Tunč četrtek, 7. avgust 2008 ob 11:06

A-A Jaz pa sen se včera zagna ponoči v park ka bi vidja toto novo rasfetlavo tepa neje blo nič od tega. Če nebi blo tistih liči od doma bi nuca baterijo ka bi skoz park priša..A-A

MHA četrtek, 7. avgust 2008 ob 11:17

Ali šparajo, ali pa so jih pokafci že spotrli.

Tunč četrtek, 7. avgust 2008 ob 11:54

Šparajo, šparajo...sem pogledna pa so ble vse cele. Pa pokavcof včera sploh ne blo...kan so le zginoli. Mogoče pa je občina zaj tote dni pred prihodom JJ-ja uvedla kakšno specialno varovanje parka. Taka pokavce pred odslovijo kak sploh pridejo do parka. Če za Buscha vse živo varuvlejo zakej ne bi za JJ-ja.
Makar iz osebnih izkušenj vem da je varovanje našega premiera bolj kilavo. Bi mu lahko že enkrat rit sprašja pa me varnostniki sploh nebi vidli. Samo sen se te malo zadrža...makar mi je zaj malo žo.Strelec

MHA četrtek, 7. avgust 2008 ob 12:09

Ze ko de priša f park, boš še meja eno možnost Tiho

MILAN četrtek, 7. avgust 2008 ob 12:40

Hjooj
kej se čemerita v park bomo
postavili Nandeka pa te vidli kakši ret bo.

Dejan četrtek, 7. avgust 2008 ob 12:52

No no, ve pa se nemo zej venda strelali. Škoda metkof Hihihi
Lepše de viditi, gda de jeseni pakera kufre pa jegova Uršika svoje kufre, gda de se od jega odselila Hehe

Tunč četrtek, 7. avgust 2008 ob 12:59

MHA je napisal/a:
Ze ko de priša f park, boš še meja eno možnost Tiho

Tu de preveč lidi. Te pa sma bla za en moment čist sama.

Tunč četrtek, 7. avgust 2008 ob 13:03

Dejan je napisal/a:
No no, ve pa se nemo zej venda strelali. Škoda metkof Hihihi
Lepše de viditi, gda de jeseni pakera kufre pa jegova Uršika svoje kufre, gda de se od jega odselila Hehe


Mi prleki smo poznoni ka smo bolj nagnjeni k hladnemi orožji. Nož, vilce, vile, sekira ipd...

Ka pa de zgubja na volitvah pa sen ne več tak siguren. Precek tesno bo.Na zadnje urejal: Tunč, dne: četrtek, 7. avgust 2008 ob 12:04

MHA četrtek, 7. avgust 2008 ob 13:19

Pret kak de meja JJ govor, bi ga treba povobiti na en špricar, v špricar pa mo pol glaža portalaka notri vleti Hihihi

Pepek z brega četrtek, 7. avgust 2008 ob 13:56

Čehi malo paste kej gučite, ka nete na sodniji končali zavolo ogrožaja precednika vlode, tak kak se je to pred leti enemi Radgončani zgodilo, dere se je neke okoli Buša zajebova, pa so ga opsodili kak terorista.

Tunč četrtek, 7. avgust 2008 ob 13:57

Hahaha....že zaj je bolj droben te bi pa dokraja oslokna, kdo bi vse z jega zletelo. Aplavz

Dejan četrtek, 7. avgust 2008 ob 14:15

Zej pa ste ga malo začeli srati. Tote dni dosti lüdi toto temo bere, zato se prosin držte naslova, ka nedo kakših napačnih informacij dobili Hihihi
Ovokrot me je glih eden iz Koroške zva pa sprašüva, kak, kej, zakej, kda, ... je s totin taboron, ker sen pre jas organizator Nasmeh

Tunč četrtek, 7. avgust 2008 ob 14:15

Pepek z brega je napisal/a:
Čehi malo paste kej gučite, ka nete na sodniji končali zavolo ogrožaja precednika vlode, tak kak se je to pred leti enemi Radgončani zgodilo, dere se je neke okoli Buša zajebova, pa so ga opsodili kak terorista.


Samo ovi je Buschi direkt pisa v belo kučo. Mi pa pač debatiramo. Naj si le malo preštejejo kaj si mislimo o jih. Kaj pa mi vse moremo z jihove strani dol požreti....

Zvončica petek, 8. avgust 2008 ob 00:14

Mularija več ne hodi v park zato ka je tak lep ka jin ga je škoda vničovatiAlooo Aplavz Veselko bravo prleška mularija.....ka pa se ratobornih gučov tiče....septembra so volitve pa tan s krogecon na proven mesti lehko hitro porihtamo stvari....vačik pa si že jejnko peglan za soboto pa salonare glancanKul

MHA petek, 8. avgust 2008 ob 11:16

Dosti ludi se ne strinja ka de nekši JJ meja govor, pa še to pred volitvami Butl Türk bi nej meja...

V parki že zastave visijo, fse je že zrihtano. Ze še san moremo vüpati na lepo vremen.Na zadnje urejal: MHA, dne: petek, 8. avgust 2008 ob 10:19

Zvončica sobota, 9. avgust 2008 ob 00:49

Jaz sen tüdi med totimi lidmi ke bi rejši koga drüHeoa gega vidli namesto JJHeoa kakšega poštejoka.....jih momo zadosti v PrlekijiZavijač

Nela sobota, 9. avgust 2008 ob 14:10

Meni se je tota prireditev gnes zelo vidla, vse je blo fejn organezerano. Na trgi mi je tudi blo fejn viditi vojasko castno gardo, policeje, gasilce, lovce pa veterane. Tega ne vidis vsaki den, jaz se tega tak nesem nikoli vidla. Lepo so bli postovleni, pa z zastavami.....res fejn. To ja

Park je tudi bija fejn nareti, kar dosta lidi je blo. Glih sem glejala da de zej prenos na RTV SLO po 2 vure.

Nela sobota, 9. avgust 2008 ob 14:18

Gospod Jansa z zupanon

fargo sobota, 9. avgust 2008 ob 14:22

fargo je napisal/a:
Pepek z brega je napisal/a:
Te pa de f soboto prišla delegacija z Loblane, pa fso toto lepoto našega parka ponücala f politične namene...

Točno tak Pepek,


Neprimerno bi bilo,da se slavnostni govornik v svojem govoru dotakne "predvolilnega" slavospeva Neee

no,če bi rekel da je še zadnjič v vlogi predsednika vlade obiskal Ljutomer, bi mu še človek pogledal skozi prste Priklon






Govora Župana in predsednika vlade sta bila zelo vredu
Priklon

Jernej sobota, 9. avgust 2008 ob 14:45

Gor ...ja vredi sta bla oba!



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.