Makaveli sreda, 20. oktober 2010 ob 04:19

pirožlek je napisal/a:
Makaveli poglej se kak si bogi pa "razvojniki" tvoji. Tvoj posnetek je iz podelitev medalj specialne olimpijade. Občudujem jih in so mi blizu rad bi bil zraven in delil njihovo veselje , tvoje norčevanje na naj presodijo drugi.

[ZBRISANO]



lubi bog...šefe foruma...to ti je brejktru...to je zej tista iskrica...vsi gucijo o toten forumi...čist vsi vejo za toti forum...


itak si bija na joker forumi tan pa se 100000000000X hujše dogaja se kleje se delajo photoshopi pa totalna ponižanja pa folk nikoga ne toži...to je internet...USE IT...OR GET THE **** OFF...

Lenny sreda, 20. oktober 2010 ob 06:39

lotmershki21 je napisal/a:



ki bi ti šolo nareda?? tan ki je ob vsakšen deži puno vode na jivah? premisli kaj napišeš!! bojše ka se tan gori na tisten placi do malo več za odkup zemljišča pa se potli prišpara na drenaži pa na vsen ostalen kaj je povezano s poplavami!! 20cm globoko jamo skopleš pa je za pet minut puna vode!! nega bojše rešitve v cezajofcih kak pa tan na bregi!!



Hehe nesen misla na ravnici...čist pret Cizajofcih s lotmerške strani.. tudi breg, lepo zdigjeno, do šume placa 2x več kak na toti stroni. Tu pa venda le nega problemof z vodo. Še podkletiti bi se jo dalo.
Pa na levi či gor pogledneš nemaš ceste ki bi te utesnuvala, kak je ova v šumo proti Kameščaki (jiva ki so jo odkupili).




Či malo pogledneš, je pas ob cesti že zazidlif, tak ka trebaš samo še nad "prvin" redon spremeniti namembnost v prostorsken plani.


SlovenianDevil sreda, 20. oktober 2010 ob 07:19

Makaveli: pol tvojega posta sen zbriso, ker prvo žaljenje je ne dovoljeno, drugo pa...vsaki ma prvico biti na forumi či se strinja s pravili, nemreš mu ti rečti ne več hoditi sen ker se ne strinjaš z nami.

Lidje, spravte se nazoj na volitve, ne na sliko ki jo je makaveli zalepjo pa je bila zbrisana, ker zej zodji 2 strani samo o ten gučite.

Či neste opazili pirožlek ve manipulirati, pa točno to dela z vami, kej res nemrete pomisliti kej napišete, zalepite pret kak to naredite?

Pa to je ne joker forum, jaz tudi ven kakšno je stanje tan, pa tu ti noben ne provi ka ti nesmiš v photoshopi nekej narediti, dokič se z ten ne žali nobenega pa je v okviru teme, izvoli.

Ojster Feferon sreda, 20. oktober 2010 ob 08:53

ke je zej, kje je članek o soočenju? Kje so odzivi? Kdo je bil bujši? Dejte malo hitreje to no, al ste neresen internetni cejtng?

pirožlek sreda, 20. oktober 2010 ob 09:21

Makaveli je napisal/a:
pirožlek je napisal/a:
Makaveli poglej se kak si bogi pa "razvojniki" tvoji. Tvoj posnetek je iz podelitev medalj specialne olimpijade. Občudujem jih in so mi blizu rad bi bil zraven in delil njihovo veselje , tvoje norčevanje na naj presodijo drugi.


lubi bog...šefe foruma...to ti je brejktru...to je zej tista iskrica...vsi gucijo o toten forumi...čist vsi vejo za toti forum...


itak si bija na joker forumi tan pa se 100000000000X hujše dogaja se kleje se delajo photoshopi pa totalna ponižanja pa folk nikoga ne toži...to je internet...USE IT...OR GET THE FUCK OFF...





Mater mi rose ego!
Pirožlek leče v temi in vas ma vse rad!

Almanah sreda, 20. oktober 2010 ob 09:24

Dejan je tak kak jaz pa še 100 drugih osta vuni pred kinodvorano. Takšna gužva je bila, ka se je policija pozvola, ker se je skrbnik kulturnega doma boja ka nede moga kontrolirati situacije.

Takšne gužve sen še ne vida.

Zanimivo pa je to, ka je dosti lidi prišlo na soočenje, keri so sploh ne iz lotmerške občine, kar me po eni stroni veseli, ker to pomeni ka ma lotmerška občina nekši vpliv na širše okolje.

Ojster Feferon sreda, 20. oktober 2010 ob 09:37

Almanah je napisal/a:
Dejan je tak kak jaz pa še 100 drugih osta vuni pred kinodvorano. Takšna gužva je bila, ka se je policija pozvola, ker se je skrbnik kulturnega doma boja ka nede moga kontrolirati situacije.

Takšne gužve sen še ne vida.

Zanimivo pa je to, ka je dosti lidi prišlo na soočenje, keri so sploh ne iz lotmerške občine, kar me po eni stroni veseli, ker to pomeni ka ma lotmerška občina nekši vpliv na širše okolje.


Tak kak sem rekel - neresnen spletni cejtng. To je bil DOGODEK, vi pa ga spustite.....

Almanah sreda, 20. oktober 2010 ob 09:50

Feferonek

Dejan je v ten sam....to dela prostovoljno...če maš čas pa voljo, se poveži z njim pa se zmenita za pomoč....

Plus tega še ma ded trenutno lepši dogodek na pohodu, kot pa to soočenje.

Dejan sreda, 20. oktober 2010 ob 10:17

@Makaveli
Seveda ti nišče nič nemre, ampak nej ne bo toti forum nekša greznica. Obnošejmo se pa upoštevlimo pravila.

@Ojster feferon
Tožja te bon, ker me blatiš Hahaha Hahaha Hahaha
Pa o ten sploh ne bi zna kej napisati, da je blo to tak... Boš toti DOGODEK meja na TV AS pa si ga boš lehko v miri pogledna.

prleška puca sreda, 20. oktober 2010 ob 10:30

feferon sej pa ti si bija tan pa vecina nas s foroma je bila, tak ka ne ven zakej bi zej celo porocilo duzen dejan biti pisati? se pa vsak si je svoje mnenje ustvarija ce ze pred ga neje meja.
rejsi malo pokomenteraj ti ne pa cokas ka ti nehce čunto vrže ka boš začna lehko! Mene osebno je mota tisti prvi del z ovimi blesavimi forami s strani totega Sašota, ker mislin ka je blo nepotrebno pa čist maxijevsko! vprašanj je blo premalo, pa tudi mislin ka bi publiki mogli dati malo več možnosti komentara pa vprašanj. zelo žalosten se mi je pa zdeja ovi stric z brki, ki je s papira dol šteja vprašanje pa to tak ka nejč zna ne kej šteje. sen sedila blizi jega pa sen pol ne razmila.
Motilo me je pa tudi to ka župan neje odgovorja na skoro nobeno vprašaje direkt, pač pa se piča v jegov dosežek pa ne odgovorja (npr. rampe se je elegantno ogna).
Pa par vinjenih osebkov ki so samo slabo luč metali opet na občane s svojimi medvzkliki.

Ojster Feferon sreda, 20. oktober 2010 ob 11:05

Nisem bil na totem soočeji, pa mi je žal in bi rad zazvedjo kak je bilo. Dejan, ne me trebaš tožiti. Resno sem pričakuval, da bo danes pač članek tu objavljen. Zej to je valjda ne žalitev. Ti se pač odločiš ke boš pokriva pa ke ne.

MHA sreda, 20. oktober 2010 ob 11:17

Lidi je res puno blo, jas sen bija tan že pol sedmih, pa je kino že bija 3/4 pun.

Dejan sreda, 20. oktober 2010 ob 11:19

Feferon, toto celotno zadevo je pokriva drügi medij, tak ka se na jih obrni. Sicer pa kak sen ti že napisa, na TV AS bode zadeva.

Dejan sreda, 20. oktober 2010 ob 11:41

Ojster Feferon je napisal/a:
Resno sem pričakuval, da bo danes pač članek tu objavljen.


No vidiš, kak so se lidje razvadili. Vse ke se v Lotmerki dogaja, pričaküvlejo, ka bode tü objovleno Nasmeh Kak pa nekej vün spistimo pa smo že neresni cejtng. Z drügih medijov se ne premeknejo, či jin vsej 200 € pod nos ne porineš, jas pa gren prostovolno na vse dogodke, za kere man cejt. Sen včera bija tan, ampak sen se ne namena gužvati kak živol pa rivati tan, ker je ne blo vredno.

Sen že trdno odločeni koga bon volja in mi več nobeno soočenje mnenja ne spremeni. Pa mislin, ka večini tü na forumi ne. Tak ka nekše revolucije zej v totih zodjih dneh nemo več naredli.

Pa keko ven, ti sploh iz naše občine nesi.

MHA sreda, 20. oktober 2010 ob 12:26

Glih sen gleja pošto ki je gnes prišla, pa sen vida ka zütra po pride Erjovec v Lotmerk.

tupez sreda, 20. oktober 2010 ob 12:27

MHA je napisal/a:
Glih sen gleja pošto ki je gnes prišla, pa sen vida ka zütra po pride Erjovec v Lotmerk.

kej ti je posla vabilo ?
Nasmeh

Ojster Feferon sreda, 20. oktober 2010 ob 12:30

Res sen ne z vaše občine ne. Ok, nej se opravičim? Tak, pričakoval sem, da bo članek. Ker ga blo ne, sem malo slabe vole bijo. Bom pač drugje zvedel podrobnosti.
Zej, či sen ne glih z lotmeršeke občine te bi blo nejbujše, ka bi na ker drugi forum šo, ne. Se mote praf.

Dejan sreda, 20. oktober 2010 ob 12:34

Noben te nikan ne tira. Samo poveda ti sen. Sicer pa ne ven, kej bi iz članka lehko zvedja o soočenji. To se treba viditi pa čüti. Zato pa sen ti napisa, ka bode na TV AS. Soočenja nemreš na papir dati, temi treba prislühniti.

lotmerzanec sreda, 20. oktober 2010 ob 13:10

prleška puca je napisal/a:
zelo žalosten se mi je pa zdeja ovi stric z brki, ki je s papira dol šteja vprašanje pa to tak ka nejč zna ne kej šteje. sen sedila blizi jega pa sen pol ne razmila.
Motilo me je pa tudi to ka župan neje odgovorja na skoro nobeno vprašaje direkt, pač pa se piča v jegov dosežek pa ne odgovorja (npr. rampe se je elegantno ogna).
Pa par vinjenih osebkov ki so samo slabo luč metali opet na občane s svojimi medvzkliki.


Toti gospod, ki je čita vprašanje je opet dokaz manipulacije Desusa! Siromak je niti ne zna prešteti kej so mu napisali, kej še le, da bi zna kej sploh sprašüje. Jega so pač nejšli, ka se je opet namesto eno por ovih izpostava! Je pa po soočenji vseeno prvaki Desusa film vtrgalo! Malo sen na eno vuho čuja, kak je začeja obračunavati s člani partnerstva! No pa neso mu ostali dužni.
Lidje drogi politika se nesmi spuščati na osebni nivo! To je žalostno! Pirožleka pa je zgleja resen paranoja dovala na soočenji. Ne ven, kaj je misla, ka mo se pohodili ali kaj! Saj pa smo te kulturni lidje.

široki sreda, 20. oktober 2010 ob 13:15

No ker se že dosti sprašuvle o soočenji včera me je zadiva ki sen jo tan doživa pozitivno presenetila.

Prvo bi čestita Radii Maxi za korektno in strokovno dobro spelano soočenje da sta oba kandidata mela iste možnosti povedati kaj vita.

Glede prvega dila z Sašekon pa sen vida ka sta se oba kandidata dobro posvetovala ali pa seveda teko vita o bontoni saj nista preveč mimo strilala.

Glede drugega dila sta me kandidata vsakšni po svoje prepriča zakaj bi ga vola.

Glede tretjega dila pa sen razočarani nad obiskovalci ker so znali postaviti vprašanje gospodi Jurši gospe olgi pa ali niso znali ali pa so se bojali postaviti vprašanje.

Pa še eno o obiskiovalcih, keri se ne vi kontrolirati na soočenjih pa želi delati reklamo svojemi kandidati lehko z svojimi opaskami škudi ta istemi kandidati zatu rojši spremlajte soočenja brez komentarjev in rajši postavte konkretno vprašanje kendidati.

Saj sta oba kandidata včera bilo kelko telko korektna in kulturna eden do drugega kar me seveda veseli. Ploskač Ploskač Ploskač Ploskač Ploskač To ja To ja To ja



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.