MILAN sreda, 20. oktober 2010 ob 20:58

Hjooj Pepek zej je cejt ka se pove.
VEKA RESNICA DERE MOREŠ SIDETI NA OBČINI
Hjooj PA TI GLOVNI ŠTINKAJO KA FSE KEJ DELA DELAŠ PROTI JIN Hjooj

Lenny sreda, 20. oktober 2010 ob 21:00

MILAN je napisal/a:
Mislec Ne glede na to keri de zvoljeni ?????'
BON ODZDE NAPRE POVEDA KAK JE
ČE MOREN DELATI PLAČEVATI PA NA VEKO DELATI PROMOCIJO
za kero dobin samo tisto kej mi dojo lidje keri me nücajo pa so ponosni
ka si lehko nekej nesejo s Prlekije




MILAN neglede keri de zvoljeni. FSI so tan zavolo NOS !!!
Mi jin "režemo kruh".

Samo večina, kda rit v udoben fotel porine, na toto dejstvo pozobi.
Zato pa se spomnijo na nos, te kda nucajo naš glos. Pret pa nas samo kaserajo, ki se do.

MILAN sreda, 20. oktober 2010 ob 21:03

Mislec od merca pa dozde pa so ne plačanci OBČINSKI ne
sposobni povezati Kopra z Lotmerkon Vuuhuu Vuuhuu Vuuhuu

" kej če je to nešo delo ???????????

Legionar sreda, 20. oktober 2010 ob 21:09

Lenny je napisal/a:

Samo večina, kda rit v udoben fotel porine, na toto dejstvo pozobi.
Zato pa se spomnijo na nos, te kda nucajo naš glos. Pret pa nas samo kaserajo, ki se do.


Iz tega sledi, ka se včosik čist brezveze štükamo, pa mamo ene za svetnike , drüge pa za lopove. Kda pa občütijo slast oblasti, pa so itak vsi isti in čist vseeno je, keri de zej zmoga!

MILAN sreda, 20. oktober 2010 ob 21:10

Mislec TURIZEM takše veke pape, kej se naredi ??????
Resen je zaposlenih veki küp .
Moja pobuda KA SE MORE NARETI USMERJEVALNA TOBLA NA AVTOCESTI
ZA LOTMERK -JERUZALEM
tega pa so ne sposobni nareti v mandati ???????? ŠTIRI LETA
ZA KEJ STE PLAČENI
Tüdi svetniki so daleč od toga, ka bi nekej naredli
pa še nasedni mandat so zvoljeni.

PRLEŠKI:
Pej" MICIKA ZEJ PA SMA V TEMI"

Lenny sreda, 20. oktober 2010 ob 21:26

Legionar je napisal/a:
Lenny je napisal/a:

Samo večina, kda rit v udoben fotel porine, na toto dejstvo pozobi.
Zato pa se spomnijo na nos, te kda nucajo naš glos. Pret pa nas samo kaserajo, ki se do.


Iz tega sledi, ka se včosik čist brezveze štükamo, pa mamo ene za svetnike , drüge pa za lopove. Kda pa občütijo slast oblasti, pa so itak vsi isti in čist vseeno je, keri de zej zmoga!


Ma še jaz sen ne Angel ke bi te drugi bili. Zej čistar vseeno neven či je, eni so mi v prejšjih 4 letih pokozali/dokozali ka jin je tan mesto ne. Zaj či de kej drgačik, garancije nega. Moja krirtalna krugla nič ne pokože, ker je samo krugla iz kristala.
Če ne druga je bar vupaje, ka de mogoče neše drugi meja svej malo več posluha za opčona. Neje fse v vekih projektih. Dosti se do narediti z z malimi penezi. Mrasikeri je priša že na opčino z dobro idejo, pa je ša dumu z dugin noson. Pa nebi trebalo tak biti. Samo malo vole bi trebalo pokozati, kaki telefon zavrteti, vsej pokozati človeki, ka ga razmiš, pa ka boš nareda ka je v tvoji moči, ka mu boš pomoga.
Marsikdo bi kej bija priprovleni žrtvuvati svoj cejt pa volo, ka bi neke premekna, či bi doba malo "fidbeka" nazaj, ka neše jegof trud ceni.
Lidje so ne pozobili skup stopiti, še večkrot bi, samo jih te potli nakunci kda čejo neke dobrega narediti, zavolo tega glova boli, pa si te mislijo: "če mi je tega treba?"

Lenny sreda, 20. oktober 2010 ob 21:28

MILAN je napisal/a:
Mislec TURIZEM takše veke pape, kej se naredi ??????
Resen je zaposlenih veki küp .
Moja pobuda KA SE MORE NARETI USMERJEVALNA TOBLA NA AVTOCESTI
ZA LOTMERK -JERUZALEM
tega pa so ne sposobni nareti v mandati ???????? ŠTIRI LETA
ZA KEJ STE PLAČENI
Tüdi svetniki so daleč od toga, ka bi nekej naredli
pa še nasedni mandat so zvoljeni.

PRLEŠKI:
Pej" MICIKA ZEJ PA SMA V TEMI"


To so stvari, s kerimi se kože opčinski odnos do dobrih pobud.
Žalostno, joko žalostno.

pirožlek sreda, 20. oktober 2010 ob 21:30

prleška puca je napisal/a:
pirožlek je napisal/a:
zobl je napisal/a:
prleška puca je napisal/a:
feferon se se boš na tv včaka pa na lastne oči pogledna....
današnje vabilo pa tudi.... desus vabi na žurko v šic! kekih penez, nej bi to rejši v sklad dali za penzije tistih upokojencev ki preživeti nemrejo!! sramota kak se v toti kampanji razmetovle s penezi! radio taxi je tudi ze vendar zasluza za pol leta napre zej. objavlajo pa tudi reklamo ka vsi kej majo rd oktobra dobijo od župana darilo! Hjooj mislim kaj pa ostali?? se ne ka bi željna bila darila ampak ki je tu zej enakopravnost? volitve so vedno oktobra, vsake 4 pa 5 let in s ten ka se glosi probajo še kupiti je resen unterhund! zgleja ka je prepričanost v zmago v tabori redno pola....


nigi ne piše, ka ti ne smiš priti na jihovo žurko v ŠIC.
či de se kaj pilo pa jelo zapstoj, veš ka de naroda prišlo, ne glede na to či jo desus prireja al pa jelenčič z sns.

pa najboljše bi blo vse stranke ukiniti ker itak trošijo peneze nepotrebno, denar pa nameniti za kaj bolj pomembnega.



Zobl moj fen, delno ti don praf, ka bi sranke ukinoli, to bi za nos store komuniste bilo dobro, ker bi dokozali, ka smo meli mi prav do je bila ena parija pa je bija baren red, pa nišče lačen, vsi delo, pa tudi narkomanov ni bilo, pili pa smo glih takak zaj. Ja piti na drugi račun je fajn!

Zodjič sen napoveda ka de na glovnem placi Erjavec privobja 500 lidi, pa sem doživja veko zanimaje in komentare.
Zej pa napoveduvlen ka de Erjavec v ŠIC privobja 1001 zijalo, pa ka vidin keko de vas prišlo???

Ne vem kaj sa rita bluzi tu o razmetovaji penez pa maxiji. Novopečena političarka naj si prečita zakon o lokalni samoupravi in določbe, ki določajo zneske o županskih volitvah in volitvah v 2.krogi.
Saj bi si " RAZVOJNIKI" privoščili še več (preštete se keko vas je) Problem je samo ka ste eno stranko razbili na 3, pa nimate penez, pa samo jovčete kak Kalimero.
Glih sen čuja po radiji Maxi ka Kresalka, takoj za joj pa Janša na vse pretege hvolita Olgo. Pa to se moreš samo skozlati. Peso.j.e.b.c.i pa klerofašisti pod istoj strehoj.
Pa kaj bi se človik čudja, nedugo nazaj je Janša na vse pretege po isten radji hvolja Juršo. Verjetno iz uželjenosti ker ga je Jurša zavrna, ki nije šteja za poslanca kandidirati za SDS, se zaj maščuvle.

Pa Prleki moji to je popunoma jasno. Janša je tudi zahteva preklic podpisa podpore SDS za Juršo in je Ravnatel gimnazije kot mož beseda rajši odiša kraj, kak preklica dogovor. In na ta način je SDS ustoličja ejzenponara, ki je v momenti podprja po želji Janše "RAZVOJNIKE",


joj dej tečnik s kinodvorane.... šparaj si to za svoje nastope kak "komediant" ki to na vseh ravneh si, samo smešen si nejbolj glih ne...
včera si meja šanso ka bi kej lehko poveda pa tak jejc nemaš, tu se skrivleš pod izmišljeno identiteto pa se smiliš som sebi. ne ven kaj je tebi kdo obeča za to... špricar al dvo? nekej so ti ziher ki še vedno si se zna polezniti negi pa nafehtati kej.
sem pa že parkrat rekla ka bi te sram lehko blo na kakši nivoj se spuščaš. ne ven kaj ti jaz v nos iden ki me nejč ne poznaš, smao kak se mi zdi ti tak vsi na živce idejo. meni novopečene tolaš som pa se obnošaš kak 5 letno dete ki mu liziko krej vzemejo.... hitro še por postov napiši žaljivih ka de te mir do petka te pa tak volilni molk....



Sirotika sa rita, niti te nečen poznati, ker se na daleč voha, ka maš zamozanodušo, mojih jejc kak ti proviš je za tebe škoda...

pirožlek sreda, 20. oktober 2010 ob 21:33

Lenny je napisal/a:
pirožlek je napisal/a:

....
Glih sen čuja po radiji Maxi ka Kresalka, takoj za joj pa Janša na vse pretege hvolita Olgo. Pa to se moreš samo skozlati. Peso.j.e.b.c.i pa klerofašisti pod istoj strehoj...


Ja ke nej rečen..nivo komunikacije našega prožleka je vrhunski.

pirožlek je napisal/a:

Zobl moj fen, delno ti don praf, ka bi sranke ukinoli, to bi za nos store komuniste bilo dobro, ker bi dokozali, ka smo meli mi prav do je bila ena parija pa je bija baren red, pa nišče lačen, vsi delo, pa tudi narkomanov ni bilo, pili pa smo glih takak zaj. Ja piti na drugi račun je fajn!


Po toti izjavi te malo bole razmin, zake maš probleme lidmi, ki so ne istega mišleja kak ti. Zej se še meni smiliš. Ti maš tudi morti diplomo s Kumrofca?



Oprosti, jaz imam diplomo z Univerze v Ljubljani, kaj pa ti mogoče bolonjski mag. kak tvoja fenica..........

grom sreda, 20. oktober 2010 ob 21:39

Pirožlek ve pa ne laži,ti si kumaj kunča osnovno šolo ne pa fakultete Maturant

pirožlek sreda, 20. oktober 2010 ob 21:39

SlovenianDevil je napisal/a:
Pirožlek, zodjič bon ti napiso, začni se obnošati pa ne z nekšimi peso***** vun hoditi, ker samo kožeš tvoj IQ pa delaš sramoto prlekon. Ti je to bilo zadosti razumljivo napisano?

Glede mojega sranja brez argumentov, jaz sen ne nič reko na delo trenutnega župana, res preberi si opet, nesen napiso nič, ka je jegovo delo bilo slabo al pa kej, tega v mojen posti nega, zej ali maš ti močno domišlijo pa vsepovsod vidiš lidi ki gučijo čez župana, to se nej strokovnjaki odločijo. Bi pa ti reko že če si prišo na toto temo to, ka je bilo res dosti naretega, v enem deli Prlekije (mislin ka vsi vemo ki bi nej to bilo), ostali pa smo na suhen, pa lehko ti recesijo mečeš tu v luft kak češ, če se ekonomsko stanje države poslabša, more občina omejiti svoje načrte in delati projekte ki ne vodijo v dolgove.
Sej ven ka boš mi povedo ka se je po celi lotmerški občini enakomerno gradilo, pa ka so sredstva isto razporejena, pa ka naša občina nima vekega duga....ampak mislin ka se je to na našen forumi že XXkrot ugotovilo, keko je v bistvi dug naše občine pa keko je en del občine dobjo sredstev, keko pa drugi del.
Aja, prejšjega župana pa ne vozi v toto debato, jega nega na totih volitvah, pa son si povedo keko je ne naredjo, taka je un ne glih nekša dobra primerjava..

Takak sen reko, župane bi se moglo oceniti po dejanjih ne po besedah. Ne, ne zanikam ka je bilo dosti naretega v zodjen časi, ampak se je denar racionalno uporablo? NE, pa so ga ne uporabljali tvoji ''razvojniki'' ampak trenuten župan. Mene res zanima zakej ga ti tak podpiraš, res, zanimivo je to....



Ja zakaj pa te bivšega župana ne kak ti proviš voziti v toto debato, če pa je un kandidatko za županjo nareda za direktorco v svojen mandati, pa se na soočenji hrenja pa obračonova z županom Juršo na osebnem nivoji. Pa to ne prvič!

Dejan sreda, 20. oktober 2010 ob 21:46

Joj pirožlek, pret kak si folga odgovoriti na mojo vprašanje (či si sploh namena), si si s plüvajon opet dveri zaprja. Bon ti moga en plus dati, ka opet na zeleno vejo prideš.

Lenny sreda, 20. oktober 2010 ob 21:51

Dejan je napisal/a:
Joj pirožlek, pret kak si folga odgovoriti na mojo vprašanje (či si sploh namena), si si s plüvajon opet dveri zaprja. Bon ti moga en plus dati, ka opet na zeleno vejo prideš.

Hehe, Dejan lepo od tebe, ka se ga usmiliš. Samo se bojin. ka tega nede zna ceniti Mislec
Vupan ka boš bar doba odgovor Pomežik

Pepek z brega sreda, 20. oktober 2010 ob 21:51

Ploskač Ploskač Ploskač
Bravo Dejan....
Podpiran tvojo "dobrodelno akcijo" in tüdi jas don eden plus Pirožleki.... Kul

grom sreda, 20. oktober 2010 ob 21:54

grom je napisal/a:
Pirožlek ve pa ne laži,ti si kumaj kunča osnovno šolo ne pa fakultete Maturant

pa še to, ti si vejetno hitro shoda kak mali, ker te nihče nije šteja nositi ker si tak fejst bija grdi,s tobom pa se je edino pes špila ko so ti zvezali čunto okrog šijaka Hahaha Hahaha Hahaha Hahaha

kresnička sreda, 20. oktober 2010 ob 21:54

pirožlek je napisal/a:
Sirotika sa rita, niti te nečen poznati, ker se na daleč voha, ka maš zamozanodušo, mojih jejc kak ti proviš je za tebe škoda...

si kdaj prešteješ kaj napišeš?? Hjooj pret kak objaviš kaj napišeš, še enkrat prešte, pa se malo zamisli, či je res potrebno tega. ka si že dugo ne pri provi temi, ki je lokalne volitve, ne pa kdo je lehko najbol nesramen. saj si ne edini, samo najbol iztopaš iz množice, no ja saj je grom ne nič bojši Hjooj

Lenny sreda, 20. oktober 2010 ob 21:57

grom je napisal/a:
grom je napisal/a:
Pirožlek ve pa ne laži,ti si kumaj kunča osnovno šolo ne pa fakultete Maturant

pa še to, ti si vejetno hitro shoda kak mali, ker te nihče nije šteja nositi ker si tak fejst bija grdi,s tobom pa se je edino pes špila ko so ti zvezali čunto okrog šijaka Hahaha Hahaha Hahaha Hahaha


Ke bi rad bija ka sen hin???? sen skoro dol s stola padna od smeha Hahaha Hahaha Hahaha

Pirožlek ... neven či te sploh kdo še resno jemle... Še od mene si doba en plus. Nas je g. Jurša z viruson "dobrodelnosti" okuža Pomežik

lotmerzanec sreda, 20. oktober 2010 ob 21:58

Dejan je napisal/a:
Joj pirožlek, pret kak si folga odgovoriti na mojo vprašanje (či si sploh namena), si si s plüvajon opet dveri zaprja. Bon ti moga en plus dati, ka opet na zeleno vejo prideš.

Dejan, pa dej prosin te ne dovli več Pirožleki plus točke. Ve pa se je že zadosti obruka. Itak vsi vejo keri je, pa že celi Lotmerk guči o jen pa o totih jegovih nastopih. Tudi jegovi najbljižji so že zgroženi nad ten. Samo on še tega ne vidi. Skenslaj ga pa mu še bar malo dostojanstva pusti v toten Lotmerki!

Rejši povej Dejan kdej te lehko pridemo polivat!

Dejan sreda, 20. oktober 2010 ob 22:00

Ja pirožlek nan je na forum priša kozat, kak se trebamo obnošati. Samo je on daleč nejbol nesramen pa ma grde guče. Tak ka nan je s ten glih nič ne dokoza, razen tega, ka so "pirožleki" še bolj nevarni pa strupeni, kak "razvojniki". Še je enin malo olejša odločitev glede kumi glos dati v nedelo. To je bol slaba reklama, razen če majo slogan "fsakša reklama je dobra".

Pa zakej bi mu veselje vzeli? Sen mui zdigna lestvico na -100, pa nan nej srmak pove še kej Nasmeh

Polivali pa mo morti zütra zaron, morti večer Nasmeh

Pero Detlic sreda, 20. oktober 2010 ob 22:04

Kul Kul Kul Kul

eh, zodjih por postof glejan ka samo pirožleki kvinte režete....sicer sen jaz tudi kakšno konstruktivno oceno pričakuva z fčerajšnjega soočenja... pa je ne bilo...no neke drobtinic je bilo.... ( sen si šteja dopust zeti, pa sen misla ka soočenja nede...pa sen vün opa,,,) ....

Pričaküva sen ka de bole šlo na " ojštro ", pa zgleda ka obe strani nesta štele predstaviti svojih argumentof, gi so se tak fest gučale....

Gnes v Soboti, ap je mislin ka tudi nič novega ne bilo povedanega, taka itak ostonemo skoro tan gi smo do zej bili .....

Milan, tebe pa podpiran v tvojen predlogi turizmi... malo poznan zadevo, ki ste jo organizirali, pa je resen škoda, ka Lotmerk nemre pripraviti podobne zadeve tü gori ....

...še par dni, tepa mo vidli kak se bomo, pa o čen se bomo te menili ....

To ja To ja To ja To ja To ja

Hjooj Hjooj Hjooj Hjooj Hjooj

Zloba Zloba Zloba Zloba Zloba



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.