zobl sreda, 13. oktober 2010 ob 19:26

misekovi je napisal/a:



no zobl ze pa bi te moga pohvoliti


To ja

prleška puca sreda, 13. oktober 2010 ob 19:29

pirozlek.... lep ka si se zgosija.... sej enega elektronsko pismenega smo cakali s vasega tabora.... dobro ka ste zvedli ka se po fb pa forumi folk meni.... skoda ka ne v prven krogi volitev ze Nasmeh malo kesno novice do braneka hodijo kljub novi cesti....
samo tu pa ne ven ka nekse klamfles bedarije.... vi upokojenci.... prvo sen ziher ka nesi upokojenec... drugo pa vervlen ka ste se namantrali ja jih prepricovati vse zivo...
ve se mi zdelo ka de drugi krog bole bitka pod pasom z vase strani.... ampak vervlen ka olga le diklina s stilon pa ne mesarskin nozon!
tak ka ti samo pisi kej ces.... itak vemo kak je Ploskač

pirožlek sreda, 13. oktober 2010 ob 19:30

zobl je napisal/a:
gda na plakati vidin karla viktora erjovca me srat stisne.
tak daleč smo prišli ka največ svetnikov dobivlejo penzijoneri, tan pa jin v stranki kandidirajo vitalni srednjeletniki 40-50let starosti...
me je praf stroh parlamentarnih volitev, gda do hodili od vrat do vrat jihovi aktivisti pa jin pravlice razlogali kak nede penzij či ne do volili desus.
desus pa je tak z levimi pa desnimi v koaliciji , teko ka si mesta zasigurajo pa ka peneze lepe nabirajo, za ove keri so jin glose dali pa jin je tak fseeno.


Opet same laži in žaljivke na račun penzjonistov, pa kaj mislite ka smo vsi stori nori, ka ne vemo za kaj se gre. Žalite našega precednika stranke ki je najbolj priljubljeni politik in tega nemrete nikak prenesti. Kdo se ve ka Karel Erjavec pride je skos veselo, takoj je 500 lidi vkup. Pa naj pride vaša policajska ministrica, brez straže tak ne vupa nikam, pa niti neče priti v Lotmerk, pa če bi tudi prišla bi bilo 50 lidi, ka bi se pasli kak baba zgleja.

zobl sreda, 13. oktober 2010 ob 20:05

pirožlek je napisal/a:



Opet same laži in žaljivke na račun penzjonistov, pa kaj mislite ka smo vsi stori nori, ka ne vemo za kaj se gre. Žalite našega precednika stranke ki je najbolj priljubljeni politik in tega nemrete nikak prenesti. Kdo se ve ka Karel Erjavec pride je skos veselo, takoj je 500 lidi vkup. Pa naj pride vaša policajska ministrica, brez straže tak ne vupa nikam, pa niti neče priti v Lotmerk, pa če bi tudi prišla bi bilo 50 lidi, ka bi se pasli kak baba zgleja.



Glej, Karel Erjavec je navaden konj, keri v življenji nigi nič ni delal, v nobenih drugih strankah ga niso hoteli te pa se je porinil v Desus, tam pa je postavil svoje poltrone keri kontrolirajo "volilne mašine" kere jin glose dovlejo.

zobl sreda, 13. oktober 2010 ob 20:06

http://www.tvidea.si/novice/ogled/1315


pišta sreda, 13. oktober 2010 ob 20:09

Znoš ka pirožlek či si glih zaj stano te si malo bole oči vmij, ka neš mea zasponcof. Zgleda ka si pri totih letih že slaboviden!!! Kul

pišta sreda, 13. oktober 2010 ob 20:13

Pa še znoš ka pirožlek, ka ti nen pozabia napiati negativec si ti, či bi bia pozitivec, te bi volia OLgo!!! Či pa misliš ka je Velenje tak daleč se lehko ta seliš, tan majo dobrega župana, ki je za razliko od tebe pozitivec! Či pa ne veš za koga in kda se ide, te pa ne treskaj bedarij!!!!, ka špilat na klavir se lehko pride, vun pa te nečejo tak hitro spistiti!! Ploskač


VOLIMO OLGO! Nasmeh

Antonija sreda, 13. oktober 2010 ob 20:16

Ti nikaj ne provi, hrona ka zanjo nikaj ne pločaš je vedno najbogša Lačen ofčetina, prasetina........ Kozlam

Dejan sreda, 13. oktober 2010 ob 20:16

pirožlek je napisal/a:
zobl je napisal/a:
gda na plakati vidin karla viktora erjovca me srat stisne.
tak daleč smo prišli ka največ svetnikov dobivlejo penzijoneri, tan pa jin v stranki kandidirajo vitalni srednjeletniki 40-50let starosti...
me je praf stroh parlamentarnih volitev, gda do hodili od vrat do vrat jihovi aktivisti pa jin pravlice razlogali kak nede penzij či ne do volili desus.
desus pa je tak z levimi pa desnimi v koaliciji , teko ka si mesta zasigurajo pa ka peneze lepe nabirajo, za ove keri so jin glose dali pa jin je tak fseeno.


Opet same laži in žaljivke na račun penzjonistov, pa kaj mislite ka smo vsi stori nori, ka ne vemo za kaj se gre. Žalite našega precednika stranke ki je najbolj priljubljeni politik in tega nemrete nikak prenesti. Kdo se ve ka Karel Erjavec pride je skos veselo, takoj je 500 lidi vkup. Pa naj pride vaša policajska ministrica, brez straže tak ne vupa nikam, pa niti neče priti v Lotmerk, pa če bi tudi prišla bi bilo 50 lidi, ka bi se pasli kak baba zgleja.


V soboto pride Karl v Lotmerk na trg, tak ka te lehko pričaküvlemo pun trg, tak kak gda je Siddharta špilala Nasmeh

Antonija sreda, 13. oktober 2010 ob 20:20

Seveda, z listeki na šterih je pisalo 2 , pa 4. Plonkati znate, fsaka vam čast. Pionir

pišta sreda, 13. oktober 2010 ob 20:27

Ja pa ne pozabite, tudi šajbe so pokale. Bomo vidli ka fse de po šivih pokalo od smeha! Veselko

TUNČEK sreda, 13. oktober 2010 ob 20:35

Če pride Karlek v Lotmerk, ke mo dosta masla na glovi, de meja Mlekopromet hüdo konkorenco. Naj naštejen samo dve lumpariji : Patria; prodaja Energetike Projekt...pa še bi se kej najšlo. Vuuhuu

Antonija sreda, 13. oktober 2010 ob 20:38

Že pa mo mazali To ja

pirožlek sreda, 13. oktober 2010 ob 20:56

Antonija je napisal/a:
Seveda, z listeki na šterih je pisalo 2 , pa 4. Plonkati znate, fsaka vam čast. Pionir

Na prleškem foromi ne ti meni prekmarsko...

Lenny sreda, 13. oktober 2010 ob 20:56

Ti mater Kahl de opet v Lotmerki, ka si ja nor... Pa prejšni teden je bija.. Ka či nema toplega duma?...
Zgleda ka je železna lejdi joko fplivna, makar jo eni vidijo ka sii že cintor ogledovle (pa ne ka bi ji kej hudega želeja, nej živi).
Ka nima Kahla v "šaki".

No sicer pa Kahla lehko "nategne", ker ma 5 min cejta. Je preveč "smešen" (ka nen kakega neprimernega izraza ponuca),ka bi si kej v žep posprava. Te pa ga drugi zgleda nucajo za "živi ščit"

DarkMAN sreda, 13. oktober 2010 ob 20:58


Resen je ka mojega kandidata več nega , po Cezajovcih se guči ka je z ovimi Nezemljan potegna pa Bejba podprja,že vredi to je jegova stvor.
Resen je ka še moren oh oh let delati da se bon penzje včaka, či se je sploh bon včaka. Mislin pa ka se z upokojenca pirožleka ne lepo norca delati, neven ali so na pol rajne na volitve vozili ali kak so lehko na volitvah zmogali Vprašaj no zmagali so to je to Priklon
Redno pa se guči ka je Bejba cepetlekof kader ka blefira, ka je dosta papirof za joj na občini ostalo, pa ka de dobila Naskoči ne pa drugi krog.

Jaz volit nem ša ka mi gre fse že pomalen na k... Zbesna


Lenny sreda, 13. oktober 2010 ob 21:02

pirožlek je napisal/a:
Antonija je napisal/a:
Seveda, z listeki na šterih je pisalo 2 , pa 4. Plonkati znate, fsaka vam čast. Pionir

Na prleškem foromi ne ti meni prekmarsko...


Predrogi pirožlek. Či si že v letik kak proviš, te bi se lehko že manir nekih nafča.

1. Fsakšen tudi g.Jurša je prvo ČLOVIK, pa te je desusovec, prekmarec, primorec, hrvot itd.
2. Či nemaš kontra argumenta v razpravi, ne trebaš žaliti tistega, ki ti nasprotuvle. Bodi, ironičen, sarkastičen, hudomušen, samo ne žaljiv.

Tu bi ne,j tudi za fse valalo z meno vret Pomežik

pišta sreda, 13. oktober 2010 ob 21:05

Lenny, Bravo, svaka ti čast!!!!! Zmaga

....in pošten dodatek....

pirožlek sreda, 13. oktober 2010 ob 21:05

Dejan je napisal/a:
pirožlek je napisal/a:
zobl je napisal/a:
gda na plakati vidin karla viktora erjovca me srat stisne.
tak daleč smo prišli ka največ svetnikov dobivlejo penzijoneri, tan pa jin v stranki kandidirajo vitalni srednjeletniki 40-50let starosti...
me je praf stroh parlamentarnih volitev, gda do hodili od vrat do vrat jihovi aktivisti pa jin pravlice razlogali kak nede penzij či ne do volili desus.
desus pa je tak z levimi pa desnimi v koaliciji , teko ka si mesta zasigurajo pa ka peneze lepe nabirajo, za ove keri so jin glose dali pa jin je tak fseeno.


Opet same laži in žaljivke na račun penzjonistov, pa kaj mislite ka smo vsi stori nori, ka ne vemo za kaj se gre. Žalite našega precednika stranke ki je najbolj priljubljeni politik in tega nemrete nikak prenesti. Kdo se ve ka Karel Erjavec pride je skos veselo, takoj je 500 lidi vkup. Pa naj pride vaša policajska ministrica, brez straže tak ne vupa nikam, pa niti neče priti v Lotmerk, pa če bi tudi prišla bi bilo 50 lidi, ka bi se pasli kak baba zgleja.


V soboto pride Karl v Lotmerk na trg, tak ka te lehko pričaküvlemo pun trg, tak kak gda je Siddharta špilala Nasmeh




Od samega moderatora bi pričakuva malo več distance pa nevtralnosti, s kero se rad hvoli, samo so moji kolegi z liste Prlekije podjetniki tudi čudno glejali, kdo sem jim reka, naj odprejo toti forom. Odgovorili so mi, ka de priša hitro cajt resnice, pa ka jim je izpod časti se stakšnimi enostranskimi zadevami baviti, ka takšni pristranski portali nemrejo dugo živeti, ka jih itak čas pa računica povozi. Zglede pa ka se ob imeni Karel vsem vam pristašem razvojnikom trosijo gate...

Antonija sreda, 13. oktober 2010 ob 21:11

Jasno Korl je zakon, še vekši zakon de po Patie Bebast poznate tisto - nevestno delo f službe........ Beba Fercek Zakleni



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.