pirožlek sobota, 16. oktober 2010 ob 22:33

zobl je napisal/a:
pirožlek je napisal/a:


No morem pohvoliti moderatora, ka je drža oblubo, ki mi je jo da in priša na shod. To očitno ne paše zagovornikom "RAZVOJNE ZDRUŽBE", shod minimalizirati in blebečejo o 39 obiskovalcih. V isten cajti mje blo na placi enkrat več lidi, kak so jih meli organizatori predvolilnega 1. kroga v kinodvorani. Ni pa pozobiti, ka je dosti lidi prišlo spilo mošt ali sok pa pojelo por kostajov pa ščo dale. Bilo je sigurno več kak 200 lidi. Pa včera v Stroči vesi včera skoru pun gasilski dom. Ha-ha zgleja ka ene malo panika dovle.
Vite ka je dobro, ka se je en stori penzjonist malo zglosja, ka nede na totem neti samo enostranska kampanija.

Opazja sen tudi ka je nekaj člankov zb risanih z neta, je le dobro ka sen opozorja požupana Klemenčiča, če nebi jezik stegna dvomimk ka bi tak bilo. Samo ne misliti ka je tu kunec. Prečitejte si nakunci pravil o neti. Kdo de totega cirkusa kunec de sigurno prišla pa ne samo ena zahteva o vpogledi s strani ustreznih institucij ki majo pravico do tega. Pa verjetno nede preveč poceni.



Kaj je toti mošt bija tak močen al zakaj opet tak pišeš Nasmeh?
Shod je bija vrhunski, tak kak v časa mitingov v jugoslaviji, glovni trg je bija tak pun, ka si ne moga najč obrniti keko je blo folka. Tiho
Rivali so se en poleg drugega. Jaaa Jaaa
Daj lepo te prosim, pa kaj ti slabo vidiš, pa blo je 39 +/- 10 ljudi, večinoma desusovci pa zijala kera niso mela kaj za delati pa so šli ka vidijo či de kaj za pojesti, ka duma kosila ne treba kuhati. Hihihi
Kdo je zbrisan z neta? Kak to misliš ka je zbrisan z neta? Hjooj
In kaj de podžupan Klemenčič, pa on vendar po toti informacijski avtobani ali ne vozi ? Hahaha
Kdo de gleja od inštitucij pa kaj do glejali? Mislec Jaaa
Inštitucije se rajši naj bavijo z Janševcon pa Erjovcon pa podobnimi Nasmeh Pa te naj pridejo na forume glejat, tu ali nišče penez neje fkra še majn pa zavozja države, občine in podobno.

Tebi se ali vidi ka še nisi čuja za svobodo govora na interneti.

Ve ti je ne za zameriti či proviš ka si penzijonost, zej moš cajt pa se lehko malo bole nafčiš uporoblati toti lubleni internet, gda do volitve gotove, posebej gda de vuni kmica ob 16:40 pa mrzlo kak vrag do dnevnika pa de še 2 vuri.



Zanimivo, zopet samo norčevanje iz starejše generacije, s ten mislite pridobiti mlode volilce?
Je pa zanimivo keko ste informirani o vsen. Meni se vidi ka vas je bilo precik pri Jurši na kostajih pa mošti. Pa tudi fotke moderatora vas postovlajo na laž.
Laganje in blatenje ljudi po netu je še zaenkrat kaznivo, zakaj so pa potem nekateri prispevki iz tega foruma mekjeni, je to kriv Jurša????????? Hahaha Hahaha

pirožlek sobota, 16. oktober 2010 ob 22:59

prleška puca je napisal/a:
tak zej pa po navodilih moje babice, ki se ne spozna na računalnik pa forum, ga pa spremlja morem napisati sledeče:

"nan upokojencon je g. župan že zniža penzije s tem ko je v parlementi roko zdigna kda je guč bija o ten! tak ka je on tisti ki odloča o ten kak poslanec, ne pa kak marija guči ka de olga kak županja vzela, se pa nema pristojnosti niti zlobe za to! tak jaz rečen!!"




ne ga srati pa nam penzjonistom takšne zmišljotine odovati nisi več mladoletna in tvoja babica bi mogla biti stara prek 90. Lotmerk je mali...

misekovi sobota, 16. oktober 2010 ob 23:09

dale grozi

pirožlek sobota, 16. oktober 2010 ob 23:13

karantanija je napisal/a:
Po Lotmerke se je gnes fest gučalo, ka ma Juršek novega kadrovnika. To je pre tiste močen vodilni politične eksikutor Viking , keri je pret 4 lete bija strašno dejaven v LDS, potle pa je prebegna k ene stranke, ka je zej priša v opčinki svet. Baje, ka on že vse ve, kere de direktor ZD, keri de direktor OU, keri de direktor Socialne, DOS-a itd. Enen je pač dono, ka fse vejo. Samo jas keko toto zadevo poznan, mislen, ka je to račun brez hoštarijoša To ja .

Bič na kunce poče!!!!!!!!!!!


Ti pa si sigurno dober pejdoš s totim eksekutorom, kak ga ti imenuvleš, ka ti je to zavupa. Mater stroh ma resen veke oči.

Lenny sobota, 16. oktober 2010 ob 23:17

Pirožlek: KEJ SEN SE JAZ ZLAGA??? SI MI NAPISA ENKRAT KAKI KONTRAARGUMENT MOJIN TRDITVAN? ČE NE, TE SE ME NE DRZNI CITERATI KE TE MAN PUN K*RAC.

SEN TI REKA NAPIŠI KONKRETNO.

pirožlek sobota, 16. oktober 2010 ob 23:27

Lenny je napisal/a:
Pirožlek: KEJ SEN SE JAZ ZLAGA??? SI MI NAPISA ENKRAT KAKI KONTRAARGUMENT MOJIN TRDITVAN? ČE NE, TE SE ME NE DRZNI CITERATI KE TE MAN PUN K*RAC.

SEN TI REKA NAPIŠI KONKRETNO.



Ne se razburjati, ke pa piše ka mi je mus tebe komentirati, nisi teko pomemben, če pa moš probleme z otepočom, pa pozovi na pomoč desanko šakič.
Mater sen pomemben, keko se vas je obesilo na samo en moj podatek ka je Erjavec sposoben prignati 500 lidi.
Ja zgleja ka je bilo dosti zijal s tote združbe "RAZVOJNIKOV".

pirožlek sobota, 16. oktober 2010 ob 23:32

misekovi je napisal/a:
dale grozi

Nič nikomi ne grozim, mom pač dugi jezik, posebno če se nekoga sramoti pa laže.
Mišek drogi, moš lepo mišiko pa joko dobro vino. Najbojši je tvoj Čarli šricar. Vsaka ti čast.

Lenny sobota, 16. oktober 2010 ob 23:37

pirožlek: Ti si pomemben kak lenski sneg.. tu boš kenja špo forumi še teden dni te pa te nigi nede tak kak tvojega pedeša. To je zodje ka se na tebe obročan. Tak ka me niti pod razno ne omenjej, či pa me že boš, pa te itaki nen vida.

Nema smisla... idi dale kostajof jest pa mošt pit, Či boš pa še kej napisa polek kda de te napijalo pa itak nen zna Hihihi

grom sobota, 16. oktober 2010 ob 23:40

Dejan banaj pirožleka Ploskač Ploskač Ploskač

grom sobota, 16. oktober 2010 ob 23:45

Drogi kandidati in kandidatke za župana jaz ven odlično rešitev za tistega keri bi rad bija zvoljeni naj ukinejo redarsko službo Očolar Respekt Respekt Respekt

zobl nedelja, 17. oktober 2010 ob 00:17

pirožlek je napisal/a:



Ne se razburjati, ke pa piše ka mi je mus tebe komentirati, nisi teko pomemben, če pa moš probleme z otepočom, pa pozovi na pomoč desanko šakič.
Mater sen pomemben, keko se vas je obesilo na samo en moj podatek ka je Erjavec sposoben prignati 500 lidi.
Ja zgleja ka je bilo dosti zijal s tote združbe "RAZVOJNIKOV".



Pomalen, ne se samo jeziti ki to samo škodi človeki Hahaha
Pa sen ti reka zakaj so zijala prišla iz vseh razvojnih družb, morti so celo s kakše prostozidarske veke lože prišli, pa so se zajebali ka ni blo nič pečenega za jesti. Provin jaz tebi, vsi so po tiho računali na kakšnega vola, odojka ali bograč, te pa kostaje dobiš.. cccc... mislin, kostaji so super samo ne v časi kosila. Če se preveč totih kostajof nažereš pa mošta spiješ, te boš beža na šekret ki de ti vrezalo v gate in to je en veki problen...

Pero Detlic nedelja, 17. oktober 2010 ob 00:25

Eh .... brezveze se štükate pa rivlete eden v drugega.....pa kej či je bilo samo 40 lidi ??? jih je pač bilo ( sicer na slikah bi jaz ocenja, kaj ih je več bilo ) ... sicer je Francek to izkoristja toti " mitning "za tisto plaketo ali ke že, gi jo je doba Lotmerk .... ka to bi moglo biti gnes v prven plane .... ne pa pred oz. post volilno srečanje .... pa nej bo.... vupan ka de se dobro razpletlo za občane občine Lotmerk, pa ka nemo capkali po odzaja, pa zidali samo trgovine, pa oštarije, pač pa neke takšnega, ka mo si lsehko fsi krüh služili, pa neke od toga mele... tepa je meni rovno, keri da župan ...ali Francek, ali Olga ...



zobl nedelja, 17. oktober 2010 ob 00:39

pazi demagogija je jebeno močno orožje s kerin napizdiš narod.
samo moreš jin spustiti dobro preverjeno besedilo kero se nafčiš napamet pa jin recitiraš na predvolilnih shodih, kak se boš zavzema ka boš nareda napredek v gospodarstvi ka lahko pridejo investitori, ka do meli večje ploče, ka de več zaposlenih, ka boš fklučija navodne občane v razprave o nekšnih javnih zadevah.
Jaaa To ja Hihihi Hudi Zloba Kul Vuuhuu


samo je problen, ka nede nikomi bojše, ker enostavno tak pač je. država je v dreki ne pa ka mi nemo v toti zakotni regiji, v keri je bog z proznin žaklon klotija.

lehko damo pahora,janševca, kreslačo, golobiča,turka,kučana pa še bi lehko našteva do vujtro zaron za župana pa de isto sranje.
narod si more v toto betico enkrat za vse veke zabiti, ka en človik nekšnih sprememb nede nareda, to je kak ena kapljiva v morji.
edino je dobro ka se menjajo pri kopaji, ka nedo isti, to je edini razlog, ovo drugo pa je fse več al majn isto.

pivo je bojše opd oggvega mošta pri ferenci, paše pkd kostajof me ne tira samo sen malo pijan žže


zobl nedelja, 17. oktober 2010 ob 01:05

pirožlek je napisal/a:




Zanimivo, zopet samo norčevanje iz starejše generacije, s ten mislite pridobiti mlode volilce?
Je pa zanimivo keko ste informirani o vsen. Meni se vidi ka vas je bilo precik pri Jurši na kostajih pa mošti. Pa tudi fotke moderatora vas postovlajo na laž.
Laganje in blatenje ljudi po netu je še zaenkrat kaznivo, zakaj so pa potem nekateri prispevki iz tega foruma mekjeni, je to kriv Jurša????????? Hahaha Hahaha




Kdo se norčuvle iz starejše generacije ?
Na roko prešteješ kak v osnovni ka kda odšteješ juršo, pa jegove tesne sodelavce pa prijatele je blo drugega folka za en certusof avtobus.
Kdo se je lagal pa blatil po netu?
Keri prispevki so pobrisani ?
Meni res ni jasno od čega ti gučiš mon občutek kak da bi bli na nekši drugi valovni dolžine......

No prosa bi te ka bi odgovorija kakši to prispevki so se brisali an toten forumi, ker to mene tudi zanimle...,

PrLot1 nedelja, 17. oktober 2010 ob 07:45

Pirožlek:

Dere si doba konkretna vprašoja te tri dni ne blo na forumi, zej pa si pritülija pa fse poprek napadna, pa fsen povrsti groziš Hahaha

To fse pove o tebi pa o tvojen kandidati župansken Hjooj

Voda van f grlo teče, pa živce gibite, a? Nosila


Dejan, zakaj si pa toti forum zapra za ostale-neregistrerane? Pa si ja venda ne vügna hrbtenice pred Klemenčičon (tak je Pirožlek napisa) Tiho
Keko ven je dosti lidi to čitalo, ne so pa se aktivno vklüčevali (reg.).

pirožlek nedelja, 17. oktober 2010 ob 09:26

zobl je napisal/a:
pazi demagogija je jebeno močno orožje s kerin napizdiš narod.
samo moreš jin spustiti dobro preverjeno besedilo kero se nafčiš napamet pa jin recitiraš na predvolilnih shodih, kak se boš zavzema ka boš nareda napredek v gospodarstvi ka lahko pridejo investitori, ka do meli večje ploče, ka de več zaposlenih, ka boš fklučija navodne občane v razprave o nekšnih javnih zadevah.
Jaaa To ja Hihihi Hudi Zloba Kul Vuuhuu


samo je problen, ka nede nikomi bojše, ker enostavno tak pač je. država je v dreki ne pa ka mi nemo v toti zakotni regiji, v keri je bog z proznin žaklon klotija.

lehko damo pahora,janševca, kreslačo, golobiča,turka,kučana pa še bi lehko našteva do vujtro zaron za župana pa de isto sranje.
narod si more v toto betico enkrat za vse veke zabiti, ka en človik nekšnih sprememb nede nareda, to je kak ena kapljiva v morji.
edino je dobro ka se menjajo pri kopaji, ka nedo isti, to je edini razlog, ovo drugo pa je fse več al majn isto.

pivo je bojše opd oggvega mošta pri ferenci, paše pkd kostajof me ne tira samo sen malo pijan žže





Prav moš ka je demagogija močno orožje. Vidin ka se "RAZVOJNIKI" TEGA DOBRO ZAVEDATE.
šTARTALI STE POLITIČNO NABITI, BREZ PROGRAMA, PREKOPIRALI STE ŽUPANOVO PRVO ZLOŽENKO, NE POZOBOTI KA JE ŠA PRVI JAVNO Z PROGRAMOM VUN. dODALI STE ŠE ŽELJE IZ PREDVOLILNIH SHODOV PO KS IN ZAJ BI RADI ŽUPANA OBTOŽILI, KA VAS KOPIRA.
Pa to se lehko samo skozlaš!

Pa tudi flancanje o spremembah je betežna floskula.
Prleki provimo:
DOBREGA KUJA, KI DOBRO DELA SE NE ZAMEJA!
ZA DOBRIM KUJOM SE SKOZ KADI!

Sicer nemem nič proti ženskam in nič proti Olgi, samo lep primer je Lublana, kaj se zgodi po eksperimenti, kdo sta bili zaporedoma dve županji-katastrofa. Priti je moga eden Zoki, ki je po osamosvojitvi Lublano zdigna pa več nareda kak vsi župani pred tem.
Teko o demagogiji!

SlovenianDevil nedelja, 17. oktober 2010 ob 09:30

@pirožlek: Zej sen dokej prepričani ka ven kako mnenje majo ostali o tebi, pa se bon jin pomalen pridružjo....Mislin, ka je čas ka hejaš tu napodati lidi na osebni ravni, večina lidi se je prijovila sen, z uporabniškimi imeni, ki nimajo povezave z jihovo identiteto, zato ka se ne ve kdo so (ja, tudi ti si med jimi) zato ko ti začneš z izjavami na osebni ravni kršiš pravila portala. Zasebnost uporabnikov portala te nima nič za zanimati, razen če seveda uni sami napišejo kej. Nima veze kej kdo dela v prosten časi, kdo je šo kon ali keko je od kerega babica stara, večina lidi bi rekla, ka je to zelo bluzik žaljenja na osebni ravni in jaz se strinjan. Pravila portala ti jasno povejo 2 zelo pomembni stvari:
9. 13. Žaljenje na osebnem nivoju je strogo prepovedano.
in
21. Če se z uporabo teh pravil in drugih pravil na ostalih oddelkih tega portala ne strinjate, spletnega portala Prlekija-on.net ne smete uporabljati!

Ti je jasno kej ti čen povedati? Naslednji komentar na osebni ravni pa ti jaz zbrišem komentar, pa me lehko doš v cejtnge.

Pa prosin vas držte se teme.

pirožlek nedelja, 17. oktober 2010 ob 09:32

PrLot1 je napisal/a:
Pirožlek:

Dere si doba konkretna vprašoja te tri dni ne blo na forumi, zej pa si pritülija pa fse poprek napadna, pa fsen povrsti groziš Hahaha

To fse pove o tebi pa o tvojen kandidati župansken Hjooj

Voda van f grlo teče, pa živce gibite, a? Nosila


Dejan, zakaj si pa toti forum zapra za ostale-neregistrerane? Pa si ja venda ne vügna hrbtenice pred Klemenčičon (tak je Pirožlek napisa) Tiho
Keko ven je dosti lidi to čitalo, ne so pa se aktivno vklüčevali (reg.).





Jaz ne vem, ki ste to vidli ka bi moga odgovorjati na vsa vprašoja.
Mater sen grota pomemben, to mi godi, moj ego samo rose ha-ha.

Štejem si pa v čast, ka se zaj malo meje pluvle po storih, ste le pogruntali ka vam to škodi.

Pa dosega sen tudi ka na totem forimi ni samo ena resnica, to pa tebe in tvojo "RAZVOJNO" kompanijo najbole peče. Se te razmin, je hudo.

MILAN nedelja, 17. oktober 2010 ob 09:40

Hjooj pirožlek joj joj ................... Vuuhuu

Dejan nedelja, 17. oktober 2010 ob 10:02

Bon še na forum to napopa.

Ok, zej pa še jas nekej napišen. Malo sen preštja, keko se je dalo, to ke ste zodje dneve naklunfali po forumi pa komentarih. Či čen vse prebrati, te si moren dopust vzeti... Nekej objav je bilo urejanih, nekej pa jih nej ostone za opomin, ka do lidje vidli, kakši ste.

Eni ste že davno presegli mejo dobrega okusa s totin komenterajon, in ste me eni privrženci Olge zelo razočarali. Kak pirožlek provi, ka ma toti forum samo privržence "Razvojne kompanije", kak jo on imenüvle, je ne res. Večina vos, ki kejkoli o volitvah letošnjih komenterate, ste se registrerali malo pred volitvami samo z namenon totega pisaja. Po volitvah več nikoga nede. Forum ma tüdi dosti privržencov Franca, sej jih poznan. Ampak bi temi reka, ka pametno molčijo.

To je moj komentar iz nedelja, 12. september 2010 ob 21:23 , ki še vedno vala:
Dejan je napisal/a:
Meni osebno je pri volitvah vedno to glupo, ka recimo županski protikandidati začnejo z vsemi topi strelati na župana, ga v drek rivati, vün vločiti ne ven kakše podatke izpred neven keko let, ga prikozati v nejslabši možno lüči, kak je kriv za vse, ...

Bi bojše blo, ka bi toto energijo preusmerili v svoj program, predstavili bojše konkretne rešitve, povedali konkretno kej bi spremenili, bojše naredli, v glovnen se bole posvetili svojemi programi in deli, ne zlevali drek na vsevprek.

Jaz nen nekoga volja, ki v celi kampanji nede nič pametnega svojega poveda pa pokoza kakše bojše rešitve, ampak bode samo tuka po drügih, kak so zanič. To je res ne nekša umetnost.


Pa lidje si gučijo, ka je toti portal Olga küpila, pred štirimi leti pa so si gučali, ka je to Gošnjakov portal.
Kak piše pri vseh komentarih in objavah, ka komentari ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Dere bode kakša takša novica objovlena na naslovnici, kak eni tü klunfate, te vsi lehko rečete, ka je portal pristranski. Forum pa predstovlajo uporabniki, s ten jaz niman veze.

Pa še moj pogled na včerajšnjo srečanje na trgi. Lidi je ne blo nič meje, kak ponavodi, gda se kej na trgi dogaja. Sen že večkrot napisa, ka v Lotmerki lidi moreš vlečti vün, ka kon grejo. Ker so enostavno prehmaji, ka bi se nekan premeknili. Potli pa vsi jomrajo, ka se nič ne dogaja. Pa četüdi je šlo za nekšo politično dogajanje, nima veze. Jas gren na vsakšo prireditev, ki se v Lotmerki dogaja, če man le cejt.
Lidi se je včera obrnilo dosti, v enen hipi jih je pač blo malo meje, v drügen več. Lidi je ne blo nič meje, kak je to v navodi pri nas. Sicer pa to tüdi nič ne pove o volitvah.

O tistih, ki po forumi poimensko nekoga imenüvlete, sen že poveda, ka to rešite z jimi osebno, če mate kakšne probleme. Foruma ne izrablajte za nekšo osebno obravnovaje. Eni uporabniki ste zelo na meji s svojin komenterajon, tisti že vete, keri ste. Jaz potli za vos nen odgovorja, či bode prišlo do česa. Pravila so jasna. Pa tu neje guča samo o "razvojnikih", tüdi "pirožleki" so to kršili. Žalitve so bile iz ene pa drüge strani.

Pa še enkrat to napišen:
Ka pa se tiče tote kampanje na forumi, pa se to hitro lehko kontra obrne. Sen že pred volitvami poveda, ka pretirano plüvaje po nasprotnen kandidati, lehko pela v kontra učinek. Dosti več ne fali.

Od zej napre se obnošejte leton primerno, ste vsi zmožni komenterati na nekši kulturni ravni. V nasprotnen primeri pa bon vse zaklena, onemogoča komentare, forum sen do neke mere že. Bote si pač mogli nejti kakšo drügo stron za doseganje svojih cilov, na toti stroni tega več nete delali.

Forum pa bere dosti "prisklednikov" že od negda. Či de keri pač šteja toto temo brati, bode se moga registrerati.



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.