Pepek z brega nedelja, 16. maj 2010 ob 15:39

Ti se samo meso s tünke drži pa dobrega špricara, pa si lehko odskrbi.... Respekt

Toti "kebap" mo že takšo ime, ka nemre nekej dobrega biti... Kozlam

prlek1825 nedelja, 16. maj 2010 ob 15:41

no se če po istini povem sem ga samo enkrat v živleji jo,,,ponavodi te jem hamburger pa še to je redko..hehe,,samo tak z preventive sem pito ke me nebi v kakšo nekvaliteto kda zaneslo,,,hehe

Dejan nedelja, 16. maj 2010 ob 15:45

Jas ga tüdi redko jen, ponavodi, gda sen gi duže vüni pač drügo nega, kak to za požvekati. Včera sen pa ša sen zato, ka vidin, kakši je zej tü kebab, ki so opet gor odprli.

Pepek z brega nedelja, 16. maj 2010 ob 15:45

Ven si praf naprava.... To ja To ja To ja

Legionar nedelja, 16. maj 2010 ob 16:02

Dejan je napisal/a:
Jas ga tüdi redko jen, ponavodi, gda sen gi duže vüni pač drügo nega, kak to za požvekati. Včera sen pa ša sen zato, ka vidin, kakši je zej tü kebab, ki so opet gor odprli.

Jaz sicer to mogoče enkrat na pol leta jen, ven pa, ka je ovi, ki je pred totin meja tü kebap, ne meja slabega. Za moj okus je bija bojši kak ovi pri Tuši. No, či pa je zej takša stvor, tepa jaz tüdi to ne gren, tak hüdo še mi itak ne gre, ka bi moga nekšo nesnogo negi jesti.

MHA nedelja, 16. maj 2010 ob 20:28

Seveda te baba natirala, či si jidva zmeša ko sta šeloto trebila. Hihihi Tak občasno paše fčosih ke takšega pojesti.

prlek1825 ponedeljek, 24. maj 2010 ob 22:51

gnes sem si te malo ogledno toti kebab....šo sem mimo vse gor odpreto,,,nigi nikoga....te pa sem le malo notri polukno....pa vidiš v vitrini nekšo pico viditi že vso naduto storo pa kak se gori lepo muha pose Nasmeh

MHA torek, 25. maj 2010 ob 20:16

Dejan je napisal/a:
Čizburger
Vegi kebap pa ačinki

Hehe



Toti pa je gnes sfojo bejto preselja v bližino Hofra.

Dejan torek, 25. maj 2010 ob 20:20

To tüdi ne ven v čen je fora. K totemi bi lehko hodili tü s centra. Zej pa se itak na poti, či greš iz centra, pelaš mimo ovega pri Tuši, tak ka se te tan lehko stoviš. Tan napre pa tak drügo nega, kak trgovine.
Razen, či si bodo zej biznis rastolali tü iz Londona pa Dioniza na pol pol. Eni do šli levo, eni pa desno Hihihi Al pa so ovi delavci tan pri krožišči zej tak lačni, ka do z jimi meli veki promet Nasmeh

MHA torek, 25. maj 2010 ob 22:01

Fprašanje či de odpra, kak dugo je tan stalo zapreto. Pa na kobači kre strani mu piše gor, kebab pri parku. Ze bi moga spremeniti napis, pa dati, kebab pri Kostajevici.

Legionar torek, 25. maj 2010 ob 22:02

Očitno je ne prešji lokaciji meja nekše probleme, ka je tak dugo ne odprja. Zapa te venda tü bo nekej. Nej jih le bo čimveč, mogoče do malo cene spüstili. Hehe

Legionar četrtek, 3. junij 2010 ob 20:42

Fsi ga bixajo. Mislin ka obstaja nekši zakon o rabi slovenskega jezika, pa ne ven, se s ten nič nemre inšpekcija poigrati? Mislec Že s ten, ka se nejč ne potrüdijo, ka bi pravilno napisali, kožejo kakši odnos majo do küpcof. Hudi

Legionar četrtek, 3. junij 2010 ob 20:54

Človik ne ve či be se smija ali joka. Hahaha

optix četrtek, 3. junij 2010 ob 20:58

mene toti s kobačami izredno motijo Nasmeh tak so to postavili kak pri cignaih Nasmeh
nemajo wc-ja pa nič, kakšna je to higiena ... Hihihi

Kar se pa tiče njihovih natpisov pa je to koma, nepismeni so do amena, pa ena proforma mora obstajati ne more nekdo samo tak po prešernovo pisati "čizburger".. čudno da ni napisal "Šveps"

Pa kolko se meni zdi je Nacho sir in ne Natcho....
"dodatek jajca" ...zurapova ?
grozno Kul Kul Kul

Dejan četrtek, 3. junij 2010 ob 21:25

To je "piši kao što govoriš" Ultra kul

optix četrtek, 3. junij 2010 ob 21:27

dobesedno Nasmeh

Ivek četrtek, 3. junij 2010 ob 21:44

Optix! Čizburger je ne po prešernovo, pač po Vuki Karadžiči!

PS: Ne spomijaj po nemarnen Prešernovega imena.

MHA četrtek, 3. junij 2010 ob 22:24

Čüdno ka ga niti tisti ne opozorja na napake, keri mo je toblo dela.

erof petek, 4. junij 2010 ob 07:21

Nekšne napise majo tam pri cesti na eki kak da cirkusanti lepijo plakate po mesti Hahaha

kokot petek, 4. junij 2010 ob 17:22

MHA je napisal/a:
Čüdno ka ga niti tisti ne opozorja na napake, keri mo je toblo dela.

zato ki je fseeno kaj de meja napisano glovno ka tiste keri je dela toblo je šiptara skasira al pa stam ogoče kompenzirala za kakšne kebabe, sladolede



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.