MILAN sobota, 22. avgust 2009 ob 08:19

Mislec lehko pošlemo delegacijo kera de šla do tistih keri nemrejo priti
tak si lehko ti na vrsti. Bode pa jih trebalo hroniti pa napojati to pa de veki strošek.

erof sobota, 22. avgust 2009 ob 08:56

MILAN je napisal/a:
Hihihi
malo je spemejerno To ja





PRIDEMO Raketa


erof sobota, 22. avgust 2009 ob 10:45

Ploskač

erof sobota, 22. avgust 2009 ob 10:57

erof sobota, 22. avgust 2009 ob 11:13

erof sobota, 22. avgust 2009 ob 11:21

MILAN sobota, 22. avgust 2009 ob 12:16

Vuuhuu vidin ka bomo skoron fsi

MILAN nedelja, 30. avgust 2009 ob 08:01

Mislec ZEJ PA ŽE FEST ŠTENDERAN ALI NEJ PROSLAVA BO ALI PA NE
ven pa nega nikšega glosa keri pride pa keri ne,malo morete meti cejta ka bor spročite če vaša visokost pride ali pa ne.Ka nemo meli na kunci zadosti placa.
fsi se jafte na stron prlekija-on.net pr Dejani ali pa na www.kunstni-prleki.si.
Keri nede prjovleni de meja pogostitef na lastne stroške pa še malo ga bomo doj zašpotali.Red more biti pa makar slab.

Aufbiks-čreva na plot!!!!!

prlek1825 nedelja, 30. avgust 2009 ob 11:04

drogi prleki, prav lepo pozdravleni z moje strani po dugem cejti!

kot ste venda ogotovli ke me neje blo nič skoron en mesec med živim!
pred dobrim mescom je polek kuče ruknola strela v drevo pa mi je vzporedno z tem šo rač!

drgačik pa zej lepo ležim oz sem na berglah ke sem bijo včera na operaciji!
vun so mi vzeli šrejfe tak da še mi zej zarosejo tote lukje pa več ne plantavi prlek!

Pepek z brega nedelja, 30. avgust 2009 ob 12:13

Bog dej čehok

Jas sen že misla, ka si se odsela s totega sveta, tak dugo blo ne glosa od tebe.

Kak je čüti, te doktori pomalen fküper sprovlajo, tak ka boš skoro opet za med lidi spistiti. Za probo bi lehko priša v nedelo na proslavo. Nej te neše pripela, či se nemreš son pelati. Takše prilike zapstoj se najesti pa napiti do drügega leta več neš meja. Tote lükje do ti polek takše močne hrone gvišno hitreje zarasle, kak či boš samo na mleki živja. Pa tüdi Republiki bi skoro moga skozati tvojo pripadnost.

Lp
Pepek z brega

prlek1825 nedelja, 30. avgust 2009 ob 14:45

povem vam tak, nepret bom se gvišno postavjo na noge, ke se nem pa ki nopjo ke do mi mogli duplilrati šrejfe, ke je preveč štorij pa bolečin z tem ke bi se ši enkrat to vse privoščjo!!

vem pa ke neje glih lepo z moje strani ke me nega več skoron nič med vos dobre lidi, oblublam pa vam ke bom to v bodoče vse notri spravjo!


če pa bi keri rad vidjo brez ke bi sprobo kak zglednejo toti šrejfi pa jih lehko vidi tu:
http://sl.netlog.com/gliser26/photo/photoid=11880969&surr=0#photos

Legionar nedelja, 30. avgust 2009 ob 20:33

Te mija z našoj lehko samo pr Milani ostoneva, glede na to ka mava 5.9. tan gostüvaje. Hahaha

Dejan nedelja, 30. avgust 2009 ob 21:05

Hmm, te pa ne ven, či nan že v soboto nete fsega pojeli pa spili Mislec

Pepek z brega ponedeljek, 31. avgust 2009 ob 00:05

Si vida Dejan, kak sma da pokronala dere sma spremenila datum prireditve.
Jas sen lepo napisa, ka de obletnica 5.septembra, pa si mi ti doj zguča...

Dejan ponedeljek, 31. avgust 2009 ob 18:52

Hja, te pa smo se eno malo zajebali. Zej te vidin, ka mo v nedelo ostojnke jeli pa pili Hjooj Hihihi

Legionar ponedeljek, 31. avgust 2009 ob 22:04

Dejan je napisal/a:
Hja, te pa smo se eno malo zajebali. Zej te vidin, ka mo v nedelo ostojnke jeli pa pili Hjooj Hihihi
Zloba

Pepek z brega torek, 1. september 2009 ob 08:16

Te pa lehko gremo f soboto prta večari priprovlat terena za proslavo. Itaki moremo zastavo obesiti, malo oplesti, mize fküper znositi....
Nekši zgovor bomo si že nejšli. Dere pa smo edok tan, te pa se zno...

MILAN torek, 1. september 2009 ob 10:20

Hihihi PA MO PAČ POTEGNILI NA TJEDEN PRLEŠKE PROSLAVE

Dejan torek, 1. september 2009 ob 10:21

Za takšo proslavo bi se tüdi spodobilo, ka bi trajala en teden, ne pa samo eno popudne Hehe

Dejan sreda, 2. september 2009 ob 20:33

Kak se meni vidi, nega nekše sile, potli pa do se opet fsi pritožüvali Hjooj

Prva obletnica je samo enkrat Jaaa



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.