Dejan nedelja, 1. februar 2009 ob 16:19

Či še je keri ne totega filma gleja, ga lehko v sredo 11. februara ob 20.05 na TV Slovenija To ja Samo ne ven točno na keren programi, prven al drügen

prlek1825 nedelja, 1. februar 2009 ob 18:03

jaz mislim ke smo ga gledali vsi, pa tudi mislim ke še de nas večina ga glejala enkrat!

MILAN nedelja, 1. februar 2009 ob 21:18

Hihihi nesen gleja bon pa zej
provijo ka je dober
takši de naš dere bomo naredli film künštni

prlek1825 nedelja, 1. februar 2009 ob 21:22

milan totih norij ne guči! takšen bogme nesmi biti.....bojši more bitiHehe

MHA nedelja, 1. februar 2009 ob 21:42

Dejan je napisal/a:
Či še je keri ne totega filma gleja, ga lehko v sredo 11. februara ob 20.05 na TV Slovenija To ja Samo ne ven točno na keren programi, prven al drügen

Mislin ka je na enki.

prlek1825 nedelja, 1. februar 2009 ob 22:07

tako je na enki je!
20:05 SREDINA FILMSKA USPEŠNICA: PETELINJI ZAJTRK, SLOVENSKI FILM 11.2.2009

Pepek z brega nedelja, 1. februar 2009 ob 22:46

Film je dober... se mi dopodne... tÜdi zavolo toga, ker se godi v naših krajih...

na jetra pa mi gre ena stvor... Hud Hud

poleg tekih igralcof, ki so dobro odigrali svoje vloge, se je po medijih pa tüdi med lidmi nejveč gučalo od tiste Severine...Hjooj Hjooj

ven ne rečen - ženska je dobra pefka ...klobük doj...samo, ka jo za to, kej se vidi v toten filmi teko guči od je in jo celo proglasijo za filmsko igralko - to pa je že malo preveč
...si lehko predstovlate, kak se počütijo ogralci, keri so mesce delali na svojih vlogah, nazodjo pa je ena pefka fse zasenčila... in to samo zato, ker je poznona, ker je pač severina...

po mojen je bilo fse to genau preračünano s strani producentof...
že od samega začetka je bilo guča samo o ten, kak de severina v sloveniji film snemala... na ten so spovali celo reklamo in lidi fčistar nore napravili...
...nazodjo se je skozalo, ka je v Sloveniji mali miljon takših bedačekof kak je tisti mejster, ki so celi mokri, dere samo čüjejo za nekoga slavnega... pri ten pa grejo mimo jih stvaritve provih igralcof, ki so resen nekej pokozali...

prlek1825 nedelja, 1. februar 2009 ob 23:06

to maš prav pepek!
se če realno pogledneš se je zodje cejte o severini ne nič skoron več gučalo, kak pa je prišo film vun pa ke se je znalo ke je ona v jem pa je pa prišla na vejki glos!
tak ke je vse možno ke je blo to malo podkupleno zaradi jene reklame!

MHA ponedeljek, 2. februar 2009 ob 11:33

Hehe Pepek To ja Či bi bila Severina Jugovina, te si totega filma nebi teko lidi poglednolo, kak si ga je ze.

Dejan ponedeljek, 2. februar 2009 ob 12:13

Tüdi či je Severina, še je stalno Jugovićka Hihihi Jeni nejbojši film pa je bija posnet že pred leti. Na barki Nasmeh

MHA ponedeljek, 2. februar 2009 ob 12:30

S tistin filmon so glih odkrili jene igralske sposobnosti. Heoa

stajerc13 ponedeljek, 2. februar 2009 ob 15:27

se neje važno kdo si od kod si..
če si dober igralec pa še človik ,,te nega panike..Veselko

MILAN ponedeljek, 2. februar 2009 ob 16:49

Hjooj ven pa je to bila samo reklamna poteza
to bi lehko špilala marsikera naša puca
samo ka te nebi lidje tak na veko glejali.

Pepek z brega ponedeljek, 2. februar 2009 ob 17:39

Ven to me glih nejbole čemeri...Hudec Hudec

to, ka smo takši bedačeki... kak čüjemo, ka je nekej lückega polek, te smo fsi zmešani...
Hjooj Hjooj domajo pa je fse zanič...

Dejan ponedeljek, 2. februar 2009 ob 19:12

Jas osebno sen totega filma ne ša glejat zaradi Severine. Ša bi ga glejat tüdi, či bi namesto je nastopa Damjan Murko. Sicer ma pa v toten filmi 3 minut vloge, igralci pa so tisti, ki so film naredli zanimiv, ki so dobro odšpilali. Severina je pa pač takšo ime, ka je marsikoga tüdi zaradi tega pritegnilo, ka je ša filma glejat.

Pepek z brega ponedeljek, 2. februar 2009 ob 19:38

Verjen ka je bilo tüdi precik takših gledalcof, keri smo film poglednoli zavolo dügih riči, ne zavolo severine... samo mi lehko verješ, ka je bilo ovih drügih več...Hjooj

Dejan ponedeljek, 2. februar 2009 ob 19:58

No, toti pa se mi te smilijo Nasmeh Ker bistva filma te itak venda neso razmili, Severino pa so vidli samo por minutk Hihihi

Jernej ponedeljek, 2. februar 2009 ob 20:53

Meni osebno je se vido tej film "Petelinji zajtrk".
Škoda ka nega več filmov iz Prlekije pa iz Prekmurja!

MHA torek, 3. februar 2009 ob 22:51

Toti film sen jas slučejno gleja, da se mi je DVD pokota po tipkovnici, neme ji bija glih tak fest zanimif, ka bi še ga ze enkrat gleja.

Nela torek, 3. februar 2009 ob 23:12

Meni toti film tudi neje bijo bog ve kej, poglednila ga sem, samo drugic ga pa vec nebi.



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.