Lenny četrtek, 21. oktober 2010 ob 20:47

pirožlek je napisal/a:

....
Pred prvim krogom je sodelovanje kak predsednik lotmerške SDS podpisa ravnatelj gimnazije. Samodržci in diktatori se je zrolalo ob pogledi na podpis, ker je bija poleg SD.
Janša je zahteva od ravnatela prekinitev in odstop od skupnega nastopa . Samo ravnatelj je bija det in se nije pusta manipolirati enemi Janšeki, toti pa je kak diktator hitro ga skinja kak predsednika SDS in na jegovo mesto opet imenuva aqjzenponara.
.....


pirožlek veš kdo je BORIS JEŽ ? Če neveš pitaj g.Juršo ali g.Gjerkeša ali g.Rjavca
Nej ti povejo, kdo ga fse podpira.
Te pa tu na forumi doj naštej fse, ki ga podpirajo.
Pa ma te debaterala o raznoraznih podporah Pomežik

Meni se za stranke na lokalni sceni sladko Naskoči

prleška puca četrtek, 21. oktober 2010 ob 20:49

kriza.... vse občine ki so od lotmerka odišle vkrej so na bojšen Žalosten

zobl četrtek, 21. oktober 2010 ob 21:11

prleška puca je napisal/a:
kriza.... vse občine ki so od lotmerka odišle vkrej so na bojšen Žalosten

ma niti niso Nasmeh

če ti tistemi rečeš občina , te ne vem kaj si naj mislim Nasmeh
tiste nove občine bi mogle biti pod ljutomer, in bi namesto občin bile krajevne skupnosti.
fsakši keri ma 5 minut cejta pa 800 prebivalcof bi bija občina ... ja kak pa ...
pa še 6 zaposlenih v občini Nasmeh

erof četrtek, 21. oktober 2010 ob 21:17


Olga Karba in Franc Jurša sta na soočenju debatirala o gospodarstvu, infrastrukturi, negospodarstvu, pridobivanju evropskih in državnih sredstev ter delovanju občinske uprave. Karbova in Jurša imata različna mnenja glede zadolženosti občine, eden na drugega pa valita tudi krivdo, ker v Ljutomeru ni večjih investicij, ki bi prinašala nova delovna mesta. Olga Karba je napovedala tudi revizijo vseh dvomljivih projektov, ki so nastali v času županovanja Franca Jurše. Na soočenju je kot dvomljive izpostavila projekt obnove trga v Ljutomeru in gradnjo vodovoda do Bioterm v Moravcih.

Celotno soočenje Olge Karba in Franca Jurše bo na sporedu TV IDEA

Jernej četrtek, 21. oktober 2010 ob 21:56

Mislec ..mogoče se motin, samo za par let, mogoče že za par mescov
te županjo tak kritizerali in preklinjali! ...no neven Mislec

rush1 četrtek, 21. oktober 2010 ob 21:59

Lehko malo utemeljiš toto izjavo Jernej.

Dejan četrtek, 21. oktober 2010 ob 22:07

Jernej, mogoče glih ne vidiš prav, kdo po kon plüvle pa kritizira. Večina lidi pride vün s preverljivimi dejstvi in argumenti glede sedanjega dela, pirožlek pa kontra vudre z "razvojniki" pa peso...., nejč ne bi pisa dale...

lotmershki21 četrtek, 21. oktober 2010 ob 22:08

naj se jovi tisti keri tak veselo minuse štepa Hahaha

Dejan četrtek, 21. oktober 2010 ob 22:13

Lehko ti jas poven, či me lepo prosiš Hihihi

Legionar četrtek, 21. oktober 2010 ob 22:16

Jaz sen gnes pogledna obe toti soočenji. Moren rečti, ka me je Olga Karba na nekši način zlo zlo razočarala, čiglih sen je ne volja v prven krogi, pa je niti zej ne mislin. Še bole ne! A-A Na hipe se mi je zdelo, ke ženska enostavno ne ve, v kej se spüšča. Vse je gučala nekak neargumenterano, pa či je že kej gučala, je nejveč o podjetnikih , o občini Püconci (kak tan kej delajo), pa o penezih; za jo se finančno enostavno nič ne sploča! Pa tüdi za eniih por stari je rekla, ka se o jih ne misli pogovorjati; ne recimo o projektih za kere de šla v revizijo, či de grotala županja, pa ne o podtikanjih v dosednji kampanji. Ja kakši so to odgovori? V predvolilnen boji bi mogla meti odgovore na fse, pa to z glove. Guči o nekših nepravilnostih pa o pritiskih na nekše podjetnike, kda pa ji Jürša reče nej to argumentira, pa reče ka o imenih nede. In či nešče imen ne pove, tečas je to vse laž, tak lehko te fsakši guči pa podtika! Skratka, nema nobenih konkretnih protiargumentov. Enostavno mi tak delüvle , kak da prav nejč ne ve, v kej se spüšča. Nonstop guči o penezih pa o stimulacijah za podjetnike (zgleja ka do ji podjetniki prva skrb), kda pa jo pitajo kak de jih stimulerala, pa reče ka se ne do stimulerati samo s penezi. Halo? Pa še pa še je blo tega. Mene je Jürša dosta dosta bole prepriča, sploh ne ven , kak je lehko dobila teko procentov. Mogoče samo zato, ker je na nekši način anti-Jürša. V toten primeri je vseeno što stoji nasproti Jürši. Jaz od je -či slučejno grota županja- ne pričaküvlen kej ekstra, ker se mi ne zdi glih preveč sposobna.

prleška puca četrtek, 21. oktober 2010 ob 22:22

mater šteješ cejting notri lotmerk.... vužgeš dnevnik notri lotmerk... škoda ka nič pozitivnega Khmm

http://tvslo.si/predvajaj/v-zivo-tv-slovenija-1/tv.slo1/#ava2.85464383;;

od 32.minute dalje

misekovi četrtek, 21. oktober 2010 ob 22:23

Legionar ne voliti za sebe za svojo deco voli ka nedo trebali na rondoji kebapa odovati.

zobl četrtek, 21. oktober 2010 ob 22:33

Legionar je napisal/a:
Jaz sen gnes pogledna obe toti soočenji. Moren rečti, ka me je Olga Karba na nekši način zlo zlo razočarala, čiglih sen je ne volja v prven krogi, pa je niti zej ne mislin. Še bole ne! A-A Na hipe se mi je zdelo, ke ženska enostavno ne ve, v kej se spüšča. Vse je gučala nekak neargumenterano, pa či je že kej gučala, je nejveč o podjetnikih , o občini Püconci (kak tan kej delajo), pa o penezih; za jo se finančno enostavno nič ne sploča! Pa tüdi za eniih por stari je rekla, ka se o jih ne misli pogovorjati; ne recimo o projektih za kere de šla v revizijo, či de grotala županja, pa ne o podtikanjih v dosednji kampanji. Ja kakši so to odgovori? V predvolilnen boji bi mogla meti odgovore na fse, pa to z glove. Guči o nekših nepravilnostih pa o pritiskih na nekše podjetnike, kda pa ji Jürša reče nej to argumentira, pa reče ka o imenih nede. In či nešče imen ne pove, tečas je to vse laž, tak lehko te fsakši guči pa podtika! Skratka, nema nobenih konkretnih protiargumentov. Enostavno mi tak delüvle , kak da prav nejč ne ve, v kej se spüšča. Nonstop guči o penezih pa o stimulacijah za podjetnike (zgleja ka do ji podjetniki prva skrb), kda pa jo pitajo kak de jih stimulerala, pa reče ka se ne do stimulerati samo s penezi. Halo? Pa še pa še je blo tega. Mene je Jürša dosta dosta bole prepriča, sploh ne ven , kak je lehko dobila teko procentov. Mogoče samo zato, ker je na nekši način anti-Jürša. V toten primeri je vseeno što stoji nasproti Jürši. Jaz od je -či slučejno grota županja- ne pričaküvlen kej ekstra, ker se mi ne zdi glih preveč sposobna.

podpišen.

edino še dodan, ka se je redno neukusno oblekla za televiizijo, na hipe se mi je zdelo ka je nuna Nasmeh s tisto dugo jenko čudnimi ringli, mislin glede na to ka je mela neke svetovalce bi se lahko boljše zrihtala, pa tudi frizura ji ne paše.
nisem pikolovski samo prvi vtis se najbolj zapeče pri volilcih, in jurša jo je v vseh segmentih debate krepko povozil.

guči celi čas o pomoči podjetnikom, zaj kda se pomaga, ka recimo zaživi hotel v Biotermah, to zaj ona zove ka je nekdo dela vodovod brez gradbenega dovoljenja, bila pa je rekonstrukcija za kero ne nucaš dovoljenja.


prleška puca četrtek, 21. oktober 2010 ob 22:36

če pa maš črno na belem... razen biotermam pa se tudi neje glih drugim podjetnikom pomagalo ... poleg tega pa se pomaga na legalen način... smao bog ka je minister zmauda avion ker če bi priša na toto farso bi ziher že leta s stolčeka

pa kak lehko rekonstruiraš nekej česa pred ne blo?

zobl četrtek, 21. oktober 2010 ob 22:36

misekovi je napisal/a:
Legionar ne voliti za sebe za svojo deco voli ka nedo trebali na rondoji kebapa odovati.

haha to pa je težka demagogija.
toti prodajalci kebaba imajo kar visok zaslužek, očitno se tebi to ne sanja.
vsako delo je cenjeno, ne glede na to kakšno je in spuščati takšne primitivne kakše si zaj spusta zgleja ka si res teški zahojenec či te motijo albanci s kebabon.

lidje pošteno delajo za svoj kruh pa to ne 8 vur ampak 16.

misekovi četrtek, 21. oktober 2010 ob 22:39

Moja zodja objava, nekak sem se odločja ka nebom več nič pisa o volitvah jas sen tak odločeni koga bon volja tak smo vsi na toten forumi, bi pa vas vse povobja na volišče pa v soboto na trg ki pa nemo nič o volitvah gučali, bodite lepi.
p.s. lepo pa pozdrovlam šišmiša

pirožlek četrtek, 21. oktober 2010 ob 22:40

Legionar je napisal/a:
Jaz sen gnes pogledna obe toti soočenji. Moren rečti, ka me je Olga Karba na nekši način zlo zlo razočarala, čiglih sen je ne volja v prven krogi, pa je niti zej ne mislin. Še bole ne! A-A Na hipe se mi je zdelo, ke ženska enostavno ne ve, v kej se spüšča. Vse je gučala nekak neargumenterano, pa či je že kej gučala, je nejveč o podjetnikih , o občini Püconci (kak tan kej delajo), pa o penezih; za jo se finančno enostavno nič ne sploča! Pa tüdi za eniih por stari je rekla, ka se o jih ne misli pogovorjati; ne recimo o projektih za kere de šla v revizijo, či de grotala županja, pa ne o podtikanjih v dosednji kampanji. Ja kakši so to odgovori? V predvolilnen boji bi mogla meti odgovore na fse, pa to z glove. Guči o nekših nepravilnostih pa o pritiskih na nekše podjetnike, kda pa ji Jürša reče nej to argumentira, pa reče ka o imenih nede. In či nešče imen ne pove, tečas je to vse laž, tak lehko te fsakši guči pa podtika! Skratka, nema nobenih konkretnih protiargumentov. Enostavno mi tak delüvle , kak da prav nejč ne ve, v kej se spüšča. Nonstop guči o penezih pa o stimulacijah za podjetnike (zgleja ka do ji podjetniki prva skrb), kda pa jo pitajo kak de jih stimulerala, pa reče ka se ne do stimulerati samo s penezi. Halo? Pa še pa še je blo tega. Mene je Jürša dosta dosta bole prepriča, sploh ne ven , kak je lehko dobila teko procentov. Mogoče samo zato, ker je na nekši način anti-Jürša. V toten primeri je vseeno što stoji nasproti Jürši. Jaz od je -či slučejno grota županja- ne pričaküvlen kej ekstra, ker se mi ne zdi glih preveč sposobna.



Legionar vsaka ti čast, napisa si joko pozorno in argumentirano se 100% strinjam s toboj, za pa čokan tote reveže kak so: lenny, mišekovi, sa rite, makiaveliji pa ostali "RAZVOJNIKI" KA TVOJE AGRUMENTE s protidejstvi ovržejo. No ka vidin VELEUME!

misekovi četrtek, 21. oktober 2010 ob 22:42

zobl je napisal/a:
misekovi je napisal/a:
Legionar ne voliti za sebe za svojo deco voli ka nedo trebali na rondoji kebapa odovati.

haha to pa je težka demagogija.
toti prodajalci kebaba imajo kar visok zaslužek, očitno se tebi to ne sanja.
vsako delo je cenjeno, ne glede na to kakšno je in spuščati takšne primitivne kakše si zaj spusta zgleja ka si res teški zahojenec či te motijo albanci s kebabon.

lidje pošteno delajo za svoj kruh pa to ne 8 vur ampak 16.



ke si si ga po vužga

Legionar četrtek, 21. oktober 2010 ob 22:45

zobl je napisal/a:
Legionar je napisal/a:
Jaz sen gnes pogledna obe toti soočenji. Moren rečti, ka me je Olga Karba na nekši način zlo zlo razočarala, čiglih sen je ne volja v prven krogi, pa je niti zej ne mislin. Še bole ne! A-A Na hipe se mi je zdelo, ke ženska enostavno ne ve, v kej se spüšča. Vse je gučala nekak neargumenterano, pa či je že kej gučala, je nejveč o podjetnikih , o občini Püconci (kak tan kej delajo), pa o penezih; za jo se finančno enostavno nič ne sploča! Pa tüdi za eniih por stari je rekla, ka se o jih ne misli pogovorjati; ne recimo o projektih za kere de šla v revizijo, či de grotala županja, pa ne o podtikanjih v dosednji kampanji. Ja kakši so to odgovori? V predvolilnen boji bi mogla meti odgovore na fse, pa to z glove. Guči o nekših nepravilnostih pa o pritiskih na nekše podjetnike, kda pa ji Jürša reče nej to argumentira, pa reče ka o imenih nede. In či nešče imen ne pove, tečas je to vse laž, tak lehko te fsakši guči pa podtika! Skratka, nema nobenih konkretnih protiargumentov. Enostavno mi tak delüvle , kak da prav nejč ne ve, v kej se spüšča. Nonstop guči o penezih pa o stimulacijah za podjetnike (zgleja ka do ji podjetniki prva skrb), kda pa jo pitajo kak de jih stimulerala, pa reče ka se ne do stimulerati samo s penezi. Halo? Pa še pa še je blo tega. Mene je Jürša dosta dosta bole prepriča, sploh ne ven , kak je lehko dobila teko procentov. Mogoče samo zato, ker je na nekši način anti-Jürša. V toten primeri je vseeno što stoji nasproti Jürši. Jaz od je -či slučejno grota županja- ne pričaküvlen kej ekstra, ker se mi ne zdi glih preveč sposobna.

podpišen.

edino še dodan, ka se je redno neukusno oblekla za televiizijo, na hipe se mi je zdelo ka je nuna Nasmeh s tisto dugo jenko čudnimi ringli, mislin glede na to ka je mela neke svetovalce bi se lahko boljše zrihtala, pa tudi frizura ji ne paše.
nisem pikolovski samo prvi vtis se najbolj zapeče pri volilcih, in jurša jo je v vseh segmentih debate krepko povozil.

guči celi čas o pomoči podjetnikom, zaj kda se pomaga, ka recimo zaživi hotel v Biotermah, to zaj ona zove ka je nekdo dela vodovod brez gradbenega dovoljenja, bila pa je rekonstrukcija za kero ne nucaš dovoljenja.



Ja, nesen šteja najpred nič o njenen okusi za obločeje pomogati, samo zej se nemren zadržati. Mislin ka zunanji izgled tüdi nekej pove. Nebi se rad norca dela, samo jo so za soočenje na Idea TV oblekli kak kakšno učitelco z začetka prešjega stoletja. Kda guči ka je jena volilna kampanja izpelana profesionalno (kekoli bi nej to pomenilo), tebi lehko toti profesionalci bor kakšnega svetovalca za obločeje najeli. Pa ka nemo več o ten; ženska enostavno dovle vtis kak da ne ve, v kej se spüšča. Jürša jo tuče z tekočin navajanjen določenih podatkov, una ne ve nič konkretnega odgovoriti, sama demagogija je je. Za vse samo guči ka je predrogo, pa kak podjetniki nemrejo tega pa ovega, što pa kda ji je kej reka pa o kon točno guči, tega pa kao una nede povedala. Či keri od vos kda gleja soočenja na državnen nivoji, te ve ka se z nekšimi polresnicami nihče ne ukvarja. Či nimaš točnih pa konkretnih podatkov, te rejši tiho bodi, či ni izpodneš smešen pa mogoče še kej več! In tü mislin ka bi mi potrdja vsakši strokovnjak za retoriko pa javno nastopaje.

prleška puca četrtek, 21. oktober 2010 ob 22:52

kinomešter tečnik rejši se brigaj za to ka boš kakši film pameten zavrtija kak pa celi den tuhtaš nove izraze za žaljenje lidi...



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.