pirožlek četrtek, 21. oktober 2010 ob 22:53

misekovi je napisal/a:
Moja zodja objava, nekak sem se odločja ka nebom več nič pisa o volitvah jas sen tak odločeni koga bon volja tak smo vsi na toten forumi, bi pa vas vse povobja na volišče pa v soboto na trg ki pa nemo nič o volitvah gučali, bodite lepi.
p.s. lepo pa pozdrovlam šišmiša



Hvala za pozdrave! Pa se te razmin ka ti je Legionar vse napisa, pa si obupa tak ti pa tvoja "razvojna" kompanija, ki niste sposobni Legionari nič pametnega nazaj napisati pa pač bižite, zaj ko je naenkrat najbolj zanimivo,
Ja tak kak je Dejan napisa po mojem prvem jovlaji na neti, ka enkrat pluvaje pa laži pa ostalo bluzenje do kontra učinek pa vudre nazaj, samo m islim ka je za vos zej malo neprimeren trenutek, borba de trajala še dobrih 25 vur, vam siromakom pa duške sfalovle...

Legionar športno priznan, ka si bojši od mene, ka mi na žalost ego kople, pa me malo svodi ka si grota ti glovna faca neta.
Toložim se lehko še samo sten ka mon več kak -100, ti pa skoro +100...

zobl četrtek, 21. oktober 2010 ob 22:54

Legionar je napisal/a:
zobl je napisal/a:
Legionar je napisal/a:
Jaz sen gnes pogledna obe toti soočenji. Moren rečti, ka me je Olga Karba na nekši način zlo zlo razočarala, čiglih sen je ne volja v prven krogi, pa je niti zej ne mislin. Še bole ne! A-A Na hipe se mi je zdelo, ke ženska enostavno ne ve, v kej se spüšča. Vse je gučala nekak neargumenterano, pa či je že kej gučala, je nejveč o podjetnikih , o občini Püconci (kak tan kej delajo), pa o penezih; za jo se finančno enostavno nič ne sploča! Pa tüdi za eniih por stari je rekla, ka se o jih ne misli pogovorjati; ne recimo o projektih za kere de šla v revizijo, či de grotala županja, pa ne o podtikanjih v dosednji kampanji. Ja kakši so to odgovori? V predvolilnen boji bi mogla meti odgovore na fse, pa to z glove. Guči o nekših nepravilnostih pa o pritiskih na nekše podjetnike, kda pa ji Jürša reče nej to argumentira, pa reče ka o imenih nede. In či nešče imen ne pove, tečas je to vse laž, tak lehko te fsakši guči pa podtika! Skratka, nema nobenih konkretnih protiargumentov. Enostavno mi tak delüvle , kak da prav nejč ne ve, v kej se spüšča. Nonstop guči o penezih pa o stimulacijah za podjetnike (zgleja ka do ji podjetniki prva skrb), kda pa jo pitajo kak de jih stimulerala, pa reče ka se ne do stimulerati samo s penezi. Halo? Pa še pa še je blo tega. Mene je Jürša dosta dosta bole prepriča, sploh ne ven , kak je lehko dobila teko procentov. Mogoče samo zato, ker je na nekši način anti-Jürša. V toten primeri je vseeno što stoji nasproti Jürši. Jaz od je -či slučejno grota županja- ne pričaküvlen kej ekstra, ker se mi ne zdi glih preveč sposobna.

podpišen.

edino še dodan, ka se je redno neukusno oblekla za televiizijo, na hipe se mi je zdelo ka je nuna Nasmeh s tisto dugo jenko čudnimi ringli, mislin glede na to ka je mela neke svetovalce bi se lahko boljše zrihtala, pa tudi frizura ji ne paše.
nisem pikolovski samo prvi vtis se najbolj zapeče pri volilcih, in jurša jo je v vseh segmentih debate krepko povozil.

guči celi čas o pomoči podjetnikom, zaj kda se pomaga, ka recimo zaživi hotel v Biotermah, to zaj ona zove ka je nekdo dela vodovod brez gradbenega dovoljenja, bila pa je rekonstrukcija za kero ne nucaš dovoljenja.



Ja, nesen šteja najpred nič o njenen okusi za obločeje pomogati, samo zej se nemren zadržati. Mislin ka zunanji izgled tüdi nekej pove. Nebi se rad norca dela, samo jo so za soočenje na Idea TV oblekli kak kakšno učitelco z začetka prešjega stoletja. Kda guči ka je jena volilna kampanja izpelana profesionalno (kekoli bi nej to pomenilo), tebi lehko toti profesionalci bor kakšnega svetovalca za obločeje najeli. Pa ka nemo več o ten; ženska enostavno dovle vtis kak da ne ve, v kej se spüšča. Jürša jo tuče z tekočin navajanjen določenih podatkov, una ne ve nič konkretnega odgovoriti, sama demagogija je je. Za vse samo guči ka je predrogo, pa kak podjetniki nemrejo tega pa ovega, što pa kda ji je kej reka pa o kon točno guči, tega pa kao una nede povedala. Či keri od vos kda gleja soočenja na državnen nivoji, te ve ka se z nekšimi polresnicami nihče ne ukvarja. Či nimaš točnih pa konkretnih podatkov, te rejši tiho bodi, či ni izpodneš smešen pa mogoče še kej več! In tü mislin ka bi mi potrdja vsakši strokovnjak za retoriko pa javno nastopaje.


Se strinjam, nekaj na pamet razloga in te na konci izpadne še bolj smešna....

tupez četrtek, 21. oktober 2010 ob 23:01

zobl je napisal/a:
Legionar je napisal/a:
Jaz sen gnes pogledna obe toti soočenji. Moren rečti, ka me je Olga Karba na nekši način zlo zlo razočarala, čiglih sen je ne volja v prven krogi, pa je niti zej ne mislin. Še bole ne! A-A Na hipe se mi je zdelo, ke ženska enostavno ne ve, v kej se spüšča. Vse je gučala nekak neargumenterano, pa či je že kej gučala, je nejveč o podjetnikih , o občini Püconci (kak tan kej delajo), pa o penezih; za jo se finančno enostavno nič ne sploča! Pa tüdi za eniih por stari je rekla, ka se o jih ne misli pogovorjati; ne recimo o projektih za kere de šla v revizijo, či de grotala županja, pa ne o podtikanjih v dosednji kampanji. Ja kakši so to odgovori? V predvolilnen boji bi mogla meti odgovore na fse, pa to z glove. Guči o nekših nepravilnostih pa o pritiskih na nekše podjetnike, kda pa ji Jürša reče nej to argumentira, pa reče ka o imenih nede. In či nešče imen ne pove, tečas je to vse laž, tak lehko te fsakši guči pa podtika! Skratka, nema nobenih konkretnih protiargumentov. Enostavno mi tak delüvle , kak da prav nejč ne ve, v kej se spüšča. Nonstop guči o penezih pa o stimulacijah za podjetnike (zgleja ka do ji podjetniki prva skrb), kda pa jo pitajo kak de jih stimulerala, pa reče ka se ne do stimulerati samo s penezi. Halo? Pa še pa še je blo tega. Mene je Jürša dosta dosta bole prepriča, sploh ne ven , kak je lehko dobila teko procentov. Mogoče samo zato, ker je na nekši način anti-Jürša. V toten primeri je vseeno što stoji nasproti Jürši. Jaz od je -či slučejno grota županja- ne pričaküvlen kej ekstra, ker se mi ne zdi glih preveč sposobna.

podpišen.

edino še dodan, ka se je redno neukusno oblekla za televiizijo, na hipe se mi je zdelo ka je nuna Nasmeh s tisto dugo jenko čudnimi ringli, mislin glede na to ka je mela neke svetovalce bi se lahko boljše zrihtala, pa tudi frizura ji ne paše.
nisem pikolovski samo prvi vtis se najbolj zapeče pri volilcih, in jurša jo je v vseh segmentih debate krepko povozil.

guči celi čas o pomoči podjetnikom, zaj kda se pomaga, ka recimo zaživi hotel v Biotermah, to zaj ona zove ka je nekdo dela vodovod brez gradbenega dovoljenja, bila pa je rekonstrukcija za kero ne nucaš dovoljenja.




direkt, cudno edino da je ni komunikator oblekel Hahaha

tupez četrtek, 21. oktober 2010 ob 23:05

zobl je napisal/a:
misekovi je napisal/a:
Legionar ne voliti za sebe za svojo deco voli ka nedo trebali na rondoji kebapa odovati.

haha to pa je težka demagogija.
toti prodajalci kebaba imajo kar visok zaslužek, očitno se tebi to ne sanja.
vsako delo je cenjeno, ne glede na to kakšno je in spuščati takšne primitivne kakše si zaj spusta zgleja ka si res teški zahojenec či te motijo albanci s kebabon.

lidje pošteno delajo za svoj kruh pa to ne 8 vur ampak 16.



keri pa de ti kupa kebab na rondoje.

o tem kdo dela posteno pa kak pa bi lehko v neksni novi temi napisa..

zobl četrtek, 21. oktober 2010 ob 23:06





Za javni nastop je pomemben prvi ftis, in tu gda nekoga v takšni obleki vidiš kera ni primerna za takšen dogodek, te tu nekaj ne vala.
Ovi majster bontonolog bi ziher zašinfa samo ne vujple ker ga že tožijo zaradi tega Nasmeh

tupez četrtek, 21. oktober 2010 ob 23:11

zobl je napisal/a:




Za javni nastop je pomemben prvi ftis, in tu gda nekoga v takšni obleki vidiš kera ni primerna za takšen dogodek, te tu nekaj ne vala.
Ovi majster bontonolog bi ziher zašinfa samo ne vujple ker ga že tožijo zaradi tega Nasmeh


po mojem mnenju, napacna obleka na napacnem mestu.

pirožlek četrtek, 21. oktober 2010 ob 23:16

zobl je napisal/a:




Za javni nastop je pomemben prvi ftis, in tu gda nekoga v takšni obleki vidiš kera ni primerna za takšen dogodek, te tu nekaj ne vala.
Ovi majster bontonolog bi ziher zašinfa samo ne vujple ker ga že tožijo zaradi tega Nasmeh




Zobl tudi tebe moren pohvoliti, enostavno moren priznati, ka sta z legionaron obo največji faci neta, ja gnes sta me povozila. Malo peče malo žge, pa kaj češ kdo ti ego začne kopati je hudo, pa nič zato je pa bojše kak burleska. Najbojše ka tudi jaz rečen adijo, samo zutra je novi den. Idemo dale... Jaz nisen mišek ka bižin, jas sen pirožlek pa lečen v temi ha-ha...

tupez četrtek, 21. oktober 2010 ob 23:41

V zadnjem delu soočenja županskih kadidatov gospoda Jurše ter gospe Karba kjer slednja trdi, da ima
podatke o dvomljivih poslih in da jih bo revidirala le v primeru če bo izvoljena za županjo je ne smiselno, kajti če res ima konkretne podatke za več poslov hkrati, bi jih v vsakem primeru morala predstaviti
oz. posredovati ustreznim instuticijam, ki se ukvarjajo s tovrstno problematiko.

Pri tem povdarja, da je eden izmed dvoumnih poslov Glavni trg, kjer je bla investicijska vrednost projekta dolocena v visini 1,1 mio, zdaj pa se govori, da je celotna
vrednost bila v višini cca. 2 mio € pa čeprav je z obstoječo zakonodajo določeno, da lahko odstopa za 30 % od celotne vrednosti.
To dvomljivost pa ne konkretizira temeljito kot denimo problematiko izgradnje oz. sanacije vodovoda.

Tako, da utemeljenost revidiranju omenjenih poslov po mojem osebnostnem prepričanju temelji le na t.i. gostilniskih pogovorih, tj. (reka-cuja).

tupez četrtek, 21. oktober 2010 ob 23:51

tupez je napisal/a:
V zadnjem delu soočenja županskih kadidatov gospoda Jurše ter gospe Karba kjer slednja trdi, da ima
podatke o dvomljivih poslih in da jih bo revidirala le v primeru če bo izvoljena za županjo je ne smiselno, kajti če res ima konkretne podatke za več poslov hkrati, bi jih v vsakem primeru morala predstaviti
oz. posredovati ustreznim instuticijam, ki se ukvarjajo s tovrstno problematiko.

Pri tem povdarja, da je eden izmed dvoumnih poslov Glavni trg, kjer je bla investicijska vrednost projekta dolocena v visini 1,1 mio, zdaj pa se govori, da je celotna
vrednost bila v višini cca. 2 mio € pa čeprav je z obstoječo zakonodajo določeno, da lahko odstopa za 30 % od celotne vrednosti.
To dvomljivost pa ne konkretizira temeljito kot denimo problematiko izgradnje oz. sanacije vodovoda.

Tako, da utemeljenost revidiranju omenjenih poslov po mojem osebnostnem prepričanju temelji le na t.i. gostilniskih pogovorih, tj. (reka-cuja).



K temu pa bi se dodal, da iz tega izhaja, da potem takem kandidatki za zupanjo ni mar za obcino Ljutomer v kolikor ne bo izvoljena, saj revidiranje sumljivih poslov obljublja le v primeru izvolitve.

Za lokalno samoupravo, splosno dobro ter za druzbo pa bi bilo, da se opozori pristojne organe o sumljivih poslih, saj iz njih praviloma izhaja neupravičena
poraba obcinskih, ipd. sredstev, ki bi se lahko uporabile transparentno ter za javno dobro.

Dejan petek, 22. oktober 2010 ob 00:02

Še 24 vür totega cirkusa, te pa mo na trgi fküp liter spili pa kloboso pojeli Ploskač To ja

http://www.korenof-lujzek.com/fajli_player.php?id=22

V LOTMERKI NA PLOCI
(DOMOLJUBNO)
Alojz Koren 1.r

SE SAMO PREMETOVLEN,
VE SEN ZNON ŽE FČISTA NOR,
CELO NOČ ZDIHOVLEN,
NIKAK NEMREN SPATI.
SI SAMO PREMIŠLOVLEN,
KAK MO VUTRO V LOTMERK ŠA,
KA MO PO ZAZVEDJA FSE,
KA JE NA PLOCI NOVEGA.

SE TUNČ JE NOPJA,
S PECIKLON ODLETA NA PLOT,
TRI REBRA SI JE STR-A,
ZEJ DE LETO DNI MAROT.
PA HEDA SE HVOLI,
S PORCELANSKIMI ZOBMI,
KA UNA PRE PREK VEZE
NA SOCEJALNEN FSE DOBI.

V LOTMERKI NA PLOCI MO KLOBOSO JA,
KLOBOSO JA, KLOBOSO JA,
KCOJ PA LITER BELEGA, KA DE DOJ PO GUTI ŠLA, JA,
KUMER ČOKAN,
KA MO PO KLOBOSO JA,
NA SREDI LOTMERKA,

MARKOVEMI TUNEKI,
BAJE JE KRAVA CRKNILA,
KA MU JO JE LUJZA OT ČEMEROF ZADRGNOLA,
PA HUZAROVA MILA JE PO S KARUZE GLEJALA,
GDA HUZAR SE JE DRJA GE JE MOJA PENZIJA,
(BANDA LOPOVSKA)

V NAŠEN LÜBEN LOTMERKI, FSAKŠI DEN SE KEJ ZGODI,
ČE NIMAŠ KEJ ZA G DELI, TE SE NAN PRDRÜŽI,
FSE MO ZDEBATIRALI, FSAKŠEGA DJALI V ZOBE,
VE JE TO POSODI GLIH, KA TAKŠI SMO LIDJE

V LOTMERKI NA PLOCI MO KLOBOSO JA . . . .,

ŽE ZVEZDE SE VUJŽIGAJO, SKORO DE PO NOČ,
ZEJ PA MOGA MO DOMO, JA, SREČNO DO DRGOČ,
KA ŽE PO VUTRO,

V LOTMERKI NA PLOCI MO KLOBOSO JA . .

tupez petek, 22. oktober 2010 ob 00:07

cez stiri leta pa nadaljevanka vsega tega, ker temeljitnih razlik ne bo temvec le komaj opazne kozmeticne korekcije.

Hehe

Dejan petek, 22. oktober 2010 ob 00:08

Ja ka pa drügo. Tak to je f politiki.

Lenny petek, 22. oktober 2010 ob 06:32

Jernej je napisal/a:
Mislec ..mogoče se motin, samo za par let, mogoče že za par mescov
te županjo tak kritizerali in preklinjali! ...no neven Mislec


Jernej:
Či de si zaslčužila ka mo jo kritizerali, de kritiko dobila, pa ne čez 4 leta samo...sproti, eni mojo psluh za konstruktivne kritike, eni kak g.Jurša pa ne. "Jaz sen šerif, vi pa raja"

Mo vidli kak de gdč.Karba... ČI v isten stili, je nen "špara".

Lenny petek, 22. oktober 2010 ob 06:36

zobl je napisal/a:
...
guči celi čas o pomoči podjetnikom, zaj kda se pomaga, ka recimo zaživi hotel v Biotermah, to zaj ona zove ka je nekdo dela vodovod brez gradbenega dovoljenja, bila pa je rekonstrukcija za kero ne nucaš dovoljenja.


Preveri ka rekonstrukcija pomeni. Či g.Jurša reče, ka je gradbeno dovoleje ne potrebno, to še ne pomeni, ka je resno ne POTREBNO.

Malo prečitaj zakon o gradnji objektof, klasifikacijo gradenj itd. Ka neš iste napake dela kak g.Jurša. Za razliko od jega, nos druge zno to fejst po žepi vdariti.

Lenny petek, 22. oktober 2010 ob 06:42

Legionar je napisal/a:
... ne ve nič konkretnega odgovoriti, sama demagogija je je. Za vse samo guči ka je predrogo, pa kak podjetniki nemrejo tega pa ovega, što pa kda ji je kej reka pa o kon točno guči, tega pa kao una nede povedala. Či keri od vos kda gleja soočenja na državnen nivoji, te ve ka se z nekšimi polresnicami nihče ne ukvarja. Či nimaš točnih pa konkretnih podatkov, te rejši tiho bodi, či ni izpodneš smešen pa mogoče še kej več! In tü mislin ka bi mi potrdja vsakši strokovnjak za retoriko pa javno nastopaje.


Či nemaš konkretnih podatkof, še netrebaš biti tiho. Ker te se dela kak se dela, Podatke se skrivle. Če ne opozarjaš niše nič ne naredi. "Karavana" pa po "nezakoniti" poti ide dale.
Tisti keri mojo točne podatke, pa n vupajo nič reči. Jih razmin (roke ki te hroni ne vgrizneš samo tak).

pirožlek petek, 22. oktober 2010 ob 09:16

Lenny je napisal/a:
zobl je napisal/a:
...
guči celi čas o pomoči podjetnikom, zaj kda se pomaga, ka recimo zaživi hotel v Biotermah, to zaj ona zove ka je nekdo dela vodovod brez gradbenega dovoljenja, bila pa je rekonstrukcija za kero ne nucaš dovoljenja.


Preveri ka rekonstrukcija pomeni. Či g.Jurša reče, ka je gradbeno dovoleje ne potrebno, to še ne pomeni, ka je resno ne POTREBNO.

Malo prečitaj zakon o gradnji objektof, klasifikacijo gradenj itd. Ka neš iste napake dela kak g.Jurša. Za razliko od jega, nos druge zno to fejst po žepi vdariti.



Paste se bogi prebivalci purge.
Županja vas opozarja, ker gtoti vodovod baje nima popunih papirov ZAJ NETE PILI ZDRAVE VODE, PRET PO STOREN ZAMOZANEM VODI BI BILA VODA BOLE ZDRAVA.

Pa še to , to bi mga biti edini vodovod ka nuca za rekonstrukcijo gradbeno dovoleje, ki pa ga LDSso9vka na UE itak nebi dola, samo ka nebi Jurša nekaj naredja.

Užaljenost največjega poraženca LDS je OBUPNA.

Keko je že dobila glasov gospo z UE pred 2 leti na državnozborskih volitvah za poslanko????????????? Bogo, bogo, Ja pri LDS je res JOKO HUDO!!!!!!!!!

Lenny petek, 22. oktober 2010 ob 09:22

[b]pirožlek je napisal/a:

Pa še to , to bi mga biti edini vodovod ka nuca za rekonstrukcijo gradbeno dovoleje, ki pa ga LDSso9vka na UE itak nebi dola, samo ka nebi Jurša nekaj naredja.

Užaljenost največjega poraženca LDS je OBUPNA.

Keko je že dobila glasov gospo z UE pred 2 leti na državnozborskih volitvah za poslanko????????????? Bogo, bogo, Ja pri LDS je res JOKO HUDO!!!!!!!!!


Hehe jaki so ti argumenti. Hihihi Tak si ti predstovlaš spošovoje zakonof.
Je*eš zakon, glovno ka de otvoritev še pret volitvami, pa ka novinari pridejo pa poslikajo.
No se zej se je g.Jurši toti jegof način dela v glovo odbija. To ja

Pese si pozoba omeniti Hahaha

Dejan petek, 22. oktober 2010 ob 10:33

V sodelovanji z osrednjo pomursko televizijo TV IDEA -> Povezava do celotnega soočenja:

http://tvidea.si/oddaje/video/750/

tupez petek, 22. oktober 2010 ob 12:49

pirožlek je napisal/a:
Lenny je napisal/a:
zobl je napisal/a:
...
guči celi čas o pomoči podjetnikom, zaj kda se pomaga, ka recimo zaživi hotel v Biotermah, to zaj ona zove ka je nekdo dela vodovod brez gradbenega dovoljenja, bila pa je rekonstrukcija za kero ne nucaš dovoljenja.


Preveri ka rekonstrukcija pomeni. Či g.Jurša reče, ka je gradbeno dovoleje ne potrebno, to še ne pomeni, ka je resno ne POTREBNO.

Malo prečitaj zakon o gradnji objektof, klasifikacijo gradenj itd. Ka neš iste napake dela kak g.Jurša. Za razliko od jega, nos druge zno to fejst po žepi vdariti.



Paste se bogi prebivalci purge.
Županja vas opozarja, ker gtoti vodovod baje nima popunih papirov ZAJ NETE PILI ZDRAVE VODE, PRET PO STOREN ZAMOZANEM VODI BI BILA VODA BOLE ZDRAVA.

Pa še to , to bi mga biti edini vodovod ka nuca za rekonstrukcijo gradbeno dovoleje, ki pa ga LDSso9vka na UE itak nebi dola, samo ka nebi Jurša nekaj naredja.

Užaljenost največjega poraženca LDS je OBUPNA.

Keko je že dobila glasov gospo z UE pred 2 leti na državnozborskih volitvah za poslanko????????????? Bogo, bogo, Ja pri LDS je res JOKO HUDO!!!!!!!!!


Dobila je 544 glasov oz. 6,06 %

pirožlek petek, 22. oktober 2010 ob 12:58

Lenny je napisal/a:
[b]pirožlek je napisal/a:

Pa še to , to bi mga biti edini vodovod ka nuca za rekonstrukcijo gradbeno dovoleje, ki pa ga LDSso9vka na UE itak nebi dola, samo ka nebi Jurša nekaj naredja.

Užaljenost največjega poraženca LDS je OBUPNA.

Keko je že dobila glasov gospo z UE pred 2 leti na državnozborskih volitvah za poslanko????????????? Bogo, bogo, Ja pri LDS je res JOKO HUDO!!!!!!!!!


Hehe jaki so ti argumenti. Hihihi Tak si ti predstovlaš spošovoje zakonof.
Je*eš zakon, glovno ka de otvoritev še pret volitvami, pa ka novinari pridejo pa poslikajo.
No se zej se je g.Jurši toti jegof način dela v glovo odbija. To ja

Pese si pozoba omeniti Hahaha





Najleži je župana tik pred volitvami v cajtinge dati, pa z nekšnimi norimi zakoni ki jih nega narod zavajati.
ŽUPAN JE NEDOLŽEN DOKIČ MU TO NE DOMKOŽETE DRGAČI.
ven to itak vete, samo mo čete nagojati, pa vam nije grotalo, ki mote obupno zanič volilni štab.

Tu se vidi popun debakel jenega vodja kampanije, Kunčič je dr. prof. nasproti užalhjenega zafrostreranega račjega moža pritepenca z jegovo Prekmarko, ki mo je za Lotmerk kak za lenski sneg, zato pa je jegova kampanija tudi nikšna.



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.