Zvončica ponedeljek, 8. februar 2010 ob 22:14

Zato ka je mestno jedro mrtvo (pa vse okoli jega)..... Khmm

MILAN torek, 9. februar 2010 ob 07:59

Vuuhuu ŽALOSTNO JE ITI PO PLOCI SKORON STALNO JE PROZNO
mon občütek kak da bi se lidje bojali tak vekega placa,če se že ne bojijo
pa se slabo počütijo.

Legionar torek, 9. februar 2010 ob 15:12

Mestno jedro je ne mrtvo samo v Lotmerki, ampak v vseh mestih pa večjih krajih. Hudi Kekoli se pošpanceraš, je vse mirno. Za to so krivi veki trgovski centri, kere gradijo na obrobjih mest. V Lotmerki je tak, v Soboti, v Maribori, pa tüdi v Lublani. In ker lidje vejo çe samo v trgovske centre iti, pač tan zabijajo prosti cejt, ne pa več na sprehodih po mestnih središčih. Kapa se Lotmerka tiče pa je razumljivo, zej je zima, pa nega teko lidi. Poleti pa spomlodi pa je sprehajalcov bistveno več, pa tüdi tistih ki sidijo na klopeh, pa pred kafiči pa slaščičarnoj.

Dejan petek, 19. februar 2010 ob 22:10

Gnes sen po dugen cejti ša na kebab pri Tuši. Gužva pa je takša bila, kak či bi kej zastojn tolali.

MHA sobota, 20. februar 2010 ob 06:41

Jas ponavodi na Betija trufin.

MILAN sobota, 20. februar 2010 ob 07:13

Mislec nekej pa te le laufa

Dejan nedelja, 21. marec 2010 ob 16:49

Evo ga. Pomalen bo. Kebap pri parku Hihihi

Dejan nedelja, 21. marec 2010 ob 16:50

Čizburger
Vegi kebap pa ačinki

Hehe

Progress nedelja, 21. marec 2010 ob 19:32

To sen nalepleno že vida, pa vendar te bo laufalo, ka nede kak na avtobusni pa v meste. Naročijo mi nalepke, naredin jih, zgučimo si kda jin priden nalepet, te pa ko sen priša ZAPRTO: zej mom nalepke naleplene v štali, pa še plastika za podlogo mi je ostala...super posel.

MHA nedelja, 21. marec 2010 ob 20:45

Kak pa ti naročja? Tüdi čizburger pa vegi kebap v pa ačinki?

Jernej nedelja, 21. marec 2010 ob 21:34

Mislec ...hmm pizdarija cene pa majo tak kak avstriji ali nemčiji!

Zvončica nedelja, 21. marec 2010 ob 22:37

Te pa že rejši gren v Beltince na kej bole konkretnega za tote peneze....drogi štos je toti kebap....keko veka pa je te porcija? Da ponavodi vidin ka to vsi v šakah držijo kak sendvič pa jejo...ali??? No pa oni pekarni pod socialnin tüdi dobro ide....mojo dober burek.

Dejan nedelja, 21. marec 2010 ob 22:55

Kebappppppppppppp



Cene pa so iste, kak pri Tuši.

Progress ponedeljek, 22. marec 2010 ob 06:46

Nisem delal nalwepk za totega pri parke, drug lastnik. Pred za avtobusno in v meste.

MHA ponedeljek, 22. marec 2010 ob 09:16

V Beltincih nimajo dober ne kebap pa ne hamburger. Dejan, toti je bojši kak pri Tuši?

Makaveli ponedeljek, 22. marec 2010 ob 09:22

ke te dripci niti praf ne vejo spackati skup črk....

čizburger...lol Haha


jaz sen si misla ka de toti meja cenejše kak happy kebab-p? Tiho

MHA ponedeljek, 22. marec 2010 ob 09:26

Piši kao govoriš. Hihihi

optix ponedeljek, 22. marec 2010 ob 10:11

fora je v tem, ka toti kebab imajo ovi decki, keri so meli 1,5 leto v najemi happy kebab
pa mu zdignili renome Nasmeh ko pa je lastnik happy kebaba vida ka ovin redno biznis laufa, jin je prekina pogodbo pa vzeja
nazaj sebi.

Se pa popolnoma strinjam z Jernejom, da so cene previsoke za Slovenijo. Ta reč ni vredna 3 eur Nasmeh

Legionar ponedeljek, 22. marec 2010 ob 14:10

Se strinjan, cene so definitivno preveke. Samo to sta se zmenila z ovin pri Tuši, ka s cenami neta eden drügemi v zelje hodila. Jaaa Kapa se napisov na ceniki piše, pa je smešno. Hihihi Samo či Srbi lehko tak pišejo, te pri nas tüdi lehko. Mene ne moti ka pačijo angleščino ali pa tuje jezike, samo či že ne vejo napisati, bi lehko stvor poimenüvali v slovensken jeziki, pa bi melo še dodaten čar; cheesburger bi recimo lehko bija "sirov burger" ali nekej podobnega , pa bi se že lepše čülo. Hehe

Zvončica ponedeljek, 22. marec 2010 ob 20:06

Dejan hvala lepa ka si se potrüdja pa fotko gor pripopa....samo meni to nič privlačno ne zgledne Mislec Pa gda sen rekla ka bi v Beltince šla jest - nesen mislila tote ekspres hrone pač pa npr. kakše ribe ali lignje ali šnicl Haha



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.