misekovi sreda, 20. oktober 2010 ob 23:34

Mislin ka de zutra v cejtnigah.

Pepek z brega sreda, 20. oktober 2010 ob 23:36

Šokiran
Koga de f cejtngah?

Pero Detlic sreda, 20. oktober 2010 ob 23:38

Pepek z brega je napisal/a:
Mislec Mislec Mislec
Pa resen.... keri je tota žarnica, kera pirožleka tak vleče k sebi???

Samo pasko me drogi naš pirožlek. Lehko lešeč okoli je, samo preveč blüzik ti nede pistila priti. Enega lepega hipa boš se speka glih na toti žarnici, kera ti zej tak lepo sveti, te pa neš moga več leteti - ne po temi, ne po svetlen. Okoli tvoje žarnice pa bodo drügi pirožleki letali pa plesali in se smejoli s tebe, kak ležiš na tleh in te niše ne povohne, ker te pač več ne nücajo Jaaa Jaaa Jaaa



KSZ .. Pepek, totega pirožleka pa ste itek fest obdelale..... mogoče pa je nejč ne tak slab človik, samo malo bole svoja stališča zagovorja.... ne ven no.... eh, pa ka zej nede to tak zglejalo , ka g ajaz zagovorjan... samo takak je MIšek reka: komedija je bila prova...za šteti, pa za smijate se Pomežik

Pepek. ja komi si se te tak zamerja za Matžrtinovo, ka te več ne vobijo ??? Ali pa maš resno dober program, pa visoko ceno ? Jaz sen pa te šteja letos angažerate za martinovoje... zapa vidin kan se moga fest potruditi ka de neke z toga grotalo ...

To ja To ja To ja To ja To ja To ja To ja

Pero Detlic sreda, 20. oktober 2010 ob 23:39

Pepek z brega je napisal/a:
Šokiran
Koga de f cejtngah?



Što de f cejtingah ??

lotmershki21 sreda, 20. oktober 2010 ob 23:39

Lenny je napisal/a:
lotmershki21 je napisal/a:
...
ti gučiš o zazidljivih parcelah? pa sej neš dela šole na cesti al kak? tota parcela če že je zazidljiva, je neuporabna. pa ja nedo deca iz vhoda/izhoda direktno v avtobus stopili... če pa bi jo dela više ti tota zazidljiva parcela pri cesti nič ne pomoga. pomoje je bojše ka šola ostone tan ki je planirana, ker je že neke parcel kuplenih pa bi blo nesmiselno ka bi jih te zaj zavrgli če so že pločane!
glede placa pa se strinjan ka bi ga več blo, samo ga je na drugi stroni tudi zadosti.


Hja moren te malo razočarati... tote parcele(ke jo je opčina kupila) je približno teko zazidljive kre ceste kak so ove pred cizajofci z lotmerške strani.

od cca 88ar ke so kupili, je je trenutno zazidljive 26ar. Lehko preveriš.
Ka pa je to, keko je majo zej zadosti, pa sen ne prepričani... šola+vrtec+telovadnica+zunanje igrišče...mogoče kakšna "sportbili" varjanta.



kak je lahko zazidljiva če pa nega tan nobene kuče?! upan ka se motiš, ka tota parcela, ki je pri cesti neje zazidljiva, zato ker je te to butasto, ka do delali šolo praktično na cesti!

od kod ti vsi toti podatki?

torej tudi če je kuplenih samo 88arof se mi zdi nesmiselno iskati druge lokacije!!

glede igrišča pa bi reka to, ka je nesmiselno, ka majo cezajofci dvojno igrišče. še posebej zato ker je storo nedugo nazej blo obnovleno.

Lenny četrtek, 21. oktober 2010 ob 00:00

lotmershki21 je napisal/a:


kak je lahko zazidljiva če pa nega tan nobene kuče?! upan ka se motiš, ka tota parcela, ki je pri cesti neje zazidljiva, zato ker je te to butasto, ka do delali šolo praktično na cesti!

od kod ti vsi toti podatki?

torej tudi če je kuplenih samo 88arof se mi zdi nesmiselno iskati druge lokacije!!

glede igrišča pa bi reka to, ka je nesmiselno, ka majo cezajofci dvojno igrišče. še posebej zato ker je storo nedugo nazej blo obnovleno.



odkot mi podatki? INTERNET... http://prostor3.gov.si/javni/login.jsp?jezik=sl
Morti boš kda sam kej nuco/isko.

Glej, z zazidlivostjo je stvar sledeča. Zaenkrat je 26 ar. V sprejemanji je podrobni prostorski plan za celo opčino Lotmerk. Toti de določjo, ka de cela parcela zazidljiva. se pravi celih 88ar. Če jin je to zadosta, mene nič ne moti. Šteja sen samo to povedati, ka so možnosti tudi na drugih mestih, če nemrejo tu na toten mesti odkupiti teko keko nucajo.

Kak je možno, či nega nobene kuče? v prostorskih planih občine, so meje/parcele določene, kaj je in kej neje zazidljivo.
No sen ša prevera in je zazidljiv pas od zodje kuče v cizajofcih proti lotmerki, pa do tiste stranske ceste v ovinkih ki gre malo v bregec (v jive). Gor protu šumi pa isti pas kak ova parcela...Vupan ka me razmiš, kak mislin.

Dvojo igrišče??? Tega pa nesen zna... Eno je pri Ščovnici... ki pa j te drugo?

lotmershki21 četrtek, 21. oktober 2010 ob 00:31

zazidljif pas že... samo gradbenega dovoleja pa nega. pomeni ka ga morejo pridobit oz iz nezazidljive parcele narediti zazidljivo. ali kak to ide neven!

jaz te razmni kaj češ povedati, samo jaz pa ti provin ka je brezveze ka se šola povel tak blizik ceste. jaz bi jo bol gor proti šuman zamekna. vervlen pa ka je problem, če nehče zahtevle preveč za jivo. pa tak kak sen že tudi reka je brezveze zaj neke kaj je že kupleno oddovati pa spreminjati lokacijo. te zaj či so se odločili ka de se tan povalo zaj te naj tan delajo, ker če grejo zaj vse spremijat te še v cezajofcih dugo nedo šole meli.

... šola+vrtec+telovadnica+zunanje igrišče... za eno igrišče si ti napisa ka bi se nej delalo (v toten stavki kaj sen ti ga prilepa) za drugo pa tak veš ki je. zato se mi zdi ka je brezveze ka bi meli v cezajofcih dvojno igrišče! pa ne zato ka nečen ka bi czajofčari meli dvojno igrišče ampak zato ker se mi ne zdi racionalno!

Dejan četrtek, 21. oktober 2010 ob 00:45

Soočenje, kej je bilo v kinodvorani v torek, bode na sporedi gnes, četrtek ob 19. in 21. pa v petek dopudne enkrat na TV AS.

To ke je bilo snemano v studii pa bode na TV Idea gnes, četrtek ob 20.15.

optix četrtek, 21. oktober 2010 ob 00:50

pravijo da ni nič nažalost spektalularnega na tem soočenju blo .

mogoče preveč pričalujemo Nasmeh?
sicer za soboškega župana soočenje je bilo kar zabavno v primerjavi s tem

Lenny četrtek, 21. oktober 2010 ob 07:55

lotmershki21 je napisal/a:
zazidljif pas že... samo gradbenega dovoleja pa nega. pomeni ka ga morejo pridobit oz iz nezazidljive parcele narediti zazidljivo. ali kak to ide neven!


Ja zadeve grejo tak. Či je neke ne zazidljivo, opčina more spremeniti prostorski plan (dobiti požegnano od ministrstva). Te pa na podlagi lokacijskih podatkof na lokacijski informaciji projektant umesti objekt v prostor in naredi PGD-projekt za pridobitef gradbenega dovoleja.
Za Cizajoško šoloje stanje takšno: 5 variant idejnih projektof, 88ar jive (26 ar. zazidljivo), vola ka se šola narede (stora je HIN).


jaz te razmni kaj češ povedati, samo jaz pa ti provin ka je brezveze ka se šola povel tak blizik ceste. jaz bi jo bol gor proti šuman zamekna. vervlen pa ka je problem, če nehče zahtevle preveč za jivo. pa tak kak sen že tudi reka je brezveze zaj neke kaj je že kupleno oddovati pa spreminjati lokacijo. te zaj či so se odločili ka de se tan povalo zaj te naj tan delajo, ker če grejo zaj vse spremijat te še v cezajofcih dugo nedo šole meli.


Dobro štinderaš To ja Šoli je resen ne mesto pri cesti. Zato pa se je treba spraviti scok k stvori na provi način. Predpogodba o nakupi z vsemi lastniki, te pa kupiti. Meti v glovi rezervni scenarij. Tudi totega preveriti. Toto jivo ka so kupili, lehko prodajo s faktoron 2,5x, či pač nedo na toten mesti fkup spravili teko keko nucajo.Če bodo, pa tude vredi. Šola more biti. Škoda samo ka de teško svoj del (opčinski) investicije zagotoviti Hudi , ker so opčinske finance tan ki so in de sanacijska terapija trajala preci cejta. Obečovati je nejleži, realizerati pa preci težje.
O drugi možni lokaciji pišen teko, ker se mi je blebetaje na soočeji s strani g.Jurše glede nenakupa parcel zdelo zlo podlo. In ka do lidje znali, ka alternative SO. Samo viditi jih treba, pa znati zvogati možnosti, pripraviti rezerven scenarij itd.
Če bi se malo drgačik sprovlali k projekton že v štarti, bi bila efektiva fsega realizeranega dosti večja.


... šola+vrtec+telovadnica+zunanje igrišče... za eno igrišče si ti napisa ka bi se nej delalo (v toten stavki kaj sen ti ga prilepa) za drugo pa tak veš ki je. zato se mi zdi ka je brezveze ka bi meli v cezajofcih dvojno igrišče! pa ne zato ka nečen ka bi czajofčari meli dvojno igrišče ampak zato ker se mi ne zdi racionalno!

Hehe, nesma se razmila. Jaz se strinjan s tebo glede dve igrišč. Samo problem je, ka bi deca meli kar lepo pot do igrišča po glovni cesti, to pa je nevarno. Že zej morejo hoditi. Dobro je, ka so prometno porihtali okolico trenutne šole (ležeči policej, prehod za pešče, pločnik).
Čudi me neke, či so resno mislili s šolo, ka so ne že pločnika naredili do kuplene jive?

Brez zamere, nič slabega ne mislin. Pač vidin stvari malo bol široko.

pirožlek četrtek, 21. oktober 2010 ob 09:12

Pepek z brega je napisal/a:
Mislec Mislec Mislec
Pa resen.... keri je tota žarnica, kera pirožleka tak vleče k sebi???

Samo pasko me drogi naš pirožlek. Lehko lešeč okoli je, samo preveč blüzik ti nede pistila priti. Enega lepega hipa boš se speka glih na toti žarnici, kera ti zej tak lepo sveti, te pa neš moga več leteti - ne po temi, ne po svetlen. Okoli tvoje žarnice pa bodo drügi pirožleki letali pa plesali in se smejoli s tebe, kak ležiš na tleh in te niše ne povohne, ker te pač več ne nücajo Jaaa Jaaa Jaaa




brežni pepek, že po si v meglo brsna!
Prvo kak prvo , ki si te vida kerega pirožleka okoli žarnice letati, norost pa takšna, tega nobeden pirožlek nije sposoben, mo pa druge orentire, teko bi se kak umetnik moga razmiti na biologijo, na pa ka se pkistiš enemi mišeki napitditi, pa un je navoden miš pa toti lehko edino pri žarnici sir najdejo. Že ogloša po maxiji ka de šenkova v soboto vino na placi, pa povdorja, ka nede s ten kršja volilnega molka. Bon naredja reklamo med penzjonisti ka do prišli na deci pa ga pasko meli ka resen nede politizira, drači mo bomo oštarijo na placi zaprli, vino pa spili.

Glesde žurke v ŠICi pa sen se na tvojo željo špozanima, pa mi je bilo povedano, ka je Šimek Juršin osebni pajdoš, ove lepe puce pa so pobratene z dostimi prebivalci purge, vino mo častijo gasilci, taka de pocini skoz priša. No pogledni kak ga mojo lidje radi tudi izven Lotmerka, no s ten se ali vsi nemrejo pohvoliti.

Pa še nekaj je zanimivo, pa feni Olge so ja prijazni pa ne grozijo. To je samo Jurša baje takšni. Ti mi glih ne dišiš po Juršovem feni.

pirožlek četrtek, 21. oktober 2010 ob 09:17

Pepek z brega je napisal/a:
Šokiran
Koga de f cejtngah?



No zaj pa je vse jasno, Mišekov volilni štab, pa mislim ka si malo poleg je že pred izdajo Dela zna, kaj de drugi den pisalo, kak UE Ljutomer pluvle po Jurši, pa saj se ve kdo je načelnica UE in iz kere kvote je, ja je hudo kdo iz 5 svetnikov opodneš na dvo, debakel je hudo priznati in okostje volilnega štaba je v hendikepi.

grom četrtek, 21. oktober 2010 ob 09:19

Pirožlek ne bluzi Hehe Hehe

Pepek z brega četrtek, 21. oktober 2010 ob 09:35

pirožlek je napisal/a:
Pepek z brega je napisal/a:
Mislec Mislec Mislec
Pa resen.... keri je tota žarnica, kera pirožleka tak vleče k sebi???

Samo pasko me drogi naš pirožlek. Lehko lešeč okoli je, samo preveč blüzik ti nede pistila priti. Enega lepega hipa boš se speka glih na toti žarnici, kera ti zej tak lepo sveti, te pa neš moga več leteti - ne po temi, ne po svetlen. Okoli tvoje žarnice pa bodo drügi pirožleki letali pa plesali in se smejoli s tebe, kak ležiš na tleh in te niše ne povohne, ker te pač več ne nücajo Jaaa Jaaa Jaaa




brežni pepek, že po si v meglo brsna!
Prvo kak prvo , ki si te vida kerega pirožleka okoli žarnice letati, norost pa takšna, tega nobeden pirožlek nije sposoben, mo pa druge orentire, teko bi se kak umetnik moga razmiti na biologijo, na pa ka se pkistiš enemi mišeki napitditi, pa un je navoden miš pa toti lehko edino pri žarnici sir najdejo. Že ogloša po maxiji ka de šenkova v soboto vino na placi, pa povdorja, ka nede s ten kršja volilnega molka. Bon naredja reklamo med penzjonisti ka do prišli na deci pa ga pasko meli ka resen nede politizira, drači mo bomo oštarijo na placi zaprli, vino pa spili.

Glesde žurke v ŠICi pa sen se na tvojo željo špozanima, pa mi je bilo povedano, ka je Šimek Juršin osebni pajdoš, ove lepe puce pa so pobratene z dostimi prebivalci purge, vino mo častijo gasilci, taka de pocini skoz priša. No pogledni kak ga mojo lidje radi tudi izven Lotmerka, no s ten se ali vsi nemrejo pohvoliti.

Pa še nekaj je zanimivo, pa feni Olge so ja prijazni pa ne grozijo. To je samo Jurša baje takšni. Ti mi glih ne dišiš po Juršovem feni.


Hjooj Hjooj
Ja.... zej pa ti moren klobük zdignoti in priznati, ka sen ne zna kej je "pirožlek" - pa še zej sen ne glih ziher ka znon. Se zgodi... Nasmeh

Kej pa se tiče umetnosti pa biologije, pa je ne glih nujno, ka se umetnik razmi f tote riči. Polek toga pa sen jas ne nikši umetnik in sen toga nigdor nigi ne reka. Pač delan kej delan.... Je pa resen, ka se eni mojo za umetnike....

Glede šimekovega osebnega prijatelstva pa rojši nebi, ker znon keko jegovo prijatelstvo košta.... Vuuhuu Vuuhuu Pa praf je ka košta - znanje in sposobnosti more ćlovik znati vnofčiti. Ove lepe puce pa gasilci pa tüdi znojo kak roka roko vmuje (pa drügi tüdi)... To ja To ja To ja

Almanah četrtek, 21. oktober 2010 ob 09:50

Meni pa je to grozno žalostno ka se gasilci angažirajo za enega županskega kandidata in to z vidika ka de un da več za gasilce. Sam sem aktiven član gasilskega društva...pa ke se to dogaja ne odobravam.

Saj pa meni ne dajo gasilci službe, pa ne živim v gasilskem dumi, požarno varnost pa more župan zagotoviti po zakoni, ta ka za gasilce je vedno v osnovi poskrbljeno.

kresnička četrtek, 21. oktober 2010 ob 09:58

včera se po lotmerki pelan in kaj vidin, g.Jurša, pa se dale pelan pa opet g.Jurša, na vsakšen kandelabri, pa ki pač je možnost jegof plakat, še na avtobusni postaji visi, čiglih ne ven, či bi tan lehko bija, klko jaz ven je na totih "hišicah" prepovedano plakatiranje. no, mogoče so za g. župana pravila malo spremenili. saj vredi pa praf, plakati pač morejo biti, samo kaj pa je preveč pa je preveč. še dobro ka de nedela hitro tu, či ne bi se Lotmerk spremenja v Juršatown Kul Hahaha Hahaha

rok000 četrtek, 21. oktober 2010 ob 10:18

http://www.delo.si/clanek/126071

Malo so mu le stopele na prste ...

modrijanka četrtek, 21. oktober 2010 ob 10:21

Plakati pa resen nedo nič pomogali. Saj pa lidje niso tak nori, da bi naseli.
Saj pa te lehko on dela kaj če, pa guči kaj če volit pa bomo šli mi . In te če
smo tak pametni bomo te dobro zvolili.
Sen čula včera enega ka je reka za gnešjo fešto v dvorani ka de že ša, če
vobi pa je vse zastoj, volja pa ga neje ne prvič pa ga nede niti v nedelo.
Pa takšnih je dosta.

TUNČEK četrtek, 21. oktober 2010 ob 10:23

kresnička je napisal/a:
včera se po lotmerki pelan in kaj vidin, g.Jurša, pa se dale pelan pa opet g.Jurša, na vsakšen kandelabri, pa ki pač je možnost jegof plakat, še na avtobusni postaji visi, čiglih ne ven, či bi tan lehko bija, klko jaz ven je na totih "hišicah" prepovedano plakatiranje. no, mogoče so za g. župana pravila malo spremenili. saj vredi pa praf, plakati pač morejo biti, samo kaj pa je preveč pa je preveč. še dobro ka de nedela hitro tu, či ne bi se Lotmerk spremenja v Juršatown Kul Hahaha Hahaha

KRESNIČKA :

Ime preveč zveni angleško !

Jušamer, bi blo po slovensko. Jüšamer po prleško.

Juršagrad zveni bolj slovansko, po prleško bi blo Jüršogrod .


Kul Hahaha Hahaha Hahaha

Alojz Kraiger četrtek, 21. oktober 2010 ob 10:28

Pozdravljeni

Malo me je zbodel nastop gospoda Karla Erjavca v soboto v Ljutomeru, ko je v demagoškem stilu izrekel stavek:" kdor ne voli Desus ni upokojenec!"

Osebno sem mnenja, da Desusu ni prava politična stranka ampak neko interesno združenje.

Gospod Erjavec in podobni želijo, da bi upokojenci enačili društvo upokojencev s stranko Desus, obenem pa je njihov slogan Desusu za vse generacije? To ne gre skupaj. Dragi upokojenci, Društvo upokojencev in Desus NI eno in isto, tako kot pokojnina in Desus nista nikakor povezana. Z vsem spoštovanjem do vseh upokojencev, dajmo spreglejmo, da naše pokojnine niso in ne bodo odvisne od tega ali bomo volili Desusu ali ne. Takšen parole so zavajujoče.

Pirožlek, tvoj kometar glede poklicne kariere in materinstva gospe Karbove je žaljiv. Gospa Karbova je trenutno na zelo zahtevnem delovnem mestu in uspešno usklajuje obe vlogi. Se boš moral malo bolj potruditi, če hočeš najti nekaj kar bi volivce odvrnilo od glasovanja za njo. Materinstvo naredi ženo ženo. Kot županja bo vodila drugačno politiko, tudi za to ker je ženska. Moj glas je že dobila in ga bo v nedeljo tudi.

Lep pozdrav



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.