Dejan sobota, 15. november 2008 ob 14:20

Kronaje kraljice je blo v hoteli. To tüdi ne ven f čen je fora toga. Se te toti stori dedi tan slinijo po totih diklinah. To bi moglo biti v šotori, kak del programa. Bi kakši človik več ziher priša zavolo toga.

MHA sobota, 15. november 2008 ob 23:32

Pa še lüdstvo bi lehko kakši glos dalo, ne pa se resen san ovi stori dedi slinijo Dol

Zvončica nedelja, 16. november 2008 ob 00:21

Lehko pa so tan v hoteli bojšo pijačo zastojn dobili (pa ne čmige za droge peneze)....Dol

MILAN nedelja, 16. november 2008 ob 12:42

Hjooj tak kak je napisa stori dedi nemrejo nekej več s sebe spraviti te pa to vločijo pa štrikajo kak pred 30 letmi no ven so fsi isti edino dikline so drüge.Ka pa bi dali možnost ka bi nešče mlodi kcoj stopla pa nega možnosti.Tak se mi vidi ka do še sami sebe zakopali dere de jih stisnolo.

Dejan nedelja, 16. november 2008 ob 21:03

Či so dobili bojšo pijačo, glih ne ven, ceneša pa je ziher bila.
Kakšni pa so sploh kriteriji za zbiraje kraljice? To si kar tak zmislijo al kak to gre? More obvladati kakše posebne veščine? Nasmeh

Zvončica ponedeljek, 17. november 2008 ob 00:14

Meni se vidi ka bi te nekaj mogla znati od vina pa tü okolik.....če je že vinska kraljica (pa ne mišica)Princ

stajerc13 ponedeljek, 17. november 2008 ob 15:22

Prva Martinova trgatev družbe Ljutomerčan


(Miha Šoštarič)
Na Plešivici pri Jeruzalemu je družba Ljutomerčan pripravila prvo Martinovo trgatev.
"V kleti poskušamo ohraniti preizkušena tradicionalna znanja z vnosom novih spoznanj. In ker je vse vedno v nekem ciklusu, smo letos prvič simbolično trgali na martinovo. Na dan, ko se po Sloveniji praznuje krst vina, dan, ko naj bi odvrela večina mošta in je po kleteh mlado vino. Ta dan je naša klet počastila z Martinovo trgatvijo, ki bo, upamo, postala tradicionalna. Letos smo trgali na Plešivici pri Jeruzalemu sorto šipon," nam je o prvi Martinovi trgatvi družbe Ljutomerčan Ljutomer povedala referentka prodaje Mateja Štabuc. Na včerajšnji Martinovi trgatvi so obrali okrog 9000 trsov, nabrali pa so dobrih 7500 kilogramov grozdja.


Aplavz Aplavz Aplavz

Dejan ponedeljek, 17. november 2008 ob 15:55

@stajerc13

Objovleno sreda, 12. november 2008 ob 08:35 -> http://www.prlekija-on.net/clanki/prva-martinova-trgatev-druzbe-ljutomercan.php

stajerc13 ponedeljek, 17. november 2008 ob 16:44

Dejan je napisal/a:
@stajerc13

Objovleno sreda, 12. november 2008 ob 08:35 -> http://www.prlekija-on.net/clanki/prva-martinova-trgatev-druzbe-ljutomercan.php


se opravičujen,,,nisen zasledija objave...Hjooj

MHA torek, 18. november 2008 ob 16:06

meni se vidi ka toti dedi bol zbirajo lepotno kralico kak pa vinsko... Pisk

Dejan petek, 6. november 2009 ob 11:51

Gnes pa zütra bode keri ke skoka na trgi v Lotmerki? Pijunca

Legionar petek, 6. november 2009 ob 12:42

Jas ne, sen na vikendi. Vino

Dejan petek, 6. november 2009 ob 15:38

Jas bon venda ša gnes malo polükna, zütra pa samo dopudne.

MILAN petek, 6. november 2009 ob 17:14

Dejan te pa boš dvakrat moker

Dejan petek, 6. november 2009 ob 17:43

Sej pa je šotor. Pa kej bi to človik tak hoklik bija. Treba iti malo v lejf.

prlek1825 petek, 6. november 2009 ob 20:37

jej toto martinovo ja....pa so prišli veseli dnevi!

gnes sem glih probovo proceduro krsta kak gre ke man zutra nejmeje tri krste....pa verjetno de še jih več...upam ke nem prehitro okoli opo...ke tu še mi malo prleške kondicije fali samo to prisnese emšo...hehe

MHA petek, 6. november 2009 ob 23:49

Sen celi vikend vnoči.

prlek1825 sobota, 7. november 2009 ob 13:50

ke mi gre na živce kak delajo na vejko reklame za martinovanje vsepovodik...te pa polek lepe reklame dojo takoj osmrtnico glede policijske akcije....letos do celo 14dni meli samo ke do več skasirali Strelec Strelec Strelec Lovec

prlek1825 sobota, 7. november 2009 ob 15:58

morem vam reči neke glede ormoškega martinovanja...odvija se vse super ke se lepše nemre razen tega ke nas je držova vzela za teroriste keko je policejov...polek tega ke jih je celi kup z avti so še 4policeji na kojih ki se šetajo po ormoži pa kontrolirajo vse poprek....barabe jedne..te pa nej ma človik veselje kon iti

MHA nedelja, 8. november 2009 ob 03:25

prlek1825 je napisal/a:
ke mi gre na živce kak delajo na vejko reklame za martinovanje vsepovodik...te pa polek lepe reklame dojo takoj osmrtnico glede policijske akcije....letos do celo 14dni meli samo ke do več skasirali Strelec Strelec Strelec Lovec

Pa prav tak, pijonci so ne za na cesto.



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.