Dejan torek, 3. november 2009 ob 17:34

Ja negi tü. Zej glih sen od tan priša Nasmeh Sen testera, kakši je kebab Hihihi
Baje so pret to nekej v najem dovali pa je te ne šlo. Zej pa do meli odprto skoz, tak je reka mešter.

Legionar torek, 3. november 2009 ob 18:03

In kakši je kebab? No, fsaki keri je tü odpira je reka ka de meja skoz odprto. Hihihi Lehko pa odperemo stavnico, ka mo stavili kak dugo de to odprto. Zloba

No, či smo malo resni:jaz bi reka ka či je pred ne šlo, ka tüdi zej nede šlo. Kebab v Lotmerki enostavno ne gre, razen tan pri Tuši, to pa zato, ker je tan izjemno dobra lokacija (glovna cesta, gimnazija poleg pa tisti kafiči tan prek). Na glovnen trgi je že bija kebab pa je ne dugo blo odprto, na avtobusni isto tak. Enostavno nega lidi tü, pupudne je Lotmerk mrtev, ke se samega mestnega središča tiče in zato enostavno ne gre!

Dejan torek, 3. november 2009 ob 18:42

Kebab je dober. So pa toti isti meli že pret, vmes so dali v najem pa se je ovi hitro navolja baje. Zej pa bi to nej blo. Či pa de ostalo pa ne ven.
Lüdi pa tü itak nega. Še čez vikend je tü mrtvo v toten kunci okoli trga, tak ka...

MHA torek, 3. november 2009 ob 19:57

Toti de res bole bogo promet meja, mogoče či do si deca küpili ko do na avtobus čakali. Ovi tan vüni pa mo res dobro lokacijo, takak je Legionar napisa.

Dejan četrtek, 24. december 2009 ob 09:24

Toti je že dol zaprja opet Mislec

MILAN četrtek, 24. december 2009 ob 17:19

Mislec ČE NE GRE NE GRE

Jernej četrtek, 24. december 2009 ob 22:39

Legionar je napisal/a:
In kakši je kebab? No, fsaki keri je tü odpira je reka ka de meja skoz odprto. Hihihi Lehko pa odperemo stavnico, ka mo stavili kak dugo de to odprto. Zloba

No, či smo malo resni:jaz bi reka ka či je pred ne šlo, ka tüdi zej nede šlo. Kebab v Lotmerki enostavno ne gre, razen tan pri Tuši, to pa zato, ker je tan izjemno dobra lokacija (glovna cesta, gimnazija poleg pa tisti kafiči tan prek). Na glovnen trgi je že bija kebab pa je ne dugo blo odprto, na avtobusni isto tak. Enostavno nega lidi tü, pupudne je Lotmerk mrtev, ke se samega mestnega središča tiče in zato enostavno ne gre!


...moren povedati ka je Legionar mejo prav tü!
Dosta je odvisno od infrastrukture pa popraševanja.
Pač na tem mesti v Lotmerki ne nücajo kebab imbisa! Mislec

Dejan četrtek, 24. december 2009 ob 22:45

Ja sej je to fsakšemi jasno, ka tü nega nekše gužve v toten deli Lotmerka, posledično pa ne prometa. Razen če bi bija kakši ultra dober kebab pa še kakša drüga ponudba kcoj. Pa Lotmerk je pač premali, eden kebab štant je zadosti Nasmeh

MHA petek, 25. december 2009 ob 01:05

Kekorot de še toti ša na led? Hjooj

Ducky petek, 25. december 2009 ob 12:12

Samo če tak glejaš, toti kebap v Lotmerki neje niti tak poceni, če glejaš, ka ga v Ljubljani ceneje dobiš..

Dejan petek, 25. december 2009 ob 12:19

Ja Lublana je večji trg, več konkurence, cene morejo nekak prilagoditi. Tü pa je samo eden, občasno toti kcoj Nasmeh

Bi pa totemi na avtobusni promet ziher bole ša, či bi meja kobačo bole vüni pri cesti. Ker tan notri nišče ne vidi, ka je tü kebab, to samo mi vemo. Či se nešče mimo pela, tega ne vidi, tan pri Tuši je pa glih takša lokacija, ka fsakši takoj vidi s ceste in se komot stovi.

MHA petek, 25. december 2009 ob 16:21

Za totega pri avtobusni še nejč jas nebi zna, či nas nebi Dejan obvešča kdej mo odpreto pa zapreto.

MILAN petek, 25. december 2009 ob 18:11

Mislec morti pa mo toti kebab samo za svoje goste???????? Vuuhuu

Legionar petek, 25. december 2009 ob 18:13

Toti ke je zej nazodje meja kebab na avtobusni, je za moj okus meja bojšega od ovega pr Tuši. Poleg tega je zej ovi pr Tuši da notri delat nekšega živčnega prodajalca ( Hudi ), taka sen zodjič venda za lep cejt oprava z jin. Ovega tan po moje samo lokacija rešovle.

Tü na avtobusni je meja nazodje dobrega, takak sen že reka. dosti vsega je da notri, pa ne je teko ovega preliva vleja gor takak ovi tan pr Tuši, ka ti je ne fse vün steklo kda si vgrizna notri. Hehe Ne ven no, meni je bija dosti bole okusen.

Dejan petek, 25. december 2009 ob 18:18

Ja jas gda sen na zodjo zej na avtobusni ja kebab, je tüdi bija ful dober pa nabasa mi je tak notri vsega, ka sen kumej poja. Pri Tuši pa sen že en cejt ne bija, tan ga ponavodi jen, dere v soboto op štireh zaron od kod domu klotin pijan Hihihi Te pa je itak fse dobro Hehe

MHA sobota, 26. december 2009 ob 15:45

Heh... Ja pri tuši res malo preveč zaleje kebab z tistin jogorton, vači pa mi je dober. Totega pri AP pa sen še ne proba, mi je pred doj zaprja. Tiho

Jernej sobota, 26. december 2009 ob 17:53

Cüj, te va šla drgoč vküper ka probama kak je na avtobusni či de eden drgoč odpro!


MILAN sobota, 26. december 2009 ob 19:11

Mislec NEJ POVOBI KERI BODE ČASTJA

kobreti sobota, 26. december 2009 ob 20:41

gnes bi lehko šla k tuši ka je ovi tak ne meja gužve pa je že skoro pol parkplaca zmeja pred tisto kobačo Haha

Legionar sobota, 26. december 2009 ob 21:45

Hja no, ovi ke je pred totin tazodjin meja na avtobusni, je resen doj nikšega kebaba ne meja! Stisk Toti pa je meja resen dobrega, pa še obakrat ke sen ša to po kebabe za celo familjo, mi je skoz kcoj pijačo častja, se provi nabasa v vrečko 3 soke pa 1 pivo. Hihihi



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.