, oz. ka nemo dale notre lezele. Smrdi pa že itak okolnokole

PrLot1 torek, 12. oktober 2010 ob 22:36

More pa ali hüdo goreti pod petami, ka ja Franc ša na fejsB Nevihta

Zej pa že son vervle, ka je zgüba Jočeeem

Me praf zanimle, kak so jemi objasnili kun do te jegovo sliko gor djali Niman pojma

Te pa pogledneš jegove prijatele, pa vidiš, ka se eni direkt norca delajo Jezik

pišta torek, 12. oktober 2010 ob 22:40

ne delajo se norca ampak iščejo informacije, s šterimi do se po prsih tukli!!!! Zloba

prleška puca torek, 12. oktober 2010 ob 22:42

jaja zanimivo koga vse prosi za prijateljstvo Nasmeh vse ki so olgo podprli.... tak ka mislin ka to gleh neje francek ampak keri jegovih mlejsih pristasov(familje) ki ne ve ka se dejansko dogaja Nasmeh pa kdo je za jega kdo pa neNasmeh

Lenny torek, 12. oktober 2010 ob 22:45

@ Almanah:

Ka neš misla ka se je to prvič zgodilo... z vzdrževanja se je naredlo dosti stvari ka pod vzdrževanje ne gre... in či opčina ponuca peneze za toti namen za neke druga, te normalno, ka vzdrževalec nede kreditera opčine v nedogled.

Nemre ti kej druga reči kak zovi na opčino.... Ovi potrjuvlejo račune in dovlejo naročila...

Tak se virti v opčini že 4 leta, ker to podpira, naj le voli g. Juršo.

prleška puca torek, 12. oktober 2010 ob 22:52

Za vso vašo podporo, ki ste mi jo izkazali v 1. krogu županskih volitev, se vam najlepše zahvaljujem! Ker vsak glas šteje, vas vabim, da se udeležite tudi 2. kroga. SKUPAJ BOMO ZMOGLI TUDI V NOVEM MANDATU!

evo to je zupan jursa objava na fb.... in to 26 prijateljem ki jih ma.... in od tega jih je nejmeje 20 tistih ki so uradno podpirali olgo Nasmeh franček prek fb nas pa neš kupa.... če ti s špricaron ne grotalo Nasmeh

zobl torek, 12. oktober 2010 ob 22:59

Lenny je napisal/a:
@ Almanah:

Ka neš misla ka se je to prvič zgodilo... z vzdrževanja se je naredlo dosti stvari ka pod vzdrževanje ne gre... in či opčina ponuca peneze za toti namen za neke druga, te normalno, ka vzdrževalec nede kreditera opčine v nedogled.

Nemre ti kej druga reči kak zovi na opčino.... Ovi potrjuvlejo račune in dovlejo naročila...

Tak se virti v opčini že 4 leta, ker to podpira, naj le voli g. Juršo.



Spomnin se ka za cajta Špindlera je isto blo, ka zimski službi kera je plužila ceste in pločnike v občini Ljutomer niso plačali in te so redne štale ble, non stop se je to z leta v leto ponavljalo ka niso plačevali firman kere so pucale ceste...
Je pa res problem gda maš veko zaduženost že leta pa leta, te pa še razpodeliti nekak peneze v celotni občini tak ka te na fsaken falati nekaj narodi narediš, ne pa kak zaj branek, branek, branek, pa te dugo dugo nišče

pišta torek, 12. oktober 2010 ob 23:04

Po lotmerki se ale guči, da bi se burleska dogajala na Dvorci Jeruzalem. Kakša lepa turistična točka,lidje. To ja

Guči se ale ka naj bi neka lidi na cesto spravili, pa še najemniki prekinili pogodbo, ki jo bi naj imea za 50 -let. Ne ven kak je s ten ale tak se v Lotmerški občini danes guči.

Dajmo rokona srce,občina je štela itak Dvorec nekome za 300.000 eur prodati. Rusom!!! Lotmerk de mea lehko štanga pesačice. Bejba

Morti pa de Putin to kupia?? Ploskač

Kan nas pelajo?????????? Šokiran

Lenny torek, 12. oktober 2010 ob 23:25

@Zobl:

Ja tota slaba praksa se more kunčati, pa finance v red spraviti, te pa po pameti.
Baje ma Kižoska opčina istega vzdrževalca, pa baje nega nobenih problemof.

Tak ka do se, samo treba je meti provi pristop. Kak je Almanah reka, leto ma 12 mescof, ne 8. Treba posnemati dobro prakso, ne pa ka se prenošajo vzdorci delovanja iz opčin, ki ne slovijo po zdravih finacah. Pa se liden pesek v oči meče, kak je s financami fse lepo in praf.

Še dosti je totih stvari, ki kožejo na nesposobnost obvladovanja financ. Keri direktori se tak obnošajo v svojih firmah, hitro na boben pridejo... Opčina pa zaradi lepše slike preloga finančne obveznostii v druga obdobja, in duže se tak dela večja lukja grota in vedno več je področij, ki sfali pred 12. mescom v leti.

TUNČEK sreda, 13. oktober 2010 ob 08:28

prleška puca je napisal/a:
jaja zanimivo koga vse prosi za prijateljstvo Nasmeh vse ki so olgo podprli.... tak ka mislin ka to gleh neje francek ampak keri jegovih mlejsih pristasov(familje) ki ne ve ka se dejansko dogaja Nasmeh pa kdo je za jega kdo pa neNasmeh

Joj kak zanimivo pretstovo te meli v Lotmerki, kak je že naslof : Jürša išče prijatele.
Keko koštajo fstopnice in če je še kej placa za parkeranje avtobusof ? Ke je Olga zej grotala stroh in trepet za mogočnega Frančeka ?
Hahaha Hahaha Hahaha

pišta sreda, 13. oktober 2010 ob 09:35

Po lotmerški občini se ale guči, ka je obnova Dvorca Jeruzalem potegnila 2,300.300 eur. Pa lidje drogi ali vete keko penez je odišlo za tote reči?' Zaj ga pa prodavle za 300.000 eur. Hm

Pa ka se to v toti Lotmerški občini dogaja?

Toti zdajšnji župan je ale fse dobroga napravo za nas lidi, za turizem fse smeri kažejo proti njemi! Tak se ale on po prsih tuče in okoli guči seveda javno brez dlake na jeziku. Jezik

Kda pa poglednemo malo cifre pa številke pred in po projektih pa pridemo že do glavobola!! Bogi bogi

pišta sreda, 13. oktober 2010 ob 09:40

Ja Tunček pa še to ti moram napisati!

Mislin osebno ka je ona brž neje gratala strah in trepet, za Frančeka. Ona je takšna kakša je načelna in obljubi tisto ka de lehko tudi izpolnila. Ona je takšen karakter bila že od pred.

Se provi či pa išče prijatle on jih baje ma ogromno po gostilnah, tak ka prijatelji tisti pridejo sami, k šanki se postaviš pa piješ, te pa proviš ka si njegof prijatelj!

To ti je komedija, za dole padniti Hihihi !!

TUNČEK sreda, 13. oktober 2010 ob 09:44

pišta je napisal/a:
Po lotmerški občini se ale guči, ka je obnova Dvorca Jeruzalem potegnila 2,300.300 eur. Pa lidje drogi ali vete keko penez je odišlo za tote reči?' Zaj ga pa prodavle za 300.000 eur. Hm

Pa ka se to v toti Lotmerški občini dogaja?

Toti zdajšnji župan je ale fse dobroga napravo za nas lidi, za turizem fse smeri kažejo proti njemi! Tak se ale on po prsih tuče in okoli guči seveda javno brez dlake na jeziku. Jezik

Kda pa poglednemo malo cifre pa številke pred in po projektih pa pridemo že do glavobola!! Bogi bogi


Zej je po tisto : se guči. Če bi blo to resen je stvor zrela pa zlo vroča za kriminaliste. F token primeri bi Franček moga iti malo f Soboto klavir špilat (tak mi provimo tistemi keremi dojo na roke lisice). Če je pa samo guč, pa je bojše da se guč heja se mo fsoki človik pravico, da se ga pisti pri miri, če je ne nič krif. To ja



pišta sreda, 13. oktober 2010 ob 09:56

po klavirji igrati, kda že igraš, te pa je že resen prekesno. Pustimo časi čas!

Fsakša rit pride tudi na svoj šankret! Klanjam

zobl sreda, 13. oktober 2010 ob 10:12

pišta je napisal/a:
Po lotmerški občini se ale guči, ka je obnova Dvorca Jeruzalem potegnila 2,300.300 eur. Pa lidje drogi ali vete keko penez je odišlo za tote reči?' Zaj ga pa prodavle za 300.000 eur. Hm

Pa ka se to v toti Lotmerški občini dogaja?

Toti zdajšnji župan je ale fse dobroga napravo za nas lidi, za turizem fse smeri kažejo proti njemi! Tak se ale on po prsih tuče in okoli guči seveda javno brez dlake na jeziku. Jezik

Kda pa poglednemo malo cifre pa številke pred in po projektih pa pridemo že do glavobola!! Bogi bogi


Ma daj , kakšnih 2miljona , kaj ste vi pijani ?
Od kod Lotmerški občini 2 miljona evrov za obnovo nekšega tam Dvorca Jeruzalem.
buhahahah, to pa je res že izmišljotina za v oštarijo ob šanki Nasmeh

Kaj se fse guči po lotmerki bi lehko pisali dve leti, za Karbovo se guči ka kda je bila na občini Ljutomer je omogočila svojemi izvenzakonskemi partneri biznis, ka so hodili jesti občinari malice k njemu v Galilejo, gda pa je Jurša priša na občino je to ukina.
Pa še nekaj se guči, ka bi naj najemnik Galijela osta dužen občini 20.000 eur , to se ali guči, pa ka je to bija resnični razlog zakaj je toto gostilno zapra prek noči.
Či pa je gdo puf gvera občini al so mu to odpisali je drugo pitanje.

To so fse govorice, samo kaj je res pa je pitanje...
Najbojše ka jih to na Ideji TV pitajo na soočenji.



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.