MHA četrtek, 10. marec 2011 ob 18:32

Dejan je napisal/a:
Se še spotite Larisse iz SP v nogometi? Nasmeh

Video: Del najbolj vročega karnevala tudi "nogometna seksbomba" Larissa Riquelme



Ja, Larissa.... Pisk

Tunček, jas pa vrvlen ka je jejčasta, da skos naopak v gol leti. Skos kontra v gole leti, kak jas stovin. Hjooj

zobl četrtek, 10. marec 2011 ob 20:29

MHA, nekšo te stave nemajo preveč rade .
Ti nan drugič reči kej si ti stava, pa te mo mi kontra igrali Hihihi

Dejan četrtek, 10. marec 2011 ob 22:15

đoužek je napisal/a:
Hihihi

Saj to sem tudi m islil: ko bo MB spet v ligi prvakov bo Larisa stara enih 70 let.

Verjetno bi ji prej ratalo z Olimpijo ali pa Gorico.

+6

ej, Tunček, midva pa nisva od muh. To ja


Maribor zodja leta dobro dela z mlodimi. Či bi meli več keša, ka bi lehko obdržali tote talente, bi se lehko v naslednjih nekej letih uvrstili v LP. Pa tüdi so blizi bili zodja leta za uvrstitev v Ligo Evropa. Maribor je pa itak edini klub pri nas, ki je kej vreden pa ka majo pošlihtano vse kak treba.

zobl četrtek, 10. marec 2011 ob 23:20

To je isto kak da jaz rečen ka či bi Prleški Sajmon zna popevati, pa bi čes por let meja puno halo tivoli pa na MTV-ji bi jegove hite vrteli. Jaaa To ja
S totega našega fuzbola nega kruha nažalost. To so fse povprečni igralci keri v nekšnen resnen klubi nemrejo najč sedeti na klopi ampak bi bli na tribunah.
Problem nos fseh je ka gda se fčosih zblisne ka nekši klub nekej malo bojše "odigra" te že fsi nekaj sejamo kak bi lehko ne ven kon f kero evropsko ligo prišli, ma kaki.
Ka narediš negdanjo jugoslovansko ligo , smo opet negi bol odzaja..

Dejan četrtek, 10. marec 2011 ob 23:39

Ja problem so pač penezi. Jugo ekipe majo 10x večje proračüne kak MB. To se pač nemre primerjati. Či bi pa Maribor lehko zadrža tote mlode, Iličič, Bačinovič, Andjelkovič, ... bi pa čez por let lehko bili dobra ekipa. Za naše razmere.

zobl četrtek, 10. marec 2011 ob 23:46

Problem totih klubov je fseposfsot v jugoslaviji isti.
Veki direktori klubof si dovlejo veke ploče igralcon dovlejo veke peneze (za naše razmere),vozijo se dobri avti pa tak dale.
Razlika med našimi pa evropskimi klubi je tota, ka so tisto privatna lastnina f kero je neše peneze vloža in nonstop vloga, odovlejo igralce, imajo več al majn pune stadione na fsakši tekmi.

Naši klubi bi šteli ka bi jin neše igra sponzora ka bi jin peneze k riti riva pa ka bi te tisti tan samoklicani direktori pa podobni delali s kešon kak bi jin pasalo.
Pri nas gda pa pogledneš keko je kort odonih si nemreš pokriti najč redarsko službo pa ove mejstre keri zelenico urejajo, ne pa ka bi kej več lehko delali.

Ivek petek, 11. marec 2011 ob 07:02

Iličić, Bačinović, Anđelković, fse Slovenec do Slovenca, ki nabijajo polbo. To samo dokazüvle, ka je brsaje f polbo ne naš nacionalni šport. Tak kak je to f Srbiji, Jüžni Ameriki pa še ge indi, ge že ot malega vsi bršejo polbo na travniki, na asfalti, pitoni, kda gre deš al sije sunce. Zato se jas za tote talente no prvoke ne skrbin, bole me montra, ka momo dostikrot za talent al prvoka tiste gi neke nredijo drgačik al pa bole hempasto kak je to delajo lidje po pameti no navodah. Sten ne rečen, ka je ne treba delati drgačik pa neke novega.

zobl petek, 11. marec 2011 ob 10:47

Ivek je napisal/a:
Iličić, Bačinović, Anđelković, fse Slovenec do Slovenca, ki nabijajo polbo. To samo dokazüvle, ka je brsaje f polbo ne naš nacionalni šport. Tak kak je to f Srbiji, Jüžni Ameriki pa še ge indi, ge že ot malega vsi bršejo polbo na travniki, na asfalti, pitoni, kda gre deš al sije sunce. Zato se jas za tote talente no prvoke ne skrbin, bole me montra, ka momo dostikrot za talent al prvoka tiste gi neke nredijo drgačik al pa bole hempasto kak je to delajo lidje po pameti no navodah. Sten ne rečen, ka je ne treba delati drgačik pa neke novega.

Ivek, toto preštevaje je primitivno keri je kej. Iličić je hrvot, Bačinović bosanec, Anđelković srb. Fsi oni so rojeni f Sloveniji, pa mojo Slovenske papere.

zobl torek, 15. marec 2011 ob 23:34

Lepo me je Inter zajeba na stavnici Kul
Sen bija 100% ka de Bayern zmaga To ja

Se je što vupa staviti na Inter gnes Nasmeh?


Jutri mislin ka de Real Madrid tip: 1 , Chelsea tip: 1

MHA sreda, 16. marec 2011 ob 04:25

Jas sen tüdi na bavarce stava. Fseeno

TUNČEK sreda, 16. marec 2011 ob 06:53

Smo že trije, se sen tüdi jas stasva na Bavarce, pa pokasera eno figo, pa teko prilik so meli. Žalosten

TUNČEK sreda, 16. marec 2011 ob 20:08

Čehi, zej, če ste še ne stavili, hitro otklikajte dvakrot po 1 in na kavč glejat tekmo!

Ploskač Hehe



đoužek sreda, 16. marec 2011 ob 20:32

Mislec

upam, da me bosta 2-krat 2 al pa 2-krat X.

Ker če bo tako, potem je treba UEFO prijavit, da prireja rezultate. Hahaha

MILAN sreda, 16. marec 2011 ob 20:37

Mislec ŽOGA JE OKROGLA

TUNČEK sreda, 16. marec 2011 ob 20:38

Gnes do pač slavili v Reali in Chelsei ! Se provi, ke bo obakrat 1 in jas tebe prehitin Džoužek ! Hihihi To ja

TUNČEK sreda, 16. marec 2011 ob 20:40

MILAN je napisal/a:
Mislec ŽOGA JE OKROGLA
Fčosik sen tüdi jas tak reka, zej pa ot snoči, gda sen gleja Bavarce, nebi več reka, ka je okrogla, se se mi je zdelo da je kakšen hip bila oglota !!! Hehe

TUNČEK sreda, 16. marec 2011 ob 22:52

Mislin, ke smo gnes tüdi fsi dobli samo po tri točke. Staviti se mi zdi da de skos bole teško in , če je neše favorit to več nič ne pomeni. Bogi mi, srečo momo, ke de tote lige hitro kunec. Hehe Hehe

đoužek četrtek, 17. marec 2011 ob 05:52

To ja

zobl petek, 18. marec 2011 ob 21:44

Čelseja me je razočarala, ka vragovje poleg takših penes so ne mogli gola djati pa zmagati ovi osrani Kobenhavn.

TUNČEK sobota, 19. marec 2011 ob 08:24

Ka pa ven, ke jin je blo, nič več ne ne razmin ! Hahaha



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.