Dejan ponedeljek, 11. januar 2010 ob 23:42

Hehe Hehe Hjooj

Hrvaška izbrisala Slovenijo z zemljevida

MHA torek, 12. januar 2010 ob 07:51

Hehe, ze pa mojo e republiko. Hjooj

Dejan torek, 12. januar 2010 ob 10:21

Ne, zej je te nimajo več Hehe Zej so te vsi Hrvoti Hihihi

SlovenianDevil torek, 12. januar 2010 ob 13:25

To se je zgodilo zaradi dveh stvari, noben ni mislil da lahko Slovenija pade, drugo pa ker naša evlada ni napadla prej kot so oni nas, tako jih noben ni blokiral...

drugače pa niso hrvati, so še vedno slovenci...jaz sem sicer že nekaj časa v Angliji, tak da newem kaj se dogaja v Sloveniji, ampak Hrvatom naši uničujejo ekonomijo, pa počasi bi morala kaka revolucija biti...

to je pač samo igra

MHA torek, 12. januar 2010 ob 14:37

Zato pa nikdor nesmiš podcenüvati nasprotnika.

SlovenianDevil torek, 12. januar 2010 ob 21:12

eh sej so znali ka se lehko to zgodi....nos je bilo 1000 jih pa 15000, sej je blo logično, pač smo se žrtvuvali za naše zaveznike, ka so uni lehko nekej zavzeli...

Dejan torek, 12. januar 2010 ob 21:17

Ke Slovenijo ste žrtvüvali za Mađarsko Hehe

Dobro, ka je to samo igrica pa ka nedo gda takši lidje več na oblasti, ker dosti več nemrejo fkrej dati, kak so v preteklosti že Mislec Fseeno

MHA sreda, 13. januar 2010 ob 12:53

Kak vas je lehko san jürja blo, či pa ste pre meli Srbe, Mađare, pa neven koga še fse.

SlovenianDevil sreda, 13. januar 2010 ob 15:12

MHA je napisal/a:
Kak vas je lehko san jürja blo, či pa ste pre meli Srbe, Mađare, pa neven koga še fse.
Jaz sen to napiso 1000 slovencov pa 15000 hrvatov, brez zaveznikov.
Nan so Srbi pa Madžari pomogali, jin pa Polska, Španija pa ZDA ki so prve 3 držove po prebivalcih.

Rusi so na veko zatojili, ker so po vsej verjetnosti bil preveč pijani Haha

HladenSpricar sreda, 16. januar 2013 ob 19:11

Hojla pubeci pa dekline!

Sorry, ker vam težim po dolgem času, a nujno bi rabil par norcev, ki bi se prijavili v to igro ( niti ni tako napačna ) z mojim referal-om: http://www.erepublik.com/en/referrer/HladenSpricar

Pridite, probajte in me kontaktirajte v sami igri. Če druga ne, vam ni treba snega kidat, dokler jo igrate. Haha

Aja... Seveda je zadeva zastonj. Vsaj, dokler kakega norca ne zgrabi želja po eDominaciji. Takrat lahko tudi kaj dokupi. Pomežik

PS: Prlekov v igri pa itak kritično primanjkuje in s tem tudi kaka kila IQ-ja. Haha

Hvala vnaprej!

Se vidimo! Upam.. Jezik

HladenSpricar sreda, 16. januar 2013 ob 19:34

Ups... Zgleda da nisem prvi. Jezik

Oprosti moderator! Haha

Vseeno bi prosil par mazohistov, da mi pomagajo. Fali mi tota smotana medalja (za povabila) pa ena misija, da lahko v miru eMerjem. Haha

Pa kak Prlek ali Prlečka za lapat in spamat. Jezik

Aja... Še popravljen link za prijavo (prej nisme videl, da se da tudi tak napravit): http://www.erepublik.com/en/referrer/HladenSpricar

Se vidimo na špricari! Haha



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.