kobreti četrtek, 11. junij 2009 ob 08:58

kakšo srečo mojo naši policisti, se sta ropara nikan ne mogla pobegniti če je na toti naši "avtocesti" vse vdilen odbojna ograja postovlena, te pa je tak kak bi se v hlevi skoz pela med boxi.Pa še za eno stvor do lehko tote mađare vdrapnili, vinjete je ne meja gor zapopaneHehe

Dejan četrtek, 11. junij 2009 ob 11:11

MHA je napisal/a:
Po predvidenem scenariju vaje so oboroženi neznanci v kraju Sormas na Madžarskem, ki je od meje s Slovenijo oddaljen približno 50 kilometrov, oropali menjalnico. Po ropu so po avtocesti pobegnili v Slovenijo, s službenim vozilom so jim sledili madžarski policisti, ki so o dogodku in smeri bega obvestili tudi slovenske policiste. V skupni in koordinirani akciji so policisti na avtocestnem počivališču Murska Sobota roparje ustavili in jim odvzeli prostost.

V enourni vaji je sodelovalo 14 madžarskih in 36 slovenskih policistov, v pomoč pa jim je bil tudi policijski helikopter.Po oboroženem ropu menjalnice na Madžarskem so roparji pobegnili v Slovenijo. Madžarski policisti so jim sledili in na pomoč poklicali slovenske kolege. S skupnimi močmi so roparje ujeli in prijeli.


Video: Policisti na vroči sledi

Že loni so meli eno takšo vajo. Policej


To še se te zej enkrat resen more zgoditi nekej takšega, ka mo vidli, či mojo tote vaje kakši hasek Jajks

Legionar četrtek, 11. junij 2009 ob 12:56

Zodjič sen bija priča, kak je eden lepo sred Lotmerka beža pred policeji z motornim štirikolesnikon, odzaja pa je meja nekšo diklino brez čelade. In to je zgleja bija vzrok, ka so jidva pri Petroli šteli staviti, ovi pa lepo gas, pa so ga lovili fse do avtobusne. Tan pa je lepo počaka ka sta policeja z avta stopila, te pa gas, pa nazoj med bloki proti parki.Hehe Prav filmsko je blo za viditi. Samo ne ven, sta ga na kunci dobila ali ne. PO moje ne.Hihihi

Zvončica četrtek, 11. junij 2009 ob 21:50

Toti štirikolesnikim so itak brezvezni....ne ven kej to kipüvlejo....mislin ka prav pridejo na vekih farmah v ZDA ali Avstraliji ipd. ka se teren pregledne t.j. krave ipd. Tü pa se mi vidi malo bubano meti kej takšega

MHA petek, 12. junij 2009 ob 02:32

Či je toblice ne meja na kolesniki?

Legionar petek, 12. junij 2009 ob 08:15

MHA je napisal/a:
Či je toblice ne meja na kolesniki?To sen ne meja prilike viditi. Či jo je meja, pa či so jo policeji vidlil, te je itak brezveze beža.

MHA sobota, 13. junij 2009 ob 02:27

Či je meja, te ga je tak lehko oda, ka de kazen lehko ploča.

prlek1825 sobota, 13. junij 2009 ob 08:56

po mojem če bi mejo toblico gor te nebi bejžo ke itak ve ke kazen za pobeg je dosti večja kak kazen za čelado!

MHA sobota, 13. junij 2009 ob 15:40

Mi en kolega prava gnes, ka so enega oviden v MB lovili, ka je na radar priša v naselji 30 km/h preveč, pa ne stava. So za jin leteli, ovi pa se stava pri prvi šumi pa odbeža v šumo. Avto z toblicami pa pusta. So ga že duma iskali, pa jin ne odprja. Gnes do še ga pre probali obiskati. Kazen: 500€ za pobeg, 1000€ kazni za prehitro vožnjo + 6 pik. Butl

Dejan sobota, 13. junij 2009 ob 16:45

Ne ven v čen je fora, ka bežiš pred policijo. Prej ko slej te itak dobijo pa še kazen je 3x večja. To se lehko samo kakši mejmun spoti.

MHA sobota, 13. junij 2009 ob 17:43

Ali pa či nešče karambol naredi, pa avto pisti na mesti pa odbeži. Butl Rejši bi nej pijan nafuda pa odseda eno noč v resti, pa bi še prišpara kazen za pobeg.

prlek1825 nedelja, 14. junij 2009 ob 10:12

so pač talenti ki so pametni pa mislijo ke do jakše skoz prišli samo jih te itak potli malo bol po žepi vudre

Nela sreda, 24. junij 2009 ob 11:52

NOVOST! Hihihi



........to so zej novi lipicanci, hehe. Hihihi

SlovenianDevil sreda, 24. junij 2009 ob 13:28

Nela je napisal/a:
NOVOST! Hihihi



........to so zej novi lipicanci, hehe. Hihihi

So pa iznajdlivi, moren priznati...Policej

MHA sreda, 24. junij 2009 ob 13:35

San toti policeji so ne slovenski, naši mojo bojše đipe. Pisk

mirka sreda, 24. junij 2009 ob 14:29

kak so se kar prav spravili, med konske figeHahaha

prlek1825 sreda, 24. junij 2009 ob 14:42

jaz bom reko tak, policejov neman glih v lepi luči, mogo pa bom jih pohvoliti za včera!
mejo sem eno rahlo prometno, povozjo sem močka pa si potro branik, te pa sem zvo policijo ki man zavarovano proti divjadi!
zvo sem jih 9:00 ob 9:15 pa so že bili na kraji dogodka!
sicer je res ke se mi je to zgodlo 3km vkrej od policijske postaje samo vseeno, so prišli fejst hitro!

prlek1825 sreda, 24. junij 2009 ob 22:19

no to ti je te zej policija gnes dopodne sem jih hvoljo zej pa jih morem dol zašinfati!
bijo je ormoški ulični tek pa sem bijo redar, pa je blo konec pa so mi rekli nej gren policeji rečem ke lehko odpere cesto!
gren lepo do jega, ga kulturno pozdravim pa mo rečen ke lehko odpere cesto! on pa v napad na mene kej to proviš meni piše na znaki policija al cestno podjetje!
meni pa pritisk zdigne pa mo začnem ne komunalno podjetje piše gor, pa jaz nevem kak je v glovnem meni so rekli ke vam nej rečem ke se lehko cesta odpere!
te pa je tan sto polek komonalec pa to čuje takoj kcoj stopi te pa se še oneja neke rukneta ke je začejo težiti kej še čoka nej znak dol potegne!

prosneti policej zarukani, reko bi nebi si rad rok zamazo potegni znak dol ne pa se začne kot uradna oseba nekulturno vesti do okolice!
takšemo bi jaz do lopato v roke pa nej gre jorkov kopat!

Legionar četrtek, 25. junij 2009 ob 13:10

prlek1825 je napisal/a:
no to ti je te zej policija gnes dopodne sem jih hvoljo zej pa jih morem dol zašinfati!
bijo je ormoški ulični tek pa sem bijo redar, pa je blo konec pa so mi rekli nej gren policeji rečem ke lehko odpere cesto!
gren lepo do jega, ga kulturno pozdravim pa mo rečen ke lehko odpere cesto! on pa v napad na mene kej to proviš meni piše na znaki policija al cestno podjetje!
meni pa pritisk zdigne pa mo začnem ne komunalno podjetje piše gor, pa jaz nevem kak je v glovnem meni so rekli ke vam nej rečem ke se lehko cesta odpere!
te pa je tan sto polek komonalec pa to čuje takoj kcoj stopi te pa se še oneja neke rukneta ke je začejo težiti kej še čoka nej znak dol potegne!

prosneti policej zarukani, reko bi nebi si rad rok zamazo potegni znak dol ne pa se začne kot uradna oseba nekulturno vesti do okolice!
takšemo bi jaz do lopato v roke pa nej gre jorkov kopat!


To je zato, ker gnes den še ves ološ vzemejo v policijo...Nekda si moga skoz določene preizkušnje pa teste ka si lehko grota policej. Gnes den pa je lehko to že fsakši propali študent ali pa brezdelnež...

prlek1825 četrtek, 25. junij 2009 ob 15:46

jaz bi še nekak razmjo da bi to bijo kakši mladiček, toti pa je bijo star negi okoli 35, 40 let!
to pa ne razmin ke ja takši lehko takšo tele!



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.