Tunč sobota, 2. avgust 2008 ob 14:08



Več slik pa si lahko poglednete v moji galeriji.Na zadnje urejal: Tunč, dne: sobota, 2. avgust 2008 ob 14:29

Dejan sobota, 2. avgust 2008 ob 17:12

Tunč, ke si gnes pija? Hihihi

Tunč nedelja, 3. avgust 2008 ob 13:45

Na zdrovje Ja, kavico pa radensko. Če bi po čen močnejšen rukna te bi kume bila pizdarija. Povej mi Dejan lahko jaz vstavim več slik zaporedoma notri v forum? Pri tebi sen vidja ka gre samo ti si itak, Grande Capo(velki šef).Haha

Dejan nedelja, 3. avgust 2008 ob 13:53

Ena objava, ena slika. Či pa maš jih ge v galeriji naložene pa v eni objavi lehko doš več slik notri s kodo Slika, ki jo vidiš gori. Či greš z mišjo prek, ti spodej piše, kak to narediš.

Tunč ponedeljek, 4. avgust 2008 ob 22:36

Dragi moji zaj pa gre zares. Tu je nekaj slikic našega lepega parka.

Tukaj je potekal pred 140 leti 1.Slovenski tabor...



...v zavetju stoletnih hrastov...



... in njenih malih prebivalcev...



...veveričk...



...in ptičkov.



Danes pa njegove zelenice...



...služijo za počitek in sprostitev.



Po potkah našega parka...



...pa se je najlepše sprehoditi v jutranji rosi.



Upam da bodo tudi po proslavi 140. letnice prvega slovenskega tabora dalje tako skrbeli za park, kot so zdaj začeli.Na zadnje urejal: Tunč, dne: sreda, 6. avgust 2008 ob 10:23

Pepek z brega ponedeljek, 4. avgust 2008 ob 22:57

Te pa de f soboto prišla delegacija z Loblane, pa fso toto lepoto našega parka ponücala f politične namene...

Dejan ponedeljek, 4. avgust 2008 ob 23:08

To pa si nan lepo vküp sestava, Tunč Gor Aplavz

Toti z Lublane nedo vidli ničesa, kej je tü na slikah Žalosten Glovno, ka bodo svojo strobili, se najeli, nopili pa šli Dol

Tunč torek, 5. avgust 2008 ob 00:29

Klicaj Jaz samo upam ka nedo vsega potacli pa razmetali.Klicaj

Pepek z brega torek, 5. avgust 2008 ob 00:39

Toga pa se resen ne trebaš bojati.

Toti do veš samo prišli - malo liden na düšo pihnoli, pa si s ten teko pa teko glosof küpili - se najelio pa nopili na račün naroda, keri de moga polek fsakšega špricara pa sladoleda štinderati, či še si lehko enega privošči - te pa do se veselo odpelali nazoj v svoje naslonjače...

Solzec Solzec Solzec Solzec

MILAN torek, 5. avgust 2008 ob 08:36

Juhuhu
j aprireditef de koštala negi 80 do 100.000 evrof
s ten ka do vekši del pokrili z proračüna držove.
Tak ka nekej do dali kcoj zavolo toga pa nede povezovalca

no važno je kaq smo polek pa bomo te potlen vidli.

Park pa je resen 1A

MHA torek, 5. avgust 2008 ob 11:09

Tunč, res si dobro sküp sprava Aplavz

Liči (talne) f parki pa že sfetijo. To ja

Tunč sreda, 6. avgust 2008 ob 11:22

Nasmeh Če liči že delajo te moren iti enkrat večer nareti nekaj nočnih posnetkov.

MHA sreda, 6. avgust 2008 ob 11:44

Te že moreš iti nicoj, vačik do jih pret pokafci spotrli. Hjooj

fargo sreda, 6. avgust 2008 ob 14:02

Pepek z brega je napisal/a:
Te pa de f soboto prišla delegacija z Loblane, pa fso toto lepoto našega parka ponücala f politične namene...

Točno tak Pepek,


Neprimerno bi bilo,da se slavnostni govornik v svojem govoru dotakne "predvolilnega" slavospeva Neee

no,če bi rekel da je še zadnjič v vlogi predsednika vlade obiskal Ljutomer, bi mu še človek pogledal skozi prste Priklon

Pepek z brega sreda, 6. avgust 2008 ob 14:54

Po mojen bode priša glih zavolo volitef.

Pitaje či v drgočiši situaciji nebi bija glih toto soboto "slüžbeno zadržoni" in nebi ftegna priti v Lotmerk na proslavo.

Tunč sreda, 6. avgust 2008 ob 16:50

MHA je napisal/a:
Te že moreš iti nicoj, vačik do jih pret pokafci spotrli. Hjooj

Ma se že hodja zodjič ponoči skoz park pa moren rečti ka se mladina, ki sen jo sreča čist vredi obnošala. So meli preveč posla eden z drugimKis na fris ka bi na bedarije štidirali. Pa pozdravili so me tudi, to pa je gnas den že redkost.

Makaveli sreda, 6. avgust 2008 ob 19:24

jah mogoče pa je dobro tak ka so obnovili...mogoče je zato negda bija park tak svinski pa vse ležalo povsod ki je bija park som v taken stanji pa je vsakega tan bolja ***** zaj pa ki je novo pa pač eni pozijo bole kak so negda zaradi tega ki je park lepo zrihtani pa jin je ne toga za vničovati
polek tega pa je več,večjih košov...ke je veki plus

Tunč sreda, 6. avgust 2008 ob 21:26

Pionir Se strinjam popolnoma s teboj Makaveli. Zaj ki je park lepši in bolj zrihtani, bo pomojem tudi več sprehajalcev. In bo temu primerno bo park zaživel. Kak pa je negi več lidi na kupi te pa do se toti problematični osebki sami od sebe spucali iz parka ker pač nimajo radi prič pri sfojih grdobijahVudri

MILAN sreda, 6. avgust 2008 ob 21:59

To ja
park je prva liga
toti nebodigatreba
pa bodo prišli sami
od sebe.

MHA sreda, 6. avgust 2008 ob 23:44

Ne hfolte dneva pred nočjoj. Jas sen tüdi prehitro hfolja liči, gnes je že tema f parki...



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.