lotmershki21 četrtek, 21. oktober 2010 ob 18:01

Makaveli je napisal/a:
lotmershki21 je napisal/a:




za gimanzijo pa jaz nič ne ven ka bi naj fusbal igrišče delali! jaz sen čuja ka ga nede Hmm odkod ti toti podatki?




če malo logično pomisliš
tota igrišča do uporablali tudi gimnazijci...taka more biti vuni tudi za fuzbal isto kak za basket pa za tek... tak kak je blo pred kak je stola dvorana de moglo tudi zej biti...


pred dvorano je tudi blo basket,fuzbal pa za šprint...isto de zej...





če že o logiki gučiš Hehe te malo pomisli ka stadion tudi neje tak daleč se ti ne zdi drogi moj makaveli!!

Makaveli četrtek, 21. oktober 2010 ob 19:00

lotmershki21 je napisal/a:
Makaveli je napisal/a:
lotmershki21 je napisal/a:




za gimanzijo pa jaz nič ne ven ka bi naj fusbal igrišče delali! jaz sen čuja ka ga nede Hmm odkod ti toti podatki?




če malo logično pomisliš
tota igrišča do uporablali tudi gimnazijci...taka more biti vuni tudi za fuzbal isto kak za basket pa za tek... tak kak je blo pred kak je stola dvorana de moglo tudi zej biti...


pred dvorano je tudi blo basket,fuzbal pa za šprint...isto de zej...





če že o logiki gučiš Hehe te malo pomisli ka stadion tudi neje tak daleč se ti ne zdi drogi moj makaveli!!



saj na šoli tudi neje igrišče daleč pa so vseeno naredli.pač treba biti infrastruktura športna tudi vuni...vse šole majo tak...telovadnico + fuzbal basket tek vuni. itak pa če je blo pret igrišče za oboje pa so zej podrli zarad telovadnice te venda ka bodo nazej naredli...itak pa če ideš nazej za telovadnico glejat je za oboje plac odzaja...če ne nebi tak na veko nasipovali totega šodra se ti ne zdi ?

lotmershki21 četrtek, 21. oktober 2010 ob 19:06

o keri šoli gučiš? Mislec

samo keko jaz ven lastnik tistega travnika neče oddati zato se nede nič delalo... tak se je neke gučalo

glede šodra kak visoko je nasipani pa ki je nasipani niman pojma. sen premalo v lotmerki in še te ko sen, nen tja nazej šodra hoda glejat Jaaa

aja pa odbojkarsko igrišče si pozoba omeniti Pomežik

Makaveli četrtek, 21. oktober 2010 ob 19:29

u točno..še odbojka...totega se nejč spota nisen ker ko je bilo tan je blo bole kak da ga sploh nebi blo hehe...

em ja...že je posipano negi 1 m šodra vse od dvorane pa dol do štreke pa skoro tan do pomožne šole...glovno odzaja je vse nareto oz. priprovleno za asfaltiraje...mogoče do mogli zaj še kej potuckati ki že stoji en cejt tak...ki vači de se po vse pogrezalo pozneje

zobl četrtek, 21. oktober 2010 ob 20:01

sen gleja na TV AS posnetek soočenja iz kulturnega doma ljutomer,
zgleda ka je cenzura bila na sceni, ker so izrezali vun Špindlera pa jegova vprašanja Nasmeh tak kak da tega ni blo....
Vuuhuu Vuuhuu

zobl četrtek, 21. oktober 2010 ob 20:02

lotmershki21 je napisal/a:
kaj de možno to ki na neti spremlati? jaz v maribori na digitalni ne dobin idea tv Hudi


či boš priden ti don link do ideje tv streama Haha

gasilec77 četrtek, 21. oktober 2010 ob 20:06

Tak, te pa gremo glejat na idei soočenje. Sem pa na tv as gledal posnetek soočenja v kine, pa mi nekak nekej faliNasmeh, zgleja, ka so vun rezaleNasmeh.

Jernej četrtek, 21. oktober 2010 ob 20:07



..kakšnoj stranki je pa Jožef Špindler?

gasilec77 četrtek, 21. oktober 2010 ob 20:08

Jernej je napisal/a:


..kakšnoj stranki je pa Jožef Špindler?




Mislen, ka prek LDS v "sivih panterjih" Hahaha Hahaha Hihihi

zobl četrtek, 21. oktober 2010 ob 20:11

gasilec77, ja vrezali so Nasmeh

le zakaj so vrezali Nasmeh)

TUNČEK četrtek, 21. oktober 2010 ob 20:12

Lenny je napisal/a:
zobl je napisal/a:
pa glej, gda so volitve za parlament, te se grejo ideoloških delitev, levi, desni, popofci in podobno, zaj isti pa zaradi nekih svojih interesof pozobijo na svoje delitve in delajo fkup, je to dokaz ka politiki niso dosledni pa ka je to eno norca delaje z ludi...v glovnen ena fina kuhja v keri se kuha celi čas, narodi pa se servirajo pravlice v kere vervle.
tebi pepek očitno ene stvari neso glih jasne, či vervleš v takšne oštarjoške finte Nasmeh
glede na to ka se moš za nekšnega lokalnega humorista bon verva ka se hecaš Nasmeh


Tudi na držovni ravni pred kamerami tučejo eden po drugen, kda pa se kamere vgosnejo pa grejo fkup v oštarijo.... razen tistih, ki se organsko eden drugega ne prenesejo



To je zanimivo, nesen pa toga nikoli razma, ke se f parlamenti skoro pokolejo, potli pa grejo pit. To je živi dokos, da je politika KU... !

pirožlek četrtek, 21. oktober 2010 ob 20:12

zobl je napisal/a:
sen gleja na TV AS posnetek soočenja iz kulturnega doma ljutomer,
zgleda ka je cenzura bila na sceni, ker so izrezali vun Špindlera pa jegova vprašanja Nasmeh tak kak da tega ni blo....
Vuuhuu Vuuhuu




Ja ka pa si misla, prehitro sen na glos napisa, ke je bivši župan svojo bivšo direktorco tak v drek s svojo debato porina, pa še izsiluva 2 vprašoja, čeprav je bilo določeno po osebi eno.
Lepo je bilo, kani bilo provokativnih vprašoj za Olgo s strani juršovih pristašov, taka je v bistvi vse bilo vprašoja za Juršo.
Pustizaj cenzuro, dvorana je bila nabita, pa še 200 jih je šlo domu, ak neso mogli notri, lidje pa so itak čuli debakel pesoposiljevalcev...

Lenny četrtek, 21. oktober 2010 ob 20:30

Makaveli je napisal/a:
u točno..še odbojka...totega se nejč spota nisen ker ko je bilo tan je blo bole kak da ga sploh nebi blo hehe...

em ja...že je posipano negi 1 m šodra vse od dvorane pa dol do štreke pa skoro tan do pomožne šole...glovno odzaja je vse nareto oz. priprovleno za asfaltiraje...mogoče do mogli zaj še kej potuckati ki že stoji en cejt tak...ki vači de se po vse pogrezalo pozneje


Ka vama palo pomogan:

"Zunanje igrišče pri novi telovadnici je del projekta Športni park Ljutomer, ki je na razpisu za sofinanciranje naložb v športno infrastrukturo ESRR II v letu 2008 prejel sofinanciranje iz naslova evropskih strukturnih sredstev. Le-ta ostal nezaključen, saj zunanja športna igrišča niso izgrajena. Občina je s tem prekoračila rok za zaključek projekta in ji v skrajnem primeru zato grozi povračilo prejetih sredstev v višini nekaj čez 600.000 EUR, razen, če seveda minister Gjerkeš (DeSUS) iz Službe Vlade RS za lokalno samoupravo in regionalno politiko ne naredi izjemo in dodatno podaljša rok, kar se sicer še ni zgodilo. Baje je občina za to že dvakrat zaprosila, vendar se je minister držal pravil in ni ustregel."

Teko o zunanjen igrišči pri novi dvorani.

pirožlek četrtek, 21. oktober 2010 ob 20:33

Pepek z brega je napisal/a:
Mislec Mislec
Ja.... glede toga ti don praf....
Meni osebno se blesavo vidi, ka se visoki politiki iz loblane mešajo tü fcoj. Kak Janša, Kresalova, tak Karlek pa še keri drügi.
V bistvi si oni samo politične točke nabijajo na račün lokalne politike. Či pa pri ten naredijo škodo ali kej dobrega za kandidata, pa je drügo pitaje.
Jas nejbole spoštüvlen tiste lokalne politike, keri si ne dovolijo, ka bi jin neše iz vrha derigera koga nej podperejo.

Či te mogoče zanimle, sen jas nigdor ne podpira desne opcije na držovni ravni, na lokalni ravni pa me to ne zanimle.




Veš pepek nije to tak preprosto kakti misliš. Posebno zaj v Lotmerki ne.
Pred prvim krogom je sodelovanje kak predsednik lotmerške SDS podpisa ravnatelj gimnazije. Samodržci in diktatori se je zrolalo ob pogledi na podpis, ker je bija poleg SD.
Janša je zahteva od ravnatela prekinitev in odstop od skupnega nastopa . Samo ravnatelj je bija det in se nije pusta manipolirati enemi Janšeki, toti pa je kak diktator hitro ga skinja kak predsednika SDS in na jegovo mesto opet imenuva aqjzenponara.
Zapa drogi Prleki mlodi pa stori lehko se menimo o kvaliteti na relaciji ravnatel gimnazije pa ajzenponar. Pa to lehko samo kozlaš. Ajzenponar ves veseli je Janšeki celi v rit zlezja pa gor nakurbla celo svojo poznanstvo pa rodbino, kvaliteta je temi primerna.
Tu so pakle meli seveda tvorci in pobudniki in voditelji "RAZVOJNIKOV".
saj je sivi eminenci LDS bilo v momenti jasno, ka nimajo šans proti janši brez SDS.
TEKO O POVEZANOSTI LEVEGA PA DESNEGA POLA. To je bila prvotna zamisel Jurše, ki so jo pesoposiljevalci minirali. Ka so dodatno meglo spustili so stranko razbili na tri, na hitro ustanovili mlodo listo pa provo listo, samo so pihnili mimo, jih je volilni dotov sistem razturja. Velesila LDS je grota obrona sila z dvemi svetniki-katastrofa inšikaniranje Jurše se je začelo in presing gre napre še gnes, samoi jin glih ne gre vse po polani, te pa je panika...

TUNČEK četrtek, 21. oktober 2010 ob 20:33

Dejan je napisal/a:
zobl je napisal/a:
vidiš o ten je govora, či je nekdo neodvisen, te nema kaj nekšni janša, erjavec ali kresalka na radiji v reklamah pozivati narod ka naj glasuvlejo za nekoga.


Karl je na trgi, gda je meja guč, dvakrat reka, ka je Franc Jurša jihof kandidat za župana. Dere je tretjič šteja to rečti, te se je spota, ka je neodvisni pa je prav poveda.


Hahaha Hahaha Hahaha Hehe Hehe Hihihi Hjooj

TUNČEK četrtek, 21. oktober 2010 ob 20:35

lotmershki21 je napisal/a:
kaj de možno to ki na neti spremlati? jaz v maribori na digitalni ne dobin idea tv Hudi

Kak to, da je ne dobite, se jo mi dobimo v Gorici (na T2).

rush1 četrtek, 21. oktober 2010 ob 20:36

Eno zanimivo dejstvo. Neven, če je že kdo kej pisa o tem, ker nesem debate na forumi spremla pred ten. Akademija Sirius je pripravila lestvico "Občine presežkov", ki temelji na primerjavi podatkov za leto 2008 in 2009 po posameznih kazalnikih in se upošteva, kakšen napredek (oz. presežek) ali zaostanek je posamezna občina v omenjenih letih naredila. Pri tem je Ljutomer zaseda mizerno 188. mesto med 210 občinami, medtem ko je občina Puconci, kjer je pred. občinske uprave gospa Karba, zasedla odlično 33. mesto. Mislim, ka to tudi dosta pove o obeh kandidatih.

pirožlek četrtek, 21. oktober 2010 ob 20:39

pirožlek je napisal/a:
Pepek z brega je napisal/a:
Mislec Mislec
Ja.... glede toga ti don praf....
Meni osebno se blesavo vidi, ka se visoki politiki iz loblane mešajo tü fcoj. Kak Janša, Kresalova, tak Karlek pa še keri drügi.
V bistvi si oni samo politične točke nabijajo na račün lokalne politike. Či pa pri ten naredijo škodo ali kej dobrega za kandidata, pa je drügo pitaje.
Jas nejbole spoštüvlen tiste lokalne politike, keri si ne dovolijo, ka bi jin neše iz vrha derigera koga nej podperejo.

Či te mogoče zanimle, sen jas nigdor ne podpira desne opcije na držovni ravni, na lokalni ravni pa me to ne zanimle.




Veš pepek nije to tak preprosto kakti misliš. Posebno zaj v Lotmerki ne.
Pred prvim krogom je sodelovanje kak predsednik lotmerške SDS podpisa ravnatelj gimnazije. Samodržci in diktatori se je zrolalo ob pogledi na podpis, ker je bija poleg SD.
Janša je zahteva od ravnatela prekinitev in odstop od skupnega nastopa . Samo ravnatelj je bija det in se nije pusta manipolirati enemi Janšeki, toti pa je kak diktator hitro ga skinja kak predsednika SDS in na jegovo mesto opet imenuva aqjzenponara.
Zapa drogi Prleki mlodi pa stori lehko se menimo o kvaliteti na relaciji ravnatel gimnazije pa ajzenponar. Pa to lehko samo kozlaš. Ajzenponar ves veseli je Janšeki celi v rit zlezja pa gor nakurbla celo svojo poznanstvo pa rodbino, kvaliteta je temi primerna.
Tu so pakle meli seveda tvorci in pobudniki in voditelji "RAZVOJNIKOV".
saj je sivi eminenci LDS bilo v momenti jasno, ka nimajo šans proti Jurši brez SDS.
TEKO O POVEZANOSTI LEVEGA PA DESNEGA POLA. To je bila prvotna zamisel Jurše, ki so jo pesoposiljevalci minirali. Ka so dodatno meglo spustili so stranko razbili na tri, na hitro ustanovili mlodo listo pa provo listo, samo so pihnili mimo, jih je volilni dotov sistem razturja. Velesila LDS je grota obrona sila z dvemi svetniki-katastrofa inšikaniranje Jurše se je začelo in presing gre napre še gnes, samoi jin glih ne gre vse po plani, te pa je panika...


prleška puca četrtek, 21. oktober 2010 ob 20:44

je blo to omenjeno na soočenji kak vprašanje iz publike za g. jurša, odgovor pa je bija ka bi rad videl toto lestvico, pa ka na gospodarske rezultate zupan pa obcinski svet malo vplivata.... na maxijevi strani, 4. del soočenja 4. minuta je celoten odgovor

rush1 četrtek, 21. oktober 2010 ob 20:47

http://akademija.sirius.si/index.php?m=3&x=izpisi

Tu je drugači celotna lestvica.



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.