Legionar torek, 3. avgust 2010 ob 18:25

šoder je napisal/a:
Legionar je napisal/a:
Brezveze. Samo kimati bi mogli eden drügemi, čim pa keri kej po svoje misli pa je že zateženi, pa siten, pa se svajüvle pa ne ven ke še vse. Hehe Jaz sen nigi ne napisa ka je ne dobro, ka se v Lotmerki kej godi. Nejbolj me je zmotilo pač zapiraje celega Glovnega trga v namene koncerta nekše tretjerazredne skupine, za kero so povrhi vsega kaserali še preci veko vstopnino. Ke pomeni ka so opet začeli štinderati to, kak bi pr vsen vküp nešče čimveč zaslüžja in kda se začne vrteti okoli penez, te se marsikera stvor sfiži. Či je festival, te bi rojši vida ka se na trgi vrtijo filmi, pa ka dobiš tisti občutek ka se resen tü odvija en že uveljavleni festival, pa ka bi to bilo pač dostopno čimvekšemo števili lidi in to vsaki den oz. vsako večer. Ne pa ka smo se gužvali na tisti hotelski terasi, dosti lidi pa je prišlo pa se obrnilo, zato ka so več ne meli ge sedeti.

ka je s tebo? vedno isto trobiš
filmi so se na trgi vrteli celi teden, samo čez vikend je bil na trgu koncert.

če pa si film zamuda med tednon, pa ti je ne nišče drugi kriv kak ti sam


Z menoj je vse ok, samo razprovlan. Kul Moje mnenje je pač takšno, ka či gre za festival, ka bi vse moglo biti v znamenji filmov in ka je blo brezveze ka so trg dol zapirali čez vikend, kda bi mogoče glih nejveč lidi šlo filmov gledat ali pa se že zavolo samega filinga pošpancerat prek trga. Koncerte pa bi komot lehko kon drügan preselili.

Dejan torek, 3. avgust 2010 ob 18:28

Legionar je napisal/a:
Brezveze. Samo kimati bi mogli eden drügemi, čim pa keri kej po svoje misli pa je že zateženi, pa siten, pa se svajüvle pa ne ven ke še vse. Hehe Jaz sen nigi ne napisa ka je ne dobro, ka se v Lotmerki kej godi. Nejbolj me je zmotilo pač zapiraje celega Glovnega trga v namene koncerta nekše tretjerazredne skupine, za kero so povrhi vsega kaserali še preci veko vstopnino. Ke pomeni ka so opet začeli štinderati to, kak bi pr vsen vküp nešče čimveč zaslüžja in kda se začne vrteti okoli penez, te se marsikera stvor sfiži. Či je festival, te bi rojši vida ka se na trgi vrtijo filmi, pa ka dobiš tisti občutek ka se resen tü odvija en že uveljavleni festival, pa ka bi to bilo pač dostopno čimvekšemo števili lidi in to vsaki den oz. vsako večer. Ne pa ka smo se gužvali na tisti hotelski terasi, dosti lidi pa je prišlo pa se obrnilo, zato ka so več ne meli ge sedeti.

Zej po opet na pamet gučiš, jas sen ne reka, ka si ti zateženi pa siten. Nasplošno je v Lotmerki tak, ka so lidje čüdni. Probej gda kej organizirati pa boš mogoče drgači misla, gda boš por jürjov v minusi. Organizator pač negi more peneze za to potegniti, s ten je ziher nič ne nišče zaslüža.
Pa jas sen tüdi samo svoje mnenje poveda pa mi nišče ne kima. Ne ven zakej vedno s tega takšega slona delaš Nasmeh

Ke se tiče trga se strinjan, ka je to javni plac pa bi glede zaprtja to moglo kak drgači biti. Ampak to pitej organizatore al tiste na občino, ki so dali dovoleje za to. To se je ne zgodilo prvič pa ziher ne zodjič. Tüdi ne vidin tak vekega problema, ka se trg enkrat za en koncert dol zapere.

Filmi na trgi pa so se rolali v sredo pa četrtek, tak ka je to ne res, ka so tan ne filmov vrteli pa kakorkoli komi onemogočili, ka bi si v miri na veken placi film pogledna.

Dejan torek, 3. avgust 2010 ob 18:34

Legionar je napisal/a:
Z menoj je vse ok, samo razprovlan. Kul Moje mnenje je pač takšno, ka či gre za festival, ka bi vse moglo biti v znamenji filmov in ka je blo brezveze ka so trg dol zapirali čez vikend, kda bi mogoče glih nejveč lidi šlo filmov gledat ali pa se že zavolo samega filinga pošpancerat prek trga. Koncerte pa bi komot lehko kon drügan preselili.



Hmm, ne ven či bi to glih blo vredi, ka bi se samo filmi rolali celi teden? Nasmeh Pri vsakšnen festivali še maš nekej kcoj, nekšo zabavo, koncerte, ... neke še se more zabavati. Pa celi teden glejaja takših filmov, se še se ti lehko zrola Nasmeh
Sicer si pa meja Torture Garden, 12 vür filmov vküp, bi ša to pogledna pa bi zadeva bila rešena Pomežik Bi meja filmski festival v proven pomeni besede Nasmeh

Legionar torek, 3. avgust 2010 ob 18:40

Dejan je napisal/a:
Legionar je napisal/a:
Brezveze. Samo kimati bi mogli eden drügemi, čim pa keri kej po svoje misli pa je že zateženi, pa siten, pa se svajüvle pa ne ven ke še vse. Hehe Jaz sen nigi ne napisa ka je ne dobro, ka se v Lotmerki kej godi. Nejbolj me je zmotilo pač zapiraje celega Glovnega trga v namene koncerta nekše tretjerazredne skupine, za kero so povrhi vsega kaserali še preci veko vstopnino. Ke pomeni ka so opet začeli štinderati to, kak bi pr vsen vküp nešče čimveč zaslüžja in kda se začne vrteti okoli penez, te se marsikera stvor sfiži. Či je festival, te bi rojši vida ka se na trgi vrtijo filmi, pa ka dobiš tisti občutek ka se resen tü odvija en že uveljavleni festival, pa ka bi to bilo pač dostopno čimvekšemo števili lidi in to vsaki den oz. vsako večer. Ne pa ka smo se gužvali na tisti hotelski terasi, dosti lidi pa je prišlo pa se obrnilo, zato ka so več ne meli ge sedeti.

Zej po opet na pamet gučiš, jas sen ne reka, ka si ti zateženi pa siten. Nasplošno je v Lotmerki tak, ka so lidje čüdni. Probej gda kej organizirati pa boš mogoče drgači misla, gda boš por jürjov v minusi. Organizator pač negi more peneze za to potegniti, s ten je ziher nič ne nišče zaslüža.
Pa jas sen tüdi samo svoje mnenje poveda pa mi nišče ne kima. Ne ven zakej vedno s tega takšega slona delaš Nasmeh

Ke se tiče trga se strinjan, ka je to javni plac pa bi glede zaprtja to moglo kak drgači biti. Ampak to pitej organizatore al tiste na občino, ki so dali dovoleje za to. To se je ne zgodilo prvič pa ziher ne zodjič. Tüdi ne vidin tak vekega problema, ka se trg enkrat za en koncert dol zapere.

Filmi na trgi pa so se rolali v sredo pa četrtek, tak ka je to ne res, ka so tan ne filmov vrteli pa kakorkoli komi onemogočili, ka bi si v miri na veken placi film pogledna.


No ja, nesen glih tebe mislin kda sen tisto napisa, ampak bolj na ovega Šodra ali ke že je. Hehe Dobro, nemo o ten: Meni se je pač malo zagravžalo, kda sen pr hoteli seda lepo pr pivi ob sedmih večer, pa so samo naenkrat začeli z nekšimi rešetkami pa nekšoj črnoj folijoj vse doj zapirati, celi trg. To mi ne gre nekak vküp s festivalon no, jaz sen si skoz en filmski festival predstovla kak bole eno umirjeno pa kulturno prireditev. Mislin ka se takših v Lotmerki bole fali, kak pijonskih veselic, kerih momo čist zadosti. Hihihi Meni pač to ne gre vküp, pa gotovo, pa mislin ka tüdi z delon pa likon Karla Grossmana nima nekše veke veze. Keko ven je toti gospod bija zlo omikani pa kulturen človik. Niman pa nič proti, ka se v Lotmerki nekej godi, to sen nigi ne napisa. Tüdi nebi meja nič proti či bi Lotmerk enkrat na leto meja metal festival, sen tüdi son bija negda metalec. Punk Samo pač festival nej bo festival, vsej po moje no...

MHA torek, 3. avgust 2010 ob 18:46

Glede muzike pa Grosmana se strinjan z Legionaron, či bi še Grosman gnes den živja, neven či bi glih poslüša takšo muziko. Hihihi V Lotmerki bi res lehko mel dvo festivala, metalfest, pa še Grosmanof festival. Keko sen čüja je pre gužva bila na totih koncertih zej.

Kapa zapirajo pa račünajo, pa pač morejo nekak do penes priti, kak je Dejan napisa.

Tako

Dejan torek, 3. avgust 2010 ob 18:53

Kej ma te to veze zej, kakšo muziko je Grosman poslüša? Verjetno neje meja veke izbire Nasmeh Si je venda som na orglice špila pa to je blo to.

Lehko bi tüdi kakša drüga zvrst bila, me nič ne bi motila, na festival bi ša tak al drgači.

MHA torek, 3. avgust 2010 ob 18:56

Jas sen za jega pisa v sedanjiki, ne pa v pretekliki.

Dejan torek, 3. avgust 2010 ob 19:01

Ja to pa res nemreš znati, kej bi Grosman gnesden poslüša, to je malo glupo Hihihi
Organizatori festivala so pač v takšnih glasbenih vodah in je muzika takša. Či bi se ti pret spota pa začeja z organizacijo totega festivala, te bi pač morti meli drgačno zvrst, ka bi kakši DJji cdje vrteli na trgi Hihihi

Legionar torek, 3. avgust 2010 ob 19:01

Meni je ne problematična zvrst muzike, to sen že reka. Samo se mi zdi, ka je letos bija nekši vekši poudarek na muziki kak pa na filmih, ki bi moglo glih obratno biti. Pa pitaje je tüdi, kak dugo do to tisti, ki stanüvlejo na Glovnen trgi, prenošali. Keko sen čüja je letos zlo dosti pritožb zavolo totih koncertov tan bilo.

Dejan torek, 3. avgust 2010 ob 19:17

Ja letos je pač bija še toti Rock Hard večer, ki so ga organizirali sküper z Rock Hard, ki je praznüva 1. obletnico v Sloveniji. Toti koncert je te pač pasa na Grossmanna, ostalo pa je blo isto.

Festival pa de naslednja leta mogoče tüdi prerosa tote okvire "mestnega" festivala in bodo takše koncerte mogli nekan na rob dati, ge nede tak motilo meščanov.

šoder torek, 3. avgust 2010 ob 22:14

festival je letos meni bija super, filmov je blo zadosti, muzike tudi, nič ne bi spremija..

je pa res, malo glasno totin stanovalcon al malo potrpijo

Makaveli sreda, 4. avgust 2010 ob 01:04

wtf...kakšna muzika...saj pa je blo bole ali meje od vsake zvrsti neke...stekli psi hip hop pa te rock(neke prleške skupine) pa te ovo žagaje....venda nemo vsepovsod totih narodnjakov poslusali pa zečičov al ke že vraga so...jaz poslusan hip hop pa sen npr. ne sa na stekle ki so mi bedni...sen pa bija na vseh ostalih koncertih skoro pa so mi bli čisto vredi me neje niti malo muzika motila...vstopnina pa me tudi neje motila...ki treba nekak napuniti jin malo kaso z upanjon ka de drugo leto še enkrat bojše...


se vidi ka je lotmerk preveč pun z sitnimi penzionisti...ce bi pa špilali seljaki na trgi pa bi vsen blo ok...kak pa vidijo ka se mladina vuni zabava oni pa morejo duma glejati film pa iti spot pa jin ide v nos ko drugi se mojo fejn...če je tak težko potrpeti totih por dni pa tudi neje res...


povdarek na muziki pa tudi neje bija vekši...to se samo zdi ko so pač takšne skupine prišle...če bi pa prišli neki zvezdniki pa bi rekli vsi ka je preveč povdarka na filmih kak na muziki....nega filmov brez muzike pa nega muzike brez filmov Nasmeh to je čisto zakon kombinacija + vinček Nasmeh

toti festival je najbole prepoznavna zadeva za lotmerk...ma kaki lotmerški sejem(to je odvozilo svojo por let nazej) in z leti de to večje...ko beren po neti ka komaj cokajo neki lublancani pa folk od tan doli ka pridejo na festival pa kak jin je blo fejn potli beren kak so lidje prijazni tu itd. pa ka drugo leto po pridejo...e to je carsko...neje blo televizije kera nebi poročala o ten al pa radijo itd. se druge drzave pisejo o ten...v glovnen dobra zadeva...občina bi še mogla dati več penez za grossmanna pa tudi ostali sponzori ki na konci jin je itak dobra reklama tudi ko slike pa vse kroži daleč naokoli....

jaz bi še podugša festival na več dni...vete kak so zej sluzile gostilne pa trgovine...vsepovsod kon si sa je blo puno...hotel jeruzalem baje vse sobe pune(mi je ena starejsa zenska provila v biotermah kak ji je zo ka je ne mogla priti ki je htela ka bi v hoteli spola pa je blo vse puno Nasmeh ) ...taka...toti grossmann je enkratna zadeva! še na mnoga leta!!

Zvončica sreda, 4. avgust 2010 ob 18:36

Hja....žogaje itd. ob polnoči glih nejbole neje fejn....posebno če moreš zaron iti v slüžbo pa si ne več 20 star....Strinjan se z Legionaron....na trgi zadeve na kulturni ravni t.j. filmi, kakša bole resna zadeva okoli muzike kakšo vuro pa pol npr. šansoni, solisti, prleški kantavtori ipd. skratka nekaj ke ne dela takše galame (bogve kak je kej kužno znamenje za tovrstne tresljaje opremleno) pa tak ka de dostopno vsen liden. ke prinas si dosta lidi nemre korte prvoščiti pa bi pač stoje ke poslušali pa glejali bole od daleč. keri pa bi vstopnico kupili pa nej sedijo kak grofje. Kadilec ......kej bole udarnega pa glasnega za mlode pa definitivno more biti kak vzporednica....samo lokacija nej bo takša ka nede pol Lotmerka auf duma v posteli preklijalo..... Kokice

Legionar sreda, 4. avgust 2010 ob 20:41

Ma ja, se nišče nima proti kakšnikoli muziki, samo mislin ka ene zadeve pač ne pašejo sred Lotmerka, na Glovni trg. Neje tü važno ali si penzionist ali pa ne, gre tüdi za lidi keri majo slüžbe zaron pa tak dale...Pa so tüdi lidje kerin enostavno preveki hrup gre na živce, tak pač je. Je pa pač toti trg tak nareti ka je idealen za kakše bole umirjene, kulturne prireditve, ne ap je glih to plac za nekše bolj 'divje' koncerte. Za kej takšega je po moje idealno recimo kopališče.

Makaveli četrtek, 5. avgust 2010 ob 00:01

eh kopališče je za koncerte pajzl...prenevarno je tan...por tisoč folka meti polek vode pod nadzoron...te bojse na hipodromi na sredini kak je trova...

Dejan četrtek, 5. avgust 2010 ob 00:08

Sej so na trgi vedno bili koncerti, še gda je bija stori trg. Te še se je več tega dogajalo.
Zej pa so se lidje malo navadili, ka je trg vedno prozen, te pa je čüdno, dere ke ruži tan Hehe

optix četrtek, 5. avgust 2010 ob 00:16

dejan, to ni za primerjati kaksni so nekda bli lahko koncerti na trgu in zaj na grossmanu.
te so bli koncerti taksni, ka so pripelali tovornjak na katerem so gor nastopali pa neko ozvocje so okrog postavili in to je to Nasmeh
zaj je vdseeno blo to bolj na nekem visjem nivou z stageom...

Progress četrtek, 5. avgust 2010 ob 17:05

Mislin ke je ne problem, če moreš zaron stanote pa iti delat ali ne. Vedno smo Lotmeržane rekli nič se ne dogoja, nič novega.....zej kda je je opet ne dobro. Če je v soboto večer ka v nedelo ne gremo delat tudi neje dobro . KDA TE BO ALI JE ? Te pa prireditev v športni del - bazen, hipodrom, pa opet neje dobro ? Ke smo fsi te tak f......, da ne mremo en den zrdžati z mlodimi na kerih svet stoji ?

Progress četrtek, 5. avgust 2010 ob 17:09

Grosmanov festival je pač za filme, za spremljajočo muziko ob tem pa se ne strinjam, da bi mogla biti iz grosmanovih let. Cejti se spreminjajo.

optix četrtek, 5. avgust 2010 ob 17:28

Progress je napisal/a:
Grosmanov festival je pač za filme, za spremljajočo muziko ob tem pa se ne strinjam, da bi mogla biti iz grosmanovih let. Cejti se spreminjajo.

everything is changing, even musicNasmeh

sicer ne vem kaksna muzika bi lahko sploh bila iz grossmanovega casa



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.