kresnička sreda, 3. november 2010 ob 23:20

Dejan je napisal/a:
Sen gnes bija v Tuši v Lotmerki, pa že božična jelka stoji Nasmeh Hahaha




Vuuhuu totin se že res meša Vuuhuu adventni cajt je čist pomen zguba, te maš do decembra, kdaj bi se naj vse skup začelo že vsega zadosti Hjooj treba je hitro začeti, ka lidje že začnejo razmišlati, kaj pa keko je treba kupiti, ka še jin zadnje evre poberejo. se mi zdi, ka je božič tak svoj pomen zguba, zaj že eni za miklavža neven kaj kupuvlejo, za božič pa se večini tak zmeša. kan nas je toti materializem pripela Mislec

MHA četrtek, 4. november 2010 ob 11:41

Vüni dvejsti stopin plusa, ovi pa že z smreko norejejo. Hjooj

lotmershki21 četrtek, 4. november 2010 ob 13:01

ja če potrošniki nebi hteli tega bi se zbunili, ker pa se očitno nišče ne buni sklepajo ka je praf tak kak je!

za trgovine bi tak blo najbojše ka se božič sploh konča nebi!!

se pa jaz tudi strinjan ka je to vseskuper prehitro!! pomoje bi mogli začeti s ten po 1 decembri!!

Progress četrtek, 4. november 2010 ob 18:04

Se se to ne godi samo v Lotmerki. V Merkurjevih trgovinah so že celi oddelki te krame, ponekod že gorijo na lokalih žarnice oz. cevi za novo leto. Nekome se vendar že pomalen meša...pobermo raji zadnji cent.

TUNČEK petek, 5. november 2010 ob 08:17

Merkur mo v Gorici tüdi okrašeno štacüno že več kak dvo tjedna, samo cmereka še ne stoji. Haha

Zvončica petek, 5. november 2010 ob 23:46

Gnes mi je te radovednost v Tuši ne dola mira pa sen pitala eno trgovko zakej so že smreko krasili če še je nejč listj z drevja ne folgalo skapati...pa je prvo skomignila z ramami pa rekla ka je bila tak direktiva "ka majo v Obiji že duže nareto"...hm...ka ma to veze če mojo tan nareto...

TUNČEK sobota, 6. november 2010 ob 00:01

Zvončica pozdrovlena !
Nič se ne jezi, se de enkrat prišlo Novo leto, še pret pa Božič in de cmereka prišla praf.
Jaaa Hihihi





JOJ KAK DE PO LEPO !!!

MHA sobota, 6. november 2010 ob 10:43

V OBI-ji pa Merkuri mojo že res en cejt ja. Mislin ka so v Angliji v eni trgovini že avgusta fse f stili božiča štacün okrasili, pa božična darila začeli odovati. To je kozalo enkrat po poročilih avgusta. Te pa so še lidje pravili ka kume čokajo, pa so že te na veko nakipüvali.

MILAN sobota, 6. november 2010 ob 13:39

Hihihi nejbojše ka bi celo leto meli fse v štacünih

prleška puca sobota, 6. november 2010 ob 18:01

nejbojše ka mamo pol leta božične lučke, te pa pol leta vuzemska jejca obešena Nasmeh

TUNČEK sobota, 6. november 2010 ob 18:09

prleška puca je napisal/a:
nejbojše ka mamo pol leta božične lučke, te pa pol leta vuzemska jejca obešena Nasmeh

Vmes pa je še itak Valentinovo, jeseni pa Halloveen, pa smo komplet Amerikonci!!!
Žalosten Šokiran
Samo še zastovo moremo spremeniti, čeglih mi prleške ne domo pa pika ! To ja

Dejan nedelja, 14. november 2010 ob 20:00

Prešji teden je tü pri nas po bloki hoda en, ki nan je vošča vesele praznike, božič pa novo leto... Haa Pa si mo pač da kakši drobiž. Samo vseeno, to je bilo pred 10. novembron... Gnes pa je en drügi priša, ki je odova nekše slike cerkvene al božične al neke. Sen mo da teko, keko je slika koštala, slike pa sen ne vzeja. Ne ven kon to gre, zej še samo po radiji morejo belo snežinko začeti vrteti pri 19 stopinjah.

misekovi nedelja, 14. november 2010 ob 20:40

Dejan ke jaz bi lehko prtiša, bi še nejša ti ke za mene???

Legionar nedelja, 14. november 2010 ob 21:57

Dejan je napisal/a:
Prešji teden je tü pri nas po bloki hoda en, ki nan je vošča vesele praznike, božič pa novo leto... Haa Pa si mo pač da kakši drobiž. Samo vseeno, to je bilo pred 10. novembron... Gnes pa je en drügi priša, ki je odova nekše slike cerkvene al božične al neke. Sen mo da teko, keko je slika koštala, slike pa sen ne vzeja. Ne ven kon to gre, zej še samo po radiji morejo belo snežinko začeti vrteti pri 19 stopinjah.
Ne ven kon gre vse to. To je že noro, ke se godi, pa kak hitro že začnejo s ten. In te kda pridejo toti prazniki, že vse izzveni do tečas!

TUNČEK ponedeljek, 15. november 2010 ob 08:54

Primorci bi rekli, da toti svet gre v maloro, najbrš razmite, ke čen povedati. Jas sen priša na Primorsko pa sen ne razma, zej pa zlo razmin, kaj je malora. Tak za dodotek bi van lehko reka, ke tüdi naša držova gre v maloro. Jaaa

Dejan četrtek, 18. november 2010 ob 23:46

Müller v MS tüdi že na vün sveti celi teden pa notri majo že vse za božič od A do Ž Nasmeh

kobreti petek, 19. november 2010 ob 08:07

.. ja no pri Lidli sen vida ka si že lehkov oktobri küpa, ornamente za Božič Hjooj

MHA petek, 19. november 2010 ob 20:49

Toti Müller že dosti duže kak teden dni sfeti s totimi ličmi. Hjooj Ve bo ze pomali snek padna, neke se že kože za drügi teden.

Dejan sobota, 27. november 2010 ob 00:00

Gnes je že glovni rondo osvetleni. Tota slika je sicer lejnska, samo je letos isto.

MHA sobota, 27. november 2010 ob 00:05

Jas pa sen že misla ka teko snega gnes palo v Lotmerki. Hihihi Pred so monterali gor, ko sen se mimo pela.



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.