Nela nedelja, 9. november 2008 ob 01:35

Dejan je napisal/a:
Sen že duma. Tak bogega Martinovanja pa v Lotmerki že duuuugo neje blo Jočeeem

Naja taka to pomeni po nic s tote feste??? Heoa Vsako leto so brz v Lotmerki feste slabse. Haa

MILAN nedelja, 9. november 2008 ob 09:43

Veselko Hjooj Hjooj Hjooj Hjooj Hjooj nesen vidja samo mi je že od kraja bilo jasno ka nede nekej dobrega.Mislin ka bi moga narod nareti harabuko ven pa nesposobni resen nemrejo
stalno neke brkvasiti pa fretati.

Jernej nedelja, 9. november 2008 ob 12:23

Saj na splosno idejo veselice nazaj
....pac zakon je tüdi taksni!

Vse more prek gostilne iti zavolo postrezbe pa higjenski minimum itd.
In prometi policija na vsakem kükli stojijo pa stavlajo, tüdi vec avtov je kak negda.

Moja ves prekmurji ma pod 70 kuč pa je pri enoj veselici se spilo negda prek 850litrov vina.
Gnes den pa se niti 30litrov vina vec ne spigej pri enoj veselici.

Po mojen je tüdi tak ka je generacija gnes den tüdi malo nacik kak negda.

Nisce se vec nesce prevec z nekom drüziti Hm

Dejan nedelja, 9. november 2008 ob 12:24

Evo nekej slik je v galeriji -> KLIK



MHA nedelja, 9. november 2008 ob 12:30

Dejan, ge si te hoda, sen bija pri šanki, pa čaka čiš od kod priša ka bi ti špricar naleja...

Nela nedelja, 9. november 2008 ob 14:35

Ze sem si slike poglednila, naja res je vse bogo, prozno pa neksno zaspono. Zeham Ne duha ne sluha o festi.Neee Kak pa so te ovi kej igrali?

MILAN nedelja, 9. november 2008 ob 14:40

Kul PRVA SLIKA FSE POVE ŽALOST MENE PREMAGUJE

Dejan nedelja, 9. november 2008 ob 15:27

Hehe, ja kak oča zeše na prvi sliki Zeham Hihihi

Špricar pa je košta 1,05 € Haa Mislin, no... Že ovači je drogo kak sto vragof, te pa so še totih 5 centof negi nejšli. Kupica pa je bila mala plastična, ne ven či sploh 2 deci, pa še to so točili tak ka je centi falija, ka bi blo približno puno. Škoda, ka sen ne slika.
V glovnen žalost fse vküp, tak se to nemreš iti... Prešja leta je blo 100 pa 1 od zej.

MHA nedelja, 9. november 2008 ob 15:44

Liter pa slatina pa bila 10.50€ Hjooj Lidi pa je redno malo blo, še dobro ka šotor ne bija veki.

Nela nedelja, 9. november 2008 ob 15:51

Koga? 1,05€ je kosto gemist?? To te buje, za teko skoro celi liter dobis v Mercatori, no plus 30cent coj pa mos Ljutomercana. Hjooj Pomali nikoga vec nede na tote prireditve. Glih sem po maxiji cula reklamo, ka de v torek praznovanje na glovnen trgi za Martinovo. Heoa Keko de le tu lidi. Haa

MHA nedelja, 9. november 2008 ob 17:53

Či bi ble normalne cene, bi dosti več lüdi prišlo, ne pa je takša žalost bila f šotori.Pijunca

Dejan nedelja, 9. november 2008 ob 19:14

MHA je napisal/a:
Dejan, ge si te hoda, sen bija pri šanki, pa čaka čiš od kod priša ka bi ti špricar naleja...

Ge si te bija? Jas sen te bogme ne vida. Sen bija od šestih do desetih tan. Venda si mimo šanka samo beža Nasmeh

Jernej nedelja, 9. november 2008 ob 20:08

Skoda, ka je obcina nej mobilizerala Künštne Prleke pa Ansambel Strk!
Mogoce bi te festa bila bole vesela Mislec

Pepek z brega nedelja, 9. november 2008 ob 22:12

Jas toga več ne razmin.

Iz lostnih iskušenj van lehko poven, ka je bilo v Lenarti, v Ormoži, v Bonofcih pa f Cerkvenjaki puo lidi, keri so uživali in se veselili.

Nekej tü ne štima...Niman pojma Niman pojma Niman pojma

Nela ponedeljek, 10. november 2008 ob 01:21

Samo to se jaz tudi pitan, zakej lidi nega? Ce je pre mrzlo, so skupine zanic, je pijaca predroga ali jih je enostavno ne vec za niksno druzenje pa za nikan iti? Khmm Pa so vsi rejsi duma. Hmm

Nela ponedeljek, 10. november 2008 ob 01:23

Dejan je napisal/a:
Evo nekej slik je v galeriji -> KLIK






Kaksna tuga.... Hjooj Hjooj Hjooj

Jernej ponedeljek, 10. november 2008 ob 08:41

Vrag zna mogoce de Torek malo bogsi Slikam ...te se torek poslikajte malo!

MHA ponedeljek, 10. november 2008 ob 11:57

Dejan je napisal/a:

Ge si te bija? Jas sen te bogme ne vida. Sen bija od šestih do desetih tan. Venda si mimo šanka samo beža Nasmeh


Na šanki sen visja, med dvema diklinama pred sobon pa liter pa slatino. Pa sen še gleja okoli či bon te gi nejša, ka bi ti jih eno por naleja.

Dejan ponedeljek, 10. november 2008 ob 12:23

No ja, še zej ti glih ne vervlen Nasmeh Ti, šank, liter pa slatina, ... nekak mi to ne gre fküp. Tisto z dvema diklinama morti že, drügo pa ne Hihihi

MHA ponedeljek, 10. november 2008 ob 12:27

Sej sta bol ovidve pile kak jas, jas sen bija bol šofer. Potli sen že meja 6 diklin okrok sebe Hihihi



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.