tupez torek, 19. oktober 2010 ob 12:19

ci pa je neje bija krif, baje ka so ble gume Jaaa


Hahaha Hahaha Ploskač


zobl torek, 19. oktober 2010 ob 12:22

tupez je napisal/a:
ci pa je neje bija krif, baje ka so ble gume Jaaa


Hahaha Hahaha Ploskač





itak ka so gume krive!
Hahaha Hahaha Hahaha Hahaha

MHA torek, 19. oktober 2010 ob 12:55

Nema PU MS na toblici številko 08?

tupez torek, 19. oktober 2010 ob 16:25

zabari majo 01 Nasmeh

tupez sreda, 20. oktober 2010 ob 11:42

V znak dobrega in uspešnega sodelovanja je dosedanji komandir Boštjan Vučko prejel mAMografijo Ljutomera. Hahaha

Zvončica petek, 22. oktober 2010 ob 22:49

MAMOGRAFIJO????KA VRAGA PA DO POLICEJI Z MAMOGRAFIJO??? No, dosta heca...monografijo si venda misla.... Nasmeh

TUNČEK sobota, 23. oktober 2010 ob 11:16

tupez je napisal/a:
V znak dobrega in uspešnega sodelovanja je dosedanji komandir Boštjan Vučko prejel mAMografijo Ljutomera. Hahaha



Daleč so prišli toti policeji, zej do še ženskan cecke gledali !?
Hahaha Hahaha Hahaha

Dejan sobota, 23. oktober 2010 ob 11:18

Kej ga serete porkafix

Zahvala dosedanjemu komandirju Policijske postaje Ljutomer

V petek, 3. julija 2009 sta župan Franc Jurša in podžupan Franc Slokan sprejela dosedanjega komandirja Policijske postaje Ljutomer Boštjana Vučka in novega komandirja Romana Zvera.

V znak dobrega in uspešnega sodelovanja je dosedanji komandir Boštjan Vučko prejel monografijo Ljutomera.

TUNČEK sobota, 23. oktober 2010 ob 11:24

Dejan je napisal/a:
Kej ga serete porkafix

Zahvala dosedanjemu komandirju Policijske postaje Ljutomer

V petek, 3. julija 2009 sta župan Franc Jurša in podžupan Franc Slokan sprejela dosedanjega komandirja Policijske postaje Ljutomer Boštjana Vučka in novega komandirja Romana Zvera.

V znak dobrega in uspešnega sodelovanja je dosedanji komandir Boštjan Vučko prejel monografijo Ljutomera.


Dejan, se vemo zake se gre, samo, če je čeh narobe natipka se mremo malo pohecati, se je sobota pa nesmo f slüžbi. Haha Nasmeh Pozdrav

tupez ponedeljek, 25. oktober 2010 ob 13:23

Zvončica je napisal/a:
MAMOGRAFIJO????KA VRAGA PA DO POLICEJI Z MAMOGRAFIJO??? No, dosta heca...monografijo si venda misla.... Nasmeh

seveda, tiskarska napaka Nasmeh

MHA ponedeljek, 25. oktober 2010 ob 15:25

Policeji so dobili nove uniforme -> klik

TUNČEK ponedeljek, 25. oktober 2010 ob 16:32

To je ne pravica, policajke so jih pa ne doble ! Predlogan toke. Haha Hehe Jaaa


MHA ponedeljek, 25. oktober 2010 ob 17:59

Pri toti bi son rat prekršek naprava, san ka bi me stovila. Te pa bi se še z jo pogoja o kazni. Haha

TUNČEK ponedeljek, 25. oktober 2010 ob 18:54

Joj, če to prešteje tvoja puca ali žena (seveda, če eno ali drügo mš), de hudič. Jas gda ke tokega pišen ali glejan toke slike in me dobi "ta stora", moren iti za pol vüre f kot.
Tiho Jaaa Pomežik

Legionar ponedeljek, 25. oktober 2010 ob 20:24

Tepa nega heca pri vas duma. Hihihi Hihihi

TUNČEK ponedeljek, 25. oktober 2010 ob 20:33

Ja tak je ! Duma žena igro, jas pa moren plesati, če ne lehko kaj fašen. Op petkih in fsoko drügo soboto v meseci pa pleševa obo v plesnen klubi. Hehe



Zvončica ponedeljek, 25. oktober 2010 ob 22:56

Haha Tunček tak pač je... Jaaa Ka pa se policejskih uniform tiče me zanimle kak so v recesiji ke se na vseh voglih špara te zej nove dobili ke so ziher ne poceni....so pa lepše...ka pa do store brez našitkov dali Vegradovin ipd. delavcon???? Zloba

TUNČEK torek, 26. oktober 2010 ob 14:29

Vzeli so kredit, se provijo, ke do ga lehko gverali, zej, gda nabijejo dosta vekše prometne kozni. Vuuhuu Hihihi

MHA torek, 26. oktober 2010 ob 14:44

Nove uniforme so san na probi, či do dobre do se odločili za jih. Zamejalo pa bi se jih nej postopoma, ko do store uniforme vničene.

tupez torek, 26. oktober 2010 ob 15:19

y:
ROMAN ŽINKO

MEDOBČINSKI INŠPEKTOR
roman.zinko@ljutomer.siTa email naslov je zaščiten pred spam roboti, za ogled morate imeti omogočen Javascript 02/584 90 61
ja
hehe
x pravi:
folk pa guci ka je letja iz policije
jaz mislim
ka mu je zej bojse
tu
pa se "sef" je
Nasmeh
y pravi:
jah
x pravi:
svojo mini vojsko ma
y pravi:
tam pa je kurac bija
x pravi:
sej
tam je bija skif
radnicka klasa
Haha
y pravi:
svasta
Haha


krneky Nasmeh



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.