Lenny ponedeljek, 25. oktober 2010 ob 00:07

Pepek z brega je napisal/a:
Hahaha Hahaha Hahaha
Za Lennyja ne znon... kej pa se mene tiče, pa sen že napisa, ka visoka politika na lokalni ravni nema kej iskati. Tü se gre za naše proleme, ker lehko rešimo samo fsi fküper - loblana nan jih nede rešovala, pa vodilni politiki tüdi ne.

Peterleta sen nigdor ne podpira - sen mu to op priliki v Radgoni tüdi poveda. Glih tak sen nigdor ne podpira nobene desno usmerjene stranke pa ne politika, pač pa sen od samega začetka demokracije v Sloveniji na stroni levice.
Či te zanimle - sen tüdi član SD-ja in sen v Radgoni kandidera na jihovi listi. Čiglih je SD Olge ne podprja (ne znon razlogof - znon pa, ka so fsi ne takšega mišleja), jo jas osebno sen. To pa zato, ker ji vervlen in sen prepričani, ka bode znola Lotmerško opčino postaviti to, kon sliši.


Pepek se strinjan ka si napisa. Visoka politika na lokalni rovni nema kej iskati.
Jaz sen ne član nobene stranke, liste ali kej podobnega. V nobeni politiki. Mene je " angažera" g. ex župan s sfojin načinon dela. Sen vupa, ka do lidje vidli, ka je cejt, ka se jegova politika kunča. Za gospo županjo, pa vupan, ka de delala tak, ka me nede "angažerala". Fse je na joj. Pomežik

Neše me je spota, ka ma g.Jurša možnost poslanske imunitete, tak ka nekega sodnega epiloga ne pričakuvlen za nobeno, čeglih me mo, ka bi prevera, či de se na jo zgovorja, ali pa de ploča kakšno globo.

Otom potom Kul

Lenny ponedeljek, 25. oktober 2010 ob 00:10

zobl, očitno se je son razkrija, jaz ali ne ven što je, ali mislin ka preci folka ve što je pirožlek. Mene osebno ne zanima.

zobl ponedeljek, 25. oktober 2010 ob 00:12

Lenny je napisal/a:
zobl, očitno se je son razkrija, jaz ali ne ven što je, ali mislin ka preci folka ve što je pirožlek. Mene osebno ne zanima.



preveko naklučje, glede na to ka je na prlekija-on.net bija plakot od Olge Karbe pa jene kolacijie, priožlek pa je glih jihovo koalcijo napoda s svojimi argumenti.

lotmerzanec ponedeljek, 25. oktober 2010 ob 00:17

aaaa zaj pa prpa!!!! Dobro ka nen preveč konflikten grota, se s totega foruma o lokalnih volitvah mikan vün za 4 leta, bon pa se malo vključja v drüge forume!
Ampak ke sen reka sen reka. Lepo spite vsi od pirožleka dale .... jaz bon ziher!

Pepek z brega ponedeljek, 25. oktober 2010 ob 00:18

zobl je napisal/a:
Nekoga obtožuvati gdo je či se sploh neje pretstovija pod svojin imenom na toten forumi je nesmiselno, ove papere kere si naprinta pa lepo lehko zakuriš gda de vuni bole mrzlo ker si z jimi nemreš nič začeti.

ne reče se koltura ampak kultura ne glede či pišeš v narečji al knižnen jeziki...


Glede na to ka v pravilniki totega portola valajo kao nekšna pravila kera je zapisa Dejan



4. Podatki uporabnikov, vnešeni ob registraciji in posredovani ob nagradnih igrah, ne bodo nikoli dostopni tretjim osebam. Ponudnik zagotavlja uporabnikom varovanje osebnih podatkov, skladno z zakonom o varstvu osebnih podatkov (ZVOP-1) in se uporabljajo izključno za evidenco ter obveščanje o novih storitvah in akcij spletnega portala Prlekija-on.net. Vsi registrirani uporabniki se strinjajo, da jim občasno na vnešen elektronski naslov pošljemo novosti in informacije, ki so povezane s portalom.


to pomeni ka on edini lehko vidi gdo se je pod kerin psevdonimon registrira in on kak lastnik je dužen varuvati podatke.



Mislec Mislec Mislec
Fse kej si napisa drži.... je pa tüdi resen, ka so pirožleka spoznali eni člani na forumi, po ten kej je pisa, ne pa ka bi jin Dejan da kakšekoli podatke.

Sicer pa.... še izda mi je ne jasno, zakej se sploh skrivlete za nekšimi zmišlenimi imeni. Či keri mo kej za povedati, nej to pove jasno in glasno in se spoder podpiše s svojin imenon.

Lenny ponedeljek, 25. oktober 2010 ob 00:20

zobl je napisal/a:
Lenny je napisal/a:
zobl, očitno se je son razkrija, jaz ali ne ven što je, ali mislin ka preci folka ve što je pirožlek. Mene osebno ne zanima.



preveko naklučje, glede na to ka je na prlekija-on.net bija plakot od Olge Karbe pa jene kolacijie, priožlek pa je glih jihovo koalcijo napoda s svojimi argumenti.


Či bi malo bojše pogledna, bi vida na tisten "bener" napis, naročnik OLGA KARBA.
Či bi g.ex župan ploča, bi se tudi jegova reklama gori vidla.

Ob registraciji lehko napišeš Išmajel Čuntek. Vidi se ip številka odkod si prijavlen v logih. To je edina sled, ki se jo do raziskati. Ali neje tak enostavno.
Či sen praf preštija, so ga repoznali že pri kostajih na glovnen trgi, pa še v petek je pre na placi leta s fotoaparaton...No neven. Mene ne zanima što je pirožlek z imenon pa priimkon.

Pepek z brega ponedeljek, 25. oktober 2010 ob 00:22

Lenny je napisal/a:

Neše me je spota, ka ma g.Jurša možnost poslanske imunitete, tak ka nekega sodnega epiloga ne pričakuvlen za nobeno, čeglih me mo, ka bi prevera, či de se na jo zgovorja, ali pa de ploča kakšno globo.

Otom potom Kul


Vuuhuu Eni pa nemajo tote imunitete in se nemrejo za joj skrivati... Vuuhuu

Almanah ponedeljek, 25. oktober 2010 ob 00:22

zobl enega si dehni pa si odehni....

Boli mene za pirožleka....un je nihče i niko.....samo bi se mu rad zahvalja.

PIROŽLEK NAJLEPŠA TI HVALA, KA SI Z SVOJIMI VELEUMNIMI IZJAVAMI OLGI KARBA ZRIHTAL NAJMANJ 200 GLASOV..UPAM DA POIŠČEŠ KAKŠNO POMOČ...osebno priporočam psihiatra, da te malo k sebi spravi....ker se mi ( z vsem spoštovanjem)zdi ka se ti je spipalo.

zobl ponedeljek, 25. oktober 2010 ob 00:28

Pepek z brega je napisal/a:



Mislec Mislec Mislec
Fse kej si napisa drži.... je pa tüdi resen, ka so pirožleka spoznali eni člani na forumi, po ten kej je pisa, ne pa ka bi jin Dejan da kakšekoli podatke.

Sicer pa.... še izda mi je ne jasno, zakej se sploh skrivlete za nekšimi zmišlenimi imeni. Či keri mo kej za povedati, nej to pove jasno in glasno in se spoder podpiše s svojin imenon.



Pepek z brega: to so zaj lehko samo izgovori ka je nešče na forume prepozna ppriožleka po pisaje.
Tak bole bi verva ka je drugo resnica kej sen pret napisa samo za to dokazof tak niman samo lehko si mislin svoje ker gda povežen 10 + 10 pa dejstva kera nen zaj tu razloga so tak znona.

lotmerzanec ponedeljek, 25. oktober 2010 ob 00:28

Almanah je napisal/a:
zobl enega si dehni pa si odehni....

Boli mene za pirožleka....un je nihče i niko.....samo bi se mu rad zahvalja.

PIROŽLEK NAJLEPŠA TI HVALA, KA SI Z SVOJIMI VELEUMNIMI IZJAVAMI OLGI KARBA ZRIHTAL NAJMANJ 200 GLASOV..UPAM DA POIŠČEŠ KAKŠNO POMOČ...osebno priporočam psihiatra, da te malo k sebi spravi....ker se mi ( z vsem spoštovanjem)zdi ka se ti je spipalo.


Evo Almanah RUKA!

zobl ponedeljek, 25. oktober 2010 ob 00:33

Almanah je napisal/a:
zobl enega si dehni pa si odehni....

Boli mene za pirožleka....un je nihče i niko.....samo bi se mu rad zahvalja.

PIROŽLEK NAJLEPŠA TI HVALA, KA SI Z SVOJIMI VELEUMNIMI IZJAVAMI OLGI KARBA ZRIHTAL NAJMANJ 200 GLASOV..UPAM DA POIŠČEŠ KAKŠNO POMOČ...osebno priporočam psihiatra, da te malo k sebi spravi....ker se mi ( z vsem spoštovanjem)zdi ka se ti je spipalo.


Almanak bodimo realni tude 200 glosov o kerih gučiš ne bi bli zadosta Nasmeh
Enostavno moreš biti super idiot ka vervleš ka boš zmoga nekšo osebo za kero stojij 5 strank pa gda se proti tebi zaroti teko ludi kak zaj na voltivah je rezultat znoni.

Jas provin ka je dobro ka so spremembe, čez 4 leta mo vidli kej je ženska oblubila pa kej je naredla pa kak je naredla pa či je blo fse po zakoni al je blo klijentelizma tak kak pri juršeki pa podobno.

Pepek z brega ponedeljek, 25. oktober 2010 ob 00:39

zobl je napisal/a:
Pepek z brega je napisal/a:



Mislec Mislec Mislec
Fse kej si napisa drži.... je pa tüdi resen, ka so pirožleka spoznali eni člani na forumi, po ten kej je pisa, ne pa ka bi jin Dejan da kakšekoli podatke.

Sicer pa.... še izda mi je ne jasno, zakej se sploh skrivlete za nekšimi zmišlenimi imeni. Či keri mo kej za povedati, nej to pove jasno in glasno in se spoder podpiše s svojin imenon.



Pepek z brega: to so zaj lehko samo izgovori ka je nešče na forume prepozna ppriožleka po pisaje.
Tak bole bi verva ka je drugo resnica kej sen pret napisa samo za to dokazof tak niman samo lehko si mislin svoje ker gda povežen 10 + 10 pa dejstva kera nen zaj tu razloga so tak znona.




Meni se trdno vidi, ka je tebi glovni cil v živleji svojo med lidmi delati. Zej bi na fsakši način rad, Dejana priprava do toga, ka bi roke nad totin forumon zdigna in reka: "Meni toga ne treba - zbogon... "
Ne ven kumi bi bija eden "pirožlek" teko vreden, ka bi se spüšča v iskaje jegove identitete.
Tak bon ti reka - pirožlek je bija tak sveto prepričani v jüršovo zmogo, ka je son poskrbja za to, ka se je razvedlo, keri je. Je pač šteja še kakših por centimetrof globle v r.. zleziti.


zobl ponedeljek, 25. oktober 2010 ob 00:45

Pepek gučiš nekaj opet na pamet, jas sploh nikoga ne priprovlan ka bi sploh zdigna roke nad totin forumon. To si ti narobe razmija tak kak ponavodi.
Gda nazoj poglednen ti redno rad pametuvleš pa rivleš nos v fse sfere pa či neje po tvojen te takoj repliko dovleš kak v parlamenti in ti si provi tisti uradnik v zeleni uniformi s kerin se v živleje ne sploča debatirati pa gubite cejt, ker takšni so vedno prepričani ka so vedno f proven pa vedno najbol pametni. Pa tude te gda neso v proven do trdili nasprotno samo ka de po jihoven.

Pepek z brega ponedeljek, 25. oktober 2010 ob 01:01

Haha Haha Haha
Dobro, razlogej si to kak si češ.

Jas v ten vidin napodaje na Dejana, ker proviš, ka je on razglosja okoli, keri je pirožlek. Či pa ti misliš, ka lehko samo tak nekoga postoviš na lož in trdiš, ka se je ne drža pravil, kere je son zapisa, te pa venda že bode tak.

Či pa je rasprovlaje z menoj zgüba cejta, te pa pač tečas rojši nekej bole pametnega delej, pa si zadevo reša...
Pomežik

zobl ponedeljek, 25. oktober 2010 ob 01:19

Pepek z brega je napisal/a:
Haha Haha Haha
Dobro, razlogej si to kak si češ.

Jas v ten vidin napodaje na Dejana, ker proviš, ka je on razglosja okoli, keri je pirožlek. Či pa ti misliš, ka lehko samo tak nekoga postoviš na lož in trdiš, ka se je ne drža pravil, kere je son zapisa, te pa venda že bode tak.

Či pa je rasprovlaje z menoj zgüba cejta, te pa pač tečas rojši nekej bole pametnega delej, pa si zadevo reša...
Pomežik


Haha Haha Haha

Dober bi ti bija politek, fsaka čast. Škoda ka si ne kandidira, bi te mogoče zbrali že zaradi tvojega alter egoja kunštnega prleka.

Jas sen ne reka ka je Dejan razglosija samo sen na glos razmišla, gda delaš f policiji preiskavo te fse stvari vzemeš v poštef, pa tak tude toto ka je on napisa pravila pa ka on vidi što je registrirani iz kere lehko logično sklepleš ka je on poveda keri je ovi tip, sicer pa sen reka ka nen o ten rasprovla ki nima smisla. Jas sen samo poveda mišleje svoje brez ka mon kakše dokaze ki jih sploh nemren meti.

To si ti reka ka sen nekoga postava na lož ne jas, tak ka ne piši bedarij.

Dva krat sen ti napisa pa tak kak da bi nekšnemi kuji v štali guča ka ne razmi, zej preberi kej sen napisa pa te boš venda razmija.

Dokič boš sra je to res brezveze, mene neargumentirano obtožuvleš ka jaz delan nekšni razdor pa ka sen jaz samo ka bi svajuva nekoga. Meni se ali zdi ka se ti obročaš kak veter piha, malo zahod malo severo-vzhod, kak pride.
Ve je meni čistan jasno kej maš za bregon samo nemo zaj o ten si gučali, gdo drgoč.
Či si v nočni fejn uživli pa želin čim mejn prometa, či pa si duma pa lehko noč pa prijetne sanje.

misekovi ponedeljek, 25. oktober 2010 ob 02:33

tupez je napisal/a:
Dobili smo zupanjo! Cestitke vsem ter hvala, da ste jo volili.
Ploskač
Ploskač
Ploskač





marš nazaj na svojo ston

prleška puca ponedeljek, 25. oktober 2010 ob 03:18

bravo Ploskač nesmo dvomili v olgo!

MILAN ponedeljek, 25. oktober 2010 ob 07:15

Mislec BRAVO sigurno bode nekej pozitivnih sprememb

Lenny ponedeljek, 25. oktober 2010 ob 07:22

Pepek z brega je napisal/a:
Lenny je napisal/a:

Neše me je spota, ka ma g.Jurša možnost poslanske imunitete, tak ka nekega sodnega epiloga ne pričakuvlen za nobeno, čeglih me mo, ka bi prevera, či de se na jo zgovorja, ali pa de ploča kakšno globo.

Otom potom Kul


Vuuhuu Eni pa nemajo tote imunitete in se nemrejo za joj skrivati... Vuuhuu


Hja samo podpisani pod dokumente kak odgovorna oseba je glih človik, ki ma možnost se sklicuvati na poslonsko imuniteto...

Ka bi opčina kak pravna oseba pločala globo, pa tudi ne vidin smisla. Ke majo že zadosti finančnih nevol.

Hmm.. no nesen še se odloča, kak bon ukrepa...

Progress ponedeljek, 25. oktober 2010 ob 08:49

Saj smo takšni rezultat pričakovale, ne, še več, v to smo bili prepričani - bravo Olga naša županja !



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.