Dejan petek, 4. junij 2010 ob 17:27

erof je napisal/a:
Nekšne napise majo tam pri cesti na eki kak da cirkusanti lepijo plakate po mesti Hahaha

Toti ke je tü na avtobusni je itak zmaga s totimi napisi Nasmeh Tote toble nastovla po sred trga, nekša stojala fküp nabita iz kartona, ... Zej se je že malo modernizira pa ma nekšo oreng toblo. Samo tüdi ne ven, či je to dovoljeno kar tak negi postovlati nekše toble?
Te si bon jas tüdi ša na sred trga eno toblo postava malo za reklamo Hahaha
Pa nešče bi mo moga meter v roko dati Hihihi

kokot četrtek, 10. junij 2010 ob 21:39

tote s kebabon bi natira nekan da to sploh nimajo wcja pa nič .
kakšna to inšpekcija dovoli toto rajo delati ?

ovi tan beti pri tuši tudi nima wcja pa nič, kon te hodi srat ?
peneze prijemle z roko potli pa vzeme ovi kruh v roke pa ti kebab fkup naredi, pa to nema veze s higijeno.
sodelavec je hoda na hamburger zodjič gda je dela zurip te pa je najša notri nekšo kocino gori na pleskavici tak ka je fse bek vrga pa si ša kupa tan v ovi pekarni pri krožnen mini pizzo.

DarkMAN četrtek, 10. junij 2010 ob 22:21

glede na to, ka si ovi s shipterije ceok konkretno z vodof mujejo po veki potrebi lehko kakšni falat mimo rukne Hahaha

Dejan četrtek, 10. junij 2010 ob 22:42

kokot je napisal/a:
tote s kebabon bi natira nekan da to sploh nimajo wcja pa nič .
kakšna to inšpekcija dovoli toto rajo delati ?

ovi tan beti pri tuši tudi nima wcja pa nič, kon te hodi srat ?
peneze prijemle z roko potli pa vzeme ovi kruh v roke pa ti kebab fkup naredi, pa to nema veze s higijeno.
sodelavec je hoda na hamburger zodjič gda je dela zurip te pa je najša notri nekšo kocino gori na pleskavici tak ka je fse bek vrga pa si ša kupa tan v ovi pekarni pri krožnen mini pizzo.


Ka pa je na mini pici nejša? Nasmeh

Ovi ka pa je zej tan novi kontejner postovleni pri Tuši, so ovokrot dol hrdali napis, ka več ne piše "Kebap pri parku" ampak zej piše samo "Kebap pri" Hihihi

DarkMAN četrtek, 10. junij 2010 ob 22:49

kam de hoda na potrebo pa potli ceog prot v dioniz?

sončnica četrtek, 10. junij 2010 ob 22:56

Resen se je za pitati ka delajo toti na inšpekciji!! Mislec Pa mislin ka je inšpektorov premalo ka bi vse to folgali kontrolirati....Pri hrani se je ne za špilati, posebno zaj v totih vročih cajtih gda lehko fašeš salmonelo.

kokot četrtek, 10. junij 2010 ob 22:57

jas ne ven ali kon to gre, pa jaz man občutek ak je tota sanitarna inšpekcija potkuplena.
ven ka je zurop pa fadil sta dovala mesečno plove kuverte ka jih ne zajebovlejo inšpekcije.
dere pa je odpira kebab pri tuši pa je moga najeti škrjonca ka mu nalepke naredi, ker je jegova mati inšpektor in či pri njenen sineki vzemeš nalepke te nega problemof z jo inšketoron, kak pa kljubuvleš pa dobiš obisk pa pločaš kazen.
tak ka to je fse sumlivo s totimi turki, nemajo wc , nemajo vode tan na parkplaci in kak lahko je to te higienski minimum za takšo dejavnost ?

vida sen na tv ka je v lublani na kebabi golob prileta notri pa kluva tisti falat mesa potli pa je ovi turk to reza pa peka in folki odova.

Dejan četrtek, 10. junij 2010 ob 22:59

Ka pa veš, kak je s stranišči v ten.

Verjetno majo že tak pošlihtano, ka je vse vredi. Nekak te že rešijo. Tüdi račün malokdo dobiš pa se za to ne sekeramo.

kokot četrtek, 10. junij 2010 ob 23:15

zurap siliji na sladoledi pa kebabi računof ne dovle, se provi ka državo napizdovle.
pa še nema hajzla pa nič.
sen že meja ideje ka bi hoda na inšpekcijo prijovit malo ka to tak nemre biti več tak smo kak v nekšni turčiji

DarkMAN četrtek, 10. junij 2010 ob 23:16

Od sina sošolec, je zadnje evreke vun da za toti kebap pa je drisla celo noč, računa je tak kak Dejan provi ne doba, pa se je lehko lepo slika Hjooj
Sem reka naj drugoč greta na hamburger k Čarliji, samo kaj te pa dve, tri pive pa je mladina pijana

kokot petek, 11. junij 2010 ob 09:47

ja ve ti verjen, ka se to dogaja ka človik ide jest te pa domu pride pa celi den drisla pa se slabo počuti glih zaradi tote nehigijene.
jaz rajši iden k čarlii lepo na pipiburger pa poleg eno pivo strelin kak pa ka bi pri zurope toto nesnogo ja.
čarli je edini še tu s toto hitro hrono ka res je sveža pa čista ovi pa tan celi den vrti tisti falat mesa na ovi bali na sonci pa to veš ka nemre biti dobro.



MHA petek, 11. junij 2010 ob 10:45

Ve ko f štacüni krüh vzemeš, tüdi ne veš keko krot jin je doj opa na tle. Tako Higiena v totih konzervah pa je res boga verjetno.

Ovi "kebab pri" pa se mi zdi, ka so zodjič kopali za vodo.

Dejan petek, 11. junij 2010 ob 10:48

Predlagan, ka totemi pomogamo nejti ime Hihihi

Moj predlog je "Kebap pri Ščovnici" Hehe

MHA petek, 11. junij 2010 ob 10:50

Neje tisto Kostajovica?

Dejan petek, 11. junij 2010 ob 12:14

Hmm? Kostajovica teče spodej na Kamenščaki, Radomerje pa se v Ščovnico zleje v Pristavi. Či pa tü keri Ščovnici provi Kostajovica pa ne ven Nasmeh

kokot petek, 11. junij 2010 ob 12:22

Kebab pri golobi Kul

Jaz mislin ka de s toto kebab mafijo še prova reja gda ta se dve albanski glovi fkup počili.
Pred leti je že prišlo do incidenta zaradi sladoled kobač gda je zurap napadna ovega pri parki pa mu je brsna notri v katro (renult 4 dve škotli čikof vreden).

Dakrane petek, 11. junij 2010 ob 12:32

Jas sen tudi mislila ka je Kostajovica ova pri Muri, Ščovnica pa pri Kinoji.... Niman pojma


MHA petek, 11. junij 2010 ob 12:35

Mi smo nekda pravili, ka je tisto mimo Mure Kostajovica. Lehko bi ga poimenüva kebap na sred parkplaca.

Dejan petek, 11. junij 2010 ob 12:40

Ščovnica se razcepi tan pred Lotmerkon pri vrstnih hišah na Razlagovi, potli pa fküp pride pred Pristavo. Tak ka skoz Lotmerk tečeta dve Ščovnici Hihihi Možno, ka temi tak provijo, ne ven. Potok Kostanjevica je pa tan, kak sen napisa.

Zemlevid

kokot petek, 11. junij 2010 ob 12:57

Jaz sen dosti z mojin stricon ribija tan poleg tovarne Mure pa se je temi reklo Globetka



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.