kokot nedelja, 30. maj 2010 ob 22:55

Pepek z brega je napisal/a:
O totih naših "lobistih" bi se tüdi dalo kej povedati....Nejpret bi mogli jih nakrmiti, te potlan pa še ove na ministerstvi, pa še te bi venda ostali brez fsega.

Pepek ti al pa Milan , neše od vajdva bi moga kandidirati za župana prleške občine Ljutomer.
Po mojen bi dosti glosov dobli ker ste kunštni prleki zelo popularni.


Zadosta je blo Jurše, on sedi na dvo stola v parlamenti pa na občini, virt občine je slab, samo hodi okrog gda so kakšne prireditve ka si tan s papira čita govore pa pravlice razloga pa glovno je potli po prireditvi ka se pije pa je na občinske stroške.


Dejan nedelja, 30. maj 2010 ob 23:23

Te pa začnimo kampanjo. Či ne drügo, ka malo prestrošimo lidi pa genemo sceno Hihihi

Pepek z brega ponedeljek, 31. maj 2010 ob 00:30

Hahaha Hahaha Hahaha Hahaha Hahaha
Mene ne mejšejta tü fcoj, ka nede zavolo mene znevi keri na zagovor pozvoni... Hihihi

Sploh pa bi moga ti, Dejan, pasko meti kak se obnošaš Mislec Mislec Mislec

MILAN ponedeljek, 31. maj 2010 ob 06:59

Vuuhuu Samo tega ne,mon slabe izkušnje,keko sen bija v politiki sen dobja samo več neprijatelof kak lidi keri bi bii prprovleni kej nareti. Na žalost nemre župan dosti nareti. Ocenjevati jegovo delo je ne stvor v kero bi se spüšča. Veka resnica je to či bi se zgučali bi se lehko naredlo strašno dosti. Biti fsakši nejbol pameten pa drügin klübivati pa je rezultat takši kak se vidi.

Progress ponedeljek, 31. maj 2010 ob 19:37

Vlado občine dati v roke künštnim pa de ziher bojše kak zej pod jüršom. Keko mi je znono še por dni pa momo novega kandidata za župana. Juhu! Mogoče de slabši še kdo ve? Sicer pa kakšnega si zaslužimo takšnega dobimo...

kokot ponedeljek, 31. maj 2010 ob 20:11

moje mišleje je takšo ka bi milan moga biti župan, pepek podžupan, pa recimo ka se najde še kakša služba za nandeka. nandek je izredno inteligenten človik. ker gnes v lotmeršken parlamenti na občini sedijo sami bumbari keri ne vejo razlike med opozicijo pa koalicijo

Pepek z brega ponedeljek, 31. maj 2010 ob 20:24


Kej se mene tiče se račünica ne izide.... neman prebivališča v Lotmerški opčini.

Lehko pa fsen fküper zavüplen, čiglih je mogoče še fseeno malo prehitro, ka se Künštni Prleki resno priprovlamo na županske volitve. To ja To ja To ja

V treh Prleških opčinah bomo kandiderali za župane. O imenih še zaednok nemren gučati, ker smo sprejeli takši dogovor. Lehko rečen samo teko, ka bi znalo biti še joko zanimivo. Seveda pa račünimo na podporo fsek provih Prlekof...

kokot ponedeljek, 31. maj 2010 ob 20:28

Pepek z brega je napisal/a:

Kej se mene tiče se račünica ne izide.... neman prebivališča v Lotmerški opčini.

Lehko pa fsen fküper zavüplen, čiglih je mogoče še fseeno malo prehitro, ka se Künštni Prleki resno priprovlamo na županske volitve. To ja To ja To ja

V treh Prleških opčinah bomo kandiderali za župane. O imenih še zaednok nemren gučati, ker smo sprejeli takši dogovor. Lehko rečen samo teko, ka bi znalo biti še joko zanimivo. Seveda pa račünimo na podporo fsek provih Prlekof...


ja veš kak je pepek, zaj je prova situacija, či ne zaj ,te kasneje de emšo problem ...
pa vseeno si ti lehko naslov narediš v lotmerški opčini, konec koncof lehko si pred volitvami doš naslov gori kak ma vaša vlada sedež.
bojše v eni opčini kandidirati kak v 3. v eni pa to močno!
pa či zaj začnete pomalen z promocijo bi do jeseni lehko kej blo.

Pepek z brega ponedeljek, 31. maj 2010 ob 20:35

Mislec Mislec Mislec
Moš po svojen tüdi praf.... čiglih je tisto z EMŠO-jon malo tak... :-) :-) :-)

Je pa veš tak, ka se mi čemo iti poštene igre in nemo že s samimi kandidaturami manipulirali. Lehkom pa mi verješ, ka momo kredi dobre kandidate, keri mojo nekej v sebi...

MILAN ponedeljek, 31. maj 2010 ob 20:55

Mislec Fsen van lahko poven ka bomo meli kandidate v vseh Prleških občinah.Odvisno pa je če do to ta provi KÜNŠTNI PRLEKI -ŽUPANI????

kokot torek, 1. junij 2010 ob 20:35

MILAN je napisal/a:
Mislec Fsen van lahko poven ka bomo meli kandidate v vseh Prleških občinah.Odvisno pa je če do to ta provi KÜNŠTNI PRLEKI -ŽUPANI????

halt, halt ...

kak zej to misliš prleške občine ?
ti misleš občine v upravni enoti lotmerk ? al tude misliš, radgono,radence , ormož ?

v lotmerki bi moga ti kandidirati oz nešče od kunštnih kandidatof.
samo se jaz bojin ka nede ostalo na proznih besedah pa ka de jurša son kandidira, al pa do mu dali nekšnega protikandidata ka de teko samo na papiri protikandidat , ka ovi nede son...

Jernej torek, 10. avgust 2010 ob 21:39

Mislec ..me zanima da de pa naslejdni posnetek Künštni Prlekov?

Pepek z brega sobota, 28. avgust 2010 ob 07:59

Železne Dveri 12 avgust 2010

Eni med vami ste že čüli pa venda tüdi preštimali, ka se med Künštnimi Prleki nekej godi, in ka je ne več fse tak kak je bilo. Ka pa si nete po nepotrebnen belili glove in se spitovali, kej te zej to je, pa kej fse to pomeni, pa poslüšali takših pa drgočiših gučof, bomo van rojši Künštni Prleki sami naravnost razložili, kej se godi.

Po skoro štirih letih našega fküpnega dela in ustvorjaja, smo prišli tak daleč, ka je Pepek z brega in še eno por drügih članof našega drüštva nejšla nove izive in nove ideje. Odločili se so, ka grejo svojo pot, na keri bodo kušali nejti način, kak tote svoje ideje spraviti v živleje in dati svoj pečat Prlekiji.

Kej to pomeni za Künštne Prleke?

Samo to, ka bomo zej pač šli napre in delali brez enih članof, na jihovo mesto pa bodo prišli drügi, z novoj energijoj, idejami in znanjon. Künštni Prleki bomo ostali Künštni Prleki, glih tak kak bode Pepek z brega osta Pepek z brega, kak je to bija že pret, kak smo začeli fküper delati in ustvarjati. Fsi bomo ostali provi Prleki in fsakši od nos bode še napre kuša po svojih močeh živeti in ustvarjati za Prlekijo.

Opravičeno smo ponosni na fse kej smo v totih letih fküper napravili in lehko rečemo, ka smo dali eden poseben pečat cejti f keren živimo. Čiglih so naši cili samo delno spujeni, smo zapüstili našin potomcon Prlekijo v sliki in besedi, česa nega glih bog zno keko.

Čiglih naše poti grejo fsakša po svojen in nan je fsen eno malo žoh, ka smo prišli do totega raspotja, smo se razišli kak zreli lidje, keri se zavedajo, ka je fsega ednok konec in je tüdi našega sodelüvaja moglo biti. Na kraji smo si segnoli v roke kak stori pedoši, si eden ovemi zaželeli srečo in dosti uspeha pri deli vnapre in si obečali, ka bomo se še sreli, či ne indi, te pri špricarih.

Fsakšemi pa fsen obenem pa veka zahvola za to kej je doprinesa prepoznavnosti. Fsakši je nereda joko dosti, nej toto delo ostone v ponos.

Predsednik EKD Künštni Prleki

MILAN Belec

v imeni in s privolejon nos, keri smo ostali Künštni Prleki, kak tüdi tistih, keri so to več ne.

zobl sobota, 28. avgust 2010 ob 10:15

Ponavodi se v takših primerih med sobof svadijo zarad penez, tak je venda tudi bilo tu pri kunštnih?

Drugače pa vsaka van čast na dosedanjen deli pa na diplomaciji, to je provi odsev zrelih ludi ka lepo v javnosti se diplomatsko obnošajo, ne pa ka de zaj Pepek obtožuva Milana, Milan pa Pepeka in podobne otroče igre.

prlek1825 sobota, 28. avgust 2010 ob 10:31

lidje ne zej narobe razmiti pa gučati ke smo se svadli....razišli smo se kak zreli lidje z nasmeh dali si roke spili vkuper špricar pa se razišli kak normalni lidje

zobl sobota, 28. avgust 2010 ob 10:35

zakaj pa bi se razšel z nekom če je vse dobro ?

te se ti z ženo razideš z nasmehom pa rečeš ka neje nič narobe Nasmeh?
lepo te prosim.

pravin, škoda ka ste se sposvadili, ker to je edini razlog pa keko zaj se trudili pod tepih dati dejstva, marsikej se guči pa zgleja ka so govorice zaj tudi se uresničile...

prlek1825 sobota, 28. avgust 2010 ob 10:39

dejstvo je tak vsako stvor treba hejati kda je nejlepše če ne stvari grotajo dugocejtne,,,zoto trebajo biti skoz nekše spremembe...pa to če smo ze zgibili por članov ne pomeni ke Künštni Prleki več ne obstajajo živimo še dale pa dale bomo ustvarjali kak do zej samo so pač grotale malo spremembe.

zobl sobota, 28. avgust 2010 ob 10:43

hehe to ti je kak v politiki, kda se spičita dva v stranki, te pa en gre iz stranke, kao ka mu je zadosti pa ka nemre več, te pa dela svojo stranko Nasmeh
tak ej tu blo, pepek pa milan sta se spičila, in zaj de pepek svojo kunštno državo meja, milan pa svojo ?

ti prlek pa si dale v kunštnih ?

prlek1825 sobota, 28. avgust 2010 ob 10:53

tu sploh nesta ne pepek pa milan problem ke se nič ne tiče ne dobesedno pepeka pa ne milalana, tiče se celega društva.

jaz pa sem še dale tu pa osto bom tu ker sem si z vsemi dober in ne vidim razloga ke bi mogo ostopiti.

zobl sobota, 28. avgust 2010 ob 11:09

prlek1825 je napisal/a:
tu sploh nesta ne pepek pa milan problem ke se nič ne tiče ne dobesedno pepeka pa ne milalana, tiče se celega društva.

jaz pa sem še dale tu pa osto bom tu ker sem si z vsemi dober in ne vidim razloga ke bi mogo ostopiti.



težko je na dvo stola sedeti, prej ali kasneje de ti se en zmekna pa boš opo na rit Nasmeh



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.