MHA nedelja, 16. marec 2008 ob 16:31

Jas sen tisto s penezi razma za hec in tak sen te tüdi odgovorja.

optix nedelja, 16. marec 2008 ob 17:06

today is all about the money.

Na zdrovje

Roverka nedelja, 16. marec 2008 ob 17:35

Še enkrat se jovlam na toto temo.
Moren se popraviti, pa opravičiti .
Dejan, tüdi tebe bi mogla omeniti pa te nisem ,toga si soma nam oprostila ti pa mi boš vsaj tak si mislim in želim .Dejan znom ka moreš tüdi ti ogromno časa vložiti v toto stron sem ti hvaležna pa te prosim ,da še napri delaš z takšnim elanom.
LP Roverka

Pepek z brega nedelja, 16. marec 2008 ob 20:09

Mislec Mislec
Pej, zej pa resen ne znon, ali jas fsega ne razmin, ali je tota debata okoli penez resen resna grotala.
Jas sen jo glih tak kak Miha vzeja kak hec in sen se f toten stili tüdi fklučja v jo. Vüpan, ka se zej že zadosta dugo poznamo, ka znomo, kej je hec, pa kej so resne debate.

prlek1825 nedelja, 16. marec 2008 ob 22:11

puste vi zej peneze meni neje jasno ke ste prleki bili včera v lj! jaz sem zej bijo tudi 3 dni pa ke nesem tega zno ke bi vsej kakšni špricar spili! hehe!

Pepek z brega nedelja, 16. marec 2008 ob 23:49

Fčistar son si si krif.

Či nebi totega tvojega pota v Loblano tak skriva pred javnostjoj, bi lehko do kakše pametne pijače priša, tak pa si lepo osta z dugin noson....
He, he...
Butl Heoa Jezik Jezik Pijunca Pijunca

Dejan ponedeljek, 17. marec 2008 ob 00:08

Ve sen se jas tüdi heca. Je pa v fsakšnen heci nekej resnice. Tan v zodji objavi pa sen napisa, kej me moti.
Pa nesen misla, ka bi se ge koli moglo mene omejati poleg. Daleč od tega. Dobra roba se soma hvoli. Šteja sen samo glede totih penez kakšno rečti. Ka se dobro ve, ka tü penezi poleg nimajo nikše veze. Či pa keri neje zna, pa zej ve.
Pa zamere tüdi neje nikše blo. Pa fčosih moremo debato malo začiniti, ka nan nede dugcejt grota.

AUFBIKS, čreva na plot! Hejho

Pepek z brega ponedeljek, 17. marec 2008 ob 00:54

Aplavz

Tak je!

Se fčistar strinjaj s toboj. Nej se zno keri, pa kej je, pa seveda še bode dobrega naprava za toto našo Prlekijo.

Dosti je takših okoli nos, keri se samo hvolijo, kej fse so napravili, v risnici pa so ne glih vragi repa zmeknoli, čiglih so pločani za to.

Jas provin tak, tüdi naš cejt de ednok priša. Ne vrag, ka nebi negda šürša javnost sprevidla, kej se okoli Prlekije-on.net, pa Künštnih Prlekof godi.

Aufbiks - čreva na plot!

Nela ponedeljek, 17. marec 2008 ob 01:01

No tepa samo dale tak. To ja Prijatel

Aufbiks- creva na plot! Juhuhu

MILAN ponedeljek, 17. marec 2008 ob 08:08

To ja
to je provi guč
vse nej bo tak ka mo si dobri
malo oljovo pa je tüdi dobro

ČREVA NA PLOT --LÜcke--

MHA ponedeljek, 17. marec 2008 ob 12:58

No, te pa tak vredi či smo se zrazmili zej Kadilec

Aufbiks, čreva na plot!

Zvončica ponedeljek, 24. marec 2008 ob 01:05

Sen kej zamidila?

MILAN ponedeljek, 24. marec 2008 ob 10:34

Alooo
neje bilo preveke nevole
tak ka se nemaš kej bojati.

MHA ponedeljek, 24. marec 2008 ob 12:11

Zvončica je napisal/a:
Sen kej zamidila?

Neee da sen jas nič ne zamüda, pa itaki ne f čen je bija point.Niman pojma Glovno ka smo si nazej dobri.Bogi bogi

MILAN sreda, 26. marec 2008 ob 08:08

Nasmeh
EVO GA pa smo dobili prvega člana keri je poča članarino prek našega zastopnika "NANDEKA" EROF je da 10 eurof zej pa še nücamo podatke
kraj bivanja
in tudi telefon ka se lehko povežemo.
Erof čestitamo in sporoči vse potrebna podatke.

lp Predsednik EKD KÜNŠTNI PRLEKI
Milan BELEC

MILAN sreda, 26. marec 2008 ob 17:01

Alooo halo -halo
poglenta kak so iskali virus
Nandeka vičimo ka bode grota
računalniški črv.

Prvi stik z totoj kištoj. Na zadnje urejal: MILAN, dne: 26.03.2008 ob 16:03

Klumpa sreda, 26. marec 2008 ob 19:51

Ze se je malo pomirilo pa lehko pokožemo ,ki je bila letos artilerija PRLEŠKA se zno. Na zadnje urejal: klumpa, dne: 26.03.2008 ob 18:53

MILAN četrtek, 27. marec 2008 ob 07:35

Heoa
toti pa so resen bili do pojosa v blati
to so provi borci za južno mejo.

Pepek z brega četrtek, 27. marec 2008 ob 08:43

Kej pa žrtve?

Fercek Prdec

Klumpa četrtek, 27. marec 2008 ob 09:14

Tiskovni predstavnik je poročo le o dveh ,ki sta ostala v blati.
Seveda z dobro dozoj alkohola,tak ka ni bijo problem podhladitve.
Vse dokoze v obliki plastičnih glažov pa vse otalo ke gori,smo skürili seveda biološko ka na ke narobe z zelenimi.
Meli pa smo tüdi gasilca ,ki je redno polivoKozlam



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.