iTux petek, 2. december 2011 ob 01:57

MHA je napisal/a:
Jas si tüde tak mislin,ka je prirejeno. Zake pa te lehko sam do dolocene vüre fplocas, pa takak si reka, ka ne gre v zivo.

Mislin ka je dugo let nazaj blo se mogoce v zivo ki so ne takoj rezultatov gucale. Zaj pa ova tan ke sedi z neksin laptopom pa kao ka lehko preveri ce je kdo doba. Mocno dvomim ka ma iz rtv studija sploh mozen dostop do jihove baze. Pomoje ka je napizdancija pa vcosej je blo vplacila na dan zrebanja do treh, petih pa zaj do sestih ze al kak Nasmeh

TUNČEK petek, 2. december 2011 ob 08:26

Jas sen loni enkrat doba 84 €, to je pa tüdi fse, küpin pa listek porkrot na leto, gda je veki dobitek. Pomežik

MHA petek, 2. december 2011 ob 08:43

Sumlivo je to fse sküp. Upam ka do enkrat mojo kombinacijo priredili Hihihi

iTux petek, 2. december 2011 ob 11:24

zaj se ze lehko spila prek sms-a. Cez neke let bos lehko brez penez spila. Itaq mojo moto,igrajte ker ne boste dobili.

MHA petek, 2. december 2011 ob 11:42

iTux je napisal/a:
Itaq mojo moto,igrajte ker ne boste dobili.


....ker dobimo mi! Hihihi

iTux petek, 2. december 2011 ob 12:02

nede krüha s tote méle

TUNČEK petek, 2. december 2011 ob 13:54

MHA je napisal/a:
Sumlivo je to fse sküp. Upam ka do enkrat mojo kombinacijo priredili Hihihi

****************************************************************
MHA moj, ne ven če bo kej. Matematične možnosti za zadeti so zlo male in človik resen more meti veko srečo. So lidje ke celo živleje redno küpüvlejo in igrojo, pa nikol nič ne dobijo. Samo probati je pa treba, se če ne stoviš, tüdi zadeti nemreš nič.
In zato va midva MHA tü pa tan še napre küpla loto in stavila - gdove lehko kej dobiva !? To ja Hihihi

MHA petek, 2. december 2011 ob 14:13

Jas sen te gnes dobitek vnofča, ke sen ga meja. Nasmeh Drügi teden pa se začne novoletni super loto Princ

TUNČEK petek, 2. december 2011 ob 14:31

Špilali bomo pač Superloto, samo bole proti kunci, gda de fsota vekša. Hihihi

MHA petek, 2. december 2011 ob 14:34

Super loto treba fpločate zodji krok, či nega te sedmice, te se miljon pa še nekši drobiš porazdeli met ostale dobitke, te pa lehko za štirko 50€ mahneš. Hejho

TUNČEK petek, 2. december 2011 ob 14:39

Moš praf tak me je povičila moja žena, ke dokaj redno fplačüvle Loto in seveda retko kej dobi ! Vuuhuu

iTux petek, 2. december 2011 ob 14:48

MHA je napisal/a:
Super loto treba fpločate zodji krok, či nega te sedmice, te se miljon pa še nekši drobiš porazdeli met ostale dobitke, te pa lehko za štirko 50€ mahneš. Hejho

bi blo fajn ka bi v zodjem vploca samo kej ce vedno pret nesce dobi taka zodjega skoro nikdor nega te pa tak izvisis, ka bi se ki kej razdelilo Nasmeh

MHA petek, 2. december 2011 ob 14:51

Mislin ka so do ze vedno mogli razdeleti, razen enkrat ne. Mislec

iTux petek, 2. december 2011 ob 14:54

MHA je napisal/a:
Mislin ka so do ze vedno mogli razdeleti, razen enkrat ne. Mislec

toti jesenski ke je zej bija se je ne nic delilo pret pa nesen sploh spremla tega Haha

MHA petek, 2. december 2011 ob 14:57

Sej se mi je zdelo, ka je ze nazodjo nešče doba, da ven ka sen te nejč ne fploča kroga. Nasmeh

iTux petek, 2. december 2011 ob 15:00

MHA je napisal/a:
Sej se mi je zdelo, ka je ze nazodjo nešče doba, da ven ka sen te nejč ne fploča kroga. Nasmeh

negi trije krogi so samo bli se mi zdi

TUNČEK petek, 2. december 2011 ob 20:47

Sreča je pač opoteča, gda bi mi trije hteli kej dobiti v zodjen krogi, dobijo pač drügi pret.
Sekirali pa se nemo, se smo ta provi čehoki naše slovne Prlekije in nan je zadosti tüdi kakšen špricar, če že Lota ne zadenemo ! To ja Hehe

iTux petek, 2. december 2011 ob 20:49

TUNČEK je napisal/a:
Sreča je pač opoteča, gda bi mi trije hteli kej dobiti v zodjen krogi, dobijo pač drügi pret.
Sekirali pa se nemo, se smo ta provi čehoki naše slovne Prlekije in nan je zadosti tüdi kakšen špricar, če že Lota ne zadenemo ! To ja Hehe


ce je spricar te se more bite meso s tünke Nasmeh

iTux petek, 2. december 2011 ob 20:49

TUNČEK je napisal/a:
Sreča je pač opoteča, gda bi mi trije hteli kej dobiti v zodjen krogi, dobijo pač drügi pret.
Sekirali pa se nemo, se smo ta provi čehoki naše slovne Prlekije in nan je zadosti tüdi kakšen špricar, če že Lota ne zadenemo ! To ja Hehe


ce je spricar te se more bite meso s tünke Nasmeh

TUNČEK petek, 2. december 2011 ob 20:52

iTux je napisal/a:
TUNČEK je napisal/a:
Sreča je pač opoteča, gda bi mi trije hteli kej dobiti v zodjen krogi, dobijo pač drügi pret.
Sekirali pa se nemo, se smo ta provi čehoki naše slovne Prlekije in nan je zadosti tüdi kakšen špricar, če že Lota ne zadenemo ! To ja Hehe


ce je spricar te se more bite meso s tünke Nasmeh


*************************************************************
To itak gre hcoj in se ve, se smo Prleki. Samo tüdi ne smejo faliti pocane murke, pa malo zobla. To ja



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.