lotmershki21 petek, 15. oktober 2010 ob 23:35

Dejan je napisal/a:
Te si si pa malo narobe preštja. Jas sen nigi ne na ogen plüva. Pirožlek je napisa, ka dere Karl pride, je takoj 500 lidi poleg. Sen napisa, ka pride zütra Karl na trg in bode 500 lidi na trgi. S čin sen te tü na ogen plüna? To pirožlek trdi, ne jaz.

Opozorja sen vse, keko sen lehko. Zej pa je tega teko, ka se mi enostavno več ne do oz. niti nemren več. Ker te moren čisto vsako objavo na nekej opozoriti. Či se nešče osebno sprovla na nekoga pa ga poimensko imenüvle, nej to reši osebno. Na to sen vedno opozora. Niman pa nobene obveze nadzorüvati vseh objav in za vsako objavo je odgovoren avtor le-te. Je v pravilih vse zapisano.

Pa jaz niman cejta 24 vür tü na forumi viseti pa vsakemi pod prste glejati. Mon svojo živleje, slüžbo, delo, ... Zej či de še se nešče tü na mene sprovla, bon enostavno forum dol zbrisa pa zaprja, te pa ite na občinsko stron po forumi pisat. Aha, sej res, občinska stron nima foruma...


pa dobro če ti misliš ka se zaj zavolo enega pirožleka na tebe sprovlan pa provociran vredi, to neje moj problem to je tvoj!! nesen reka ka moreš visiti na forumi 24 vur na den niti nesen reka ka moreš koga opozoriti!! reka sen ka bi lahko!! z enin poston bi reka vmirte se pa je to to!!

si dober moderator, tak ka neven zakej si zaj to tak k srci jemleš pač sen napisa kaj bi lahko nareda nič druga!! zaj če češ upoštevati moje mnenje ga dej če ne pa ga pač ignorirej! se ti pa opravičuvlen če sen s ten nareda kaj slabega!! to neje bija moj namen!! forum pa naj le ostone!! ki je dober!!


kresnička je napisal/a:
lotmerhki21:

mislin, ka tu ni bija problem, ka je bija pirožlek drugega mnenja, se mi bol zdi, ka je on meja problem z tem ka eni nismo jegovega.
tak kak si reka, vsakši ma pravico, ka pove kaj misli, samo te ni treba na nekšo vprašanje oziroma nestrinjanje odgovoriti nesramno, se lehko čist normalno komentira Haha

zaj pa nazaj k volitvam Kul



ja mogoče neje problem pri tebi ka je drugega mnenja sem pa doba občutek pri drugih ka je blo tak!! Pomežik

glej mislin ka se je ne nesramnost ne začela z jegove strani ampak druge. on pa je pač na nesramen način odgovorja!!

pa ne zagovorjan ne enega pa ne drugega!!

zaj pa res nazej k volitvan To ja

Dejan sobota, 16. oktober 2010 ob 00:24

Glej, tu so pravila: http://www.prlekija-on.net/portal/pravila-uporabe.html

Ko si se registrera, si se z jimi strinja. Če pa si jih prebra pa ne ven.

Nigi ne piše, ka more kdokoli kej tu nadzorovati.

Poveda si svojo mnenje, jas pa svojo. Sen poveda, ka sen opozorja, ampak toti dvo dni sploh tega nesen šteja več pa niti ne namenin. Mon drügo delo.

To maš, kej je bistveno:

8. Izjave, komentarji in druge oblike sporočil uporabnikov, odražajo njihova osebna mnenja in prepričanja. Lastniki portala nismo odgovorni za noben vpisan dogodek ali objavo uporabnikov. Ne prevzemamo nobene odgovornosti za veljavnost podatkov, pomanjkljivosti ali uporabnosti vpisanih dogodkov ali objav, in nismo odgovorni za vsebino nobenega dogodka ali objave, razen če je to jasno navedeno.

9. Lastnik portala nima nobene obveze nadzorovati vsebin, ki jih objavljajo uporabniki v forumih, blogih, malih oglasih, komentarjih in drugih komunikacijskih storitvah. Sporočilo, objava, komentar ali katerokoli izrazno sredstvo, izraža poglede avtorja le-tega in ne pogledov lastnika portala. Lastnik portala si pridržuje pravico spremeniti, zavrniti ter izbrisati objavo ali premakniti katerokoli vsebino, sporočilo ali informacijo, za katero meni, da ni v skladu s temi pravili.

Pri sodelovanju v forumu upoštevajte naslednja pravila:
9. 1. V forum lahko pišejo samo registrirani uporabniki.
9. 2. V posamezni temi se držite naslova.
9. 3. Preden odprete novo temo, preverite, če podobna že obstaja.
9. 4. Nove teme odpirajte v ustreznih podforumih.
9. 5. Reklamiranje ostalih spletnih strani je prepovedano, razen če je ustrezno utemeljeno.
9. 6. Imena teme in objav ne pišite z VELIKIMI črkami.
9. 7. Barvo in velikost črk, uporabljajte samo na posameznih besedah, ne na celotnem besedilu
9. 8. V objavah ne pretiravajte s smeški.
9. 9. Če se pri objavi zmotite, uporabite gumb Uredi in ne podvajajte objav.
9. 10. Objavo lahko urejate 10 minut po vpisu, pozneje urejanje ni več možno.
9. 11. V podpisu lahko uporabite največ 1 povezavo ali sliko širine največ 550px in višine 40px.
9. 12. Kreganje je dovoljeno, dokler je ustrezno argumentirano in v sklopu teme.
9. 13. Žaljenje na osebnem nivoju je strogo prepovedano.
9. 14. Uporabniki si med seboj lahko dajejo pohvale in graje, kar se odraža na Ugled-u.
9. 15. Točke ugleda lahko dodeljujete, če imate sami Ugled vsaj +5.
9. 16. Točk ugleda ne morete podeljevati objavam, ki so starejše od 7 dni.
9. 17. Pri oblikovanju objave, vam je na voljo pomoč.

15. Zbrani podatki o uporabnikih se uporabljajo izključno za lažjo komunikacijo z uporabniki in statistično obdelavo. Lastnik portala pa si pridržuje pravico posredovati vse njemu znane podatke o uporabnikih portala sodišču ali drugim državnim organom v primeru, da za to obstaja zakonska obveznost.

lotmershki21 sobota, 16. oktober 2010 ob 00:40

Dejan je napisal/a:
Glej, tu so pravila: http://www.prlekija-on.net/portal/pravila-uporabe.html

Ko si se registrera, si se z jimi strinja. Če pa si jih prebra pa ne ven.

Nigi ne piše, ka more kdokoli kej tu nadzorovati.

Poveda si svojo mnenje, jas pa svojo. Sen poveda, ka sen opozorja, ampak toti dvo dni sploh tega nesen šteja več pa niti ne namenin. Mon drügo delo.

To maš, kej je bistveno:

8. Izjave, komentarji in druge oblike sporočil uporabnikov, odražajo njihova osebna mnenja in prepričanja. Lastniki portala nismo odgovorni za noben vpisan dogodek ali objavo uporabnikov. Ne prevzemamo nobene odgovornosti za veljavnost podatkov, pomanjkljivosti ali uporabnosti vpisanih dogodkov ali objav, in nismo odgovorni za vsebino nobenega dogodka ali objave, razen če je to jasno navedeno.

9. Lastnik portala nima nobene obveze nadzorovati vsebin, ki jih objavljajo uporabniki v forumih, blogih, malih oglasih, komentarjih in drugih komunikacijskih storitvah. Sporočilo, objava, komentar ali katerokoli izrazno sredstvo, izraža poglede avtorja le-tega in ne pogledov lastnika portala. Lastnik portala si pridržuje pravico spremeniti, zavrniti ter izbrisati objavo ali premakniti katerokoli vsebino, sporočilo ali informacijo, za katero meni, da ni v skladu s temi pravili.

Pri sodelovanju v forumu upoštevajte naslednja pravila:
9. 1. V forum lahko pišejo samo registrirani uporabniki.
9. 2. V posamezni temi se držite naslova.
9. 3. Preden odprete novo temo, preverite, če podobna že obstaja.
9. 4. Nove teme odpirajte v ustreznih podforumih.
9. 5. Reklamiranje ostalih spletnih strani je prepovedano, razen če je ustrezno utemeljeno.
9. 6. Imena teme in objav ne pišite z VELIKIMI črkami.
9. 7. Barvo in velikost črk, uporabljajte samo na posameznih besedah, ne na celotnem besedilu
9. 8. V objavah ne pretiravajte s smeški.
9. 9. Če se pri objavi zmotite, uporabite gumb Uredi in ne podvajajte objav.
9. 10. Objavo lahko urejate 10 minut po vpisu, pozneje urejanje ni več možno.
9. 11. V podpisu lahko uporabite največ 1 povezavo ali sliko širine največ 550px in višine 40px.
9. 12. Kreganje je dovoljeno, dokler je ustrezno argumentirano in v sklopu teme.
9. 13. Žaljenje na osebnem nivoju je strogo prepovedano.
9. 14. Uporabniki si med seboj lahko dajejo pohvale in graje, kar se odraža na Ugled-u.
9. 15. Točke ugleda lahko dodeljujete, če imate sami Ugled vsaj +5.
9. 16. Točk ugleda ne morete podeljevati objavam, ki so starejše od 7 dni.
9. 17. Pri oblikovanju objave, vam je na voljo pomoč.

15. Zbrani podatki o uporabnikih se uporabljajo izključno za lažjo komunikacijo z uporabniki in statistično obdelavo. Lastnik portala pa si pridržuje pravico posredovati vse njemu znane podatke o uporabnikih portala sodišču ali drugim državnim organom v primeru, da za to obstaja zakonska obveznost.


dejan poznan pravila forumov, ki so tak vsa bol ali meje ista!! tudi tvoj neje izjema!!

lahko pa ti poven zakej sen to napisa kaj sen!!

sen gleja malo nazej kaj se je pred cejton pisalo na forumi! pa sen sločejno naleta na neke, ka so se uporabniki malo bol zavzeto menili pa si jih opozorja!! tu pa je šlo čez toto mejo pa si jih ne! to mi je šlo v nos!! zato sen ti to napisa!!

zaj sen ti odkrito poveda pa hejejma zaj o ten razglablati ker nema nikan prišlla!!

Dejan sobota, 16. oktober 2010 ob 00:50

No, v redi, ka si opozorja. Jas pa sen ti poveda kak pa kej.

Progress sobota, 16. oktober 2010 ob 09:37

Mogoče kereme neje jasno kakšen komunalni prispevek se naj odpiše v Stročji vasi. Pred že kar nekaj leti je bil krajevni samoprispevek za izgradnjo kanalizacije po Stročji vasi ki so ga tam plačevali, samoprispevek se je iztekel, denar pobrala Občina kamor se je stekal, nikoli pa neso dobili kanalizacije. Zej so pristopili k priklopom na kanalizacijsko omrežje, nekateri pa so pozabili (odgovorni), da so tote lidje že pločali prispevek, zej pa jim je Občina rekla (upravljalec menda), da mora vsako gospodinjstvo še prispevati lastni delež v znesku....? pa normalno, da nedo pločali dva krat.
Dopolnjeni program Jurša je povzetek iz Olginega, ko govori o pločniku in kolesarski v smeri Radomerja.....zakaj ?, ker je tu ne doba glasov.....

karantanija sobota, 16. oktober 2010 ob 14:08

Gnes pa je resen bilo na Ploce 500 lidi, malo morgen. 40 mogoče z tisteme vred ke so pri Perle sedele Hahaha

Tude DESUS je ne več to, kej so pravele, narot je spregledna, in več nedo poslušale, kej tota dvo klovna (KAHL pa Juršek) klanfe sereta. To ja

TUNČEK sobota, 16. oktober 2010 ob 14:20

Ja tan na videi je resen ne viditi 500 lidi. Je pa najbrš prišlo več kostajof na fsokega. Hahaha Hahaha Hahaha

zobl sobota, 16. oktober 2010 ob 16:14

TUNČEK je napisal/a:
Ja tan na videi je resen ne viditi 500 lidi. Je pa najbrš prišlo več kostajof na fsokega. Hahaha Hahaha Hahaha

Tak malo folka je prišlo, tak ka je puno kostajof ostalo, malo de si Marica domu nesla, malo Viktor Karlo Erjavec, pa še ovemi SD mejštri ke je z Lublane priša samo zaradi Franca, jemi pa so spakirali malo domočih potic,falat poštržjače pa falat kvaseničke

TUNČEK sobota, 16. oktober 2010 ob 16:27

Cigoni, na mene pa so pozobli, kej si jin ne moga rečti ti Zobl, ke bi mi poslali v Gorico en veki falat kvasenice. Jih mon zlo rat, ka tüdi uradno, glasno in jasno piše v mojen profili - kaj ne vejo prečitati, se je tiskano napisano ! Hahaha Hahaha Hahaha



karantanija sobota, 16. oktober 2010 ob 17:23

Lidje, če kere kej ve, kej je z našen (trenutnim) županom. Gnes sen ga malo bole od bluze gleja, jezoš kristoš pa to nemreš vervate. Jas mislin ka je reveš grozno betežen, če pa je v lice tak rdeče, pa grozno otečene Pijunca Ali je to kej drugo?! Pomežik

pirožlek sobota, 16. oktober 2010 ob 19:10

karantanija je napisal/a:
Gnes pa je resen bilo na Ploce 500 lidi, malo morgen. 40 mogoče z tisteme vred ke so pri Perle sedele Hahaha

Tude DESUS je ne več to, kej so pravele, narot je spregledna, in več nedo poslušale, kej tota dvo klovna (KAHL pa Juršek) klanfe sereta. To ja



No morem pohvoliti moderatora, ka je drža oblubo, ki mi je jo da in priša na shod. To očitno ne paše zagovornikom "RAZVOJNE ZDRUŽBE", shod minimalizirati in blebečejo o 39 obiskovalcih. V isten cajti mje blo na placi enkrat več lidi, kak so jih meli organizatori predvolilnega 1. kroga v kinodvorani. Ni pa pozobiti, ka je dosti lidi prišlo spilo mošt ali sok pa pojelo por kostajov pa ščo dale. Bilo je sigurno več kak 200 lidi. Pa včera v Stroči vesi včera skoru pun gasilski dom. Ha-ha zgleja ka ene malo panika dovle.
Vite ka je dobro, ka se je en stori penzjonist malo zglosja, ka nede na totem neti samo enostranska kampanija.

Opazja sen tudi ka je nekaj člankov zb risanih z neta, je le dobro ka sen opozorja požupana Klemenčiča, če nebi jezik stegna dvomimk ka bi tak bilo. Samo ne misliti ka je tu kunec. Prečitejte si nakunci pravil o neti. Kdo de totega cirkusa kunec de sigurno prišla pa ne samo ena zahteva o vpogledi s strani ustreznih institucij ki majo pravico do tega. Pa verjetno nede preveč poceni.

Lenny sobota, 16. oktober 2010 ob 19:14

Progress:

Pravilno ugotovleno! Samoprispevek (lastna vlaganja) se MORE upoštevati pri komunalnen prispevki. To je ne dobra vola županje/župana ali upravljalca. Tak zakon provi, pa tudi uredba o kumonalnen prispevki. Razlika pa se zaračuna. V keko pač do župan/žunapnja popust, more iz proračuna popust nakazati v "sklad", ki se nabirajo kumonalni prispevki. Toti penezi se tudi morejo nameniti za urejanje komunalne infrastrukture!

Kda do van opečovali kej drugega kak to te pitajte nej van še povejo kak do izvedli to Nasmeh

pirožlek sobota, 16. oktober 2010 ob 19:17

MILAN je napisal/a:
Mislec opet se je pokozalo ka so uokojenci volili tak kak se jin naroči

Dvolično: gnes pa je tvoja na placi mela štant, je una Juršov fen???????

zobl sobota, 16. oktober 2010 ob 19:24

pirožlek je napisal/a:


No morem pohvoliti moderatora, ka je drža oblubo, ki mi je jo da in priša na shod. To očitno ne paše zagovornikom "RAZVOJNE ZDRUŽBE", shod minimalizirati in blebečejo o 39 obiskovalcih. V isten cajti mje blo na placi enkrat več lidi, kak so jih meli organizatori predvolilnega 1. kroga v kinodvorani. Ni pa pozobiti, ka je dosti lidi prišlo spilo mošt ali sok pa pojelo por kostajov pa ščo dale. Bilo je sigurno več kak 200 lidi. Pa včera v Stroči vesi včera skoru pun gasilski dom. Ha-ha zgleja ka ene malo panika dovle.
Vite ka je dobro, ka se je en stori penzjonist malo zglosja, ka nede na totem neti samo enostranska kampanija.

Opazja sen tudi ka je nekaj člankov zb risanih z neta, je le dobro ka sen opozorja požupana Klemenčiča, če nebi jezik stegna dvomimk ka bi tak bilo. Samo ne misliti ka je tu kunec. Prečitejte si nakunci pravil o neti. Kdo de totega cirkusa kunec de sigurno prišla pa ne samo ena zahteva o vpogledi s strani ustreznih institucij ki majo pravico do tega. Pa verjetno nede preveč poceni.



Kaj je toti mošt bija tak močen al zakaj opet tak pišeš Nasmeh?
Shod je bija vrhunski, tak kak v časa mitingov v jugoslaviji, glovni trg je bija tak pun, ka si ne moga najč obrniti keko je blo folka. Tiho
Rivali so se en poleg drugega. Jaaa Jaaa
Daj lepo te prosim, pa kaj ti slabo vidiš, pa blo je 39 +/- 10 ljudi, večinoma desusovci pa zijala kera niso mela kaj za delati pa so šli ka vidijo či de kaj za pojesti, ka duma kosila ne treba kuhati. Hihihi
Kdo je zbrisan z neta? Kak to misliš ka je zbrisan z neta? Hjooj
In kaj de podžupan Klemenčič, pa on vendar po toti informacijski avtobani ali ne vozi ? Hahaha
Kdo de gleja od inštitucij pa kaj do glejali? Mislec Jaaa
Inštitucije se rajši naj bavijo z Janševcon pa Erjovcon pa podobnimi Nasmeh Pa te naj pridejo na forume glejat, tu ali nišče penez neje fkra še majn pa zavozja države, občine in podobno.

Tebi se ali vidi ka še nisi čuja za svobodo govora na interneti.

Ve ti je ne za zameriti či proviš ka si penzijonost, zej moš cajt pa se lehko malo bole nafčiš uporoblati toti lubleni internet, gda do volitve gotove, posebej gda de vuni kmica ob 16:40 pa mrzlo kak vrag do dnevnika pa de še 2 vuri.

Lenny sobota, 16. oktober 2010 ob 19:26

pirožlek je napisal/a:


...Kdo de totega cirkusa kunec de sigurno prišla pa ne samo ena zahteva o vpogledi s strani ustreznih institucij ki majo pravico do tega. Pa verjetno nede preveč poceni.




Pirožlek, ne do se mi glih s zebo ukvarjati, ali či že "groziš" te bodi konkreten.
Malo sli vedna zgreša letnice. Či še neveš se piše leto 2010.
SVOBODA GOVORA JE USTAVNA KATEGORIJA. Slovenija Slovenija Slovenija
Neje neka mrtva črka na papiri.

Bog ti le zgleda leta natreska, če ti jih je drugega zgleda .......

Tak ka či že o nekših inštitucijah gučiš, te bodi konkreten.

KERA INŠTITUCIJA DE KEJ GLEJALA, PA KERI ZAKON JE KDO KRŠJA!!! Klejen Klejen Klejen

UDBA MORTI?

TUNČEK sobota, 16. oktober 2010 ob 19:35

pirožlek je napisal/a:

Ni pa pozobiti, ka je dosti lidi prišlo spilo mošt ali sok pa pojelo por kostajov pa ščo dale.


Pirožlek !
Številka lidi na placi v Lotmerki je za mene nepomembna, samo hecno se mi zdi, da gdo pride popije mošt ali sok, poje por kostajof pa gre dale. Če že pride na shot te ostone več cajta se ga to zanima. S tistin, ke je priša samo malo pojest pa spit si drogi Pirožlek na volitvah nete mogli nič pomogati. Hahaha Nasmeh Pozdrav

Dejan sobota, 16. oktober 2010 ob 20:32

karantanija je napisal/a:
Dejan, ka pa kej HANA Beba

To boš me pa moga osebno pitati Nasmeh

misekovi sobota, 16. oktober 2010 ob 20:49

Vedno bol se mi zdi ka je Pirožlek začeja groziti.
napomoč

pišta sobota, 16. oktober 2010 ob 21:34

Ja , pirožlek ide po Jurševen navodili in stopinjah.

Keko je bilo lidi? Za njih zadosta!

Ja pa ge so fse gučali, ka pa sta oba glovna z balkončka od Romea in Julije gučala, lidje!

Malo mislite! To je že skoraj za gledališče!

Hihihi

pirožlek sobota, 16. oktober 2010 ob 22:24

Lenny je napisal/a:
pirožlek je napisal/a:


...Kdo de totega cirkusa kunec de sigurno prišla pa ne samo ena zahteva o vpogledi s strani ustreznih institucij ki majo pravico do tega. Pa verjetno nede preveč poceni.




Pirožlek, ne do se mi glih s zebo ukvarjati, ali či že "groziš" te bodi konkreten.
Malo sli vedna zgreša letnice. Či še neveš se piše leto 2010.
SVOBODA GOVORA JE USTAVNA KATEGORIJA. Slovenija Slovenija Slovenija
Neje neka mrtva črka na papiri.

Bog ti le zgleda leta natreska, če ti jih je drugega zgleda .......

Tak ka či že o nekših inštitucijah gučiš, te bodi konkreten.

KERA INŠTITUCIJA DE KEJ GLEJALA, PA KERI ZAKON JE KDO KRŠJA!!! Klejen Klejen Klejen

UDBA MORTI?



Svoboda govora ja ne laganje in blatenje vseprek, temu se mora vsak normalen človek upreti in to mora tudi družba tudi zagotovit .



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.