MILAN torek, 10. junij 2008 ob 12:09

Hjooj
Pepek malo pošnofaj kak je neježi gor glose dati

seveda vsen čestitek samo ja pač Pepek na vrsti.

Nela torek, 10. junij 2008 ob 16:59

Mija z Jernejon sma tudi ze glasuvala. Pepek CESTITKE, pa vse ostalin Künstnin Prlekon!Rožica

prlek1825 torek, 10. junij 2008 ob 22:55

drogi Künštni lidje, meni neje neke jasno! kda sem jaz vutro glasuvo negi ob 7 al 8 sej nema veze je pepek mejo 227 glosov! zej pa gledim ke provite ke ste že drugi glasuvali pa še skoz ma isto 227 glosov! ke neso tu kakšne mučke?

Dejan sreda, 11. junij 2008 ob 00:09

Ve to nimajo direktno nareto, ka bi glose prištevalo. Toto stron posodobijo na fsake teko cejta. Tak ka gda do posodobili, de Pepek meja 55437 glasof pa bo Haaaaa

Pepek z brega sreda, 11. junij 2008 ob 00:38

Tak kak si reka. Mislin ka se rezultati obnovijo fsakši petek.

Fsen keri ste dali svoj glos za mene pa za Künštne Prleke se že zej zahvalüvlen. Ven znon, ka do nas tota veka imena, med kerimi sen momentalno uvrščeni, na kraji povozila. Mojo pač vekšo zaledje.

Fseeno pa sen ponosen, ka smo tak daleč prišli, pa ka se je eden do pret krotkin fčistar neznoni Prlek op pomoči dobrih pedošof prebija med televizijske zvezde Slovenije.

To ja To ja To ja

MILAN sreda, 11. junij 2008 ob 07:52

Hjooj
ven pa se zno vsakša stvor more dozoreti

Veka zahvola pa Dejani keri nos je postavja na
svetovno prizorišče.

Čenebi meli jega še bi zej bili tan v Nandekovi rupači.
Noo alik ven pa nos je le nekej keri se trüdimo.

To de provi piknik za zaslüžne ----- 30 avgust ne ?????????????

Klumpa sreda, 11. junij 2008 ob 08:48

Pepek resen ti čestitam pa to od srca ,toje veko priznonje obenem pa plačilo za tvoje delo pa muke z nani .
Za glos pa tak ni pitaje Gor
Se je resen ka mojo drugi več glosof samo mi gremo napre pa do vidli vroga de mo mi glovni.Jaaa To ja To ja

stajerc13 sreda, 11. junij 2008 ob 10:50

čestitke vsen Kunštni prlekon,,,Klanjam
pa tudi vsen keri rihtajo to spletno stron...Klanjam Aplavz
veseli sen ka je pepek tak daleč priša na lestvici ali mi gremo na zmago...to bomo dosegnoli ka bo Pepek prvi...Veselko

Pepek z brega sobota, 21. junij 2008 ob 21:59

Respekt Veselko Veselko Respekt

Kisilo žüpo smo skühali. In to KÜNŠTNO KISILO ŽÜPO".

Takši drejng je bija okoli kotla, ka so mogli varnostniki posredovati, drgačik bi se narod spokla zavolo naše žüpe. Na kraji so kotel s krühon vün pomazali.

Še sreča, ka smo kühali izven konkurence. Či bi mi tekmüvali, bi nan mogli potolati ne samo prvo mesto, pač pa prva tri mesta, te pa ostalin nebi nič ostalo.

Aplavz Aplavz Aplavz

So pa drügi tüdi skühali odlično žüpo, ka nete mislili, ka so drügi ne zneli kühati.Na zadnje urejal: Pepek z brega, dne: sobota, 21. junij 2008 ob 21:14

Pepek z brega sobota, 21. junij 2008 ob 22:11

Samo še eno sporočilo za naključne pa tüdi stalne obiskovalce tote teme:

Či bote slučejno naleteli na kakše novece o ten, ka se je Pepek z brega odpoveda pijači, vas opozorjan, ka so to neresnice, kere širijo lidje, keri so me gnes šteli ftopiti v rdečki. Prosin ka ne nasedate jihovin provokacijan in neresnican.

Resen je, ka sen se pri kühaji kisile žüpe malo fkrej od pletejoka drža. To pa zavolo toga, da sen se zaveda resnosti situacije. Nafsezodjo mi je bila med drügin zavüpana fukcija člana strokovne ocenjevalne komisije.
Sen pa se tüdi drža pravila, ka bor eden more biti trezen polek kotla.

Zej, dere sen stana, mi je nenok zadiša špricar, tak ka je z menoj fse v redi.
Veselko Veselko

MILAN nedelja, 22. junij 2008 ob 08:26

Alooo
to je nejveč vredno ka ste bili malo med lidmi
pa jin pokozali ka tüdi bole ali meje segreta
ekipa künštnih nerei veko promocijo.
Znali smo ka vas nedo napali pa van kej naredli
zato smo vas lehko bres skrbi postavili med drüge lidi.

ČESTITKA SAMO TAK DALE
PEPEK DOBRO KA SE TI JE POVRNA OKUS.

Klumpa ponedeljek, 23. junij 2008 ob 09:58

Zgodilo se je ka smo künštni prleki opet dokozali ka smo glovni gdo treba stopiti v akcijo in sveti pokozati kak se küha kisla župaAplavz
Pepek ,ti pa si se resen malo fkre držo od pletejoka, se zno ka zavolo obveznosti zavolo ocenjevoja.Hahaha

Samo fsa zahvola Bojani pa moji malenkosti ,ki sma rešila čast in to z velkim lunčekomVeselko

Samo še našo künštno küharco moren pohvoliti ,ki je bila nonstop poleg kotla pa čuvala naš recept in strokovno mešala žüpoAplavz

Pepek z brega ponedeljek, 23. junij 2008 ob 10:07

Ven mon jas slike, na kerih je fse dokumenterano.
Točno se vidi, ka je kühala Ivica, jas sen seda na štori pa vohta kotel, vija z bojanon pa sta na fsakši sliki fküper z pletejokon pa piskron (ba bi dor frtoljak mela, ne pa literčjaka).

Bon dja večer slike gor, ka te se lehko na lostne oči prepričali.

Dejan sobota, 28. junij 2008 ob 10:13

Dokič ne vidin slik, se to neje zgodilo! Ne vervlen! A-A

Hihihi

Pepek z brega ponedeljek, 30. junij 2008 ob 02:51

Aplavz Aplavz
Zej pa so te le slike prišle:

[file]

Na zadnje urejal: Pepek z brega, dne: ponedeljek, 30. junij 2008 ob 01:54

Pepek z brega ponedeljek, 30. junij 2008 ob 02:58

Tü še jih je eno por, drüge pa de Dejan nekan pripopa...

Na zadnje urejal: Pepek z brega, dne: ponedeljek, 30. junij 2008 ob 02:00

Pepek z brega ponedeljek, 30. junij 2008 ob 03:01

Pepek z brega ponedeljek, 30. junij 2008 ob 03:03

MHA ponedeljek, 30. junij 2008 ob 12:42

Pepek z brega je napisal/a:
Tü še jih je eno por, drüge pa de Dejan nekan pripopa...

<br><br>Na zadnje urejal: Pepek z brega, dne: ponedeljek, 30. junij 2008 ob 02:00


Pepek je baje glovni koh bija, tü pa dremle na sekiri Haha Pomežik

Dejan ponedeljek, 30. junij 2008 ob 21:21

Slike od kühaja kisle žüpe so v galeriji.

Galerija -> Künštni Prleki -> Kühaje kisle žüpe To ja



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.