MHA sobota, 11. december 2010 ob 23:26

MHA je napisal/a:
F Križofcih pa letos nemajo takše lepe smreke f krožnen kak so loni meli.

Gnes je že blo na toti smreki puno liči, se mi brš zdi ka še je več liči gor kak je loni blo.

MILAN nedelja, 12. december 2010 ob 08:38

Hjooj žarnice so spucane zato pa bole svetijo

TUNČEK nedelja, 12. december 2010 ob 09:56

Ke jih je spuca deš ali snek ? Vuuhuu

Dejan nedelja, 12. december 2010 ob 18:09

Letos pa te nemrete rečti, ka ma jelka "prekrotke hlače", tak kak loni Nasmeh

TUNČEK nedelja, 12. december 2010 ob 18:28

Pa lepe plove farbe so lüči. Hehe

Pepek z brega nedelja, 12. december 2010 ob 21:07

To ja To ja

Resen letos nema prekrotkih hloč... to so venda mlejši (meši) sestri oblekli hlače od starše (vekše), zato pa ji so praf...

MHA nedelja, 12. december 2010 ob 21:20

Hja, takak je reka Pepek. Hehe

Pepek z brega nedelja, 12. december 2010 ob 21:29

Kak pa drgačik.... v naših cejtih smo fsi nosili ponošene hlače od starših bratof, sosidof, pa rodbine...

TUNČEK nedelja, 12. december 2010 ob 22:26

Pa še flike so mele na kolenih. Gor jih je držola ponavodi ena rüča ali pa sen jih meja zvezane s špagoton. Jaaa

Dejan nedelja, 12. december 2010 ob 23:31

Za primerjavo, loni je bila malo večja in so lučke ne bile do dol. Te pa so si na forumi zmislili, ka ma prekrotke hlače Hihihi

MHA nedelja, 19. december 2010 ob 03:44

Verženci pa mojo ze f krogi tüdi smreko.

TUNČEK petek, 31. december 2010 ob 13:43

Glih na Pametivo (28. dec.) sen na hitro moga iti f Prlekijo k Antuji na en pogreb, pa mi je podnila asocijacija na toti den. Zanimle me, če je f Prlekiji še šega, da bi deca hodili okoli po pametivi ?
Mene na toti den vežejo zlo lepi spomini. Hodili smo po celi den od hiše do hiše, gda smo še bili meši z eno pintovico, kasneje pa s korbočon in lidi malo mlotili pa zato dobli peneze. Drobiža se je teko nobralo, ke je blo za zveske, pivnike, radirke, pa tüdi za cuker.

Jaaa

Dejan petek, 31. december 2010 ob 14:00

Smo hodili ja. Smo dobili kakši drobiš, cuker pa keks. Gnesden pa je to mislin, ka že bole redko. Pa či deci ne doš 10 evrov, te hüdo glejajo.

Se spotin, ka gda smo hodili, smo lidi tukli pa kcoj gučali "Friški bote, zdravi bote, pa fsakšo nedelo k meši hote." Nasmeh

TUNČEK petek, 31. december 2010 ob 14:08

ŠE MALO SUNCA IN PRIDE MROK, POTLI PA DE SE ZAČELO : ENI MO DUMA DRÜGI NA TRGIH, TRETJI PO GOSTIŠČIH IN HOTELIH...

FSI MO PA KUMER ČAKALI, DA TOTO TA STORO LETO ŽE NEKAN ODDIDE IN PRIDE NOVO - FSEMOGOČNO, KE DE REŠILO FSE, KE DE BOJŠE, KE DE ...

IN NA KUNCI : NEDE NIČ KAJ DRGOČIŠNO, NEDE SAMO PO SEBI NIČ REŠILO, ČE TEGA NEMO SAMI NAPRAVILI !

JE PA ŽE DOSTA TEGA NAPROVLENO, ČE MO SE VESELILI, DOBRO JELI, ZMERNO PILI IN SI SKRENO VOŠČILI FSE NAJLEPŠE V SOJI OGNJEMETA IN MALO POZOBILI NA TO, KA DE VUJTRO ŠE PO EDEN DEN V KEREN PO ZAČNEMO SVOJ FSAKDANJIK .



TUNČEK petek, 31. december 2010 ob 15:55

Evo ga, Afstralci so že v Noven leti 2011 ! Ploskač Ploskač Ploskač

NOVO LETO 2011 V AVSTRALIJI

MHA petek, 31. december 2010 ob 18:26

To sen jas tüdi nekda hoda k sorodnikon z šibo. Jaaa

TUNČEK sobota, 1. januar 2011 ob 00:05

SO TRENUTKI, KO ČLOVEK NIMA BESED, KO HREPENI PO NEČEM NOVEM, KO SI ŽELI, DA BI ZAPLAVAL V SREČI, KO POZABI NA VSE TEŽAVE ŽIVLJENJA IN UŽIVA. DRAGI MOJI UŽIVAJTE, ZAPLAVAJTE V RADOSTI ! NAJ BO VSE NAJ, NAJ , NAJ...

VAŠ TUNČEK



Dejan petek, 14. januar 2011 ob 23:50

V torek dopudne so požagali smreko na trgi, tote stvaritve na krožnen pa še vedno svetijo Mislec



MHA sobota, 15. januar 2011 ob 00:45

Ze proti kunci je f krožnen pri ZD-ji še san zvezda sfetila, ove liči odspodi so crknile.



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.