Dejan sreda, 5. september 2007 ob 23:15

En mail sen doba v poštni predal, ki je namenjeni Künštnin Prlekon:

prlek1825 je napisal/a:
lep pozdrav!

najprej bi vas KUNŠTNI PRLEKI pohvaljo ke delate tak dobre oddaje! tu na interneti sem si pogledno vse vaše posnetke pa so mi fejst zanimivi! vendar me samo ena stvar moti: vse se vrti okoli lotmerka, malo bi se še lehko omenjo tudi naš ormoški konec! dobro dosti pohval pa kritik, neke bi vam rad predlago: bliža se jesen, pa pospravlaje koruze! ke če bi vi našim lubim slovencom pokazali na stori kmečki način kožiharo! upam da bo moj predlok sprejet, če pa trebate kakšno pomoč na nastopih pa vam z veseljem pomagam saj sem 18-letni čistokrvni prlek,pa me toti stori načini fejst zanimajo!
na konci pa vas še pozdravljam z prleškim pozdravom:
"AUBIKS"

Pepek z brega četrtek, 6. september 2007 ob 03:00

Aplavz Aplavz
Predrogi moj čistokrvni Prlek, zlo smo fsi fküper veseli,ka se ti dopodne našo delo. Tüdi tvoja kritika je fčistar na mesti. Resen bomo se mogli malo bole gibati okoli po Prlekiji, da je cela lepa kekogot je je.
Kej pa se tiče kožühaja, pa ti zaednok nebi moga nič kej dosti obečati, da se f toten momenti mantron z besedilon za brotvo pa prešaje. Dere pa bode to fertik naprovleno (vüpejmo ka bode nan uspelo), te pa bi se resen lehko vrgli na karuzo.

AUFBIKS - ČREVA NA PLOT!!!Gor Zardel

MILAN četrtek, 6. september 2007 ob 08:14

Šokiran
Bravo tak se dela samo pohvala je premalo
resen smo veseli če so lidje zadovolni ven pa tudi delamo zato ka bi lidje kej meli od tega.
Ti samo zrihtaj pri kon bi se snemalo pa še kaše vesljoke kcoj pa smo že v pogoni. Kumaj čokamo.Samo da bi zna keo je nevol za fsako oddajo.

Ideje na plan pa ke pa kak..

Pepek z brega četrtek, 27. september 2007 ob 20:39

Tak, Künštni Prleki - Brotva - so zmonterani. Zütra večer boti si nas lehko poglednoli na televiziji (po deveti vüri)Pomežik Pomežik Pomežik

MILAN petek, 28. september 2007 ob 17:06

Pomežik
opsa zej pa sma se z Pepekon spravila na obiske po studijih
prva ojstra je bila v Ormoži gnes dopodne od pondelka do se oddaje vrtele na Ormoški televiziji.Mela sma fejn družbo pa dosti sma povedala...

Pepek z brega petek, 28. september 2007 ob 18:57

Kon pa grema drügi tjeden???Šokiran

Malonedličan petek, 28. september 2007 ob 20:51

Tak, zej ste opravili delo v goricah, ka pa mislite še dale snemati (letos)? Haha (malo sen radoveden...)

Jernej petek, 28. september 2007 ob 22:19

Malonedličan je napisal/a:
Tak, zej ste opravili delo v goricah, ka pa mislite še dale snemati (letos)? Haha (malo sen radoveden...)

ja mošt ali poklic kovač ali kak se cekre pletejo ali kak se gobe (ka so nej stupene) berejo...joj dosta ideje bi še bli ,nej? Mislec Nasmeh

Pepek z brega petek, 28. september 2007 ob 23:06

Mislin ka bomo karuzo kožühali.
Neje pa še glih stoprocentno.

MILAN sobota, 29. september 2007 ob 00:19

Šokiran
pomalen Mo se k peči vlekli.
Pisk Pisk Pisk Pisk Pisk

tak zej pa resno POSNELI BOMO DRUŽABNI VEČER
V PRLEKIJI
TAN PA BOMO SODELÜVALI FSI KERI GOR PIŠEMO NA STRON PA
EKIPA KÜNŠTNIH

NENUK PO Martinoven jasno
rečmo 17.november 2007 ob 17 .00
ŽELEZNE DVERI "BELEC"

FSAKŠI MORE PRIPRAVITI NEKŠO STORO IGRO


ŽENSKE PA SPEČTI PECIVO ZA OCENJEVANJE?????????'


Aplavz Aplavz Aplavz Aplavz Aplavz

Dejan sobota, 29. september 2007 ob 00:40

To pa de komisija Šokiran Pisk Haha

Zvončica sobota, 29. september 2007 ob 02:14

Mater sta važna.....ka pa se prispevka v obliki peciva tiče ga z moje strani nemre biti....edino če mote kakši štemajzl tanBebast Haha Angel No z igrami pa nede problema...sen diplomsko iz tega pisala.....Jezik

Pepek z brega sobota, 29. september 2007 ob 02:24

Kej pa se te skrivleš s totimi igrami, či si takši strokovjok na toten področji.

NA SVETLO Z IDEJAMI!!!


KEJ PA SE DRUŽABNEGA VEČERA TIČE, SEN JAS STOPROCENTNO ZA TOAplavz Aplavz Aplavz

Dejan ponedeljek, 8. oktober 2007 ob 15:08

Gnes sen po Nandeka sreča v Lotmerki. Je reka ka dobro okrevle Nasmeh Zej pa mi je reka ka bi nej pre naš Milan ša v bolnico!? Mislec Kej se te zej to dogaja s totimi našimi Küštjoki? Mislec

Zvončica ponedeljek, 8. oktober 2007 ob 23:54

Tak ti to pač z leti pride...se boš se som toga včaka, kak je gda te EMŠO začne tučti po gloviUbog

MILAN torek, 9. oktober 2007 ob 08:36

Šokiran
ups sevada more fsakši
"KÜNŠTNI PRLEK"
meti servis.

Nandek na pruhi zavolo
prežmetnega dela
Milan na žuči zavolo
sekeraja za naš PRLEKIJO...


Hm Hm Hm Hm

mile torek, 9. oktober 2007 ob 12:53

Ma glovno, ka ni kaj hujšega.

Pepek z brega petek, 12. oktober 2007 ob 13:16

Klicaj Klicaj
Či še je keri ne vida - BROTVA je gor djona, tak ka si lehko poglednete, kak smo Künštni Prleki brali pa prešali.

Drügi tjeden pa gremo karuze trgat, pa kožühat. Či de keri ftegna, bi nan lehko priša pomogat, da je momo veki falat za potrgati.
Natančno lokacijo, pa vüro bon še van provi cejt sporočja.
Rožica Rožica Rožica

MILAN petek, 12. oktober 2007 ob 18:59

Šokiran
JAZ BON TRGA V PONDELEK ALI TORK TE PA GREN
POD NOŽ

bon pa štendera kak van gre.......

Spim Spim

Zvončica sobota, 13. oktober 2007 ob 00:30

Če boš si te v pondelek pa tork že som pomalen narkozo dova?Haha Pa pazi ka do te na provo mizo spravili.....Te je kej stroh?Mislec



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.