MHA ponedeljek, 28. januar 2008 ob 22:30

Redno gledanost mo ja, zato bi pa še mogli več filmof v Prlekiji pa f prlešken jeziki posneti.

prlek1825 ponedeljek, 28. januar 2008 ob 22:38

toti film pa je eden izmed bojših! bravo! se vidi ke je na najlepšem konci slovenije snemani!

optix ponedeljek, 28. januar 2008 ob 23:31

malo filmov se pri nas posname.

petelinji zajtrk poleg outsidera pa kajmak in marmeloda, mi je najboljši slovenski film.

Nela sobota, 23. februar 2008 ob 20:16

Jaz sen te gnes (koncno) poglednila toti film. Naja kej nej recem, meni se glih neje vida, neven mislila sem ka je ke bojsi. Pa konec mi je tak blesavi, ka te ovi ovega streli. Pa mislila sem, ka Severino kej vec koze, pa ka kej guci ali neke, nepa samo malo zapoje, bogega reveza kusne, teko ka mu v lace ne vujde, tepa adijo. Hehe! Pomežik

Jernej sobota, 23. februar 2008 ob 22:57

Kul meni je bio film petelinji zajtrk kelko telko vredi samo
lepsi "Happy End" bi lejko bio! Gor

prlek1825 nedelja, 24. februar 2008 ob 00:35

ja kej nej rečem meni se je vidjo super, konec pa je resen malo čuden! za tem kda ga streli pa ke gre v rešt bi še moglo neke biti ne se tu konča! ze pa je konec tak kak če bi neke tu falilo!

Zvončica nedelja, 24. februar 2008 ob 01:28

Nič ne fali....šef je z strelajon rešja dve stvari...svojo čast ke mo je oni podvalja lažno Severino) obenen pa še svojega vajenca...ki je te zaživja z zaželjeno osebo...polek vsega pa je prevzeja vlogo kao sina svojega meštra (obiski v aresti z poročili od dogajanja dunma)Strelec Sladoled

MILAN nedelja, 24. februar 2008 ob 09:03

v vsakši stvori je nekej kej kumo ne paše
vseeno je fil keri nekej pokože pa ka je
ne samo nekšo pregodaje važna je indetiteta.
vidi se ka je v toten kunci nekej kej lidin fali
zavolo toga je tüdi tak lepo sprejet.
Ideja

Pepek z brega nedelja, 24. februar 2008 ob 13:13

Pa še kak fali.
Ideja
To, kej jas že dugo provin, samo bole potihen, da me je stroh na glos povedati, ka nebi keri misla, ka se mi je ftrgalo.
Pa tüdi nebi bilo fejn, či bi nan keri notri vudra. Tiho Tiho Tiho

Za sam Kokotof zojtrk pa bi jas reka, ka so tak eno malo fseeno preveč preklijali. Ven pa lehko človik jezo pokože tüdi drgačik, ne glih samo s kletvicoj.
Je že resen, ka lidje klejejo - samo teko pa tüdi ne.Mislec Mislec

Je pa film dober. Meni se dopodne. Konec pa je pač lehko takši, ali pa takši.

Jernej nedelja, 24. februar 2008 ob 13:59

..skoda ka nega sponzora ka bi künstni prleki lejko naredli film
...pac ot Prlekije.

Ka bi vi meli glavne vloge Pepek z brega, Milan Belec, Nandek..

Ka bi pokazalo tipicno zivlenje Prlekiji ..slüzba, dela, brajde..
Kraji kak Lotmerk, Jeruzalem...

Samo na zalost je to vse povezano z stroskami..skoda!

MHA ponedeljek, 25. februar 2008 ob 16:01

Zej glih sen poslüša po radji, ka si je toti film poglednolo že več kak 175 600 gledalcof. Očolar

samok sobota, 24. maj 2008 ob 19:48

Ali je mogoče kdo pozna natančne lokacije snemanj iz tega filma? Zanima me kje je Gajaševa garaža.. mogoče kaksen Radgočan na forumu in pozna lokacijo?

LP

Dejan sobota, 24. maj 2008 ob 20:04

To bi ti morti znalo kobreti pa Pepek z brega povedati. Jedva se negi tan okoli gibleta Nasmeh To je blo venda negi obrobje Radgone al pa vün z Radgone snemano.

kobreti sobota, 24. maj 2008 ob 21:13

ja, film sen gleja samo se mi niti malo ne seja ki bi lehko to bilo posneto vsaj tu okoli Radgone je ne pa to lehko rečen ka ziher neje. Če malo pogledneš tiste brege ozaja za jegovo garažo so prestrmi za tote naše kraje tak ka bi pret reka ka je to ki bol v Savinjsken ali pa Gorenjsken predeli. Seveda nekaj krotkih posnetkov je tudi iz Radgone, naprimer tisti kda se avtobus pripela kontra po enosmerni na postasjo

prlek1825 sobota, 24. maj 2008 ob 22:52

heehe! gda smo ovkrot v radencih na maratoni bejžali so eni pri kuči vrteli toto pesem od severine ki je bila v petelinjem zajtrki! tak ke sem se mogo prav pri sebi smejati! štejo sem se zdrti bravo mejstri gajaši pa sem ne mejo zadosti energije več v sebi ke bi se lehko drjo!

prlek1825 sobota, 24. maj 2008 ob 22:53

da smo bejžali samo na vodo nič na špricare tak ke sem lehko bijo brez energije!

Pepek z brega nedelja, 25. maj 2008 ob 11:11

Okoli lokcije snemaja fil smo se dosti pogučovali, pa smo fsi rekli, ka je to okoli Radgone ne bilo snemano (garaža).
Znon samo teko, ka so tiste prizore v nočnen bari snemali v "Havana bari" malo napre od oštarije Šiker, na relaciji Lenart - Marprog.

V Radgoni je posneto samo tistih por sekund na avtobusni postaji, cirkusof pa letaja pa je bilo okoli snemaja teko, kak da bi celo mehiško nadaljevanko snemali. Še za tistega peciklista, keri se je ednok skos kader pela, so meli ekstra avdicijo.
Tisti sprevod je tüdi na radgonsken brütifi posnet, pa na športnen centri so venda eno malo snemali.
Pa še rodensko slaščičarno so ponücali.

samok sreda, 28. maj 2008 ob 17:55

na nekem drugem forumu so mi rekli, da bi naj bla garaza snemana v M.Soboti..ve kdo kaj o tem?

kobreti četrtek, 29. maj 2008 ob 08:51

samok je napisal/a:
na nekem drugem forumu so mi rekli, da bi naj bla garaza snemana v M.Soboti..ve kdo kaj o tem?


Po moje ni šans ka bi to bilo v MS ker če si gleda si vida kakši veki bregi so ozaja za toto garažo tega pa tan nemajo

vinko četrtek, 29. maj 2008 ob 19:06

kobreti je napisal/a:
samok je napisal/a:
na nekem drugem forumu so mi rekli, da bi naj bla garaza snemana v M.Soboti..ve kdo kaj o tem?


Po moje ni šans ka bi to bilo v MS ker če si gleda si vida kakši veki bregi so ozaja za toto garažo tega pa tan nemajo


Bog dej pedoši, iz zaneslivih virof sen zazvedja ka je Kokotov zejtrk bija snemani v SPODJEM KAŠLJI pri LoblaneJaaa



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.