zobl nedelja, 17. oktober 2010 ob 11:04




Lenny nedelja, 17. oktober 2010 ob 11:48

Dejan je napisal/a:
...
Forum pa bere dosti "prisklednikov" že od negda. Či de keri pač šteja toto temo brati, bode se moga registrerati.


Dejan... ke samo toto temo si da "read members only"?

Se me en drek briga, pita pa fseeno bon Pomežik
Ka zen hasek pričakuvleš od totega ukrepa.

Tvoj portal, tvoja pravila ... samo radoveden sen. Pa brez zamere

PrLot1 nedelja, 17. oktober 2010 ob 12:26

Hja Dejan, če de Jürša zmoga, te de se ti spločalo, ka doj stovlaš vse vküper, če de Olga zmogala, pa itak furaš fse fküp dale, ke se Olga nede ukvorjala s tistimi, ki so ne bli za jo, ampok s ten ka treba za občino.

Se te razmin, ka že dugo delaš na ten, pa nečeš ka bi zavolo revanšističnega župona propalo, samo škoda je svobode govora, pa tvojega imiđa, če si se püsta eni stroni dol zatockati. Žalosten

Mogoče bo treba nekaj novega nareti, ge do lehko vsi povedali, pa pitali, pa ka se nede nihče eni ali drügi ali deveti strani püsta.

Do se to tüdi anonimno zriktati, si gda razmišla o ten Dejan, če že obvlodaš toto tehniko?

pirožlek nedelja, 17. oktober 2010 ob 12:44

SlovenianDevil je napisal/a:
@pirožlek: Zej sen dokej prepričani ka ven kako mnenje majo ostali o tebi, pa se bon jin pomalen pridružjo....Mislin, ka je čas ka hejaš tu napodati lidi na osebni ravni, večina lidi se je prijovila sen, z uporabniškimi imeni, ki nimajo povezave z jihovo identiteto, zato ka se ne ve kdo so (ja, tudi ti si med jimi) zato ko ti začneš z izjavami na osebni ravni kršiš pravila portala. Zasebnost uporabnikov portala te nima nič za zanimati, razen če seveda uni sami napišejo kej. Nima veze kej kdo dela v prosten časi, kdo je šo kon ali keko je od kerega babica stara, večina lidi bi rekla, ka je to zelo bluzik žaljenja na osebni ravni in jaz se strinjan. Pravila portala ti jasno povejo 2 zelo pomembni stvari:
9. 13. Žaljenje na osebnem nivoju je strogo prepovedano.
in
21. Če se z uporabo teh pravil in drugih pravil na ostalih oddelkih tega portala ne strinjate, spletnega portala Prlekija-on.net ne smete uporabljati!

Ti je jasno kej ti čen povedati? Naslednji komentar na osebni ravni pa ti jaz zbrišem komentar, pa me lehko doš v cejtnge.

Pa prosin vas držte se teme.




In ti naj bi bija moderator in meni pamet solja, ke sen ti paravila kršja. Edini sem bija v začetki ka sen vam "RAZVOJNIKOM" drža špegel, ker ste pluvali po dugem pa po čez po sedanjem župani in jegovih sodelavcih poimensko.
Štejem si v čast, ka sen mogoče malo pripomoga k temi ka so se zadeve malo uravnotežile, ka se je ugotovilo, ka so poimenske žalitve kaznive, pa ka nekaj koštajo, to je lastnik tudi pogrunta , pa lehko tulite keko čete o CENZURI.
tUDI DEMOKRACIJA MA SVOJE MEJE.
Če pa vam curijo informacije o zasebnosti pa jaz nisem kriv, ka pol lotmerka ve, kdo je pod kerim nikom. To je tudi kaznivo in za to je odgovoren net.

Dejan nedelja, 17. oktober 2010 ob 13:10

@Lenny
Ne ven zake bi to kejkoli spremenilo. Mi dale komenteramo med sebo, kej pač čemo. Či češ, ka za to vse zvejo še kakšni drügi lidje, lehko greš na Glovni trg v Lotmerk obesiš kakši transparent, ka do ga vsi lehko prešteli. Tü pa smo še vedno toti lidje, kej o ten pišemo in lehko vse beremo.

@PrLot1
Za mene nede nikše razlike, če zmaga Franc ali Olga. Tüdi se mi v primeri zmage Franca nemre nič spločati, kak se mi je v prešjih 4 letih ne. Jaz sen ne v nobenen primeri odgovoren za toto vašo pisaje tü. To je lehko samo avtor napisanega som.

Na kunci itak vsi mene hüdo glejajo, ker van omogočan toto "svobodo govora", tebe nede nišče hüdo gleja, ker nišče ne ve kdo si. Pišeš anonimno. Na neti nejdeš puno forumov, ge lehko pišeš pa plüvleš po mili voli.

@pirožlek
Ne ven kej si s ten misla, ka je za to odgovoren net. Kak sen že napisa, je za vsako objavo odgovoren avtor som. Jaz v nobenen primeri ne odgovorjan za to kej pišejo ostali uporabniki. Tüdi ti si plüva po drügih pa poimensko imenüva lidi, in si glih tak odgovoren za svojo pisaje.

SlovenianDevil nedelja, 17. oktober 2010 ob 13:13

@PrLot1: In v čem je poanta tega kej si napiso? Kakšno moč ma te Jurša, ka de Dejan zavolo jega začejo stron doj stovlati? Zodjo keko sen vidjo je Jurša ne financero tote strani, ali se je spremenilo kej?
Pa vidin ka lidje res ne razmijo, ka je toti portal osto neodvisen, ka je ne z nikon potegno, ka to ka je nešče za nekoga na volitvah neje zato ker mu je Dejan reko ka nej bo ali pa zato ka bi reklamo delo, ampak zato ker se je pač posameznik tak odločjo, samo se mi močno zdi ka bi zej dosti lidi rado sranje delalo po forumi glih zavolo tega, ker se je o vsen poročalo dokej objektivno. Zej pa vsi obtožuvlete Dejana, ka so vsi na toten portali za Olgo, ja lidje glejejte...večina ki de Franca volilo jih že EMŠO zajebovle, pa polovica totih ne ve računalnika vužgati, Olgo pa pač mlodi volijo, z malo logike ugotoviš ka de več lidi na forumih za Olgo, pa je zato ne Dejan kriv.

@pirožlek: Jaz sen ti ne nič napiso za tvoje poste, ki so se vezali na politiko, ker mi je čisto vseeno če si za Juršo, za Karbovo ali si za rdeče, res mi je vseeno, to je tvoja osebna odločitev, veseli sem da jo deliš z nami ampak mi je vseeno. Vse kej sen ti napiso je bilo za žaljenje lidi, to lehko delaš v gostilni, na ulici ali pa ki ti paše, dokič pa pod pravilami piše da ni osebnega žaljenja, ga pač ni pa pika. Pa ne, ne curijo informacije vun, kdo je pod kerin nickon, odkrito povedano slej ko prej se zve kdo je kdo, ampak podn od podna se mi zdi ka v debati na forumi nekomu pod nos mečeš jegovo zasebno živleje, to pa je res nekej zavolo česa bi se lehko malo vmirjo pa se zamislo.

Pa pred kak mi rečeš ''razvojnik'' (ker vidin ka toto besedo tak rad uporabljaš) se prvo prepričej če spadam med njih...

Pa ne, ne mislim ti pameti soliti, pa ven ka ti je Dejan tudi nede, ker če veš tote poste šteti te si pravila tudi veš, mislin pa ka je dobro ka ti nešče pove ka so pravila tu zato ka se spoštuvlejo.

pirožlek nedelja, 17. oktober 2010 ob 13:19

Dejan je napisal/a:
@Lenny
Ne ven zake bi to kejkoli spremenilo. Mi dale komenteramo med sebo, kej pač čemo. Či češ, ka za to vse zvejo še kakšni drügi lidje, lehko greš na Glovni trg v Lotmerk obesiš kakši transparent, ka do ga vsi lehko prešteli. Tü pa smo še vedno toti lidje, kej o ten pišemo in lehko vse beremo.

@PrLot1
Za mene nede nikše razlike, če zmaga Franc ali Olga. Tüdi se mi v primeri zmage Franca nemre nič spločati, kak se mi je v prešjih 4 letih ne. Jaz sen ne v nobenen primeri odgovoren za toto vašo pisaje tü. To je lehko samo avtor napisanega som.

Na kunci itak vsi mene hüdo glejajo, ker van omogočan toto "svobodo govora", tebe nede nišče hüdo gleja, ker nišče ne ve kdo si. Pišeš anonimno. Na neti nejdeš puno forumov, ge lehko pišeš pa plüvleš po mili voli.

@pirožlek
Ne ven kej si s ten misla, ka je za to odgovoren net. Kak sen že napisa, je za vsako objavo odgovoren avtor som. Jaz v nobenen primeri ne odgovorjan za to kej pišejo ostali uporabniki. Tüdi ti si plüva po drügih pa poimensko imenüva lidi, in si glih tak odgovoren za svojo pisaje.




Misla sen na to ka vam curijo informacije o nikih, kar pa mora net varovati, ne pa ka pol Lotmerka ve kdo je keri.

mali nedelja, 17. oktober 2010 ob 13:43

NEKE NAJBOLJŠEGA NA TOTEM FORUMI JE TO, KAR JE NAZADNJE NAPISA DEJAN - o nivoju komentiranja, obnašanju, itd. Prav v veselje mi ji blo to brati...

Nisem mogla vervati, ka smo lidje lehko tak primitivni, ko sem brala te komentarje... Pa za kogarkoli gre... Čeprav se sama nagibam h g. Jurši, takšega načina komentiranja in izražanja mnenja ne bi podpirala niti z njegove strani oz. strani njegovih privržencev...

Ka so lidje poimensko blatili nekoga... Takak podžupana Klemenčiča... Sramota... Takak je Dejan reka - naj bo ta uporabnik tlko pogumen in pošten, pove to g. Klemenčiču osebno in na štiri oči, ne pa tak...

Klko mam rada lotmerk in s kakšim veseljem sem prišla nazaj dumu iz lj, se mi tlko bole začne gabiti, ko berem in čujem takše stvari... Kak smo lehko prleki takši hinavci, zahrbtneži, tak maščevalni?!?! Pa tak malo nas je... Taka me res včasik prime, ka bi šla nazaj v lj...

Glede mladih ljudi in Jurša... Jaz vseeno mislim, ka Jurša pogledne tudi na mlade ljudi... Res je, ka služb nega, ampak mislim, ka tudi Olga tega ne bo mogla spremeniti... To ni odvisno samo od župana in mislim, ka ni v njegovi oziroma njeni moči, ka to spremeni...

Dejan, hvala za takšo korektnost s tvoje strani... Mi je blo res fajn to prebrati...

PrLot1 nedelja, 17. oktober 2010 ob 13:46

SlovenianDevil je napisal/a:
@PrLot1: In v čem je poanta tega kej si napiso? Kakšno moč ma te Jurša, ka de Dejan zavolo jega začejo stron doj stovlati? Zodjo keko sen vidjo je Jurša ne financero tote strani, ali se je spremenilo kej?
.



Vervlen ka nihšče tega ne financera, pa venda potli tüdi nede.
Pa strinjan se s fsemi pravili foruma, pa ka treba žaljive itd. komentore kenslati...

Genilo me je to, ka je forum ne več odpreti za fse, tak se je krog bralcof fejst zmenša, to pa hasni samo Jurši...že son sen postava nekaj neprijetnih vprašoj (pa tüdi drügi so), za kere Jurša ne bi htea, da jih vidi več lidi.

Pa tota vprašoja so bla lepo postovlena: guči se....pitan če je res...? ;brez žalitev, trditev, obtoževoj, itd. Namesto kakega pametnoga komentora na to je letelo plüvaje vsefprek (seveda, ke se s ten ogneš pravi temi). Če je fse tak OK, bi me nešče hitro dol zabija: Občina je prodala parcelo po teko in teko kak je tržna cena in bi bija mir s ten. Pa to je samo ena tema, je še več tega, ka eni ne bi hteli, ka več lidi čüje za to.

Svodi me pa, če si eni trije občinske peneze k sebi vozijo, ostali pa čokamo ka de nan Dedek Mraz cesto, pa lotmerško vodo, pa kanalizacijo,.. prnesa.




SlovenianDevil nedelja, 17. oktober 2010 ob 13:56

PrLot1, to se strinjan, ka se je krog lidi ki to vidijo zmanjšo, ampak ti res češ ka nas lidje vidijo kak nekše primitivce? Točno to kožemo sveti v toti temi, tak malo nas je pa še to bi se med soboj v drek tiščali pa spoklali samo zaradi nekšega županskega mesta, v resnici pa župan nede mogo nič izbojšati trenutnega stanja, ne glede na to keri bo. Jaz bi razmjo da bi se kandidata tu tak napodala, ker mata vsej direktno nekej od tega, ampak man občutek ka se navodni lidje svajuvlemo tu, ki na kunci nemo meli nič od tega, ne glede na to kdo volitve zmaga, zakej? Zato ka smo slovenci, nekumo bi v rit zlezili, nekoga bi drek tiščali, nakunci pa naj****o mi, tisti, kerin pa smo v rit lezili pa glose dovali pa odidejo v penzijo z dosti penezi, vsakič je bilo tak pa vedno bode isto ostalo v naši drogi držovi.

Dejan nedelja, 17. oktober 2010 ob 14:25

pirožlek je napisal/a:
Misla sen na to ka vam curijo informacije o nikih, kar pa mora net varovati, ne pa ka pol Lotmerka ve kdo je keri.

Od mene nič ne curi. Se spoštüvle zakon o zasebnosti. Če pa keri pove, kdo je al pa mo svojo osebno sliko v profili, ka vsi vidite kdo je, to je pa te jihova stvor.
Sicer pa tisti, ki mamo čisto vest, pišemo v svojen proven imeni. Za mene vsi vete, kdo sen. Za tebe nišče ne ve. Jas si samo mislin, kdo si. Če maš jejca pa če za ten stojiš, kej si napisa, se podpiši.

Jernej nedelja, 17. oktober 2010 ob 14:31

Mislec ...nej san si mislo ka de ta tema tak vroča tü na forumi!

Pisalo je se tüdi od "svobode govora", samo noro je da enega lejko
za ene besede tüdi tožijo! Taka "svobode govora" je ena občütliva pravica.

Poznam eden primer ka so se dve babi svadili enoj oštariji Lotmerki.
Spadnola je beseda ti "prasica"! Tüdi priče so bli. Cena za to besedo so bli 450€

Da de kunec volitve de se vse malo dol omirilo!
Saj imamo še dosta drügih tem tü na forumi! To ja

misekovi nedelja, 17. oktober 2010 ob 15:12

in cilj je dosežen

Makaveli nedelja, 17. oktober 2010 ob 15:17

jaz hmiran od smeha

Opazja sen tudi ka je nekaj člankov zb risanih z neta, je le dobro ka sen opozorja požupana Klemenčiča, če nebi jezik stegna dvomimk ka bi tak bilo. Samo ne misliti ka je tu kunec. Prečitejte si nakunci pravil o neti. Kdo de totega cirkusa kunec de sigurno prišla [b]pa ne samo ena zahteva o vpogledi s strani ustreznih institucij ki majo pravico do tega. Pa verjetno nede preveč poceni.[/b]

Hahaha Hahaha Hahaha


je reka pravila o neti Haha o fak....





to si direkt moren skopirati ka bon meja za večne cejte shranjeno...


verjetno obstaja internetna policija kera de prisla pa arietirala vse Haha oLOLoLOL


lübi bog dobra res...do-bra Hahaha Hahaha

Lenny nedelja, 17. oktober 2010 ob 16:24


No pa jin je uspelo.G.Jurša de v primeri , ka zmaga že meja enega kamerada za odlikovati.

Nemren vervati, ka je eden p***** pirožlek neke dosega na forumi, ki ga je predpor dnevi odkrija.
Vsaka čast...

Dejan kak sen napisa, moš fso pravico delati s totin portalon, ke češ. Respekt
Či mi je kej ne praf, lehko spokan dol.

Razmin, ka za portalon lidje prvo vidijo tebe.. za forumon tebe.

9. Lastnik portala nima nobene obveze nadzorovati vsebin, ki jih objavljajo uporabniki v forumih, blogih, malih oglasih, komentarjih in drugih komunikacijskih storitvah. Sporočilo, objava, komentar ali katerokoli izrazno sredstvo, izraža poglede avtorja le-tega in ne pogledov lastnika portala. Lastnik portala si pridržuje pravico spremeniti, zavrniti ter izbrisati objavo ali premakniti katerokoli vsebino, sporočilo ali informacijo, za katero meni, da ni v skladu s temi pravili

Mislin ka so pravila siselna in logična, samo eni tega neče viditi.

Dejan nedelja, 17. oktober 2010 ob 16:53

Res ste vsi sküp že smešni Nasmeh Pret sen bija pristranski za Olgo, zej sen že naenkrat za Franca Nasmeh

Toti portal je nasta izklučno iz mojega žepa. V roki 5 let, kej obstaja, neje noben od vos, kej tü pišete, niti noben drügi prispeva niti centa. NIČ. Vse od A do Ž je nareto z mojin delon, od programiranja do dizejna, pisanja člankov, slikaja, ... v zodjih mescih man edino 2 sodelavca, ki še pišeta članke, pa občasno je kej gdo prispeva. Portal je po celi Sloveniji razpoznaven, lidje zovejo mene, ker mislijo, ka je to LTO al pa občinska stron. In jih usmerjan na prove naslove. S totin portalon se je naredla veka promocija za Prlekijo, dosti lidi po zaslugi tega sploh ve, ge Prlekija je pa ka to neje isto kak Prekmurje.

Zake se nišče pret neje glasija, ka bi kej kcoj prispeva k graditvi tega? Bi zej meja nekšo pravico povedati kak pa kej. Man vso pravico, ka som odločan, kej je nejbojše glede portala. Zej naenkrat vsen kratin pravico do ne ven česa. Še enkrat več se potrdi moja trditev, ki jo vedno provin: Dere treba kej narediti so vsi tiho, gda pa treba šinfati pa plüvati po drügih pa so vsi glasni.

Forum komot lehko nazej odpren, ka de dosegliv vsen. Ampak te bote se vsi držali pravil, s kerimi ste se ob registraciji na toti portal strinjali. Brez osebnega žaljenja, brez nekonstruktivnega plüvaja, komentirejte samo politiko;
to kak keri zgledne, keko je star, kej dela v osebnen živleji, ... bote püstili pri miri! Ker nima z volitvami nobene veze. Namesto ka bi lidje v takšnen malen kraji kak je Lotmerk, sküp stopili se tü po forumi eden ovega plüvlete. Usmerite toto energijo v kej koristnega, naredite nekej za našo mesto, Prlekijo, ka nede za por let še večja nevola.

Či ma pa keri tü gori fsej približno teko znanja, ka naredi takši portal, kak je toti, pa ga nej naredi in bomo tan vsi dale plüvali en po oven, či van to tak fali.

gasilec77 nedelja, 17. oktober 2010 ob 17:08

Bravo Dejan, tak se guči, pa po mizi vudre!

Pogrešan pa lidi, tiste forumaše, ki so nemalo dobrih predlogof dali na toten forumu.

Jaz sen se že opredelja koga bon volja. Brezveze mi je tu gori komentirate stvari, ki ste že itak predaleč odišle s toto temo nekan...

TUNČEK nedelja, 17. oktober 2010 ob 17:42

Dejan je napisal/a:
Res ste vsi sküp že smešni Nasmeh Pret sen bija pristranski za Olgo, zej sen že naenkrat za Franca Nasmeh

Toti portal je nasta izklučno iz mojega žepa. V roki 5 let, kej obstaja, neje noben od vos, kej tü pišete, niti noben drügi prispeva niti centa. NIČ. Vse od A do Ž je nareto z mojin delon, od programiranja do dizejna, pisanja člankov, slikaja, ... v zodjih mescih man edino 2 sodelavca, ki še pišeta članke, pa občasno je kej gdo prispeva. Portal je po celi Sloveniji razpoznaven, lidje zovejo mene, ker mislijo, ka je to LTO al pa občinska stron. In jih usmerjan na prove naslove. S totin portalon se je naredla veka promocija za Prlekijo, dosti lidi po zaslugi tega sploh ve, ge Prlekija je pa ka to neje isto kak Prekmurje.

Zake se nišče pret neje glasija, ka bi kej kcoj prispeva k graditvi tega? Bi zej meja nekšo pravico povedati kak pa kej. Man vso pravico, ka som odločan, kej je nejbojše glede portala. Zej naenkrat vsen kratin pravico do ne ven česa. Še enkrat več se potrdi moja trditev, ki jo vedno provin: Dere treba kej narediti so vsi tiho, gda pa treba šinfati pa plüvati po drügih pa so vsi glasni.

Forum komot lehko nazej odpren, ka de dosegliv vsen. Ampak te bote se vsi držali pravil, s kerimi ste se ob registraciji na toti portal strinjali. Brez osebnega žaljenja, brez nekonstruktivnega plüvaja, komentirejte samo politiko;
to kak keri zgledne, keko je star, kej dela v osebnen živleji, ... bote püstili pri miri! Ker nima z volitvami nobene veze. Namesto ka bi lidje v takšnen malen kraji kak je Lotmerk, sküp stopili se tü po forumi eden ovega plüvlete. Usmerite toto energijo v kej koristnega, naredite nekej za našo mesto, Prlekijo, ka nede za por let še večja nevola.

Či ma pa keri tü gori fsej približno teko znanja, ka naredi takši portal, kak je toti, pa ga nej naredi in bomo tan vsi dale plüvali en po oven, či van to tak fali.


BRAVO DEJAN ! FSE, KE SI POVEDA 100% DRŽI.

Toti forum je lehko marsikumi za vzglet. In, če je tota pretvolilna vročica kumi začela kisati možgone je bija cejt. ke si ga malo zaprja. Se do volitve šle mimo in stvari do se umirle, potli pa mo po pisali kulturno pa umirjeno - po storen.

Tisti, ke ti očitajo pristranskost mislen, ke so sami toki. Bok ne daj, da bi forum propadna, se da grotala veka lükja in nede mogoče več ge spoznovati Prlekije, pa dogotkof ot tan, še posebe za nos, ke živimo negi indi po Sloveniji.

Mogoče je por tistin prenapetežen, ke so se na forumi znajšli zej v cejti volitef, fajn, da delajo zdraho in mojo namen, da se forum podere, se je le tü bilo možno fse povedati. Mogoče je za vsemi temi prenapeteži tüdi odzaja kakšen propagandni volilni stroj, gdove ?

Mislen pa, da z malo strpnosti forum preživi tüdi toto nevihto, pa de po zasijalo sunce, če ne pret, pa po volitvah, gda se strasti umirijo.

Fsen forumcen pologan na srce, da še malo vzdržimo, pa de šlo.

Dejan tebi pa želin, da si stvari ne jemleš teko k srci, se si ne nič krif, le fsi te preveč neke optožüvlejo in zovejo na otgovornost.
Nasmeh Nasmeh Nasmeh



pirožlek nedelja, 17. oktober 2010 ob 17:53

PrLot1 je napisal/a:
SlovenianDevil je napisal/a:
@PrLot1: In v čem je poanta tega kej si napiso? Kakšno moč ma te Jurša, ka de Dejan zavolo jega začejo stron doj stovlati? Zodjo keko sen vidjo je Jurša ne financero tote strani, ali se je spremenilo kej?
.



Vervlen ka nihšče tega ne financera, pa venda potli tüdi nede.
Pa strinjan se s fsemi pravili foruma, pa ka treba žaljive itd. komentore kenslati...

Genilo me je to, ka je forum ne več odpreti za fse, tak se je krog bralcof fejst zmenša, to pa hasni samo Jurši...že son sen postava nekaj neprijetnih vprašoj (pa tüdi drügi so), za kere Jurša ne bi htea, da jih vidi več lidi.

Pa tota vprašoja so bla lepo postovlena: guči se....pitan če je res...? ;brez žalitev, trditev, obtoževoj, itd. Namesto kakega pametnoga komentora na to je letelo plüvaje vsefprek (seveda, ke se s ten ogneš pravi temi). Če je fse tak OK, bi me nešče hitro dol zabija: Občina je prodala parcelo po teko in teko kak je tržna cena in bi bija mir s ten. Pa to je samo ena tema, je še več tega, ka eni ne bi hteli, ka več lidi čüje za to.

Svodi me pa, če si eni trije občinske peneze k sebi vozijo, ostali pa čokamo ka de nan Dedek Mraz cesto, pa lotmerško vodo, pa kanalizacijo,.. prnesa.


No opet laganje in DEMAGOGIJA: če si eni trije občinske peneze k sebi vozijo. Prosim napiši z imenom in priimkom kdo je to!
Ker če tega ne napišeš je logično, ka s tem opet delaš največjo škodo župani, ki je prvi odgovoren.

No in stem načinom bi redi bili konstruktivni v predvolilni tekmi.
Tričetrt člankov na tem forumu o volitvah je pljuvanje po županu in starejši generaciji in to od enih te istih.

Kako naj ne bom zgrožen ko se podžupana s priimkom zmerja z grobarjem in župana s prascem vi stalni komentatorji ki si lastite ta forum, pa to množično podpirate. Malo prelistajte nazaj pa se poglednite v špegel če se lehko.
Človik je lehko samo žalosten, še posebno če si malo starejši in ti odrekajo pravico povedati svoje in pluvati po Desusi.

TUNČEK nedelja, 17. oktober 2010 ob 18:08

Pirožlek, ke si pozoba citote komenterati ? Hjooj



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.