Makaveli četrtek, 24. julij 2008 ob 23:20

lolFseeno

ke je te bole pomembno na tisti den kak toHeoa ...če bi se pa strojani začeli po neke buniti kakšna krivica se jin godi pa bi pol slovenskega vrha šlo k jin na obisk pa jih tolažitHud

tu pa se proslavla prvi slovenski tabor pa nima cejta....bedaKhmm

nekega j.j gleja tu...mu lehko samo glaž ljutomerčana vržen v glovo(proznega seveda) Bebast

MILAN petek, 25. julij 2008 ob 08:36

Hahaha
Po mojen je nejbol pomembno ka se mi zavedmo kekšen pomen mo to za našo zgodovino.Ka se združimo pa pozobimo na tiste strvari kere nan serverajo politiki.Sloga je nejbol važna in to bi maoga vsakši od nos spoznati.
To keri de guča pa je tak ne vredno štenderati,do kunca jegovega guče de nos večina že tak pozobila kej je reka.
PRELKI-SLOVENCI ZEDINIMO SE.

Pepek z brega petek, 25. julij 2008 ob 10:55

Verjen, ka bode Prleščina prišla na svoj račün pri šanki - samo mislin, ka si na takši prireditvi zaslüži mesto tüdi na uradnen deli, čiglih gre to loblanski gospodi v nos.

Od kraja je bilo nekej guča o ten, ka bi nej neše od nastopajočih guča tüdi f Prleščini (celo jas sen bija v nekših kombinacijah), zej pa je fse ftihnolo.
Vüpan, ka se moji strohi nedo ureničili in bomo celi Sloveniji fseeno povedali:
- ka je Prvi slovenski tabor bija v Lotmerki,
- ka so ga gor spravili Prleki,
- ka se je tü tistokrot, pa tüdi gnesden gučalo Prleško;

Či čemo kej napraviti za promocijo Lotmerka pa Prlekije, te pod nobenin pogojon nesmimo pozobiti na naš dijalekt.

Či gospodon paše našo dobro vino, meso s tünke, kvasenice pa drüge dobrote, te de jin mogla pasati tüdi Prleška beseda

Dejan petek, 25. julij 2008 ob 11:14

To je res, kej je te bol pomembno tisti den, kak 140. obletnica slovenskega tabora in slovenskega gibaja? Mislec Bol je lehko pomembno samo 150, 200, 300 let pa tak dale Nasmeh Türk venda gre na večerjo z Bushon.

Morti pa so se po naši strašili, ka nišče ot totih velegospodof iz Lublane nede razmja, či de program f prleščini al pa či de keri kej malega poveda v našen narečji. Te pa de tak kak na otvoritvi trga Mmhm

MHA petek, 25. julij 2008 ob 12:12

Zna sen kon gre, san sen pozoba. Gre nekan na drügi kunec Slovenije, tüdi na nekšo proslavo.

fargo petek, 25. julij 2008 ob 23:14

MHA je napisal/a:
Zna sen kon gre, san sen pozoba. Gre nekan na drügi kunec Slovenije, tüdi na nekšo proslavo.

OI Peking 2008 Slovenija

Dejan sobota, 26. julij 2008 ob 13:10

Venda gre na Primorsko, tan majo tüdi nekšo fešto. Venda mo rejši teran pa pršut, kak rizling pa tünko Hihihi

Dejan ponedeljek, 28. julij 2008 ob 22:23

Sen se fčera po parki šeta, pa je na spomeniki že tabla gori za 140 let.

Nesen slika, mi je pa glih zej Jernej slike posla:

MILAN ponedeljek, 28. julij 2008 ob 22:49

Hihihi
oder bode meja 300 kvadratnih metrof
pa okoli 140 praporof bode
padalec de prnesa zastavo
pa nibenega napovedovalca nede
fse de se ovijalo samo po sebi.
tak zahtevla protokol.
Budale Lublanske

MHA ponedeljek, 28. julij 2008 ob 23:45

Pa spomenik so tüdi spucali To ja

Jernej torek, 29. julij 2008 ob 00:15

MILAN je napisal/a:
Hihihi
oder bode meja 300 kvadratnih metrof
pa okoli 140 praporof bode
padalec de prnesa zastavo
pa nibenega napovedovalca nede
fse de se ovijalo samo po sebi.
tak zahtevla protokol.
Budale Lublanske


Resan cüden program majo ci de tak!

Zvončica sreda, 30. julij 2008 ob 01:40

Ve pa ste te venda gda zdržali pa glejali kakšo držovno proslavoZverižjeni Kozlam tak ka se ve kakši žmah mojo toti močvirniki ka se toga tiče....ve pa ne treba venda vsega bogati ka si sprdnejo v LJBejba

optix sreda, 30. julij 2008 ob 12:56

MILAN je napisal/a:
Hihihi
oder bode meja 300 kvadratnih metrof
pa okoli 140 praporof bode
padalec de prnesa zastavo
pa nibenega napovedovalca nede
fse de se ovijalo samo po sebi.
tak zahtevla protokol.
Budale Lublanske



padalec de v bazen prista skup z zastavo

napovedovalca ne nucajo, ker de ivan janez janša mel svoj predvolilni program .
vsa politična sodrga se bo zbrala v lotmerki, ka do se najeli pa napili na tuje stroške, je*e se jin za slovenski tabor, prleke in prlekijo, glavni so glasovi jeseni na kere sodrga cilja.

MHA sreda, 30. julij 2008 ob 20:31

Škoda ka smo trüfili 140. obletnico na leto volitef. Prozen glaš Ljutomerčana treba meti fseeno kredik Pisk

Dejan sreda, 30. julij 2008 ob 21:46

Totih proznih glažof bode venda puno tan. Razen či nede kakše direktive iz močvirja, ka se tisti den nesmi piti No ja

MILAN sreda, 30. julij 2008 ob 21:52

To ja Hjooj Hjooj
zavolo toga pa je proslava ob 10.00
te še nega dosti segretih ka bi kej JJ-i
nazej povedali prta večeri bi že kakšo čüja.

MHA sreda, 30. julij 2008 ob 21:54

Ob 10 zato, ka se pred deseto nesmi žgajara točiti Pisk

Zvončica četrtek, 31. julij 2008 ob 00:43

Ob 10. vüri se ob nedelah pa svetkih hodi k meši....te mo meli mešo v parki....no, jaz jo bon rejši prespolaSpim

Tunč sobota, 2. avgust 2008 ob 13:18

Nasmeh Sen hodja gnes v par malo preverit, če je vse kredi za 140 letnico. Moran priznati ka park zelo lepo vun vidi.Na zadnje urejal: Tunč, dne: sobota, 2. avgust 2008 ob 12:36

Tunč sobota, 2. avgust 2008 ob 13:38

Šteja sen nekše slike gor dati pa me nekaj zeza.Na zadnje urejal: Tunč, dne: sobota, 2. avgust 2008 ob 12:54



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.